رفتن به مطلب

اپراتورهای اینترنت پرسرعت در استانها رتبه‌بندی شدند

ahmadsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آسیاتک که فعلا چندین هفته س نذاشته ما بازی آنلاین درستی انجام بدیم

اولم هست تازه *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

منم آسیاتک داشتم آشغال بود جمع آوری کردم "های وب" خریدم 16 مگ پهنای باند 30 گیگ حجم ماهی 20 تومن فوق العاده هست.

داداش لینک میدی از چیزی که گفتی؟ خیلی خوبه قیمت. من موقع خریدم همه قیمتای شرکتا رو چک کردم. اینجوری نبود هیچکدوم :|

لینک به دیدگاه

بر اساس این گزارش اسامی سه شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در سه ماهه اول سال به تفکیک استان به شرح جدول زیر است:

attachicon.gif11.jpg

منبع:http://www.mehrnews.com/news/3753352/%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

اینا همش الکیه

چطور شرکتهایی که همیشه بیشترین نارضایتی و شکایت رو دارن شدن اولین ها! :) 

لینک به دیدگاه

من تو روستا هستم و اینجا انتخاب دیگه ای جز مخابرت مازندران نیست!! کیفیتش برای بازی انلاین زیاد خوب نیست متاسفانه! شبانه رو هم که حذف کردن ولی ترافیک گیگی هزار میفروشن! مجبوریم دیگه بسازیم!  :wacko:

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شهر ما که فقط مخابرات عالیه بقیه مفت گرونن...  تا قبلش از پارس انلاین میگرفتم 512 رو که با قیمت حدود 200 تومن درسال و سرعت دانلود 100-200 در روز 60-80 در شب، الان مخابرات گرفتم با حدود قیمت 140 تومن سرعت 10 مگ و دانلود 300-400 اصلا هم فرق نمی کنه شب یا روز سرعت عالیه... پینگ هم برام مهم نیست فعلا چون انلاین بازی نمی کنم، قبلا بازی می کردم با پارس انلاین که زیاد جالب نبود همون کانتر رو بزور و التماس ولگ بازی می کردم که باعث شد بازی انلاین رو کنار بزارم، این مخابرات رو تست نکردم هنوز ببینم پینگش چجوریه ! :-?

لینک به دیدگاه

نمی دونم این اسیاتک چی کار کرده با این اینترنت 

کلا نه قندشکن ها کار می کنن ( هر نوعی رو که بگی تست کردم ) 

بدتر از همه سرور های مجازی هست که کار نمی کنن 

بازی های انلاین هم خیلی مشکل دارن - پینگ - لگ 

شاید بگید مشکل از قندشکن یا سرور مجازی باشه ولی نیست من سیم کارت دیتای رایتل دارم واقعا عالی هست بدون هیچ مشکلی هم به سرور های مجازی وصل می شه هم به قندشکن سرعتش هم عالی هست تازه جایی که هستیم انتن دهی خیلی بده و lte هم نیست

اطراف دفتر پدرم LTE هست کیفیتش خیلی بهتره ( ولیعصر هست دفتر پدرم ) 

جالب هم میزان مصرف من هست با دیتای رایل مصرف خیلی پایین تر از اسیاتک هست . اسیاتک گیگ خوری داره 

اگر اسیاتک رو 3 ماه شارژ نکرده بودم الان عوض کرده بودمش زنگ هم بهشون می زنی می گن همه چیز درسته !!!!!

بهترین حداقل توی بلوار فردوس فن اوا هست 

داداش منم میخواستم بگم اسیاتک داشتم هیچ فیلتر شکنی برام کار نمیکرد خیلی موقعها هم شدیدا تو بازی لگ داشتم

لینک به دیدگاه

داداش منم میخواستم بگم اسیاتک داشتم هیچ فیلتر شکنی برام کار نمیکرد خیلی موقعها هم شدیدا تو بازی لگ داشتم

البته گویا تا جایی که شنیدم اسیاتک در بعضی شهر ها اینترنت ملی ارائه کرده که دلیل  کار نکردن یارو شکن ها و همینطور مشکلات قطعی که خیلی از عزیزان باهاش دست پنجه نرم میکنند هم همین مورد هست

البته برای مخابرات هم که بنده دارم این مورد اتفاق افتاده اما تنها برای یارو شکن هایی بود که متصل میشدن به سرور های سایت های چینی چرا که چند بازی انلاینی که سرور هاشون در چین و ژاپن بود هم در اون بازه زمانی وصل نمی شدن

اگرچه تا جایی که من میدونم ....

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

از نظر بنده که اینا همش کشکه

تو ایران فعلا بهترین اینترنت و به صرفه ترین اینترنت رو ایرانسل با 4G میده تمام.

لینک به دیدگاه

من چند ساله از یه شرکت اینترنت میگیرم راضی هستم, الانم تعرفه رو عوض کردم 16 مگ 1 ساله 10 گیگ هم شارژ داره دو هزار تومان , پینگش 150 - 160 که واسه بازی انلاین خوبه , سرعت دانلودشم 1.5MB , ماهی 2 یا 3 گیگ هم مصرف اینترنتم هست

والا دو هزار تومن مفته

شب و روز سرعت دانلود وپینگ یکیه و قطعی هم نداره

ویرایش شده توسط Illidan
لینک به دیدگاه

دوستان من توی شرایط مختلف اشتراک اینترنت شرکت های مختلف رو داشتم، الان هم سه جا اشتراک سه جای مختلف رو دارم، بغیر از تفاوت سلیقه ها توی شرکت ها بسیاری از مشکلات کاربر ها به کیفیت پایین سیگنال خطشون تا مرکز مخابراتی که از اون استفاده می کنند بستگی داره، هیچ شرکتی نمی تونه معجزه کنه و به شما اینترنت با پایداری بالاتر بده وقتی خط تلفنتون سیگنال بسیار ضعیفی داره.

لینک به دیدگاه

همین الان داشتم فوتبال بارسا رو میدیدم که متوجه شدم حاشیه زمین تبلیغات پارس افلاین رو زده بود جالب بود در نوع خودش

فقط بجای پارس افلاین نوشته بود پارس انلاین :D

لینک به دیدگاه

اسیاتک؟مزخرف ترین ISPایران آسیاتکه پینگ  افتضاح افتضاح!

لینک به دیدگاه

درود

بعد معیار این حدول چیه  :laughing:

زیر میزیه آسیاتک ؟!

با خوندن کامنت بعضی از دوستان باید عرض کنم خدارو شکر که دانلودر های اینترنت خور و پهنای باند اشعال کن از پارس آنلاین راضی نیستن و به شاتل پناه بردن !!!!!

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

من که از اسیاتک راضیم درسته وافعا تک نیست ولی در کل بد نیست واسه من که خوب کار میکنه

لینک به دیدگاه

برای خوزستان که درسته تا وقتی که کافوی نوری دست آسیاتک بود حرف نداشت ولی از وقتی افتاد دست مخابرات  :angry:

لینک به دیدگاه

درود

داستان این طرح های غیرحجمی مخابرات چیه؟ بعد نوشته ترافیک ماهیانه !!!  :D

post-25013-0-24465400-1472466362_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پارس آنلاین عملکرد خوبی داشت ولی الان مثل بقیه شده. درضمن اجازه جمع کردن خط رو تا یک سال به کسایی که طرح جشنواره خریدند نمی ده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...