رفتن به مطلب

گارانتی ماتریس در حد صفر

car20pc.ir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یه مادربرد z170 دارم مشکل سوکت cpu داره

از اونجاکه بر چسب گارانتی ماتریس به اصطلاح اصلی معتبر روش خورده با خیال راحت بردم دفتر مرکزی برای تعمیر با هزینه یا بی هزینه

جوابی که منشی پذیرش باجه 2 به من داد:

اقا من چند ساله تو همه گارانتی ها میچرخم همچین تکنولوژی نیومده تو ایران سوکت تعمیر کنن

یعنی خودش رو کامل کاملا متخصص میدونست ،پول نداده که دلش بسوزه

بلاخره با اسرار من و نشون دادن رسید اواژنگ که به پیر به پیغمبر قابل تعمیر هست رفت مسیول فنی رو صدا کرد تازه بررسی کرد با اخم طلبکارانه گفت :

اقا تکنولوژیشو نداریم ،ببر بنداز دور

الان زنگ زدم بامدیر صحبت کنم از صبح پاس میدن به هم الانم که دارم تایپ میکنم ساعت 4:30 دقیقه هست ،هر دو تا شماره م و جواب نمیدن خر خر میکنه بعد اشغال میشه

اخرین جوابی که به من دادن با تماس با شماره 0212700یه خانمی بود مهربون کارراه اندازه گفت:

اقا شمارتو داریم صبر کنید دستگاهشو بخریم زنگ میزنیم بیا تعمیر کنیم

یعنی این خریدن دستگاه کی هست و کی بهم زنگ میزنن بماند

طی بررسی که کردم انگار سه تا شرکت دیگه هم هستن msi رو گارانتی میکنن

یعنی اینقدر بی در و پیکر ندیده بودم،

تو روم خداشاهده گفتن توانایی تعمیر نداریم،گفتن فقط بایوس اپدیت میکنیم مشکل بایوس گارانتی ،توانایی تعمیر یا تعویض قطعات مادربرد رو نداریم به همین راحتی

خب چرا گارانتی کردی گرونتر میفروشی ،طبق بند 11 توافق نامه گارانتی ،هر قطعه بعد از تشخیص کارشناس خارج از گارانتی شناخته شود با هزینه تعمیر میشودغغ

من دلم برام پولی که دادم میسوزه

اینقدر این تاپیک رو ادامه میدم تا پاسخ درست بهم بدن بلاخره از دید مدیر ماتریس پنهان نمیمونه

منتظر جواب ایمیل م هستم که به msi زدم

لینک به دیدگاه

ظاهرا ماتریکس با msi  مشکل‌دار شده، تلافی‌ش رو سر کابران در می‌آره. ماتریکس سالها انحصار msi و پردازنده‌های amd رو داشته، امیدوارم انحصارش برای amd هم شکسته بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

ماتریس با msi به مشکل خورده .. بوردتو نگه دار و ی ایمیل به msi بزن ببین جدیدا کدوم شرکت نمایندش شده ، بورد رو ببر با هزینه خودت بده درستش کنن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

من اندکی گیچ شدم....

اگر مادربرد گارانتی داره و مشکلتون جزو موارد گارانتی هست

یا باید تعمیر بشه یا تعویض

دگه تکنولوژی نداشتن یا صبر کنید این حرفا برای چیه!

:wacko:

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

اینکه تکنولوژیشو ندارین که خب شکی نیست. خدارو هم صدهزار مرتبه شکر تکنولوژیشو ندارین که تو این مورد هم پی پی کنید.

ولی به نظرم وقنی یه قطعه مشکل خورده و در طول مدت گارانتی هست شرکت یا باید تعمیر کنه یا اگر نتونست تعویض. خب الان باید مین رو تعویض کنن دیگه! خب واسه چی تعویض نکردن؟! گارانتی شما هنوز مدتش مونده؟

درباره اون منشی که چند ساله تو همه گارانتی ها میچرخه باید میفرمودین از بدبدنی شما بوده مجبور به چرخش شدید وگرنه با یه بار خوب بدنی مطمعنا همون اولین جا ریشه میکردید.

لینک به دیدگاه

من متوجه این تیکه تکنولوژیشو نداریم نشدم

اگر مین گارانتی شرکت هست و قادر به تعمیر نیستند باید تعویض بشه

خود شرکت میتونه صبر کنه تکنولوژی رو بیاره تعمیر کنه به عنوان جنس مستعمل با تجدید گارانتی بفروشه

دیگه این صبر رو که مشتری نباید انجام بده

لینک به دیدگاه

والا منم الان یه مادربرد z97x- force دارم که مشکل سوکت سی پی یو داره .زنگ زدم اواژنگ گفتم مادربردم داستانش اینطوریه .یه خانوم بود گفت ما تعمیر میکنیم تا 70"تومن هزینه نمیگیریم بیشتر بشه ما میگیریم.من میدونستم این یه منشی ساده هست گفتم شما مطمعنید درست میکنید.گفتم گوشی رو بدید به مهدس فنی تون میخوام بدونم تعمیر میکنید و هزینش چه قد میشه.گفت ما باید ببینیم مادربردو .بعد گفتم بفرستم تهران .گفت نه ببر شهرتون تنکابن ما شعبه داریم.

