رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای خرید گوشی تا 2 تومن ( نظر سنجی )

big VULTURE
 اشتراک گذاری

خرید گوشی تا حدود 2 تومن  

58 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام سیستم عامل

• اندروید
    • ای او اس
    • ویندوز فون
  2. 2. کدام گوشی ؟ ( چند انتخابی آزاد )

• Samsung S7 Edge
    • Apple iPhone 6s
    • LG G5
    • Samsung S7
    • Samsung S6
    • LG V10
      0
    • Samsung Galaxy Note5

سوال

به نام خداوند یکتا

با عرض سلام خدمت دوستان گل لیونی

یکی از آشناهای بنده قصد خرید یک موبایل رو دارند .

بودجه ایشون حدود 2 تومن هستش

خود ایشون قصد خرید گوشی از اپل رو دارند و به نظر میرسه گوشی s6 این کمپانی رو پسند کردند .

اما میخوان قبل از خرید از سایر گوشی ها هم تحقیق کنند.

حالا از شما دوستان میخوام اگر گوشی مناسبی در این رنج قیمت میشناسید معرفی کنید

.

فقط

از سونی ، هواوی و ال جی خوششون نمیاد !!!

نظر سنجی آغاز شد

دوستان اگر گوشی مورد نظرشونه بگن تا به نظر سنجی اضافه بشه

ممنون از همه دوستان .

با عرض تشکر از همه دوستان

به جمع بندی رسیدم

ممنون

ختم تاپیک

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 1

با گوشی چه کارایی می خواد انجام بده ؟

اگه با گوشیش خیلی ور می ره و دنبال آزادی عمل زیادی هست حتما اندروید بدون شک ، آیفون بخره می خوره تو ذوقش . اما اگه گوشی رو برای کارهایی مثل تلگرام و شبکه های اجتماعی و بازی و تماس و اس ام اس و چهارتا عکس می خواید و می تونه با محدودید اپل کنار بیاد به نظرم اولویت با اپله . هم اینکه تا مدت ها اپدیت میاد بدون دردسر و فقط می زنی آپدیت بشه و هم اینکه موقع فروش به قیمت خیلی خوبی ازت می خرن . ینی موقع فروش مینیمم ضرر با اختلاف خوبی گوشی های اپل دارن. هنوز هم گوشی های آیفون 5  به خوبی معامله میشه و خریدار داره . ضمنا خیلی خوب هم کار می کنن و لگ و هنگ هم خیلی کم پیش میاد. با آیفون 5 استادمون کار کردم هنوز هم تا اندازه خوبی رون بود با جدیدترین ورژن ios . اما با گوشی های اندروید هم دوره آیفون 5 کار کردم کندی نسبت به آیفون 5 کاملا حس می شد.

در مورد فروش هم بگم

مثلا من پارسال آخر تابستون یه آیپد خریدم دست دو در حد آک ، امسال اول تابستون فروختمش با 50 هزارتومن ضرر !!! سریع هم فروش رفت . چون دانشجو بودم از صبح تا شب باش کتاب و مقاله می خوندم و بعد از یکسال باتریش مثل روز اول کار می کرد .

مهمترین نکته در خرید یه گوشی تیپ شخصیتی طرف هست . هر کس با روحیه خاص خودش یه گوشی برای اون مناسب ترین هست. ما آدم هستیم نه ربات و احساس استفاده از هر گوشی برای هر کس متفاوته و این نکته خیلی تعیین کننده هست برای فردی که می خواد گوشی بخره.

لینک به دیدگاه

• 2

عزیز تجربه به من میگه که وقتی کسی گفت اپل میخوام ، دیگه هیچ کس نمیتونه نظرش رو عوض کنه . چون سعی میکنه فقط ضعفهای گوشیهای دیگه رو ببینه و از برتریهاشون چشم پوشی میکنه . اما در مورد اپل ، ضعفها رو نمیبینه و فقط برتریها رو نگاه میکنه . این رو در چند مورد از فامبل و آشنا که گوشی میخواستن بخرن دیدم و همه اونها هم در مورد گوشی های دیگه میخواستن تحقیق کنن ، ولی قصد اولیه خریدشون گوشی اپل بود . آخر هم همون اپل رو خریدن و فقط هر کدوم بین 1 هفته تا 1 ماه من رو سر کار گذاشتن تا براشون تحقیق کنم . به نظر من خودت رو اذیت نکن . وقتی گفته از اپل خوشم اومده ، دیگه نمیتونی راضیش کنی چیز دیگه ای بگیره . اگر هم راضی بشه ، هر موقع مشکلی پیش بیاد برای گوشی میاد و میگه دیدی این گوشی رو گفتی بگیرم الان اینطوری شده ، اگر اپل بود نمیشد . اما حالا اگر اپل بخره ، گوشی اگر بترکه هم میگه مشکلی نیست ، برای همه ممکنه پیش بیاد .

لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه

Samsung S7 Edge

طراحی، کیفیت، کارایی، شارژدهی...

لینک به دیدگاه

• 1

سلام رفیق.

اگر چشم بسته طرفدار سیب زمینی (Apple) نیستی نوت 5 یا S7 edge می تونن تو رو شگفت زده کنن.

نوت 5 یه زد آب بودن و یه زره رخ کم داره از S7 edge ولی خداوندگار نرم افزاره.

البته اگه قلم نوت و امکانات نوت 5 جذابیتی برات نداره حتما S7 Edge رو انخاب کن

من خودم نوت 4 دارم. به هیچکی هم نمی دم  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

• 1

ففط اندروید

دور اپل نرو فقط پول برند میدی

به نظر من نوت بر دار

لینک به دیدگاه

• 1

البته در خصوص گوشی و نوع برندش کمی نظرات شخصی هست اما نظر شخصی بنده در خصوص Apple فارق از این که مدتی هست نو اوری نداشته

گوشی های اپل کمی خز شده در حقیقت....

در اخر بنده پیشنهادم روی LG G5 و سپس S7  هست

اگرچه حتما پیشنهاد میکنم به سری های Sony Z5 هم نگاهی بندازید اگرچه اگر کیفیت ساخت و ظرافت در طراحی مد نظر هست

گوشی های BB رو فراموش نکنید

لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه

درود

فعلا من سونی رو از همه بیشتر و بهتر قبول دارم ... یه z2 دارم از احد دقیانوس تالا هنوز که هنوزه براش اپدیت میاد  :D

z5 پرمیوم کروم بنظر من بخره... یه دست دو تمیزش رو دیدم 1.300 میداد حیف گوشی باز نیستم وگرنه عوض می کردم اما هنوز تو کفشم  *dry#

لینک به دیدگاه

• 1

ممنون از شما

راستش بنده به بعد قضیه فکر نمی کنم

همین الان به ایشون میگم نظرم چیه و نظر دوستانی که ازشون پرسیدم چیه الباقیش با خودت

ضمن این که بنده بسیار بعید میدونم که ایشون در آینده چنین برخوردی انجام بدن .

در هر صورت پول ایشونه ، گوشی ایشونه !!!

من فقط راهنمایی میکنم !!!

والا من که اصلا از اپل خوشم نمیاد .

برای خودم نمی خوام وگرنه با کمتر از 1 تومن کار رو یکسره می کردم . !!!

در مورد نوت 5 یه کم توضیح میدید ؟؟؟

این خداوندگار نرم افزاره یعنی چی ؟؟؟

مگه اندروید نیست ؟؟؟؟ یعنی نرم افزار های اختصاصی داره ؟؟؟

چرا اندرویده. اما اپلیکیشن های بهینه شده و پیشفرض زیادی داره. مثلا اسکن اسناد. این اسکن اسناد به معنی عکس گرفتن نیست. بعد از اینکه از یه صفحه متن یا مثلا نقشه عکس بگیرید، اون رو تبدیل به فرمت دیجیتال نوت برداری خودش می کنه. امکانات مختلفش توی قلم. مثلا وقتی گوشی صفحه ش خاموشه (استند بای) اگه قلم رو در بیاری گوشی Wake نمی شه. فقط می تونی روی همون صفحه سیاه نوت برداری.

در زمینه PDF و ... هم که خداست. مثلا ویرایستار می تونه فایل PDF رو توی نرم افزار snote آپلود کنه و بعد روی PDF نوت برداری کنه و دوباره خروجی PDF بگیره و منتشر کنه.

با PenUP می تونی اسکتچ بکشی. یه نرم افزار داره به اسم Note5 Experience که اونجا تمام قابلیت هاش رو معرفی می کنه.

جدای از اینها اگه نوت 7 که هنوز نیومده و تا قیمتش متعادل بشه 6 ماه طول می کشه، یا iphone 7 رو در نظر نگیری، از نظر دوربین هیچ گوشی نه تنها با نوت 5 بلکه با نوت 4 هم قابل رقابت نیست.

توی امریکا که مهد اپله اول نوت 5 و بعدش  Iphone 6s Plus پرطرفدارترین گوشی های شدن. این موثقه ها خبرش رو همین سایت های دیجیتال دو هفته پیش رفتن.

البته نوت 5 اگه قرارشد بگیرید، فقط نسخه 64 گیگ رو در نظر بگیرید چون کارت حافظه نمیخوره و اختلاف قیمتشم به اندازه دیه استیوجابز نیست.

ویرایش شده توسط Mahmood Moradian
لینک به دیدگاه

• 0

Samsung S7 Edge

طراحی، کیفیت، کارایی، شارژدهی...

