رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید ps4

mahdiff
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

من قصد خرید کنسول ps4 رو دارم ولی با توجه به وضع بازار که به فروشنده ها اعتماد نیست یک مکان یا سایت مطمعنی رو برام پیشنهاد دهید 

و انیکه چه طور از پلمپ دستگاه و نو بودن ان مطمعن شم 

لینک به دیدگاه

تصمیم تون برای خرید قطعی هستش ؟؟؟

نمی خواهید pc بخرید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

تصمیم تون برای خرید قطعی هستش ؟؟؟

نمی خواهید pc بخرید ؟؟؟

از کجا میدونیدکه ایشون پی سی گیمینگ ندارن ؟

شاید ایشون یه پی سی گیمینگ دارن و میخوان کنسول هم بخرن تا انحصاری هاش رو بازی کنن .

لینک به دیدگاه

pc دارم ولی بازی ها کرک نمیشه و اینکه رفته رفته دیگه بازی هارو اجرا نمیکنه و پلی استیشن رو فقط به خاطر اینکه راحتی و دردسر نداره میگیرم با این pc هر روز یک جاش مشکل داشت

لینک به دیدگاه

از کجا میدونیدکه ایشون پی سی گیمینگ ندارن ؟

شاید ایشون یه پی سی گیمینگ دارن و میخوان کنسول هم بخرن تا انحصاری هاش رو بازی کنن .

حدس زدم

کمتر میشه کسی که pc گیمینگ دارن به فکر خرید کنسول بیفتن

pc دارم ولی بازی ها کرک نمیشه و اینکه رفته رفته دیگه بازی هارو اجرا نمیکنه و پلی استیشن رو فقط به خاطر اینکه راحتی و دردسر نداره میگیرم با این pc هر روز یک جاش مشکل داشت

لطفا مشخصات دقیق سیستمتون رو بگید شاید بهترین کار ارتقاء سیستم تون باشه

لینک به دیدگاه

دوستای منم میگن این همه پول PC نده ، PS4 بخر 

جواب من >>>>>>>>> PS4 گرافیک نداره بازی هاش !

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچ وقت اینا جای هم رو نمیگیرن

فقط تو ایران به خاطر بی پولی مردم سعی میکنن به خودشون تلقین کنن که یکی از این ها براشون کافیه ، در حالیکه به نظر من یه گیمر باید تمام کنسول ها و کامپیوتر گیمینگ داشته باشه 

لینک به دیدگاه

اخیرا مثل این که پی اس فور هک شده . تو سایتا خبری نیس ولی پسرخاله من همین دیروز رفت خرید و کلی گیم ریختن توش انچارتد و لست اف اس و ....  

منم برم بازی کنم حسرت به دل نمیرم  :wacko:

لینک به دیدگاه

اخیرا مثل این که پی اس فور هک شده . تو سایتا خبری نیس ولی پسرخاله من همین دیروز رفت خرید و کلی گیم ریختن توش انچارتد و لست اف اس و ....  

منم برم بازی کنم حسرت به دل نمیرم  :wacko:

نسل هشت هنوز هک نشده . اون ها از اکانت های هکی استفاده میکنند.من خودم pc  داشتم رفتم طرف ps4 .  خیلی هم راضی هستم . مشکلات نصب و کرک رو هم نداره . بازی هاشم میشه بعد یه مدت که خسته شدی بفروشی با ضرر 10 15 تومن . ولی توی pc میتونی با بالاترین  تنظیمات بازی بکنی ولی دایما باید pc رو ارتقا بدی. ( خصوصا گرافیک)ولی توی کنسول تا  خیالت راحته که تا 8 سال بدون دردسر بازی میکنی.

لینک به دیدگاه

این دوستمون به جهت گرفتن راهنمایی برای خرید کنسول این تاپیک رو ایجاد کردن ، نه مقایسه PC و PS4 ! جالبه که حتی یک نظر هم در ارتباط با موضوع داده نشده

دوست عزیز میتونی از این لینک خرید کنی . ادم مطمئنی هستن و قیمتاشون خیلی خوبه . فقط اگه میتونی هماهنگ کن حضوری خرید کنی

لینک به دیدگاه

این دوستمون به جهت گرفتن راهنمایی برای خرید کنسول این تاپیک رو ایجاد کردن ، نه مقایسه PC و PS4 ! جالبه که حتی یک نظر هم در ارتباط با موضوع داده نشده

دوست عزیز میتونی از این لینک خرید کنی . ادم مطمئنی هستن و قیمتاشون خیلی خوبه . فقط اگه میتونی هماهنگ کن حضوری خرید کنی

لینکی که دوستمون دادن تایید میشه. بنده چندین بار از ایشون خرید داشتم هم کنسول خریدم و هم بازی و لوازم جانبی. آقا وحید شخص بسیار محترم و باشخصیت و قابل اعتمادیه . راحت میتونید خریدتون رو انجام بدید و مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

بله اقا وحید بنده هم خرید داشتم قیمتاشونم تکه.  @};-  @};-

من خودمم ایشالا تا یه ماه یه کنسول میخرم از ایشون.

..........................

من خودم سیستم بستم برا گیمینگ الان رم 16 گیگ دارم و پردازنده هم مناسبه ولی اونقد شرکتا سر کارت گرافیک بازی دراوردن دیگه زده شدم.

6تا کارت عوض کردم عرض یک ماه!!!

اخرم اونی که به دلم بشینه نشد.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1395/06/06, 16:42:12، mahdiff گفته است :

سلام من خودم پی سی دارم ، الان دو‌ماه زدم تو‌کار انحصاری پلستیشن چهار ، بخر که ضرر نکی کنی  من خودم دسته دوم گرفتم

لینک به دیدگاه

به نظرم ps 4 pro  بگیر حتما

میگن فرقی نداره ولی حتی اگه شما مانیتور یا ال سی دی فول اچ دی هم داشته باشی باز هم بازی های جدید خودشون رو مچ میکنن و گرافیک خیلی بهتری تحویل میدن

دی جی کالا واقعا معتبره برا خریدهر چند که ممکنه یکم گرون تربده  از نمایندگی های اصلی !دو ماه پیش که من گرفتم حدود پنجاه تومن گرون تر میداد از نمایندگی سونی که من ازش خرید کردم!ولی خب هر چند روزی میزنه تو تخفیف ویژه و میتونید یکم از بیرون هم ارزون تر تهیه کنید

کنسول رو میارن شما چک می کنید و اگه مشکلی نداشت هزینشو پرداخت می کنید!ارسال هم رایگان هست

یا اگه تهران هستید برید نمایندگی های اصلی سونی تو خیابون جمهوری

یه پلمپ هم هست روی قسمت درب جعبه که دقت کنید حتما جلو چشم شما باز بشه

اگر شهری غیر از تهران هستید هم به احتمال زیاد نمایندگی های اصلی سونی در شهرتون هست

به هیچ وجه از فروشگاه ها یا افراد متفرقه خرید نکنیدحتی اگه اشخاصی اینجا یا در فروم های دیگه تاییدش کنن

هیچ اعتباری به حرف هیچکس نیست

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...