اقا بردم گارانتی گفتن اقا مهندس نیست 30 دقیقه دیگه میاد .من تو گرما منتظر موندم اقا اومد و مشکل رو گفتم.گفت که من اینجا اصن تعمیر نمی کنم تعمیری هارو میفرستم گارانتی تهران.تهرانم بره ا ماه طول میکشه خبرش بیاد. الان من موندمو یه مادربرد 550 تومنی رو دستم.

بخدا من که از کامپیوتر هیچی نمیدونم از این بی سوادا بیشتر میتونم از پس سیستم و مشکلاتش بر بیام

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

کلا گارانتی تو ایران شانس بیارین خوب در بیاد!

من موبایل گرفتم حواسم نبود 1 پیکسل مشکل دار داشت که فقط تو جاهای تیره مشخص میشد

نیم ساعت نشد بردم مغازه نو بود گفتم اینطوریه مشکل پیکسل داره طرف دید یکم مکث کرد گفت : بهش فشار اومده! گفتم اولا نیم ساعت پیش گرفتم گفتید گارانتی داره پس گارانتی چیکار میکنه؟ این نو بود شما گفتید سالم مشکلی بود با من .

بعد ش گفتم اگه فشار اومده بود یه ردیف دو تا .... یه تعدادی اینطوری میشد نه 1 دونه!

قطعه کامپیوتر هم که میسوخت به گارانتی نمیکشید :clapping:

مگه این که واقعا گارانتی باشند که کارتون رو درست کنند وگرنه یک اسم بیشتر نیستند!

انشاا... کارتون درست شه و کسی از این مشکلات نبینه { خودم انقدر دیدم که ...}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مین مشکل فیزیکی داره پس عملا از گارانتی خارجه فقط ایشون میتونن با هزینه تعمیرش کنن که من فقط این کار رو در شرکت اواژنگ عملی دیدم گارانتی ویستا و الماس هم نتونستن این کار رو انجام بدن دادم تعمیر مادربورد رو ترکوندن گذاشتن کنار آخرش پول مین بورد رو بهم دادن ولی آواژنگ کارش درسته از نظر من تا اونجا که بتونه کارمو راه انداخته همیشه

لینک به دیدگاه

دوستان مین مشکل فیزیکی داره پس عملا از گارانتی خارجه فقط ایشون میتونن با هزینه تعمیرش کنن که من فقط این کار رو در شرکت اواژنگ عملی دیدم گارانتی ویستا و الماس هم نتونستن این کار رو انجام بدن دادم تعمیر مادربورد رو ترکوندن گذاشتن کنار آخرش پول مین بورد رو بهم دادن ولی آواژنگ کارش درسته از نظر من تا اونجا که بتونه کارمو راه انداخته همیشه

داداش یعنی بدم گارانتی حله.هزینه سوکت نمیدونی چنده؟

خدمات مجانی بخوره تو سرشون. درست کنن حد اقل

رو کارت گارانتی زده چرتوپرت.(دور از دسترس اصفال ، نمیدونم دور از گرما ،دور از سرما،عدم نوسانات برف ،عدم شکستگی ،عدم رنگ رفتگی، ..

من موندم الان گارانتی واسع چیه پس :^(

لینک به دیدگاه

من موندم الان گارانتی واسع چیه پس :^(

برای اطمینان از دادن باج به بچه های بالاع.

لینک به دیدگاه

مراحل گرفتن حقت از گارانتی 

1-با ساپورت msi مشکلتو در میان بگذاری 

2 - داد و بیداد کنی!

3- مدتی سریش ماتریکس بشی

4 - نا امید نشی و تلاشتو ادامه بدی :D

بعدشم

فیزیکی و شیمیایی نداره باید بدون هزینه تعمیر کنن 

اما تو ایران این قضیه بر عکسه این که تو ایران تکنولوژی تعمیر سوکت نیومده 

دروغه اینقدر ها هم عقب نیستیم و کار سختی نیست !! منتها تو ایران اکثر شرکت های

گارانتی کننده کارمند های بی سوادی دارن ....

لینک به دیدگاه

مراحل گرفتن حقت از گارانتی 

1-با ساپورت msi مشکلتو در میان بگذاری 

2 - داد و بیداد کنی!

3- مدتی سریش ماتریکس بشی

4 - نا امید نشی و تلاشتو ادامه بدی :D

بعدشم

فیزیکی و شیمیایی نداره باید بدون هزینه تعمیر کنن 

اما تو ایران این قضیه بر عکسه این که تو ایران تکنولوژی تعمیر سوکت نیومده 

دروغه اینقدر ها هم عقب نیستیم و کار سختی نیست !! منتها تو ایران اکثر شرکت های

گارانتی کننده کارمند های بی سوادی دارن ....