ممنون

لینک به دیدگاه

• 0

عزیز تجربه به من میگه که وقتی کسی گفت اپل میخوام ، دیگه هیچ کس نمیتونه نظرش رو عوض کنه . چون سعی میکنه فقط ضعفهای گوشیهای دیگه رو ببینه و از برتریهاشون چشم پوشی میکنه . اما در مورد اپل ، ضعفها رو نمیبینه و فقط برتریها رو نگاه میکنه . این رو در چند مورد از فامبل و آشنا که گوشی میخواستن بخرن دیدم و همه اونها هم در مورد گوشی های دیگه میخواستن تحقیق کنن ، ولی قصد اولیه خریدشون گوشی اپل بود . آخر هم همون اپل رو خریدن و فقط هر کدوم بین 1 هفته تا 1 ماه من رو سر کار گذاشتن تا براشون تحقیق کنم . به نظر من خودت رو اذیت نکن . وقتی گفته از اپل خوشم اومده ، دیگه نمیتونی راضیش کنی چیز دیگه ای بگیره . اگر هم راضی بشه ، هر موقع مشکلی پیش بیاد برای گوشی میاد و میگه دیدی این گوشی رو گفتی بگیرم الان اینطوری شده ، اگر اپل بود نمیشد . اما حالا اگر اپل بخره ، گوشی اگر بترکه هم میگه مشکلی نیست ، برای همه ممکنه پیش بیاد .

ممنون از شما

راستش بنده به بعد قضیه فکر نمی کنم

همین الان به ایشون میگم نظرم چیه و نظر دوستانی که ازشون پرسیدم چیه الباقیش با خودت

ضمن این که بنده بسیار بعید میدونم که ایشون در آینده چنین برخوردی انجام بدن .

در هر صورت پول ایشونه ، گوشی ایشونه !!!

من فقط راهنمایی میکنم !!!

سلام رفیق.

اگر چشم بسته طرفدار سیب زمینی (Apple) نیستی نوت 5 یا S7 edge می تونن تو رو شگفت زده کنن.

نوت 5 یه زد آب بودن و یه زره رخ کم داره از S7 edge ولی خداوندگار نرم افزاره.

البته اگه قلم نوت و امکانات نوت 5 جذابیتی برات نداره حتما S7 Edge رو انخاب کن

من خودم نوت 4 دارم. به هیچکی هم نمی دم  :D  :D  :D

والا من که اصلا از اپل خوشم نمیاد .

برای خودم نمی خوام وگرنه با کمتر از 1 تومن کار رو یکسره می کردم . !!!

در مورد نوت 5 یه کم توضیح میدید ؟؟؟

این خداوندگار نرم افزاره یعنی چی ؟؟؟

مگه اندروید نیست ؟؟؟؟ یعنی نرم افزار های اختصاصی داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 0

ففط اندروید

دور اپل نرو فقط پول برند میدی

به نظر من نوت بر دار

نظر خودمم همینه

اما من نمی خوام گوشی بگیرم !!!

خریدار کس دیگریه !

بنده فقط مشاوره میدم .

ممنون

لینک به دیدگاه

• 0
توی امریکا که مهد اپله اول نوت 5، بعد نوت6 و بعدش Iphone6s پرفروشترین گوشی های شدن. این موثقه ها خبرش رو همین سایت های دیجیتال دو هفته پیش رفتن.

میشه لینک این خبر رو بذارید . ممنون

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• 0

از سونی هواوی و الجی خوششون نمیاد...

اسم تاپیکو میذاشتی apple vs samsung کدام یک؟؟؟؟

بهتر نبود؟

در کل من الان نظرم روی lg v10 هست. از هر نظر حرفی برای گفتن داره

ایفون هم گوشی بی نقصیه این دلایلی که مردم ما براش ساختن ( 10 دلیل برای اینکه ایفون نخرید) چرته.

من خودم 5s تا اومد خریدم تا امروز هرچی گوشی اندرویدی داشتم مث اون نبوده.

یه کلام هیچی ایفون نمیشه!

ولی v10 هم دلبری میکنه [emoji23] [emoji23]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• 0
  • 0

میشه لینک این خبر رو بذارید . ممنون

سلام.

باید اصلاح کنم که پرفروش ترین نه پرطرفدار ترین به معنی میزان رضایت کاربران - حواسم جای دیگه بود نوت 6! رو نمی دونم از کجا آوردم نوشتم! نوت 4 با s6edge+ با نمره مساوی هردو در جایگاه سوم هستن.

http://www.theacsi.org/customer-satisfaction-benchmarks/benchmarks-by-brand/benchmarks-for-smartphones

منبع هم یه Organization رسمی در امریکا هست که وظیفه اندازه گیری شاخص رضایت مشتری رو داره و متعلق به دانشگاه میشیگان...

