رفتن به مطلب

اپراتورهای اینترنت پرسرعت در استانها رتبه‌بندی شدند

ahmadsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بر اساس این گزارش اسامی سه شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در سه ماهه اول سال به تفکیک استان به شرح جدول زیر است:

post-20622-0-26829900-1472371805_thumb.jpg

منبع:http://www.mehrnews.com/news/3753352/%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

لینک به دیدگاه

میتونم بگم حداقل واسه گلستان کاملا اشتباه گفته

اسیاتک رو از نزدیک ندیدم-پارس انلاین که معروفه به پارس افلاین-پیشگامان توسعه ارتباطات هم که فقط تهران خدمات میده چجوری توی لیست گلستان هست رو سر در نمیارم ^_^

بهترین اپراتور گرگان در حال حاضر شاتل هست بعد صبانت

لینک به دیدگاه

میتونم بگم حداقل واسه گلستان کاملا اشتباه گفته

اسیاتک رو از نزدیک ندیدم-پارس انلاین که معروفه به پارس افلاین-پیشگامان توسعه ارتباطات هم که فقط تهران خدمات میده چجوری توی لیست گلستان هست رو سر در نمیارم ^_^

بهترین اپراتور گرگان در حال حاضر شاتل هست بعد صبانت

همون اینترنت درنانت که تو استان سمنان و گلستان هست نماینده شرکت پیشگامانه ، از آسیاتک که حداقل بهتره ولی این لست اشتباهی زده سوم !

لینک به دیدگاه

سلام.

واسه قم رو هم کاملا کاملا اشتباه زده. از هر 10 نفری که میشناسم بیش از 5 نفر شاتل دارن و همه راضی هستن! نمیدونم چه جور اصلا تو 3 رتبه نیست!

مخابرات  اینجا یه قسمتایی از شهر رو برداشته برای خودش و میگه کابل ها نمیدونم چی توشون رفته! فقط مخابرات میتونه نت بده سر همین فروشش زیاده ولی همه ناراضین یعنی یه نفرم ندیدم از مخابرات راضی باشه! از اونور همه قسمت های اداری اینجا فقط باید از مخابرات بگیرن چون زیر نظر سپاه هست. سر همین اومده شده سوم!

به طور قطعی میتونم بگم اگر ملاک انتخاب ها خوب بودن اپراتور بوده کاملا اشتباه هست. اگر پارامترهای دیگه ای داشتن مثل پرفروش یا ... اون رو نمیدونم. ولی از نظر رضایت شاتل اول هست تو قم.

بعد جالبه تا حالا اسم اپراتور اول رو ندیدم! از کسی هم نشنیدم! چی هست؟!

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

کسی نامحدود شاتل داره ؟ اگه داره 256 نامحدود سرعت دانلود چند میده و تا چند گیگ اول؟ ماهی چند؟

لینک به دیدگاه

همش دروغه هر اینترنتی که سرعت و امکانات اشغال تری دست مردم میده میگن بهترینه :mad:

تو مازندران اسیاتک داشتم هر روز مشکل

هر بار هم زنگ میزدم میگفتن داریم پهنا باند افزایش میدیم . پارس انلاین که بدتر رفیقم داشت میگفت سرعت شبم 50 تا هم نمیشود

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

حالا خوبه که بر اساس نظرسنجی و مراجعه مستقیم به بیش از ۳۰ هزار کاربر در ۳۱ استان کشور بوده شده این :-?

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

منم نمیدونم بر چه اساس رتبه بندی کرده به نظر من که پارس آنلاین دارم که مزخرفه ، آسیاتک دوستم داشت عوض کرد خوب نبود، شاتل هرکی داشته و داره راضیه

شاتل واقعا عالیه

حیف که من نمیتونم داشته باشم:(

لینک به دیدگاه

کسی نامحدود شاتل داره ؟ اگه داره 256 نامحدود سرعت دانلود چند میده و تا چند گیگ اول؟ ماهی چند؟

فامیلم سرعت 128 نامحدود داره میگه بیشتر موقعها سرعتم 120 هست و هر ماه راحت 100 گیگ دانلود دارم. پینگشم 120 تا 125 هست.که یک ماهش 30 تومن حدودا

256 پولش فکر کنم 45 تومن میشه

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

فامیلم سرعت 128 نامحدود داره میگه بیشتر موقعها سرعتم 120 هست و هر ماه راحت 100 گیگ دانلود دارم. پینگشم 120 تا 125 هست.که یک ماهش 30 تومن حدودا

256 پولش فکر کنم 45 تومن میشه

ممنون اینجوری عالیه. فقط میتونی بپرسی که با همون 128 نامحدود موقع دانلود پینگش تو بازی انلاین میره بالا یه نه؟ اسیاتک 128 256 و 512 نا محدودش پینگ نمیره بالا ولی سرعتشونم همون چیزیه که میخری.

بعد یه سوال دیگه هم بپرس که اگه تا یه حدی دانلود کنی سرعت نمیاد پاین؟ اگه میاد سرعت دانلود چند میشه

لینک به دیدگاه

آقا فقط گول تبلیعغات پارس آنلاینو نخورین خیلیییی آشغاله

دوست من با شاتل شبی 20 گیگ رایگان دانلود میکنه

خودم وقتی شاتل داشتم سالی 200 گیگ شبانه دانلود میکردم

الان با پارس آنلاین ماهی 60 تومن پول نت میدم ، کیفیت 0 ، قعطی داره ، شبانه نداره!

تازه با اینکه شبا پولیه بازم سرعت نداره!

عالیه

من 128 نامحدود شاتل داشتم ، 100 گیگ تو دو هفته با سرعت 120 دانلود کردم ، بعدش سرعتم شد 5 کیلوبایت خخخ

ولی میرزید، خیلی خوبه....