کلمه بی سوادتو باید با طلا نوشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شايدهم من دارم اشتباه ميكنم دوست عزيز يه عكس از بورد و سوكت بزار ببينيم در چه وضعيتيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

یک جوری میگن تکنولوژیشو ندارنند انگار خودشون ساختن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

موارد گارانتی رو باید بدون هزینه درست کتن اما خارج از گارانتی رو با دریافت هزینه باید درست کنن

در هر صورت نماینده رسمی هستن و اینکه هیچ خدماتی ارائه نکنن قابل توجیه نیست

کلا این ماتریکس و msi تو ایران خیلی داستان دارن با هم، از اون گیفت های اشانتیون که به اسم جوایز مسابفات دادن تا موارد گارانتی

یکی دیگه از دوستان هم تو همین لیون با لپتاپش مشکل داشت که فکر کنم در نهایت با کلی پیگیری به نتیجه رسید اما چوتکه شهرستانی بود براش سنگین تموم شد

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

من برد خودم که msi هست در اثر یک اتصالی سوخت، فرستادم گارانتی ماتریس برام عوضش کردند.

ولی در مورد مشکلش چیز زیادی نگفتم فقط گفتم الان سیستمم روشن نمیشه از دیشب این مشکل رو پیدا کرده و...

شما باید همین کارو میکردید به احتمال زیاد بعدا مجبور میشدن برات عوض کنن.

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

سلام

ماتریس با msi به مشکل خورده .. بوردتو نگه دار و ی ایمیل به msi بزن ببین جدیدا کدوم شرکت نمایندش شده ، بورد رو ببر با هزینه خودت بده درستش کنن

موفق باشی

حتما این کارو میکنم ،واقعا افتضاع بودن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

l9q582zto00r3tvnba07.jpg

من الان که سایت msi رو دیدم اصلا اسم ایران نبود؟؟!!!

الان زنگ زدم میگن ما گارانتی انحصاری msi هستیم یعنی چی این انحصاری ،پس چرا مورد قبول msi نیست[emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

این قدر زنگ زدم ،دیگه گوشیو بر میدارن میگن سلام اقای معروفی

این داستان قراره دستگاهشو بخرن باهام تماس بگیرن چیه ؟؟

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

فقط آواژنگ و سازگار تو ایران گارانتی محسوب می شن.

بقیه رو بپیچ تو همه زمینه ها. حتی سام سرویس و گلدیران و مادیران و مایکروتل و ...

لینک به دیدگاه

فقط آواژنگ و سازگار تو ایران گارانتی محسوب می شن.

بقیه رو بپیچ تو همه زمینه ها. حتی سام سرویس و گلدیران و مادیران و مایکروتل و ...

من امروز مادربردمو فرستادم اواژنگ سوکت سی پی یو رو درست کنه.ببینم سربلند بیرون میاد یا نه

لینک به دیدگاه

من امروز مادربردمو فرستادم اواژنگ سوکت سی پی یو رو درست کنه.ببینم سربلند بیرون میاد یا نه

حتما همینطوره.

البته گارانتی نقش هم بسیار عالیست اگه کالایی با این گارانتی دیدید شک نکنید در اصالتش.

یه هدفون موشی میترو خریدم بعد 9 ماه یه سمتش نویز داشت فرستادم گارانتی با پیک موتوری خودم وقت نداشتم برم.

طرف پیک رو نگه داشت فوری تست کردن یه دونه آکبند دادن همون پیک برام برگردوند!

لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشی

البته دوست عزیز فکر نمی کنم MSI ماتریکس رو به عنوان نمایندش قبول کرده باشه از همان اول

حالا فارق از نحوه خدمات دهیش که حالا بخواد یک نماینده جدید دیگه در ایران معرفی کنه :-?

الان زنگ زدم میگن ما گارانتی انحصاری msi هستیم یعنی چی این انحصاری ،پس چرا مورد قبول msi نیست[emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

این قدر زنگ زدم ،دیگه گوشیو بر میدارن میگن سلام اقای معروفی

این داستان قراره دستگاهشو بخرن باهام تماس بگیرن چیه ؟؟

بنده پیشنهادم اینکه دفعه بعد که تماس گرفتید درخواست تعویض کنید

چون که شما مسئول ناقض بودن امکانات و تجهیزات شرکت نیستید

(البته با این لحن باهاشون حرف نزنید :D

پیشنهاد میشه ابتدا اندکی ناز پاسخ دهنده تلفن بکشید و با اخلاقی خوش و با ارامش کامل و لحن صحبتی لطیف در خواستتون معرفی کنید در مرحله اخر خشن عمل کنید)

لینک به دیدگاه

من بودم زنگ میزدم میگفتم من از یکی از سایت های معروف سخت افزار تماس میگیرم که در این لحظه اسمش رو نمی تونم بگم.

یه مورد شکایت از طریق یکی از کاربرای فعال سایت شما از گارانتی ما شده که صدای شما رو هم ضبط کرده. شماره سریال دستگاه اینه شرایطش اینه. تماس گرفتم که عرض کنم ما طبق رسالت رسانه ای مون میبایست این اطلاعات رو توی وب سایتمون منتشر کنیم... از این حرکتا بزن لذت ببر تو که مادربوردت الان دستت رو نمیگیره باید یه کاری بکنی دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...