رفتن به مطلب

Amd furyx یا gtx1070 giga g1 ویرایش{1070خریدم}

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بدجور بینه این دو گرافیک موندم دلایل انتخاب gtx1070:اجرای بی نظیر gtav fuulhd Ultra. قابلیت اورکلوک خوب. جاگیر نیست مثله کولر amd. دلایل انتخاب amd furyx: آینده دارتر به نظر میرسه (با توجه به اینکه gtx780 دیگه حتی تو نمودار تست ها هم نیست ولی 290 هنوز تو گوده). مورد بعدی پهنای باند بالای مموریشه. از همه مهمتر تو دایرتکس 12 گل کاشته. در مورد gtx1080 هم اصلا مشکل مالی برای خریدش ندارم فقط اینکه اصلا اختلاف قیمت 1تومنیش با 1070 برام توجیهی نداشت تو کاراییش پرودوعو هم اگه 4500 بود میخریدم حیف که اصلا نیست تو ایران قیمتشون هم با شرایط فعلی وارد کنندگان مستضعف با هم برابره حداقل تا 3ماه دیگه دوستان خوشحال میشم نظراتتون رو جویا بشم (با مدرک)

ویرایش: بالاخره EVGA GTX 1070FTW گرفتم و خیلی راضیم واقعا خنکه اصلا با تصور اینکه چون 2 فن هست و داغه بهش نگاه میکردم ولی کیفیت بالای بردش و خنک کنندش به قدری بالاست که دماش عالیه در حالت بیکاری35 درجست با وجود اینکه فنها کار نمیکنند و در حین اورکلاک بی نظیرش که تا 2160 کلوکشو میبرم و آخرین حد  ولتاژو میزارم تا از دوتا 8 پین ورودی برق نوش جان کنه باز هم اگه فن رو 100 درصد بزاری 53 بیشتر نمیشه و اگه 75  درصد بزارم 60 بیشتر نمیشه کیفیتش رو وقتی تو دستتون بگیرید متوجه میشید.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من 1070...

چرا داداش من؟

اصلا با مصرف برق amd مشکل ندارم

در ضمن قبلا 295 داشتم 980tiهم داشتم

لینک به دیدگاه

دوستان بدجور بینه این دو گرافیک موندم دلایل انتخاب gtx1070:اجرای بی نظیر gtav fuulhd Ultra. قابلیت اورکلوک خوب. جاگیر نیست مثله کولر amd. دلایل انتخاب amd furyx: آینده دارتر به نظر میرسه (با توجه به اینکه gtx780 دیگه حتی تو نمودار تست ها هم نیست ولی 290 هنوز تو گوده). مورد بعدی پهنای باند بالای مموریشه. از همه مهمتر تو دایرتکس 12 گل کاشته. در مورد gtx1080 هم اصلا مشکل مالی برای خریدش ندارم فقط اینکه اصلا اختلاف قیمت 1تومنیش با 1070 برام توجیهی نداشت تو کاراییش پرودوعو هم اگه 4500 بود میخریدم حیف که اصلا نیست تو ایران قیمتشون هم با شرایط فعلی وارد کنندگان مستضعف با هم برابره حداقل تا 3ماه دیگه دوستان خوشحال میشم نظراتتون رو جویا بشم (با مدرک)

هر خوب و قوین اما وی رم 4 گیگی فیوری ممکنه برات درد سر ساز بشه ، الان برای مثال بازی توم ریدر 7 گیگ وی رم پر میکنه

لینک به دیدگاه

هر خوب و قوین اما وی رم 4 گیگی فیوری ممکنه برات درد سر ساز بشه ، الان برای مثال بازی توم ریدر 7 گیگ وی رم پر میکنه

مموریه furyx به خاطر 4096 بیتی بودنش میتونه تا 6گیگ gtx1080 برابری کنه دوست عزیز تستهای موجود در یوتیوب رو نگاه کنید
لینک به دیدگاه

دوست عزیز فاصله این دو کارت تو بنچمارکا خیلی محسوسه و ۱۰۷۰ کارت بروزتری هست با مصرف کمتر و معماری بهتر .

Hbm فیوری هم درسته مفیده ولی با اینحال فاصلش با ۱۰۷۰ زیاده.

در انتخاب ۱۰۷۰ شک نکن.

لینک به دیدگاه

مموریه furyx به خاطر 4096 بیتی بودنش میتونه تا 6گیگ gtx1080 برابری کنه دوست عزیز تستهای موجود در یوتیوب رو نگاه کنید

:|  من دارم میگم 4 گیگ کم میاره توی ستینگ بالا و گیمای جدید شما میگی بیت :| مگه من حرفی از پهنای باند زدم 

لینک به دیدگاه

یرای انتخاب 1070 همین بس که nvidia پشتشه.

