رفتن به مطلب

توضیح کلی درباره ی قالب جید

omidvar777
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قالب جدید سایت خیلی گیج کننده س

با قبل خیلی فرق داره

نمیشه یه توضیحی بدین یا یه تاپیک راهنمایی براش بذارین؟

لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا کجاش رو متوجه نمی شوید؟  ... هر مشکلی دارید بفرمایید من توضیح میدم

این رو هم نگاه کنید بد نیست

http://mrprogrammer.net/ips-1-setop/

لینک به دیدگاه

فونت سیستم جدید خیلی بولد هست و فاصله بین خطوط خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

سلام

Cover پروفایل چطوری میشه قرار داد ؟ ممنون میشم یک توضیح بدید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

سلام

سلام

انگار هیچ چیزی سر جای خودش نیست

عین پرشی تولز شده

دقیقا به همین دلیل بود نتونستم اونجا فعالیت کنم

قبلی خیلی راحتتر بود

لینک به دیدگاه

فونتش اصلا مناسب نیست خیلی کمرنگ و رنگ پریدست قالب قبلیتون رو بیشتر میپسندم

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

صادقانه بگوییم این ویرایش شاید درکل خیلی از مشکلات را حل کرده باشد

اما در قسمت پایین صحفه در قسمت فروش ومقالات وسوالات کاربران خیلی به هم ریخته وآشفته هست  انشالله این قسمت مجزا شود میشه گفت  خیلی بد و... هست .ممنون با زحمات 

1395-06-13 02_24_13-مطالب خوانده نشده - تالار گفتگو لیون کامپیوتر - Internet Explorer.png

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

توی قسمت فعالیت ها که قراره پست و تاپیک هایی جدید رو نشون بده،همه چیز در هم هستش.از پیامی که یه کاربر توی پروفایل یه نفر پست کرده هست تا آپ های تاپیک های بازارچه و ...به علاوه این به سختی می شه پست ها و تاپیک هایی که خودم درست کردم رو پیدا کنم حتی توی Search پیدا نمی شن.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گرامی

قائدتا طبیعیه که ما خیلی وقت بود فروم رو اپدیت نکرده بودیم و مطمئننا مشکلاتی رو پیش بینی میکردیم . از اینرو این مسال با همیار و کمک شما عزیزان کم کم رفع خواهد شد .

و اولش تصمیم داریم مسائل اصلی مثل لاگین شدن و پست زدن و ... رو حل کنیم بعد کم کم امکانات جانبی رو رسیدگی کنیم

ممنونم از همکاری و کمکتون دوستان عزیز

لینک به دیدگاه

قالب خیلی روشنه و بعد نیم ساعت تو فروم موندن چشمام درد گرفت.(در خالی که قالب قبلی اصلا خسته کننده نبود)

فاصله خطوط هم زیاده.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mamadh71 گفته است :

قالب خیلی روشنه و بعد نیم ساعت تو فروم موندن چشمام درد گرفت.(در خالی که قالب قبلی اصلا خسته کننده نبود)

فاصله خطوط هم زیاده.

در تایید حرف دوست عزیزمون باید بگم بهتره توی رنگ بندی پس ضمینه تغییراتی انجام بدید

لینک به دیدگاه

الان قالب سایت همینه یا در حال تعمیر هست؟

به نظر من هر چی بیشتر شبیه قبل باشه بهتره فقط ضعف ها و ایراداته قبلو اگه بر طرف میکردین بهتر بود

لینک به دیدگاه

درود مجدد

خدمت دوستان عزیزم بگم که فروم در حال دستکاریه و رنگ و قالب و خیلی چیزها رو میشه تغییر داد ولی اول به دنبال این هستیم که با کمک شما مشکلات اصلی رو رفع کنیم و امکانات قبلی رو برگردونیم بعد بریم روی دیزاین

لینک به دیدگاه

سلام این فروم ساز فکر کنم قالب ایرانی زیا داره که میتونه خیلی خوب باشن و مفید .ممنون میشیم از دیفالت بودن در بیاریدش چون با نسخه فارسیو انگیسی درهمه و گیج کندست .اخرین ارسالیها پوزیشنش همراه با فونت انگلیسی غیر هماهنگ با نسخه یکان وب 

ویرایش شده توسط akpro
لینک به دیدگاه

صد بار گفتیم زبانو رو فارسی ست کنید نمی کنید که الان بدتر شده هر جا میرم باید بزارم رو زبان فارسی 22.gif

ما کاربرا به همون قالب قبلی ساخته بودیم و مشکلی نداشتم هر چیزی که جدید میاد نباید که نصب کنید 22.gif

کلی بحث سر امتیاز منفی بود الان رای منفی و مثبتم اضافه شده22.gif

امیدوارم این مشکلات رفع بشه وگرنه بریم بهتره

موفق باشید

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

اصلا خیلی بهم ریخته شده می خوام برای یکی از دوستان  فیدبک ثبت ثبت کنم ولی انگار غیر ممکن والان هم که اضافه شده ثبت نمیشه مگه قبلی چش بود عوضش کردین هم کاربرا باهاش راحتر بودن وهم ساده تر بود همه چی من دیگه فکر نکنم بتونم با این اخت بشم

