رفتن به مطلب

کـــلاه برداری که ارزش شکایت ندارد!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز تو سایت دیوار آگهی فروش هارد Adata HV100 رو دیدم تماس گرفتم فروشنده گفت من ساکن کرمانشاه هستم و مغازه داشتم حالا دارم جمع میکنم این هاردها رو دستم مونده و ارزون میدم بهش گفتم ارسال کنید رسید به دستم پول رو براتون واریز میکنم گفت آخه قبلا اینکار رو کردیم و طرف هارد رو تحویل نگرفته و فقط هزینه رفت و برگشت برای ما مونده گفت بیست تومن به کارتم واریز کن من هارد رو ارسال میکنم بقیه پول رو به مامور پست بده حرفش از دید من منطقی بود و بیست تومن رو واریز کردم حالا دیگه موبایلش رو جواب نمیده جواب اس ام اس هم نمیده معلوم نیست از چند نفره دیگه هم همینجور کلاهبرداری کرده بدتر از هم موبایلش رو خاموش نکرده و آگهی رو هم پاک نکرده همینجور به کار کثیفش داره ادامه میده

0tu6rseyfjbvvn4qfl63.jpeg

taz36lyiitqu9b0qpiy6.jpeg

لینک به دیدگاه

با یک خط دیگه تماس بگیرید ببینید جواب میده یا نه 

اگه جواب داد بهش بگید ازش شکایت میکنید و ... 

یا مثلا خودتون رو یه نفر دیگه جا بزنید و بگید کرمانشاه هستید و بتونید خلاصه ازش آدرسی چیزی برا معامله بگیرید

لینک به دیدگاه

یا مثلا خودتون رو یه نفر دیگه جا بزنید و بگید کرمانشاه هستید و بتونید خلاصه ازش آدرسی چیزی برا معامله بگیرید

این اولین بار نیست متاسفانه :mad: یه بارم 210 تومن کلاهبرداری کردن متاسفانه اون آقای کلاهبردار هم کرمانشاهی بود رفتم پلیس فتا شکایت کردم بعداز شش ماه گفتن طرف آدرس و مشخصات جعلی داده موقع باز کردن حساب تو بانک :huh: قاضی بهم گفت بی خیالش شو ارزش نداره به خاطر 210 تومن مامور بفرستیم اونم دیگه پیدا شدنی نیست

اینم لینک آگهی

https://divar.ir/v/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF/A0pH1-JIq/

لینک به دیدگاه

حالا دوست عزیز شما شکایتتو انجام بده؛ شاید ده نفر دیگه هم مثل شما بوده باشن و اینکار باعث بشه توجه روی این کلاهبردار زیاد بشه و حداقل یه حرکتی بزنن.

من خودم با اینکه تمام قطعات مورد نیازم رو انلاین میخرم اما حتی کالاهای داخل دیوار رو یه نگاه ساده هم  نمیندازم.

لینک به دیدگاه

حالا دوست عزیز شما شکایتتو انجام بده؛ شاید ده نفر دیگه هم مثل شما بوده باشن و اینکار باعث بشه توجه روی این کلاهبردار زیاد بشه و حداقل یه حرکتی بزنن.

من خودم با اینکه تمام قطعات مورد نیازم رو انلاین میخرم اما حتی کالاهای داخل دیوار رو یه نگاه ساده هم  نمیندازم.

بله عزیز من با شما موافق هستم حداقل یه تبیه باید بشه این آقا اگر موبایلش رو خاموش میکرد و آگهی رو پاک میکرد حداقل میگفتم ترسیده باز یه خورده دلم خنک میشد :blush: ولی اصلا عین خیالش نیست حالا داره این کار رو با آدمای دیگه هم میکنه...که این قسمتش به نظرم بدتره

لینک به دیدگاه

حالا اگه واقعا کرمانشاهی باشه :)

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

توی لیون یا خیلی جاهای دیگه میشه کاربرای مورد اطمینان رو شناسایی کرد. توی دیوار دلیلی مبنی بر اطمینان وجود نداره . دوست عزیز ناراحت نشید ولی تا حدی شما هم مقصر هستید که  اطمینان بی جا کردید....

