رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروشmaximus vii heroوasus gtx780 و رمg. skill 2400

Recommended Posts

سلام

دوستان این سه قطعه رو برای فروش گذاشتم از این سه قطعه اصلا استفاده نکردم راستش نتونستم براش cpuبخرم و یک سالی است که از تو کارتون  در نیومدن ودلیل فروش هم متاحل شدن و علاقه نداشتن دیگر به دنیای pc این سه قطعه دوستان تو عکس هم معلومه چقدر تمیزن مشخصاتش هم که با یک سرچ تو گوگل میتونید پیدا کنید قیمت هم ندارم . قیمت دهی رو گذاشتم به عهده خریدار که میتونه قیمت مورد نظرش رو به این شمار اس کنه 09198313302   قیمت معقول باشه باهاش تماس میگیرم والا ادامه کارها  شرمنده زیاد حرف زدم ممنون

hwkm6jx6jtuwiiicxybf.jpg

euwqn5qvphmm0qqie7t9.jpg2r0mc5xpz4ai0uzyw0gm.jpgbvc9pvgf8rovxxqkai78.jpgt2j7hwkmheqhy9i93xrt.jpgda5cvszhaamujfkcd665.jpg

ویرایش شده توسط നഠട
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر واقعا تمایل به فروش قطعاتتون دارید، نام و مشخصات کامل قطعات رو ذکر کنید. مسلما  خیلی از خریدار ها وقتی می بینند اینجوری تاپیک زدید و کلا قطعات گنگ هستند، به سرعت تاپیک رو می بندند. این یک پیشنهاد بود بنده خودم خریدار نیستم.

لینک به دیدگاه

عزیز من یک سالی است از این چیزا بی اطلاعم دلیلش هم نوشتم بزرگوار شما قیمتت رو اس کنی ،خوب باشه باهات تماس میگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعنوان اولین پیشنهاد 1300 خریدارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر واقعا تمایل به فروش قطعاتتون دارید، نام و مشخصات کامل قطعات رو ذکر کنید. مسلما  خیلی از خریدار ها وقتی می بینند اینجوری تاپیک زدید و کلا قطعات گنگ هستند، به سرعت تاپیک رو می بندند. این یک پیشنهاد بود بنده خودم خریدار نیستم.

بزرگوار حرف شما کاملا متین ولی من هم کاربر تقریبا قدیمی هستم و میدونم چی میگید ولی خداییش این قطعات خیلی توضیح نمیخان همون اول تایپیک که اسم قطعات معلومه وعکسها هم که گویای همه چیز هست

بعنوان اولین پیشنهاد 1300 خریدارم

سلام  شما اولین پیشنهاد رو دادین ببینم نظر دوستان دیگر چیه⬆

لینک به دیدگاه

دوستان با موبایل هم تعویض دارم

up

ویرایش شده توسط നഠട
لینک به دیدگاه

دوستان هر سه قطعه 1300تا الان مشتری داره پیشنهاد بالاتری کسی نداره با گوشی هم تعویض دارم

لینک به دیدگاه

چرا جوابمو  تو تلگرام یا پیام خصوصی نمیدی عزیز قیمت اخرت برای کارت گرافیک چنده

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/17, 19:13:10، ابوالفضل.گنجی گفته است :

چرا جوابمو  تو تلگرام یا پیام خصوصی نمیدی عزیز قیمت اخرت برای کارت گرافیک چنده

شرمنده فعلا یکی از دوستان 3 قطعه رو میخاد ببینم چی میشه اولویت فروش هر سه با همه باز هم شرمنده خبر میدم

لینک به دیدگاه

عزیز اگع هدفت فروشه و شماره تلگرام دادی ، حد اقل جواب مارو تو تلگرام بده.قیمت اخر مادربرد .مرسی

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mka19 گفته است :

عزیز اگع هدفت فروشه و شماره تلگرام دادی ، حد اقل جواب مارو تو تلگرام بده.قیمت اخر مادربرد .مرسی

سلام بزر÷وار شرمنده به خدا نمیتونم جواب بدم راستش منتظرم یکی هر سه رو با هم بخره به هر حال قیمتت برای تکی هم خوب باشه تکی هم میفروشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همچنان سرپيشنهادم هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگر گارانتی دارن مادربرد و رمها رو 700 خریدارم و شاید بتونم هر سه تا رو 1400 بخرم در صورت موجودی گارانتی رم و مادر برد رو قطعیه در صورت گارانتی 

لینک به دیدگاه

برادر من اومدم قیمت دادم میگم گارانتی داره یا برد و رمها که خرید کنم شما هیچ جوابی نمیدید .کارت چی داره گارانتی یا نه؟

لینک به دیدگاه

شرمنده بزرگوار 

نه بزرگوار گارانتیشون اول این سال تموم شدن ولی خیالت راحت چون من اصلا از برد استفاده نکردم و در صورت خرید 3روز مهلت تست میدم ضمنن من خودم یک کاربر قدیمی هستم 

لینک به دیدگاه

خدایی نکرده بنده نگفتم شما کاربر جدید هستید .فقط گفتم لطف کنین جواب بنده رو بدید که لطف کردید به هر حال 

همون 1300 که جناب اسمایلی فرمودند خیلی خوب ومنصفانه هست اگر نخواستند ایشون من رم و مادربرد رو 600 بر میدارم چون گارانتی برام خیلی مهمه

گرافیکتونم 700 تومن به بالا میارزه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، spear گفته است :

کدوم شهر تشریف دارید ؟

قیمت کلی مد نظرتون رو بفرستید + شماره تماس. 

سلام بجنورد شمار تماس اول گذاشتم قیمت مد نظر تا 1400

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...