رفتن به مطلب

انتقادات ویا پیشنهادات کاربران درباره استایل جدید انجمن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر کنم همین الانشم کاربراشو لیون از دست داده اصلا کسی زیاد تو سایت انلاین نیست وقت خدافظی رسیده d:

ویرایشگرم افتضاحه هی هنگ می کنه و آواتارم که گفتم رای مثب منفی هم امده این که بدتر و کاربر مفید و غیره بود برای کاربران اینم پریده و فقط تو پروفایلمون است  و شکلک ها نیست و گزینه دوستی نیست هر کاربری الان هر کاری می کنه منم می بینم خخخخ فارسی سازی ناقصه و وضعیت آنلاین نداره جای فیدبک شده بازخورد و ادیتور اصلا خوب نیست و سرعت سایت افت کرده و الان می تونند بیان تو پروفایلت نظرت بدهنند و اون بالا شده اعلامیه ها خخخ یاد اعلامیه کس که فوت کرده آدم می افته d:

و تمام صفحه تیست قالب امتیاز بازارچه شده فروشگاه مگه ما فروشگاه داریم d:

و خیلی چیزهای دیگه از اول لیون باید به این قسمت ماجرا فکر می کرد در مورد قالب که شاید کسانی راضی نباشنند باید برنامه ریزی می کرد متاسفانه بدون برنامه همین مشکلاتم داره

موفق باشید

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

اقاسینا چرا وقتی پستی زده میشه براساس "زمان ایجادپست" مرتب نمیشه ودرهم برهمه؟!

بعد اینکه لطفا در قسمت postbit وضعیت افلاین وانلاین بودن کاربرروهم اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

اقاسینا چرا وقتی پستی زده میشه براساس "زمان ایجادپست" مرتب نمیشه ودرهم برهمه؟!

بعد اینکه لطفا در قسمت postbit وضعیت افلاین وانلاین بودن کاربرروهم اضافه کنید.

اصلا اهمیت نمیدن و افلاین هستنند جالبه d:

لینک به دیدگاه

قشنگ لیون از هم پاشید واقعا دستتون درد نکنه زحمت کشیدید

دلمون به اینجا خوش بود که ازمون گرفتید

قالب انجمن های خارجی هنوز 3 است ولی ما به 4 تبدیل کردیم

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلی دررابطه با تعویض کاورپروفایل پیش اومده،متاسفانه بعد اپلود عکس بارگذاری ناموفق انجام میشه لطفا رسیدگی کنید

m8p_2016-09-04_13-27-57.jpg

لینک به دیدگاه

مطالب سایت نوشتارش از سمت چپ شده که   باعث چشم درد میشه امیدوارم هر چه زودتر یه فکری براش بکنن

لینک به دیدگاه

سلام.

ببخشید که وقت نکردم بخونم چیا مطرح شده، فقط من یه موقعی تاپیک خرید و فروش کارت گرافیکو دنبال کردم، با ورژن جدید فروم، برا هر پست جدید یه ایمیل میاد که آزار دهنده ست و قبلا نمیومد.

با تشکر از همه مدیرا

لینک به دیدگاه

هرجای فروم نگاه می کنی عدد هست

راست: امتیازمطلب

پایین چپ: لایک و دیس لایک

زیر آواتار مثبت

اعداد ارسال

تعداد فروش در بازارچه

درصد فروش

انگار سایت بورس اومدی!

لینک به دیدگاه

مسئله ای که هست وقتی یه همچین تغییرات اساسی می خواهند رو سایت بدن

اول میان همون سایت با همون امکانات یا حتی کمتر رو با استایل جدید به صورت یک یا دو ماهه آپلود می کنن تا کاربران کم کم به اون عادت کنن ایراداش در بیاد رفع بشه

بعد از اون مدت هر ماه یه قابلیت جدید اضافه می کنن

انگار برای کاربرای ویندوز me یه اپدیت رسمی اومده تبدیل شده به ویندوز 10

همه هنگ کردند

لینک به دیدگاه

الان پست گذاشتم رفته صفحه دو

مرتب سازی بر چه اساسی هست معلوم نیست پست های جدید باید صفحه 1 باشند یا پست های قدیمی

که البته الان هیچ کدوم نیست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای میاندشتی  موضوعات بازارچه رو بهتره صرفا درانجمن خودش قرار بدید برای بازدید،رو صفحه اصلی باعث طویل شدن صفحه میشه که خیلی بده اینجوری 

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، DEnnIES گفته است :

الان پست گذاشتم رفته صفحه دو

مرتب سازی بر چه اساسی هست معلوم نیست پست های جدید باید صفحه 1 باشند یا پست های قدیمی

که البته الان هیچ کدوم نیست!