دوست خوبم با هدف انتخاب کنید همیشه

:| من دارم میگم 4 گیگ کم میاره توی ستینگ بالا و گیمای جدید شما میگی بیت :| مگه من حرفی از پهنای باند زدم

چون توی یک تست دیدم gtav رو اولترا بود amd furyx 3700از مموریش پر شده بود ولی تو همون شرایط 980ti6گیگش لبالب پر شده بود
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوبم با هدف انتخاب کنید همیشه

چون توی یک تست دیدم gtav رو اولترا بود amd furyx 3700از مموریش پر شده بود ولی تو همون شرایط 980ti6گیگش لبالب پر شده بود

بله به نظر می رسه HBM ها عطش بازیهای جدید در مصرف مموری رو با همون 4 گیگابایت بخوبی سیراب می کنند حتی در 4K!

گرچه اونطور که خوندم احتمالا کارتهای HBM2 میتونن 16 یا 32 گیگ مموری داشته باشند!

چرا داداش من؟

اصلا با مصرف برق amd مشکل ندارم

در ضمن قبلا 295 داشتم 980tiهم داشتم

نسل جدید و میشه به آینده اش امیدوار بود اونطور که نشون داده با API های جدید و یا سطح پایین مثل DX 12 راندمان بهبود پیدا می کنه.

قدرت بیشتر نسبت به fury X , 980ti

پتانسیل اورکلاک بالا.

خنک

کم مصرف

کم نویز

صرفه خرید بالا

این نمونه رو ببینید:

http://lioncomputer.ir/product/8909/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C+GTX+1070+Gaming+8GB/

لینک به دیدگاه

سلام

مدل مانيتورت چيه و قراره روي چه رزولوشني بازي كني

اگهتا هميشه full hd كه خود nvidia هم ميگه نهايت 1070 ولي دو مورد amd گرافيك خوبي هست ولي فقط يك حقيقت وجود داره كه معماري جديد و تكنولوژي جديد در ساخت گرافيك براي اينده به درد ميخوره ، بدون شك و تريد و بي طرفي nvidia

لینک به دیدگاه

حالا از نظر شما کدوم 1070 بهتره؟ به غیر از ایسوز. من شنیدم msi پلاستیکه بدنش درسته؟ گیگا خیلی خوب آور شده فقط چون یکدونه 8پین میخوره احساس میکنم تو اور2000داعم پایدار نمونه

آدم میترسه 1070 بگیره فرداش بفهممه 7گیگ بعلاوه 1گیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر همه ابشن هارو تا ته بزارین روultra چهار گیگ کم میاره ، بدجوری مموری میخوره GTA

---------

یکی از مزایای فوق العاده G1 خنکیشه . من تاحالا دمای بالای 68 ندیدم ازش. ولی IDLE کمی بالاس اونم به دلیل اینکه فن هارو خاموش میکنه 

---------

یک موردی هم که مثل قبل اذیت میکنه بهینه نبودن درایور های انویدیا واسه کارت های جدید . جای کار داره و بهتر میشه بزودی

---------

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1070 بگیر ، قدرت بیشتر ، مصرف کمتر ، معماری جدیدتر ، اورکلاک بالاتر و پشتیبانی خوب انویدیا از نسل حاضر

لینک به دیدگاه

اگر همه ابشن هارو تا ته بزارین روultra چهار گیگ کم میاره ، بدجوری مموری میخوره GTA

---------

یکی از مزایای فوق العاده G1 خنکیشه . من تاحالا دمای بالای 68 ندیدم ازش. ولی IDLE کمی بالاس اونم به دلیل اینکه فن هارو خاموش میکنه

---------

یک موردی هم که مثل قبل اذیت میکنه بهینه نبودن درایور های انویدیا واسه کارت های جدید . جای کار داره و بهتر میشه بزودی

---------

به نظرتون با درایور میتونه فاصلشو تو دایرتکس 12 جبران کنه؟
لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد بنده 1070 هست.

