رفتن به مطلب

خرید rx 470 منطقیه؟

Recommended Posts

قیمتش که خیلی بالا تر از قیمتیه که بخوایم حساب کنیم. قیمت جهانیش بالاس؟ مصرف مدل نیترو 225 واته که یه فاجعس. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

با این قیمت به هیچ عنوان نخرید. اصلا و ابدا (دوست ندارم اینو بگم ببخشد شرمنده بلانسبت) مگر پول  د.ز.د.ی داشته باشید این قیمت بخرید.

لینک به دیدگاه

من به شخصه فعلا گرافیک نمیخرم تا متعادل بشه قیمتا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا صلاح نیست بااین قیمت خریداری کنید بزارید چن ماهی بگذره قیمتا متعادل بشه بعد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این کارت نهایت 800-850 ارزش داشته باشه الان گرونه بنظر من... برید ببینید 370 چنده ... این باید در حد 50-100 تومن گرونتر باشه نه 300-350 تومن ...  :wacko:

خیلی جالبه  برای یه کارت لاو اند 1 تومن بخوای هزینه کنی اونم با هزار التماس رو فول اچ دی فریم بگیری در حال حاضر و پس فردا با اومدن بازی های جدیدتر مجبور بشی کارت به این گرونی و تازه واردی رو از جزییات بازی کم کنی تا فریم بده بهت...  *dry#

بنظر من در حال حاضر اگه 480 نیترو 4 گیگ رو با کمتراین قیمت بدن می صرفه تا حدودی خریدش اما 470 رو نه  [-X

یه نگاه به این قیمت های با پول کانادا بکن حساب کار دستت میاد post-2742-0-01836800-1472570619_thumb.png

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

470 به هیچ عنوان کارت لو اند نیست! این کارت مدل کاستوم چهارگیگش به اندازه یک 480 رفرنس چهارگیگ فریم میده، تو خیلی از بازیها برابرن و تو بعضی بازیا تفاوت فریم خیلی جزئیه. 470 ارزش خرید بسیار بالایی داره البته نه در ایران با این قیمت، بلکه در کشورهای خارجی.

لینک به دیدگاه

با این قیمت ؟؟؟؟؟؟؟؟ :clapping:  :laughing:

لینک به دیدگاه

یه کارت پر مصرف و داغ قیمتش واقعا نا امید کنندست  :crying:

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

بنظرم ادم یک کارت 390 بخره بصورت دست دوم که در این رنج قیمت هست بیشتر بصرفه هست *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

470 به هیچ عنوان کارت لو اند نیست! این کارت مدل کاستوم چهارگیگش به اندازه یک 480 رفرنس چهارگیگ فریم میده، تو خیلی از بازیها برابرن و تو بعضی بازیا تفاوت فریم خیلی جزئیه. 470 ارزش خرید بسیار بالایی داره البته نه در ایران با این قیمت، بلکه در کشورهای خارجی.

دوست عزیز این مدلی که برای فروش هست 4 گیگه نه 8 گیگ، پس گول نخورید دقت کنید این نکته رو، تازه 8 گیگش هم با اور به مدل رفرنس میرسه هنر نکرده و این خودش یه قانونی هست تو سری ها که با اور به رفرنس مدل بالایی نزدیک بشی ... !

اونم فعلا اینجوری هست که بازیها زیاد به گیگ بیش از 4 زیاد احتیاج ندارن اما مطمعنا بعدا معضلی میشه ...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

بنظرم ادم یک کارت 390 بخره بصورت دست دوم که در این رنج قیمت هست بیشتر بصرفه هست *dry#

داداش شما بدجوری طرفدار مدل 390 هستی  :cool:  به نظرم این کارت خیلی پرمصرفه  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتش فعلا خیلی بالاست

اگر بین ۸۵۰ تا ۹۰۰ بود میشد یه کاریش کرد

ولی این قیمت هرگز

لینک به دیدگاه

من فکر کنم به خاطر کمبود تو بازار جهانی قیمتش بالاس. مثل cpu های اسکای لیک.

لینک به دیدگاه

بنظر من با قیمت های فعلی بهترین و منطقی ترین خرید خرید 970 هست دست دومش حدود 850 تا 900 گیر میاد

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...