رفتن به مطلب

انتقادات ویا پیشنهادات کاربران درباره استایل جدید انجمن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دراین تاپیک کلیه نکات وچیزایی که بایستی به قالب جدید اضافه بشن مطرح میشه.هرکسی هر انتقاد یاپیشنهادی داره همینجا مطرح کنه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

خب اولین انتقادرو خودم مطرح می کنم 

1. قسمت ادیتور انجمن شکلکها و گزینه Undo,Redo نداره!
  2. کالرنمایه trader feadback  یکنواخته وقابل فهم نیست البته منظورم اعداد داخلشه
  3. گزینه "درج امتیاز" برای تبادل فیدبک بین یوزرای بازارچه هنوز اضافه نشده!
  4. قسمتی برای مشاهده اخرین موضوعات بازارچه در صفحه اصلی وجود نداره!
  5. گزینه "Up" یا"برو بالا" پایین صفجه وجود نداره!
  6. امضا یه خورده بهم ریخته نشون داده میشه!
  7. درقسمت postbit  مشخص نمیشه کاربر افلاینه یا انلاین ?
  8. رتبه بندی کاربران در پست بیت هنوز نمایش داده نمیشه!
  9. گزینه افزودن دوست و ارسال پیغام به این کاربر در postbit وجود نداره!

ویرایش شده توسط Maxwell
افزودن مطلب به پست
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پیشنهاد بنده اینه که نمای امتیازفروشگاه شبیه عکس زیر بشه:

2016-09-03_13-10-10.jpg

بعد اینکه یه گزینه پیش نمایش از پستها هم گذاشته بشه تاقبل ارسال قطعی پست،تغییرات لازم رو توش انجام بدیم.

لینک به دیدگاه

زبان انجمن رو روی فارسی ست کنید تا نیاز نباشه هر بار تغییر بدیم.

وقتی در یک جمله هم انگلیسی تایپ میشه و هم فارسی، جمله نامفهوم میشه

ویرایش شده توسط .AriaN.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا ادیتور فارسی مشکل داره

گررافیکش ساده تر و مدرن تر شده و این خیلی خوبه منتهی سرعتش نسبت به پوسته قبلی خیلی کند عمل می کنه و گیر زیاد داره

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، .AriaN. گفته است :

بهترین پیشنهاد تو این شرایط راستچین کردن قالب انجمن هست

این نسخه چپ چین هست و برای نسخه لاتین بهینه سازی شده

وقتی در یک جمله هم انگلیسی تایپ میشه و هم فارسی، جمله مفهوم میشه

مشکل از زبان شماست ... از پایین صفحه فارسی را انتخاب کنید

چون مشغول رفع یک سری مشکلات هستیم زبان اینگلیسی را فعلا فعال نگه داشتیم - روز های آینده حذف می شود

لینک به دیدگاه

به نظرم همون قالب قبلی برگرده بهتره!اکثر کاربران با قالب قبلی موافقن

حداقل یه مدت قالب قبلی رو بذارید و رو این کار کنید نمیشه که یه قالبو دست نخورده بندازید رو سایت!

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم اون قسمت پایین سمت چپ و  راست انجمن که پستای اخیر کاربرا تو تاپیکای مختلف و بخش بازارچه رو پوشش میداد دوباره تو این قالبم بگنجونین،من کل انجمن رو از اول از اونجا دنبال می‍کردم الان وارد میشم یه حالت سر در گمی بهم دست میده و زیاد نمیتونم تو سایت بمونم،یا یکاری کنید مث خیلی از سایتا که قالب عوض میکنن قالب کلاسیک قبلی هم در دسترس باشه.

