رفتن به مطلب

دزدی با اسم " حمایت از تیم ملی "

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

post-22092-0-29240500-1472267664_thumb.jpg

سلام.

الان بیدار شدم و دیدم پیامک قبض موبایل برام اومده 77100 تومان. یکم تعجب کردم و باعث شد برم تو سایت همراه اول برای مشاهده شرح قبض موبایل.

با تصویر زیر رو برو شدم:

post-22092-0-03099100-1472266583_thumb.jpg

همه چیز عادی بود به جز قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم!

خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا چیه؟ من کی باشم خدمات مبتنی بر محتوا کی باشه؟ شما کی باشی؟

همینجور در این حالت بودم :  :-?

تو اینترنت یه سرچ زدم دیدم بعلهه

ما یه عسلی خوردیم چند ماه پیش تو خونه یکی از مهمونا نشستیم پای تلویزیون ملی و یه تبلیغاتی دیدیم که اگر اشتباه نکنم تو برنامه 90 هم بود : ( برای حمایت از تیم ملی فلان عدد رو بفرستید به 9090 ) منم دلم سوخت واسه تیم ملی ( اخه خیلی بد بختن و پول ندارن بنزین تو مازراتیشون بریزن ) و اون عدد رو فرستادم.

تو اون برنامه گفته بود که این پیامک رایگان هستش.

حالا الان فکر کنم 4 یا 5 ماه گذشته از اون پیامک و ماهی حدود 24 هزار تومان روی قبض موبایل من اومده بوده و منه " شتر " متوجه نشده بودم.

ضمن اینکه من پیامک های تبلیغاتی رو روی خطم بستم و این شماره 9090 هرچی پیام داده که : ( ای امیر من دارم ماهی ازت 24 هزار تومن میدزدم رو ندیدم )

خلاصه بعد از اینکه متوجه شدم جریان رو زنگ زدم به 9990 یه خانمی جواب داد و گفت که بله شما روزی 120 تومن برای حمایت از تیم ملی پرداخت کردی.

منم نتونستم خودمو کنترل کنم و گفتم : ( نور به قبر پدر تیم ملی بیاد " البته به زبون خودم " ) گفتم کنسلش کن خانوم.

اوشون هم گفتن چشم و کنسل شد.

بعدش

من که خیلی بهم زور داشت میومد رفتم تو سایت گدایی برای تیم ملی به ادرس : http://teammelli.ir/

رفتم قسمت تماس با ما و یه ایمیل به ادرس : info@teammelli.ir زدم و کلی بابت دزدی ازشون تشکر کردم ( به زبون خودم )

حالا

تو ای دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی!

اگه همراه اول داری یا برو تو سایت همراه اول تو قسمت همراه من ببین اگر برات خدمات مبتنی بر محتوا پولی اومده زنگ بزن به 9990 بگو برات کنسلش کنه.

اگر ایرانسل داری به این راحتی متوجه نخواهی شد! چون اصلا قبضی نمیاد که متوجه بشی! فقط از شارژت داره کم میکنه. واسه اینکه مطمئن بشی زنگ بزن به 700 بپرس برات خدمات مبتنی بر محتوا فعاله یا نه. اگر فعال بود بگو برات کنسلش کنه.

واسه این دزدا یه سری داعشی باید بیارن تو ایران تا همونطوری که تو قران گفته با دزد برخورد کنن. اینو از ته دلم گفتم.

یا علی

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

اره این 9090 به ما هم حال داده  :laughing:  زدیم حذفش کردیم و بعدش هم زیاد پیگیر شدم (حوصلم سر رفته بود چیزی نبود اورکلاک کنم :D )

البته ربطی به برنامه 90 نداره (بعید هم میدونم تو 90 نشون داده باشن این شماره رو .. فقط شماره پیامک خودشونو میذارن و 9090 رو خود شبکه سه زیرنویس میکرد اکثر اوقات)، اتفاقا شماره 9090 رو هم انتخاب کردن که شبیه اون باشه و بلکه شرکت کننده ها فکر کنن اینم مال اوناست و شرکت کنن :| نمیخوام بگم 90 خوبه ، قط میخوام بگم که سوراخِ دزدی کردن این دو داستان با هم متفاوته  :D  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اره این 9090 به ما هم حال داده  :laughing:  زدیم حذفش کردیم و بعدش هم زیاد پیگیر شدم (حوصلم سر رفته بود چیزی نبود اورکلاک کنم :D )

البته ربطی به برنامه 90 نداره (بعید هم میدونم تو 90 نشون داده باشن این شماره رو .. فقط شماره پیامک خودشونو میذارن و 9090 رو خود شبکه سه زیرنویس میکرد اکثر اوقات)، اتفاقا شماره 9090 رو هم انتخاب کردن که شبیه اون باشه و بلکه شرکت کننده ها فکر کنن اینم مال اوناست و شرکت کنن :| نمیخوام بگم 90 خوبه ، قط میخوام بگم که سوراخِ دزدی کردن این دو داستان با هم متفاوته  :D  =))

