رفتن به مطلب

Amd furyx یا gtx1070 giga g1 ویرایش{1070خریدم}

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، gtx taitan II گفته است :

GTX 1080 FTW موجود هست تو بازار  داخلی.     در ضمن دیگه msi با گارانتی ماتریکس نمیاد.. 

1080 بله اما من منظورم 1070 بود

در خصوص MSI اگر منظورتون اون 3 شرکت که اخبارش در سایت هاست من تاییده ایی از سوی MSI تو سایتش ندیدم بعد از اونطرف هم هنوز کارخانه ماتریکس تو شهر پرند هست و فعاله

حداقل تا جایی که بنده اطلاع دارم

اگر واقعا ماتریکس حذف شده باشه از برند MSI بسیار مناسب هست

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sdx123 گفته است :

ولی داداش یه توصیه . اصلا خودتو درگیر برند نکن ، اینا همشون یه کارایی دارن ، فوقش 5 فریم تفاوتشون باشه (بهترین مدل غیر رفرنس با بقیه) اونی که خنک کننده خوبی داره بخر صرف نظر از مارک. گالاکس خوبه اینو3دی خوبه گیگا خوبه ارزون شده ...

ممنون. گیگا برد و مدار تغذیش رفرنسه به دلم نمیچسبه امسال. زوتاک عالی اور شده ولی از کیفیتش نگرانم گالاکس هم خیلی کلوک پایینی داره msi هم برای اولین بار دلنشین شده کیفیتش EVGA FTW رو خیلی دارم بررسی میکنم به نظرم جالب اومده ایسوز هم پول قیافشو داره تو ایران میخوره 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farshid0018 گفته است :

البته من 1070 سری FTW رو ندیدم قیمت بخوره بیشتر سری های SC یا SSC بود

اگرچه اندکی شخصی و سلیقه ایی هست اما زیاد سری های MSI پیشنهاد نمیشه البته در کیفیت قطعات و گرافیک های MSI شکی نیست اما متاسفانه شرکت گارانتی کننده ماتریکس کارنامه مناسبی نداره

در خصوص سری های زوتاک هم با توجه به قیمت که دارند مناسب هستند اگرچه سری های inno3d X4 بسیار خوش قیمت هستند با توجه به دیگر برند ها

در خصوص GALAX هم بیشتر پیشنهاد میشه بسراغ سری HOF برید اگرچه هنوز برای فروش ارائه نشده

GTX 1080 FTW موجود هست تو بازار  داخلی.     در ضمن دیگه msi با گارانتی ماتریکس نمیاد.. 

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/20, 19:17:53، gtx taitan II گفته است :

ممنون. گیگا برد و مدار تغذیش رفرنسه به دلم نمیچسبه امسال. زوتاک عالی اور شده ولی از کیفیتش نگرانم گالاکس هم خیلی کلوک پایینی داره msi هم برای اولین بار دلنشین شده کیفیتش EVGA FTW رو خیلی دارم بررسی میکنم به نظرم جالب اومده ایسوز هم پول قیافشو داره تو ایران میخوره 

. کارت 1070کلا با یه 8 پین برا تغذیه ش هیچ مشکلی نداره و کاملا جوابگو هست.( برق مصرفی و مورد نیازش رو بررسی کنید به این موضوع پی میبرید) یکی از اینا رو خریداری کنی انتخاب خوبی داشتی .

zotac amp extreme (زمان عرضه حدودا 200 تومن گرونتر از موارد پایینه)

inno3d x3/x4

giga x3 windforce

بحث قیمت هم بیاد وسط الان اون inno3d مدل x3 حدودا 1900 شده و خیلی مناسبه . دیگه انتخابش با خودت . من اینو3دی دارم که از اساتید همینجا مشورت گرفتم و خریداری کردم. اگر میخواستم دوباره انتخاب کنم بازم همین مدل رو برمیداشتم . دو نفر دیگه از دوستان هم تو انجمن خریداری کردن میتونن نظر بدن .

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، sdx123 گفته است :

. کارت 1070کلا با یه 8 پین برا تغذیه ش هیچ مشکلی نداره و کاملا جوابگو هست.( برق مصرفی و مورد نیازش رو بررسی کنید به این موضوع پی میبرید) یکی از اینا رو خریداری کنی انتخاب خوبی داشتی .

zotac amp extreme (زمان عرضه حدودا 200 تومن گرونتر از موارد پایینه)

inno3d x3/x4

giga x3 windforce

بحث قیمت هم بیاد وسط الان اون inno3d مدل x3 حدودا 1900 شده و خیلی مناسبه . دیگه انتخابش با خودت . من اینو3دی دارم که از اساتید همینجا مشورت گرفتم و خریداری کردم. اگر میخواستم دوباره انتخاب کنم بازم همین مدل رو برمیداشتم . دو نفر دیگه از دوستان هم تو انجمن خریداری کردن میتونن نظر بدن .