لینک به دیدگاه

اون لوگوی زشت اون بالا به این بزرگی الان این وسط چی میگه

امتیازه منفی و مثب کم بود متاسفانه رای منفی و مثبتم اضافه شده

خواهشن قالب قبلی رو هم بزارید اون زیر من می خوام از اون استفاده کنم

قالبو انتخابی کنید هر کی هر کدوم قالبو خواست استفاده کنه مثل سیستم وی بی ایران

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

اقا یه رای گیری می کردید بعد قالب عوض می کردید  بلاخره قرار همین کاربرا تو این فروم فعالیت کنن  که الان خیلی از کاربرا راضی نیستن مگه مشکل قبلی چی بود یا حداقل بین  قالب جدید قدیم حق انتخاب بهمون بدین

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

اقا یه رای گیری می کردید بعد قالب عوض می کردید  بلاخره قرار همین کاربرا تو این فروم فعالیت کنن  که الان خیلی از کاربرا راضی نیستن مگه مشکل قبلی چی بود یا حداقل بین  قالب جدید قدیم حق انتخاب بهمون بدین

به نظرت داداش ما براشون مهمیم ما فقط داریم آمار بازید سایتو بالا می بریم و بچه ها اینجا سایتو سرپا نگه داشتن

اگه تالارهای خارجی هم دیده باشی هنوز سیستم قدیمشون رو دارنند و عوض نکردنند هنوز

لینک به دیدگاه

درود

"تالار گفتمان" غلط و "تالار گفت و گو" درست است.

من روی رایانه هم انجمن رو باز می کنم ، مثل نسخه ی موبایل است، نیز بازارچه جدا نشده. شمایل انجمن دائمی همین طور خواهد بود؟

لینک به دیدگاه

این همه دوساله میگید غالب جدید غالب جدید این بود؟

اصلا قشنگ نیست .... سرعت سایت نفتی شده.

و بهتون بگم که مهمترین دلیل طرفداری و موندگاری کاربرای لیون همون سادگی و روان بودن سایت بود و میتونستی همه جای سایت سرک بکشی.

درضمن دیگه اون ابهت قدیم رو نداره. دیگه خبری از ستاره های فعالیت ها نیست.

درکل قالب قبلی بهتر بود و آسون تر و همه دوستش داشتن.

اگر همون رو ارتقاء میدادین خیلی خیلی بهتر بود

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Hamid . SHahan گفته است :

سرعت سایت نفتی شده.

و بهتون بگم که مهمترین دلیل طرفداری و موندگاری کاربرای لیون همون سادگی و روان بودن سایت بود و میتونستی همه جای سایت سرک بکشی.

به این دو موضوع دقت کنید و به یاد تاریخچه ی محبوبیت سایت گوگل بیفتید............

لینک به دیدگاه

در این نظرسنجی قالب شرکت کنید

البته باید قبل از قالب جدید این نظرسنجی برگذار میشود

لینک به دیدگاه

به قول یکی از دوستان چرا نظرسنجی قبل از تعویض قالب سیستم برگزار نگرید تا از نظر همه با خبر بشید

این قالب بازم میگم خوب نیست درسته پیشرفته و واکنشگرا است ولی اون سادگی قالب قبلی رو نداره که آدم دوست داشت توش فعالیت کنه

کاربر مفید و تمامی این ها هم که پرید رفت

لینک به دیدگاه

با سلام

به نظر من  میتونید اون رای مثبت ومنفی رو حذف کنید  قالب سایت یه کم ساده تر میشه به قالب قبلی نزدیکتر میشه .ممنون.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

با سلام

به نظر من  میتونید اون رای مثبت ومنفی رو حذف کنید  قالب سایت یه کم ساده تر میشه به قالب قبلی نزدیکتر میشه .ممنون.

سلام داداش تمامی مشکلات یا با برگشت قالب قبلی یا اضافه شدن گزنیه انتخاب قالب حل میشه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام داداش تمامی مشکلات یا با برگشت قالب قبلی یا اضافه شدن گزنیه انتخاب قالب حل میشه

موفق باشی

صحیح ، از زحمات عزیزان تشکر میکنم مخصوصا مدیرمحترم اقای سعید حسینی ،اما تعجبم از اینه که  اقای سعید حسینی همیشه نظر کاربران رو میپرسیدن نظر سنجی برگزار میکردنداما در این مورد نه ، حتی نظر سنجی هم برگزار نشد.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

صحیح ، از زحمات عزیزان تشکر میکنم مخصوصا مدیرمحترم اقای سعید حسینی ،اما تعجبم از اینه که  اقای سعید حسینی همیشه نظر کاربران رو میپرسیدن نظر سنجی برگزار میکردنداما در این مورد نه ، حتی نظر سنجی هم برگزار نشد.