این کارت دیروز به دستم رسید، در هیچ بازی کم نمیاره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

مدل مانيتورت چيه و قراره روي چه رزولوشني بازي كني

اگهتا هميشه full hd كه خود nvidia هم ميگه نهايت 1070 ولي دو مورد amd گرافيك خوبي هست ولي فقط يك حقيقت وجود داره كه معماري جديد و تكنولوژي جديد در ساخت گرافيك براي اينده به درد ميخوره ، بدون شك و تريد و بي طرفي nvidia

مانیتورم :asus 3d 24 من فعلا فول اچ دی 90تا120فرم میخوام بازی کنم یعنی مینیموم فرمم 90کمتر نشه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرتون با درایور میتونه فاصلشو تو دایرتکس 12 جبران کنه؟

بستگی داره تو چه تست و بازی ای DX12 استفاده شده باشه ولی در کل جای بهینه شدن هست. و به نظرمن با 15فریم تفاوت ،ارزش 1 تا1.5 میلیونی نداره و اگر قرار باشه هزینه بشه ، همین 1070 sli بشه تا با فریم میانگین 80 تا 100 بشه بازی هارو روی ultra در 2k بازی کرد

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد بنده 1070 هست.

موفق باشید.

کدوم مدلشو خریدید؟

بستگی داره تو چه تست و بازی ای DX12 استفاده شده باشه ولی در کل جای بهینه شدن هست. و به نظرمن با 15فریم تفاوت ،ارزش 1 تا1.5 میلیونی نداره و اگر قرار باشه هزینه بشه ، همین 1070 sli بشه تا با فریم میانگین 80 تا 100 بشه بازی هارو روی ultra در 2k بازی کرد

خود انویدیا هم امیدی به sli توی گیم نداره به خدا

سلام

پیشنهاد بنده 1070 هست.

موفق باشید.

تو gtav Gras رو روی اولترا میزارید از روی تپه ها رد میشید افت فرم ندارید تو فول اچ دی اولترا؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم مدلشو خریدید؟

تو gtav Gras رو روی اولترا میزارید از روی تپه ها رد میشید افت فرم ندارید تو فول اچ دی اولترا؟

چرا افت فرم رو تپه ها هست 

وضعیت sli در این نسل به نظرم بهبود یافته ، مخصوصا در 2K و 4K

برای مثال تست های 4K کارت 1080 رو که sli کرد رو ببینین چه بازدهی خوبی داده .

حالا از همین تست های sli 1080 شما بین 10 تا 20 فریم کم کن میشه 1070

تو یوتیوب هم سرچ کنین تستاش هست واسه 1070 روی sli

لینک به دیدگاه

:|  من دارم میگم 4 گیگ کم میاره توی ستینگ بالا و گیمای جدید شما میگی بیت :| مگه من حرفی از پهنای باند زدم 

سرعت مموری بالا هست در نتیجه اطلاعات در مموری انباشته نمیشه که نیازی به مموری بالا باشه در نتیجه همون 4 گیگ هم از کافی برای کافی تره.

لینک به دیدگاه

سرعت مموری بالا هست در نتیجه اطلاعات در مموری انباشته نمیشه که نیازی به مموری بالا باشه در نتیجه همون 4 گیگ هم از کافی برای کافی تره.

میدونم چی میگین متوجه هستم ، اما من و یکی از یوزر ها خودمون 390 و فیوری رو تست زدیم روی توم ریدر و 2کا ، متاسفانه نتیجه متفاوت بود و روی تکستچر وری های و ستینگ تقریبا مکس که حدود 7/5 گیگ وی رم پر میشد فیوری لگ میزد به دلیل مموری کم تر ، اما در ستینگ پایین تر فیوری سر تر بود

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کدوم مدلشو خریدید؟ خود انویدیا هم امیدی به sli توی گیم نداره به خدا تو gtav Gras رو روی اولترا میزارید از روی تپه ها رد میشید افت فرم ندارید تو فول اچ دی اولترا؟

مدل Msi gtx 1070 Gaming.

این بازی تست نکردم متاسفانه...

مثلا در فارکرای 4 فول اچ دی ultra بین 100-80 فریم میگیرم و Ultra 2K بین 65-80 فریم میگیرم.

مشخصات سیستم توی پروفایلم هست.

امروز چند تا بازی دیگه را هم تست میکنم و اگر بخواهید اینجا قرار میدم.

لینک به دیدگاه

کدوم مدلشو خریدید؟

دوست عزیز تجربه خودم و میگم

1070 کاملا برای 2k ساخته شده توی gta که میگی همه چی ultra میشه 60 فریم راحت بازی کرد توی قدرتش شک نکن 1080 بچه بازیه واسه این کارت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تجربه خودم و میگم

1070 کاملا برای 2k ساخته شده توی gta که میگی همه چی ultra میشه 60 فریم راحت بازی کرد توی قدرتش شک نکن 1080 بچه بازیه واسه این کارت

دقیقا.. ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...