والا برنامه 90 بود یا نه دقیق مطمئن نیستم. هرچی بود کف استدیوشون زمین چمن بود  :laughing:

مجری هاش هم چرت و پرت به هم پاس میدادن  =))

لینک به دیدگاه

( اخه خیلی بد بختن و پول ندارن بنزین تو مازراتیشون بریزن )

=)) =))

لینک به دیدگاه

ایرانسل که بدتره .دزدی از راه 8282

مادرم گفت پسر من تازع 5000 تومن شارج زدم چرا تموم شد

چک کردم گوشیشو دیدم بعله:

یک اس ام اسای چرت و پرتی فرستادن .خودشونم نمیدونن چی میفرستن.

بعد رفتم کنسلش کردم اس ام اسارو.خیلی ها رو اینطوری سر کیسه کردن.فک کن 70 ملیونیم.20 ملیون هم ایرانسل داشته باشن بسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه نکته خنده دار تر اینه که وقتی شارژ پولی گوشیت به زیر 1000 تومن میرسه مثلا 900 تومن یه سره با هر تماس یا پیامک یه پیام میاد که شارژ شما رو به اتمامه هر چه سریعتر اقدام به شارژ کنید یعنی عملا این شارژ 1000 تومنیا شده یه نوع کلک به کاربر

فرض کن الان 1000 تومن شارژ کردی یه sms میدی فورا جوابشو بهت میدن که شارژت رو به اتمامه سریع شارژ کن دسپاچه میکنن ادمو هر کی ندونه خیال میکنه واقعا شارژش تموم شده باز دوباره میره شارژ میکنه

این پولا خرج جنگ و دعواهای س .وری.ه ول.بنان میشه اونا از ما واجب ترند خوب :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان خیلی وقته که صدا و سیما به صورت دربست و شش دانگ تبدیل به دکان مخابرات شده!!! معلوم هم نیست تا الان چند میلیارد تومن از مردم به همین روش ها دزدیده شده!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبلیغات دیگه!

این مسخره بازی ها از دولت دهم شروع شد!

700 میلیارد دلار پول نفت تو هشت سال کم بود صد جور از این روش ها برای خالی کردن مردم هم را افتاد!

ملت هم کم دانش، ساده و زودباور و شاید احساساتی!

لینک به دیدگاه

يه مدت بود هي احساس مي كردم داره شارژم كم ميشه اما دليل رو نمي دونستم . چون زياد چيزي يادم نمي مونه فكر مي كردم مشكل از منه و خيالاتي شدم . مطمئن بودم عضو هيچ طرح و برنامه مسخره اي نيستم . هيچ وقت نشده حتي تو قرعه كشي هاي مجانيشون شركت كنم چه برسه به طرح هايي كه پول از من كم ميشه . خلاصه پيگير شدم ببينم اصلا طرحي عضوم يا نه متوجه شدم ميشه از طريق شماره ٨٠٠ اقدام كرد . بعد فهميدم تو يه طرح عضوم و حقيقتش خودم نمي دونم چطور عضو شدم و خوب از اون طرح خارج شدم و تمام پيامك هاي تبليغاتي رو هم ميشد با اين شماره بست . با اينكه تمام شماره هاي مزاحم ايرانسل رو بلاك كردم . از حواس پرتي و اشتباه ملت دارن پول به جيب مي زنن و اين با دزدي فرقي نداره . يني كاري مي كنن شما اشتباه كني تا پول به جيب بزنن و تا جايي كه بتونن مي دوشن طرف رو و راستش اقدام قانوني هم نميشه كرد چون بايد خود شخص بيشتر دقت مي كرد .

لینک به دیدگاه

سلام

تقریبا چندماه پیش بود که وزیر ارتباطات گفته بود از طریق *800#

می تونید پیامک های تبلیغاتی رو کنسل کنین

از هر خطی شماره گیری کنین میتونید لیست سرویس هایی که براتون فعال هست رو ببنید

البته من که ایرانسل دارم وقتی روی گزینه ی کنسل میزنم می نویسه تا 24 ساعت غیر فعال میشه

جالب اینجاست یه جورایی مجبوریم اینارو داشته باشیم

نمیدونم این دیگه چه جورشه

وقتی شارژ 1000 میخری که 800 برات میزنه

باقیش میره پای مالیات

می بینن نمی صرفه یواشکی یه حالی بهت میدن

خخخ جالب تر اینجاست وقتی غیر فعال میکنم باز می بینم برام پیامک میاد از فلان جا...

چه بگویم.......

ما که راضی نیستیم

به قول قیمت توی برنامه دور همی :

ان شاا.. به زمین گرم بخورن عاملین...