دوستان فقط شکایت کردن مسئله نیست اگر طرف دستگیر بشه این 20 هزار تومن هزینه ی رفت و امد ایشون هم نمیشه... تازه بماند که باید برن ی شهر دیگه پیگیر شکایت بشن ~x(

لینک به دیدگاه

درود

جناب وقتی سه تا انجمن تخصصی کامپیوتر جهت خرید و فروش هست دیگه چه لزومی داره که از سایت دیوار ، چاره یا ایسام با اون قیمت های کذایی خرید و فروش کرد

لینک به دیدگاه

آخه دوست عزیز شما از آدرسی که در دیوار داده بوده محل اسکان رو تهرانپارس ذکر کرده و بعد گفته به شما کرمانشاه هستم کمی شک نکردی؟

اونم با خط غیر قابل استعلام 15 تومانی اپراتور مورد نظر

اگر حالا میخواهید جایی به غیر از اینجا خرید کنید باز ایسام قویتر هست موارد امنیتیش کمی

لینک به دیدگاه

داداش صلوات بفرست ولش کن

خدا شکر کن پول هاردا نریختی

همیشه از واسطه استفاده کن

البته ایسام نه

لینک به دیدگاه

هیچ فایده ای نداره

کسی رسیدگی نمی کنه

لینک به دیدگاه

اولا فدای سرت کاکو :D ای تجربه ای میشه که در خرید های بعدی دقت کنی

شما قبل از انجام این کار اولا باید یکم فکر میکردی و میدیدی که این هارد ای دیتا در مثلا لیون کامپیوتر قیمتش بالای 200 تومن هست مثلا فرض میکنیم 220 تومن

داری میبینی که این آقا قیمت رو زده 120 اونم آکبند !!!!!!!!!!!!!!! شما قیمت 120 و آکبند رو که میدیدی باید میرفتی آگهی بعدی چون این مشخصه کلاه برداری مگه میشه یکی ایطور جنسی رو که به راحتی با 5 الی 10 تومن زیر فی بازار فروش میره بیاد 100 تومن زیر فی بازار بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم شما باید دقت بیشتری میکردی

دوما شما این نوشته رو که زیر هر آگهی تو دیوار هست دقت نکردی :

پیام پلیس:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

دیوار هدفش از تفکیک آگهی های شهرهای مختلف این هست که مشتری بره کالا رو ببینه و لمسش کنه و بعد بخره

و اصلا هدف از ایجاد دیوار فروش های پستی نبوده و فقط و فقط هدف خرید و فروش حضوری بوده

امیدوارم این ضرر 20 تومنی باعث بشه که شما در خرید های بعدیتون دقت بیشتری بکنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط ahm77
لینک به دیدگاه

این اولین بار نیست متاسفانه :mad: یه بارم 210 تومن کلاهبرداری کردن متاسفانه اون آقای کلاهبردار هم کرمانشاهی بود رفتم پلیس فتا شکایت کردم بعداز شش ماه گفتن طرف آدرس و مشخصات جعلی داده موقع باز کردن حساب تو بانک :huh: قاضی بهم گفت بی خیالش شو ارزش نداره به خاطر 210 تومن مامور بفرستیم اونم دیگه پیدا شدنی نیست

اینم لینک آگهی

https://divar.ir/v/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF/A0pH1-JIq/

حالا همه چیز رو گردن کرمانشاهی ها ننداز

متاسفانه شما درست معامله نمیکنید من 16سالم بود اینطوری مثل شما تو اینترنت معامله نمیکردم!

ارسال و دریافت غیر حضوری  تنها از طریق سایت های معتبر که کاربرا امکان ارسال و دریافت امتیاز داشته باشند باید صورت بگیره

فردی که امتیاز نداره یا امتیاز کمی داره باید اول ارسال داشته باشه بدون اینکه مبلغی رو دریافت کنه

معامله در سایت هایی مثل دیوار یا نرم افزار هایی مثل تلگرام و ایسنتاگرام که در و پیکر ندارند فقط باید حضوری انجام بگیره در غیر اینصورت اگر سرتون کلاه رفته باشه تقصیر خودتون هست