دوست عزیز تنظیمات مرتب سازی بعد از پست اول  اضافه شده ،میتونید براساس تاریخ ویا امتیاز تغییرات رو ایجادکنید.

لینک به دیدگاه

قسمت کاربران ویزه نیست یا من نمیتونم پیداش کنم؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان همیشگی و خوب لیون

مطمئننا قالب فروم برای ما هم تازگی داره و ما هم عادت نکردیم دقیقا مثل شما . مطمئننا در روزهای اول برای همه سخت میشه تا عادت کنن ولی یه خورده که بگذره و کنکاو کنید فروم رو متوجه میشید که یه سری امکانات بینظیری در این ورژن وجود داره که به جرعت میتونم بگم بسیار پرقدرته و کم کم خودتون بهش پی خواهید برد .

نکته بعد اینه که قالب فروم لاسنس داره و ما هر سال تمدیدش کردیم و IPB اعلام کرده که تا آخر 2016 نهایتا از ورژن قبلی پشتیبانی میکنه که وقتی این زمان تموم میشد مطمئننا به مشکل میخوردیم

اگر یادتون باشه خودتون بارها درخواست اضافه کردن یه سری امکانات رو کرده بودید که متاسفانه روی ورژن قبلی امکان پذیر نبوده و روی ورزن جدید حسابی میخوایم مایه بذاریم و امکاناتی که شما دوستان درخواست کرده بودید رو اضافه کنیم .

در روزهای اولی که از ویبولتین اومدیم روی ای پی بی خیلی از دوستان شاکی بودن ولی کم کم همگی عادت کردن و مطمئنیم باز هم همین اتفاق میفته .

قبول کنید که ما نمیخوایم دوستانمون رو ناراحت کنیم پس تا مجبور نشیم کاری نمیکنیم و الان برای ارتقا و پیشرفت مجبور به تغییر هستیم

و در نهایت مثل همیشه در کنارتون خواهیم موند و با کمک شما بهترین فروم ایران رو رقم میزنیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه سوال داشتم الان چجوری میتونم متن پایین  ابی رنگ  زیر هر نظرم نشون میده

رو تغییر بدم اخه هرچی تو پروفایلم میگردم پیداش نمی کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر در پنل کاربری یک عکس بذاریم یا متنی بنویسیم در قسمت فعالیت  ها نمایش داده میشه ایا گزینه ای برای غیر فعال کردن این مورد هست؟ کلا غیر فعال بشه به نظرم بهتر است چون باعث میشه مطالب مهم به پایین صفحه منتقل بشه .ممنون

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

داخل قسمت فعالیت  اطلاعاتی مثل کدوم کاربر کدوم تاپیک رو دنبال می کنه یا اینکه کدوم کاربر به چه کسی منفی یا مثبت داده قراره به صورت معمول برای دید همه باشه؟چون فکر نمی کنم اینا اطلاعاتی باشه که برای همه باید در دید با شه...ضمن اینکه امکان منفی و مثبت دادن داخل بازارچه فعاله که نباید اینطور باشه...نکته ی دیگه هم اینکه پست ها هم امتیاز + و - دارن هم نظر + و -....علاوه بر این الان بر اساس سیستم جدید یکسری از سیستم های بازارچه مثل آپ زدن رو مختل کرده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه دئوستان عزیز و بزرگواران 

والا من که خوشم اومده از نسخه جدید و استایل فروم ولی خب یه سری نواقصات داره که بدون شک در حال بروز رسانی و رفع هست 

فقط یه پیشنهادی داشتم خدمت جناب میاندشتی عزیز که : 

بین پستهای کاربرای عزیز رو جدا کنن با استفاده از رنگ یا تم  که از یکنواختی دربیاد 