بله درسته همیشه نظرسنجی بود برای هر چیزی ولی این بار خبری ازش نبود ولی من الان برگزار کردمd:

ولی خوب امیدوارم یک کاری صورت بگیره وگرنه اصلا خوب نیست

موفق باشی داداش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سینا میاندشتی@

Permission برای قفل کردن وادیت موضوعات بازارچه برای کاربرای ویژه برداشته شده لطفا دوباره add کنید.

بعد اینکه چطوری میتونم مثل شما عکس برای نمایه پروفایل بزارم،این قابلیت در استایل جدید خیلی برام جذابه ؛)

لینک به دیدگاه

من شاید نزدیک به 10 سال باشه از سایت و فروم های بازی سنتر و پرشین تولز و پی سی ورد بلک مایس  و و و عضو بودم و یک مدتی فعالیتی داشتم و بعد از اون شاید سالی یکبار هم بهشون سر نزدم تنها سایت و فرومی که هنوز هر روز اون هم چندین مرتبه در روز بهش سر میزنم بطوری که شماره یک سایت های پیشنهادی زبانه History مرورگرم شده سایت لیون هستش اما اصلا به هیچ وجه از قالب و ورژن جدید راضی نیستم اصلا اون حس و حال قبلی به لیون رو نداره انگاری اومدی یه سایتی که نمیشناسیش انقدر نا مانوس و نچسب شده که سریعا از محیطش خارج میشم خواهشا خواهشا خواهشا قالب قبل رو قرار بدید یا حداقل بین این دو ورژن و قالب به کاربراتون اجازه انتخاب بدید همین یه سایت واسمون مونده از اینجا هم اجبارا و ناخواسته فراریمون ندید.

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، apple2070 گفته است :

من شاید نزدیک به 10 سال باشه از سایت و فروم های بازی سنتر و پرشین تولز و پی سی ورد بلک مایس  و و و عضو بودم و یک مدتی فعالیتی داشتم و بعد از اون شاید سالی یکبار هم بهشون سر نزدم تنها سایت و فرومی که هنوز هر روز بهش سر میزنم بطوری که شماره یک سایت های پیشنهادی زبانه History مرورگرم هستش سایت لیون هستش اما اصلا به هیچ وجه از قالب و ورژن جدید راضی نیستم اصلا اون حس و حال قبلی به لیون رو نداره انگاری اومدی یه سایتی که نمیشناسیش انقدر نا مانوس و نچسب شده که سریعا از محیطش خارج میشم خواهشا خواهشا خواهشا قالب قبل رو قرار بدید یا حداقل بین این دو ورژن و قالب به کاربراتون اجازه انتخاب بدید همین یه سایت واسمون مونده از اینجا هم اجبارا و ناخواسته فراریمون ندید.

کاملا موافقم با مطالبی که دوستمون گفتن 99.9٪ ایشون حرفهای دل من رو زدن ...

عاجزانه درخواست میکنم حق انتخاب بدین.

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان و مدیران

منم با نظرات سایر دوستان موافقم و واقعا از قالب قبلی سایت بیشتر خوشم میمومد نمیدونم الان که چند ساعت توی فروم هستم سردرد شدم والا

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

خیلی ناچسب شده فروم انگار مثل اینکه به طرف 40 ساله لباس بچه 4 ساله رو بپوشونند .همونطور که میبینین اکثر کاربرا {90 درصد}راضی نیستن اخه زیبایی سایت به همین قالب ساده اش بود :)  بعضی چیزا ساده اش قشنگه  

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...