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

فردی که امتیاز نداره یا امتیاز کمی داره باید اول ارسال داشته باشه بدون اینکه مبلغی رو دریافت کنه

سلام دوست من . ایا شما حاضرید خودتون عمل بالا رو انجام بدید .به نظر من همش نمیشه چنین کاری کرد ممکنه من که امتیازم بالاست بعضی موقع سو استفاده کنم

حتی من با واسطه لیون هم مشکل دارم.اومدیم من فروشنده لپتابی رو بفرستم برای شما و شما پولو واریز کنی به لیون.لپ تاب سالم میرسه دستت ولی تو بی احتیاطی میکنی میزنی لپ تابو میشکونی .بعد میای مثلا میگی جنس شکسته واسم فرستاد.

مشکل ما با این چیزا حل نمیشه .بد بختی ما بنی یمون فاسد شده.وگرنه من بخوام دزدی کنم راهشو از هر طریقی پیدا میکنم.نمیشه صد درصد بگیم کدوم راه درسته و از چه راهی بریم

البته قصد جسارت ندارم به هیچکس.کلا گفتم عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوست من . ایا شما حاضرید خودتون عمل بالا رو انجام بدید .به نظر من همش نمیشه چنین کاری کرد ممکنه من که امتیازم بالاست بعضی موقع سو استفاده کنم

حتی من با واسطه لیون هم مشکل دارم.اومدیم من فروشنده لپتابی رو بفرستم برای شما و شما پولو واریز کنی به لیون.لپ تاب سالم میرسه دستت ولی تو بی احتیاطی میکنی میزنی لپ تابو میشکونی .بعد میای مثلا میگی جنس شکسته واسم فرستاد.

مشکل ما با این چیزا حل نمیشه .بد بختی ما بنی یمون فاسد شده.وگرنه من بخوام دزدی کنم راهشو از هر طریقی پیدا میکنم.نمیشه صد درصد بگیم کدوم راه درسته و از چه راهی بریم

البته قصد جسارت ندارم به هیچکس.کلا گفتم عزیز

شما دارم احساساتی نظر میدی حرفی هم  که زدی استثنا هست

من دارم راجع به اعتماد حرف میزنم نه مسائلی مثل شکسته شدن فلان جنس و آب زیرکاه بودن!

خودم جنسی دستم برسه بزنم خرابش کنم که پسش نمیدم شیوه ی معامله ی آن آقا   به کل اشتباه !فاسد شدیم و این حرفا  هم  به نظر من خنده دار!

نمیشه صد در صد بگیم  کدوم راه درسته قبول دارم اما با این توجیه کلا نباید معامله کرد

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

حرف شمارو قبول دارم .منظورم این بود که در همه موارد استثنا به وجود می اد.صد درصد نمیتونیم راه درستو بگیم مگر اینکه یه راه صد درصد مطمعن پیدا کنیم.

اینکع جمله من خنده دار باشع یا نه مهم نیست .مهم اصل موضوع

شما دارم احساساتی نظر میدی حرفی هم که زدی استثنا هست

من دارم راجع به اعتماد حرف میزنم نه مسائلی مثل شکسته شدن فلان جنس و آب زیرکاه بودن!

خودم جنسی دستم برسه بزنم خرابش کنم که پسش نمیدم شیوه ی معامله ی آن آقا به کل اشتباه !فاسد شدیم و این حرفا هم به نظر من خنده دار!

نمیشه صد در صد بگیم کدوم راه درسته قبول دارم اما با این توجیه کلا نباید معامله کرد

حرف شمارو قبول دارم .منظورم این بود که در همه موارد استثنا به وجود می اد.صد درصد نمیتونیم راه درستو بگیم مگر اینکه یه راه صد درصد مطمعن پیدا کنیم.

اینکع جمله من خنده دار باشع یا نه مهم نیست .مهم اصل مفهوم موضوع هست ☆♡

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

خیلی بد شدیم ما.اینطوری نبودیم :^(

چون الان ساده ترین و بهترین روش پول در اوردن شده کلاه برداری 

وقتی قانونی تو مملکت وجود نداره همین میشه دیگه

لینک به دیدگاه

هیچ ارزانی بی دلیل نیست دوست عزیز.