ویرایش شده توسط Mahmood Moradian
لینک به دیدگاه

• 0

سلام.

باید اصلاح کنم که پرفروش ترین نه پرطرفدار ترین به معنی میزان رضایت کاربران - حواسم جای دیگه بود نوت 6! رو نمی دونم از کجا آوردم نوشتم! نوت 4 با s6edge+ با نمره مساوی هردو در جایگاه سوم هستن.

http://www.theacsi.org/customer-satisfaction-benchmarks/benchmarks-by-brand/benchmarks-for-smartphones

منبع هم یه Organization رسمی در امریکا هست که وظیفه اندازه گیری شاخص رضایت مشتری رو داره و متعلق به دانشگاه میشیگان...

بله منم سرچ كردم ديدم محبوب ترين ولي گفتم شما لينك بديد شايد من پيدا نكردم . ضمنا خيلي بهم نزديكن و يكي دو نمره شايد به يه نظر سنجي و آمارگيري ديگه عوض بشه . به نظر اختلاف در حدي نيست كه بشه نتيجه گيري خاصي گرفت و مي تونيم بگيم مشتري هاي اپل و سامسونگ به يك اندازه از محصولي كه خريدن راضين . ضمنا ميزان رضايت يه مشتري از كالايي كه استفاده مي كنه ربطي به فروشش به اون صورت نداره . مثلا شايد كاربراي آيفون مجبور بشن از نوت ٥ استفاده كنن رضايتشون ٦٠ باشه .

مثال بزنم . مثلا دو ميليون كاربر آيفون داريم . نيم ميليون نوت ٥ ، جفت كاربرا بعد تحقيق بهترين گوشي كه خوششون ميومده خريدن . اما بعد از خريد كاربراي نوت كه كمتر هم هستن راضي ترن از گوشيشون تا كاربراي آيفون و ربطي نداره مثلا حالا كاربراي آيفون برن سمت سامسونگ چون اساسا اين افراد بهترين گوشي كه خوششون ميومده خريدن .

اما در كل نشون ميده سامسونگ براي طرفداراش داره خوب عمل مي كنه و اين خيلي خوب و اميدوار كننده هستش .

لینک به دیدگاه

• 0

با تشکر فراوان از همه دوستان خوبم که بنده رو راهنمایی کردند

متاسفانه این پیغام دوباره سراغ من اومده !!! تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است :crying: :crying: :crying:

نظر شما دوستان رو بدون تغییر و تبدیل به اطلاع خریدار محترم رسوندم .

از نظرات سازنده شما بسیار استفاده کردم .

همچنان مشتاق شنیدن نظر دوستان هستم .

باز هم از دوستان تشکر می کنم

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 0

درود

پیشنهاد بنده samsung S7 edge هست.

همه چیز تمام...

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوست عزیز من به Note 5 و S7 Edge رای دادم ولی وقتی 2 تومن داره بگو حتما Blackberry Priv هم در نظر بگیره...سامسونگ خیلی خوبه شکی درش نیست ولی یه چیزیه که دست هر کسی میبینی...اگه میخواد یکم متفاوت باشه Priv خیلی گوشیه خوبیه مخصوصا مخصوصا از لحاظ باتری...دوربین هم که عالی و صفحه نمایش هم خیلی خوبه...و از همه مهمتر Blackberry داری میخری :)

لینک به دیدگاه

• 0

من s7  دارام خیلی هم ازش راضی هستم و به نظرم تنها ایرادی که میشه ازش گرفت خش پذیری دکمه ی فیزیکی Home هست و به راحتی خش می افته و البته توی فروم های معتبری مثل XDA هم راجع بهش صحبت شده

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز گوشی مایکروسافت و کلا ویندوز فون رو ننوشتید.ینگاه هم به 950xl. مایکروسافت بندازید بد نی.

و اما پیش بینی بنده:

و در اخر با تشکر از دوستان بعد راهنمایی عزیزان تصمیم گرفتن اپل 6s بگیرن

لینک به دیدگاه

• 0

اس 7 اج کامل ترین و بهترین انتخاب هست به خصوص باتریش...

ولی اگه دنبال تجربه مولتی مدیا و صوتی بهتری هستید و گوشی خاص داشتن هم بدتون نمیاد به htc 10 بعد از اس 7 اج فکر کنید.

گزینه های دیگه رو بزارید کنار

لینک به دیدگاه

• 0

خدایی من که Z3 دارم از هر گوشی سر تر بوده ^_^ بنظرم یه بار سونی رو تو دستش بگیره دگ قید اپل رو میزنه هنوزم که هنوزه داره واسم اپدیت میاد :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...