لینک به دیدگاه

الان با پارس آنلاین ماهی 60 تومن پول نت میدم ، کیفیت 0 ، قعطی داره ، شبانه نداره!

عالیه

من 128 نامحدود شاتل داشتم ، 100 گیگ تو دو هفته با سرعت 120 دانلود کردم ، بعدش سرعتم شد 5 کیلوبایت خخخ

ساعت رایگان داشت که اینقدر دان کردین یا همین 100 گیگ رو میشه هر موقعی از شبانه روز مصرف کرد ؟

لینک به دیدگاه

ساعت رایگان داشت که اینقدر دان کردین یا همین 100 گیگ رو میشه هر موقعی از شبانه روز مصرف کرد ؟

28 هزار تومن پول نت نامحدود 128 شاتل دادم

100 گیگ دانلود کردم سرعتش کم شد

توی کل مدت شبانه روز....

با سرعت 120 کیلوبایت!

الان پارس آنلاینه ماهی 24 گیگ مصرف میکنم 60 تومن پول میدم:| لعنت به پارس انلاین

لینک به دیدگاه

والا خوزستان اصلا هیچکی اسیاتک نمیگیره ! خیلی از شهر ها نداره اصلا . حرفش مسخرس

لینک به دیدگاه

منم آسیاتک داشتم آشغال بود جمع آوری کردم "های وب" خریدم 16 مگ پهنای باند 30 گیگ حجم ماهی 20 تومن فوق العاده هست.

لینک به دیدگاه

28 هزار تومن پول نت نامحدود 128 شاتل دادم

100 گیگ دانلود کردم سرعتش کم شد

توی کل مدت شبانه روز....

با سرعت 120 کیلوبایت!

الان پارس آنلاینه ماهی 24 گیگ مصرف میکنم 60 تومن پول میدم:| لعنت به پارس انلاین

منو سره 70 نامحدود مکنه! اما خوبه پینگش نامووسا! اما لعنت بر پدر مخابرات و. بیچاره کسایی که فیبر نورین من واسه سیمکشی مسی مجبور شدم یه خط از کوچه پشتی ب اسم عموم بخرم خودم از رو تیره برق ردش کردم خیلی سخت بود خدایی اما ارزششو داشت

لینک به دیدگاه

جایی که هستیم مخابرات فقط می تونه خدمات بده که مفت هم گرونه . خلاصه رفتیم سراغ اینترنت ایرانسل . 30 گیگ شیش ماهه 60 تومن که با مالیات و اینا میشه 67 تومن حدودا . راضی که نیستم به اون صورت اما خیلی از اینترنت مخابرات بهتره.

لینک به دیدگاه

دوستم شاتل 512 گرفته 30 کیلو بایت بیشتر نمیده. میگه ناراضیم. ماهی 90 تومنم هزینه شه. شاید شهر شما خوب بود. تبریز که اینطوریه

لینک به دیدگاه

مخابرات که هوچی من الان اینجایی که هستم مخابراتم در خونه پارس آنلاینم

مخابرات رقیب سرسخت پارس آنلاینه:| پشتیبانی پارس آنلاین بهتره ولی کیفیت سرویس فرقی نداره:| ناموسا پارس آنلاین نخرین! 

لینک به دیدگاه

منم آسیاتک داشتم آشغال بود جمع آوری کردم "های وب" خریدم 16 مگ پهنای باند 30 گیگ حجم ماهی 20 تومن فوق العاده هست.

هزینه اش چقدره؟ کدوم شهرین؟

عالیه

بعدش ماه بعد درست میشه؟ چجوریه؟ کدوم شهر؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

دوستانی که پارس آنلاین دارند, پینگش چطوره ؟ من برای دانلود نمیخوام فقط برای بازی میخوام. به درد بازی میخوره پارس آنلاین ؟

لینک به دیدگاه

لعنت به پارس آنلاین خیلی بده برای دانلود فقظ پینگ خوبی داره و قطعیش خیلی کمه کلا به درد بازی میخوره وگرنه برای دانلود اصلا به صرفه نیست.

لینک به دیدگاه

نمی دونم این اسیاتک چی کار کرده با این اینترنت 

کلا نه قندشکن ها کار می کنن ( هر نوعی رو که بگی تست کردم ) 

بدتر از همه سرور های مجازی هست که کار نمی کنن 

بازی های انلاین هم خیلی مشکل دارن - پینگ - لگ 

شاید بگید مشکل از قندشکن یا سرور مجازی باشه ولی نیست من سیم کارت دیتای رایتل دارم واقعا عالی هست بدون هیچ مشکلی هم به سرور های مجازی وصل می شه هم به قندشکن سرعتش هم عالی هست تازه جایی که هستیم انتن دهی خیلی بده و lte هم نیست

اطراف دفتر پدرم LTE هست کیفیتش خیلی بهتره ( ولیعصر هست دفتر پدرم ) 

جالب هم میزان مصرف من هست با دیتای رایل مصرف خیلی پایین تر از اسیاتک هست . اسیاتک گیگ خوری داره 

اگر اسیاتک رو 3 ماه شارژ نکرده بودم الان عوض کرده بودمش زنگ هم بهشون می زنی می گن همه چیز درسته !!!!!

بهترین حداقل توی بلوار فردوس فن اوا هست 

لینک به دیدگاه

والا من یه مودم 4G تی پی لینک خریدم یه دونه هم سیکارت ایرانسل داشتم الان یک بسته یک ماه 5 گیگ خریدم  20 تومن خیلی حال میکنم باهاش فعلا بین همه سرویس دهنده ها ایرانسل بهترینه.

اینم تست سرعت:

5586601555.png

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...