آره برای استفاده بدون اور کلوک 8پین کافیه ولی با آور بیشتر لازمه مخصوصا نمیدونم تو gtx1080g1چرا یک هشت پین گذاشتند!!!!!آره با اینو 3dهم خیلی حال میکنم مخصوصا مدل x4اش. فقط اینکه هیچکس اینجا نه از دماش تو کلوک 2020گفت نه اینکه پایدار بوده یا نه. خیلی مشتاق بودم بشنوم ولی..... 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده مدل inno3d x4 دارم دستی اور نکردم ولی داخل برنامه خودش نزدیک 2.0 اور شد دما زیر فشار نهایت 67 دیدم  از نظر پایداریم مشکلی ندیدم شما خودتو  درگیر برند بازی یه سری دلال نکن کارت مناسب بخر لذتشو ببر من از خریدم بسیار راضیم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، fiscker گفته است :

سلام دوست عزیز بنده مدل inno3d x4 دارم دستی اور نکردم ولی داخل برنامه خودش نزدیک 2.0 اور شد دما زیر فشار نهایت 67 دیدم  از نظر پایداریم مشکلی ندیدم شما خودتو  درگیر برند بازی یه سری دلال نکن کارت مناسب بخر لذتشو ببر من از خریدم بسیار راضیم

1070 دارید یا 1080؟   دماتون خیلی خوبه پس.  اگه کارتتون 1070 هست به نظرتون کافیه؟ خیلی بینه 1070 و 1080 موندم  1080 میتونم بخرم ولی پرداخت خلافی ماشینم 3ماه  عقب میافته شامل حال تخفیف نمیشه دیگه. (ناقابل 1850شده تخلفاتم)  

لینک به دیدگاه

ببين عزيز منم ميتونستم ١٠٨٠ بخرم ولي ترجيح ميدم اين يك تومن اختلاف و بزارم سال ديگه ارتقا نسل بدم به نظر من ارزش نداره يك ميليون تنها براي چند فريم اونم توي بعضي شرايط خاص خرج كني ١٠٧٠ از پس همه چي بر مياد نيازي به خرج اضافه نيست

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، fiscker گفته است :

ببين عزيز منم ميتونستم ١٠٨٠ بخرم ولي ترجيح ميدم اين يك تومن اختلاف و بزارم سال ديگه ارتقا نسل بدم به نظر من ارزش نداره يك ميليون تنها براي چند فريم اونم توي بعضي شرايط خاص خرج كني ١٠٧٠ از پس همه چي بر مياد نيازي به خرج اضافه نيست

ممنون بابت راهنماییه خوبتون و ممنون که وقت میزارید. یک خواسته دارم اگه وقت داشتید انجام بدید ممنون میشم. تو gtav تمام تنظیمات اولترا تو  فول اچ دی با اور 2000یا بالاتر مینیموم و میانگین فرمتون چقدر میشه با تست خودش؟ 

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم توی یک تاپیک دیگه برای یکی از دوستان تست کامل انجام دادم همراه عکس ولی متاسفانه بخاطر عوض شدن شکل فروم پیدا ش نکردم اگه جستجو کنین فکر کنم پیدا کنین تاپیک  رو

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، fiscker گفته است :

خواهش میکنم توی یک تاپیک دیگه برای یکی از دوستان تست کامل انجام دادم همراه عکس ولی متاسفانه بخاطر عوض شدن شکل فروم پیدا ش نکردم اگه جستجو کنین فکر کنم پیدا کنین تاپیک  رو

ممنون میگردم. به چه نشانی سرچ کنم. نامی چیزی خاطرتون نیست؟ 

لینک به دیدگاه

ممنون میگردم. به چه نشانی سرچ کنم. نامی چیزی خاطرتون نیست؟ 

فکر کنم  در مورد Msi 1070 یا یه مدل دیگه بود

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/22, 23:24:36، fiscker گفته است :