:clapping:  :clapping:  :clapping:  گل گفتی دوست من ..... !

لینک به دیدگاه

بیخیال رفیق اینجا ایرانه نه اروپا !!! 

من برج 2 امسال دو نفر ریختن سرم تا جایی که تونستن کتکم زدن مامور نیرو انتظامی هم اونقدر دیر اومد ه هر دوتاشون در رفتند ! من احمق هم ( بلانسبت شما ) فکر میکردم مملکت قانون داره خلاصه بعد از چندسری رفتن به کلانتری و ... سروان کلانتری برگشته میگه میخواستی کتک نخوری که اینجوری وقت مارو بگیری !!!  *dry#

داشتم به این فکر میکرم که این یارو اگه دکتر بود برمیگشت میگفت میخواستی مریض نشی که وقت مارو بگیری برو بمیر !!!  :mad:

به هر حال درود به شرفت که گفتی - حداقل بقیه اگاه میشن  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از بی  قانونی مملکت گفتید، یه مورد هم بنده بگم یکم روحیه تون عوض بشه. :D

در همسایگی ما یه پیرمرد که بیمار اعصاب و روان هست و تنها زندگی می کنه. این هر چند وقت یه بار بدنبال توهماتی که داره میاد تو کوچه میزنه شیشه در و پنجره ملت رو میاره پایین که به من فحش دادید. تا حالا هم سه بار به پست ما خورده :wacko:

جالب ماجرا که این روانی هم فهمیده که مامورین کلانتری نمیتونن به خونش وارد بشن به محض شکستن شیشه ها فرار می کنه تو خونش =))  مامور هم میاد میگه ما حکم نداریم نمیتونیم بریم تو خونش! :-?

جالب تر اینکه سه گزارش کلانتری و دو شکایت و پرونده دادسرا فقط از جانب ما داره و اصلا کاری بهش ندارن.

اینم فهمیده که مملکت بی قانون برای خودش شده یه پا شعبون بی مخ! :laughing:   

مامورای کلانتری میگن از ما نشنیده بگیرید ولی شما هم بگیرید بزنیدش! آخه دیوونه زدن داره!؟ اونم یه پیرمرد 60-70 ساله!

واقعا بی در و پیکر شده و دیگه جای زندگی نیست...

لینک به دیدگاه

به نظر من یکی از دلایلی که اینجور افراد به خودشون جرات کلاهبرداری رو میدن نا معتبر بودنه سایت هایی مثه دیواره که واسطه ی قانونی نیستن و هرکسی میتونه بیاد توش اگهی بذاره

و متاسفانه سطح سواد و فرهنگ هم توی بخشی از کشور انقد پایینه که اینجور افراد میانو یه حالی به همه میدن

و افراده صادقی مثه استارتر محترم هم میفتن توی دامشون

البته اینا در واقع دارن تعداد لایه های جهنم خودشونو افزایش میدن و یادشون رفته دیگه هیچ کدوم از خوبی های احتمالیشون با ضربه زدن به هارد زندگیشون ریکاوری نمیشه!!!

یا حق

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

اینم لینک آگهی

سلام دوست عزیز

فعلا حس زیاد تایپ کردن ندارم. فقط در مورد این موضوعی که مطرح کردید یادم افتاد که من هم موقعی که از اون کلاهبرداری که تمام اعضا میشناسنش رفتم دادسرا شکایت کنم فرستادنم پیش یه قاضی اونم همون اول برگشت گفت موضوع چقدر پول وسطه؟ گفتم 500 600 گفت بیخیالش شو بهتره. نمیرزه به دردسرش. مثل اینکه کلا همه اولش همینو میگن شما زیاد جدی نگیر پروندتو تا جایی که خیلی اذیت نشی دنبال کن. من هم چند بار رفتم دنبالش از کار و زندگیم زدم حقمو گرفتم و آخرش خود قاضیه و از پلیس فتای شهرمون و یکی دو جای دیگه بهم زنگ زدن و تشکر کردن که پیگیری کردم. 

نمیخوام بگم حتما به نتیجه میرسی ولی با این حرفا بیخیال نشو کاملا.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...