لینک به دیدگاه

قالب قبلی راحت و خودمونی و همه چیزش در دست‌رس بود. تا این قالب جا بیوفته و مشکلاتش رفع و رجوع شه، ما  ذره ذره آب می‌شیم  :(

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

صد بار گفتیم زبانو رو فارسی ست کنید نمی کنید که الان بدتر شده هر جا میرم باید بزارم رو زبان فارسی 22.gif

ما کاربرا به همون قالب قبلی ساخته بودیم و مشکلی نداشتم هر چیزی که جدید میاد نباید که نصب کنید 22.gif

کلی بحث سر امتیاز منفی بود الان رای منفی و مثبتم اضافه شده22.gif

امیدوارم این مشکلات رفع بشه وگرنه بریم بهتره

موفق باشید

البته این مورد که میشه بهترین پست رو بعنوان رفع کننده انتخاب کرد کاملا مناسب هست

همچون برخی فروم های خارجی که تایپیک به عنوان Solved نمایش میده و میشه فهمید کدام راه حل مناسب بود

اگرچه این مورد بیشتر بدرد تایپیک مشکلات و خطا ها میخوره تا دیگر قسمت ها

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

البته این مورد که میشه بهترین پست رو بعنوان رفع کننده انتخاب کرد کاملا مناسب هست

همچون برخی فروم های خارجی که تایپیک به عنوان Solved نمایش میده و میشه فهمید کدام راه حل مناسب بود

اگرچه این مورد بیشتر بدرد تایپیک مشکلات و خطا ها میخوره تا دیگر قسمت ها

داداش فرشید باور کن متوجه نشدم منظورت چیه D:

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

داداش فرشید باور کن متوجه نشدم منظورت چیه D:

6myl_untitl111ed_thumb.jpg

منظورم این

از این قسمت میتونید به پست ارسالی رای بدید و اون رو به عوان بهترین پاسخ  و رفع کننده مشکل انتخاب کنید

بیشترین کاربردش برای قسمت مشاوره و مشکلات سیستم هست که میشه بهترین راه حل ارائه شده رو انتخاب کرد

اگرچه برای عدم ایجاد مشکلات رای دادن سلیقه ایی بهترین حالت اضافه کردن تنها قسمت رای مثبتش هست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farshid0018 گفته است :

6myl_untitl111ed_thumb.jpg

منظورم این

از این قسمت میتونید به پست ارسالی رای بدید و اون رو به عوان بهترین پاسخ  و رفع کننده مشکل انتخاب کنید

بیشترین کاربردش برای قسمت مشاوره و مشکلات سیستم هست که میشه بهترین راه حل ارائه شده رو انتخاب کرد

اگرچه برای عدم ایجاد مشکلات رای دادن سلیقه ایی بهترین حالت اضافه کردن تنها قسمت رای مثبتش هست

ولی چون امتیازه مثبت و منفی است این به نظرم لازم نیست و ممکنه یک چیز الکی بشه بهترین d: در کل لازم نیست به نظرم تو همین امتیازه منفی و مثبتشم موندیم d:

موفق باشی داداش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

ولی چون امتیازه مثبت و منفی است این به نظرم لازم نیست و ممکنه یک چیز الکی بشه بهترین d: در کل لازم نیست به نظرم تو همین امتیازه منفی و مثبتشم موندیم d:

موفق باشی داداش

خب اون که اره ))

بهترین حالتش قرار دادن حالت مثبت هست 

حداقل بنظر من

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farshid0018 گفته است :

خب اون که اره ))

بهترین حالتش قرار دادن حالت مثبت هست 

حداقل بنظر من

بله داداش منفی باشه قضیه بدتر هم میشه هنوز تازه نیست داشتنند در مورد امتیازه منفی و مثبت حرف میزدنند الان رای هم اضافه کردنند که اوضاع ممکنه بازم مثل سابق بشه

موفق باشی داداش

لینک به دیدگاه

صادقانه بگم اصلا نمیشه با طراحی جدید ارتباط برقرار کرد....حتی نمیشه گفت طراحی جدید مدرن و زیباست !!...به طور کلی عملکرد رو مختل کرده....نوشته هایی که توش حروف انگلیسی باشه به هم میریزنه و ناخوانا میشه !!!....مضرات این اپدیت بسیار بیشتر از محاسنش هست..البته اگرواقعا باشه !....قبلا قسمت بازارچه و اخرین تاپیک ها ...طراحی قبلی خیلی بهتر بود..یک پنل منظم با جای مشخص داشت..الان اصلا مشخص نیست چی به چی هست...در واقع شما یک نسخه بتا عرضه کردید !!...به طور کلی ناامید شدم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...