فکر کنم  در مورد Msi 1070 یا یه مدل دیگه بود

از راهنماییه همه دوستان ممنونم 

بالاخره gtx 1070 ftw گرفتم و خیلی راضیم واقعا خنکه اصلا با تصور اینکه چون 2 فن هست و داغه بهش نگاه میکردم ولی کیفیت بالای بردش و خنک کنندش به قدری بالاست که دماش عالیه در حالت بیکاری35 درجست با وجود اینکه فنها کار نمیکنند و در حین اورکلاک بی نظیرش که تا 2160 کلوکشو میبرم و آخرین حد  ولتاژو میزارم تا از دوتا 8 پین ورودی برق نوش جان کنه باز هم اگه فن رو 100 درصد بزاری 53 بیشتر نمیشه و اگه 75  درصد بزارم 60 بیشتر نمیشه کیفیتش رو وقتی تو دستتون بگیرید متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

از راهنماییه همه دوستان ممنونم 

بالاخره gtx 1070 ftw گرفتم و خیلی راضیم واقعا خنکه اصلا با تصور اینکه چون 2 فن هست و داغه بهش نگاه میکردم ولی کیفیت بالای بردش و خنک کنندش به قدری بالاست که دماش عالیه در حالت بیکاری35 درجست با وجود اینکه فنها کار نمیکنند و در حین اورکلاک بی نظیرش که تا 2160 کلوکشو میبرم و آخرین حد  ولتاژو میزارم تا از دوتا 8 پین ورودی برق نوش جان کنه باز هم اگه فن رو 100 درصد بزاری 53 بیشتر نمیشه و اگه 75  درصد بزارم 60 بیشتر نمیشه کیفیتش رو وقتی تو دستتون بگیرید متوجه میشید.

داداش مبارکت باشه. ممنون میشم یه چند تا تست 3dmark 11 و 12 بذاری ببینم قدرتش چجوره؟ منم رو خریدش دودلم.

راستی چند تا عکس از خود کارت در حالت روشن اگه وقت داشتی بذار.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrg66 گفته است :

ممنون.

چشم در اولین فرصت میزارم فعلا دارم تست پایداری4 ساعته تو کلوکها میگیرم و تا اینجا تو core clock 2122 و تو مموری8800پایدار  بوده  270دقیقه توgtavپایداریشو تست کردم تو آساسینز  سیندی کیت هم 30 دقیقه بازی کردم .من 980ti داشتم ولی اینقدر روون نبود تو این دوتا بازی .من برای چند نفر giaga1070 g1 و asus 1070بستم ولی این خیلی  پایدارتر بوده تو  اور اونها تو  تست پایدار بودند ولی بالای یک ساعت تو گیم کرش میشد و مجبور  بودند کلوکو پایین بیارند به نظرم همه چیزشون  خوبه msiوasusولی برق کم میاد برای پایداری تو کلوک بالا

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

EVGA سری FTW بی نظیره 

واقعا عالیه کلوک2100 رو خیلی آسون همون بار اول گذاشتم بی دردسر شما هم حتما سریه کلاسفاید یاftwرو بخرید برای خودتون

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

ممنون.

چشم در اولین فرصت میزارم فعلا دارم تست پایداری4 ساعته تو کلوکها میگیرم و تا اینجا تو core clock 2122 و تو مموری8800پایدار  بوده  270دقیقه توgtavپایداریشو تست کردم تو آساسینز  سیندی کیت هم 30 دقیقه بازی کردم .من 980ti داشتم ولی اینقدر روون نبود تو این دوتا بازی .من برای چند نفر giaga1070 g1 و asus 1070بستم ولی این خیلی  پایدارتر بوده تو  اور اونها تو  تست پایدار بودند ولی بالای یک ساعت تو گیم کرش میشد و مجبور  بودند کلوکو پایین بیارند به نظرم همه چیزشون  خوبه msiوasusولی برق کم میاد برای پایداری تو کلوک بالا

سری های FTW کلا پرچمداران EVGA که باعث میشه این شرکت سنگ تموم بزاره ... :D

یک سری شات از تو گیم و میزان فریم در حالت دیفالت و اورکلاک اگر هم قرار بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

سری های FTW کلا پرچمداران EVGA که باعث میشه این شرکت سنگ تموم بزاره ...

یک سری شات از تو گیم و میزان فریم در حالت دیفالت و اورکلاک اگر هم قرار بدید ممنون میشم

این عکس در حالته فول اورولتاژ توی 90 دقیقه gta v ultra setingهست.ببینید دما چقدر خوبه با این کلوک و ولتاژ!!!!{البته این کلوک به این همه ولتاژ نیاز نداره یک سوم این ولتاژ هم این کلوکو پایدار میکنه}!

آخرین  ورژنه EVGA PrecisionX OC هستش

امشب عکس های بیشتر و واضح تری میزارم

Untitled.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...