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

خط دائمی ایرانسل دارم. 70.000 تومن کارکرد اومده.زنگیدم اپراتور گفتم من اینقدر صحبت نکردم. حضوری رفتم پرینت تماس گرفتم . دیدم زده 50.000 تومن شیک پوشان.گفتم این چیه؟؟ گفت از شیک پوشان خرید کردی!! گفتم من پول ندارم ش . ر. ت پارم و عوض کنم اونوقت 50.000 شیک پوشان خریدم..؟؟ خلاصه هم وطن ملتی که خمس و زکاتش رو نده به زور ازش میگیرن.

لینک به دیدگاه

خدارو شکر پیام تبلیغاتی که میاد تا شماره رو میبینم بدون اینکه بخونم پاک میکنم.

تبلیغاتو که کنسل میکنم بعد 1 ماه دوباره میاد.

یه شارژ 2 تومنی رو دو هفته میبرم D:

لینک به دیدگاه

حالا الان فکر کنم 4 یا 5 ماه گذشته از اون پیامک و ماهی حدود 24 هزار تومان روی قبض موبایل من اومده بوده

خلاصه بعد از اینکه متوجه شدم جریان رو زنگ زدم به 9990 یه خانمی جواب داد و گفت که بله شما روزی 120 تومن برای حمایت از تیم ملی پرداخت کردی.

کاری به بقیه چیزا ندارم ولی چجوری حساب کردن که روزی 120 تومن شده ماهی 24 هزار تومن :-?

لینک به دیدگاه

بنده اگر پیامک برام بیاد وبگه 100میلیارد برنده شدی ودوهزار قسم و قران و دلیل و مدرکم بیارن که برنده شدی و واقعیه براشون هیچ عددی رو ارسال نمی کنم.بزارید یه مثال بزنم مثالی که برای اطرافیانم هم میزنم ولی انگار نه انگار خیال کنید یک قرعه کشی هست و واقعی هم هست و1میلیون نفر پیامک میدنو شرکت می کنن حالا شما حساب کن شانس پیروزیت 1 به 1000000 هست (طرف سرجلسه ازمون که چهار گزینه ای شانسی میزنه اشتباه درمیاد )اونقت شما می خوای بین هزار یا یک میلیون یا هرچقدرببینی شانست چه طوره؟بابا ملت اینا دزدن اخه چرا براشون پیام میفرستین چرا میگین شاید خدا خواست و ما برنده شدیم مگه ما کی هستیم که خدا بخواد برنده بشیم؟

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تازه اینا بخش سمت مشتریه

احتمال زیاد هم میره که اینطوری نیست که پول رو بدیم مستفیم به تیم ملی یا هرجایی که میگن می خوایم ازشون حمایت کنیم ، اول پولارو پیش خودشون مدتی بلوکه میکنن تا پوله بچه کنه بعد به اون بدبختا پرداخت میکنن

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

سلام.3090 هم دزده.منم همین بلا سرم اومد.این نامردا پول مردم رو بالا میکشن بعد معلوم نیست جوایزی که قولشون رو دادن چکار کردن.اونا رو هم خودشون بالا میکشن.یا از همون اول جوایزی در کار نبوده.خدا لعنشتون کنه :mad:

لینک به دیدگاه

خدا لعنتشون کنه انشالله

که اینجوری مردم رو میچاپن

ملتی که حریص باشه و طمع کار همینه دیگه

راحت به اسم.... میچاپن ملت رو 

منکه هیچ وقت حتی پیامک های تبلیغاتیو باز نکرده میحذفم

چ برسه شرکت کنم تو این برنامه های مزخرف تیوی 

ویرایش شده توسط COMEX
لینک به دیدگاه

ایرانسل که بدتره .دزدی از راه 8282

مادرم گفت پسر من تازع 5000 تومن شارج زدم چرا تموم شد

چک کردم گوشیشو دیدم بعله:

یک اس ام اسای چرت و پرتی فرستادن .خودشونم نمیدونن چی میفرستن.

بعد رفتم کنسلش کردم اس ام اسارو.خیلی ها رو اینطوری سر کیسه کردن.فک کن 70 ملیونیم.20 ملیون هم ایرانسل داشته باشن بسه

اره اتفاقا واسه مادر من هم اومده بود

اصلا کنسل هم نمیشه

آیا می دانید خوردن کمبزه بورکینافاسویی احتمال ابتلا به بواسیر نوع ج را 12.7 درصد کاهش می دهد؟ هزینه پیام 100 تومان

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

سلام من 2000هزار تومن شارژ میکنم ایرانسل یه زنگ میزنم مثلا 300 تومن کم میشه بعد دیگه هیچ تماسی نمیگیرم تا 3 روز خود به خود خودش تموم میشه :) (اینم از حکومت اسلامی) *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دست تو فرجام

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

حالا پول بنزین رو از کجا بیارن بریزن تو مازاراتیشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...