منظورمو تو تصویر زیر نشون میدم خدمتتون : البته میشه ستونهای عمودی رو یه رنگی کرد و ستون افقی وسطی رو یه رنگ دیگه 

Captured.PNG

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATA MAHMOODI گفته است :

با سلام خدمت همه دئوستان عزیز و بزرگواران 

والا من که خوشم اومده از نسخه جدید و استایل فروم ولی خب یه سری نواقصات داره که بدون شک در حال بروز رسانی و رفع هست 

فقط یه پیشنهادی داشتم خدمت جناب میاندشتی عزیز که : 

بین پستهای کاربرای عزیز رو جدا کنن با استفاده از رنگ یا تم  که از یکنواختی دربیاد 

منظورمو تو تصویر زیر نشون میدم خدمتتون : البته میشه ستونهای عمودی رو یه رنگی کرد و ستون افقی وسطی رو یه رنگ دیگه 

Captured.PNG

شدید با پیشنهاد این دوستمون موافقم

مخصوصا این رنگی که دادن سایت رو از مرده گی در میاره

لینک به دیدگاه

بعضی چیزا هستن که قدیمیشون خوبه قالب این فروم هم از اون چیزا بود اخه چه نیازی به قالب جدید بود ؟

کاش حداقل یه رای گیری میکردین ببینی اصلا کاربرا قالب جدید میخان!:/

لینک به دیدگاه

اگه میشه تعدا شکلک هارو  افزایش بدین 

عین شکلک هایی که برای نسخه قبلی انجمن بود

اخه بعضی شکلکهایی که میخوام نیست.

لینک به دیدگاه

ممنون از کسایی که زحمت میکشن کم کم داره وضعیت بهتر میشه البته هنوز جای کار زیاد داره.

یه نکته ای که هست اینه که بهتره که بعضی امکانات به صورت پیش فرض وجود داشته باشه نه اینکه ما خودمون تغییرش بدیم.

مثلا از قبل پستا به ترتیب تاریخ ارسال مرتب بشن یا زبانه پیش فرض فارسی باشه چون ممکنه خیلی کاربرا جدید باشن و ندونن از کجا میشه تغییرات رو اعمال کرد و همین باعث بشه از فروم برن.

تعداد شکلک ها هم خیلی کم شده امیدواریم بیشتر بشن.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، peto گفته است :

ممنون از کسایی که زحمت میکشن کم کم داره وضعیت بهتر میشه البته هنوز جای کار زیاد داره.

یه نکته ای که هست اینه که بهتره که بعضی امکانات به صورت پیش فرض وجود داشته باشه نه اینکه ما خودمون تغییرش بدیم.

مثلا از قبل پستا به ترتیب تاریخ ارسال مرتب بشن یا زبانه پیش فرض فارسی باشه چون ممکنه خیلی کاربرا جدید باشن و ندونن از کجا میشه تغییرات رو اعمال کرد و همین باعث بشه از فروم برن.

تعداد شکلک ها هم خیلی کم شده امیدواریم بیشتر بشن.

پستها فقط تو همین بخش اطلاعیه به صورت مرتب سازی بر اساس امتیاز و یا زمان قرار میگیرن . بقیه بخشها این امتیاز رو نداره . همون امتیاز سمت راست رو عرض میکنم . این امتیاز به خاطر این گذاشته شده که بشه بهترین پاسخ ها رو زودتر نمایش داد . تو بخشهای دیگه فروم همچین نیازی نیست و براشون تعریف نشده . پس مشکلی پیش نمیاد  .

زبان پیشفرض فارسی شده .

شکلک ها رو ممکنه اضافه کنن . منتها فعلا ایرادات مهمتر داره برطرف میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و خسته نباشید .

یکی از امکانات که به نظر من باید حذف بشه امکان امتیاز دهی مثبت و منفی در بخش خرید و فروش هست .( قبلا هم بازارچه امکان امتیاز مثبت و منفی نداشت )

تو این فروم که ماشالله پره از افراد با جنبه هست این امکان بجز دردسر چیزی در بر نداره .

طرف وقتی نمیتونه یه قطعه را بخره میاد امتیاز منفی میده یا ..... خیلی موارد دیگر 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...