رفتن به مطلب

قالب قبلی یا قالب جدید؟

digital_2015
 اشتراک گذاری

ایا با برگشت قالب قبلی موافقید؟  

39 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا با برگشت قالب قبلی موافقید؟

• بله
    • خیر
    • یا یک گزینه اضافه بشه و حق انتخاب قالبو بده

Recommended Posts

سلام دوستان آیا با برگشت قالب قبلی موافقید؟

در نظرسنجی  شرکت کنید البته باید این نظرسنجی قبل از گذاشتن قالب جدید صورت می گرفت

لطفا نظرات خودتون هم بگذارید

موفق باشید

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به نظر من قالب قبلی بهتر بود سادگی که توش بود نمیشود با هیچ چیز عوض کرد و قشنگ باهاش راحت بودم و مشکلی هم نداشت به نظرم قالب قبلی بهتر بود شاید پیشرفته و امروزی نبود ولی یک چیز باحالی توش بود که به آدم می گفت حتما داخل این انجمن باید فعالیت کنی

حداقل حق انتخاب بدهید که قالب قبلی رو کسایی که دوست دارنند بزارنند یا قالب قبلی رو برگردونید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اره بابا همون چش بود مگه. جان بچت همونو بزار اقا سینا :D

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

اره بابا همون چش بود مگه. جان بچت همونو بزار اقا سینا :D

سلام داداش میلاد

حداقل نمی خوان عوض کنند یک گزینه بزارنند اون پایین کسانی که می خوان از قالب جدید یا قبلی به انتخاب خودشون بزارنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزيزان از وقتي من اومدم اين بار دوم هستش كه ليون قالب عوض ميكنه دفعه قبل هم همه اين حرفها زده شد يه كم فرصت بديد تا مشكلات رفع بشه
بهتره به جاي تعصب سعي كنيم تا با قالب جديد بيشتر اشنا بشيم تنها دليل اينه كه برامون گنگه فعلا يه دوهفته فرصت بديد تا مشكلاتت حل بشه به نظر من

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

سلام عزيزان از وقتي من اومدم اين بار دوم هستش كه ليون قالب عوض ميكنه دفعه قبل هم همه اين حرفها زده شد يه كم فرصت بديد تا مشكلات رفع بشه
بهتره به جاي تعصب سعي كنيم تا با قالب جديد بيشتر اشنا بشيم تنها دليل اينه كه برامون گنگه فعلا يه دوهفته فرصت بديد تا مشكلاتت حل بشه به نظر من

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام داداش به نظرم هر چی که جدید بیاد نباید که نصب بشه خیلی از سایت ها خارجی هم هنوز قالب و سیستم قدیمی خودشون رو دارنند و این قالب افتضاح است حداقل حق انتخاب بهمون بدن چون بنده از این قالب راضی نیستم  و علاوه بر من خیلی ها راضی نیستنند قالب به جایی بهتر کردن اوضاع بدترش کرد متاسفانه و اصلا خوب نیست همنطور که گفتم ماها با قالب قبلی ساخته بودیم و نیازه نبود چند وقت شده لیون به کاربران هیچ اهمیتی نمیده حتی قبل از این کار نظرسنجی هم برگذار نشد

موفق باشی داداش

لینک به دیدگاه

دوستان ... دوستان گرامی ... ما به اجبار این کار را کردیم

نقل قول

ممنون از شما دوستان جا داره یک نکته ای رو بگم: قاعدتا ما سرمون درد نمی کنه سیستم رو الکی تغییر بدیم - واقعیتش مجبور بودیم - نسخه ۳ دیگه پشتیبانی آخر امسال تموم میشد !‌ (آخر سال میلادی ۲۰۱۶) - ۳ ماه بیشتر فرصت نبود مجبور بودیم آپگرید کنیم به ۴

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

دوستان ... دوستان گرامی ... ما به اجبار این کار را کردیم

اقا سینا تو سایتشون هنوز نخسه 3 موجود است و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم هیچ وقت سیستم قبلی رو نمیان بی خیال بشنند چون قائدتن هنوز استفاده میشه مثل وی بی ایران که به نظرم از سیستم ip.board امکانات بیشتری داره و متنوع است و امنیت خوبی هم داره این همه سایت رو سیستم وی بی بی سواره و مشکلی ندارنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

اقا سینا تو سایتشون هنوز نخسه 3 موجود است و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم هیچ وقت سیستم قبلی رو نمیان بی خیال بشنند مثل وی بی ایران که به نظرم از سیستم ip.board امکانات بیشتری داره و متنوع است و امنیت خوبی هم داره این همه سایت رو سیستم وی بی بی سواره و مشکلی ندارنند

موفق باشید

https://invisionpower.com/news/9745-ipboard-34-end-of-support/

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

خوب ممنون از شما ولی خوب نوشته دیگه آپدیتی واسش ارائه نمیشه چون فکر کنم دیگه کامل شده و مشکلی نداره که می خوان قطع کنند ولی مطئنم بازم ازش استفاده میشه و مشکلی نداره شما عجله کردید برای این مورد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

خوب ممنون از شما ولی خوب نوشته دیگه آپدیتی واسش ارائه نمیشه چون فکر کنم دیگه کامل شده و مشکلی نداره که می خوان قطع کنند ولی مطئنم بازم ازش استفاده میشه و مشکلی نداره شما عجله کردید برای این مورد

موفق باشید

دوست عزیز زده پشتیبانی فنی تا اخر ۲۰۱۶ ... یعنی ۳ ماه دیگه ! .. این رو چطوری معنی می کنید شما؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

دوست عزیز زده پشتیبانی فنی تا اخر ۲۰۱۶ ... یعنی ۳ ماه دیگه ! .. این رو چطوری معنی می کنید شما؟

یعنی شما می گید قرار دسترسی ip3 رو کلان ببنند و نزارنند کسی نصب کنه؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

یعنی شما می گید قرار دسترسی ip3 رو کلان ببنند و نزارنند کسی نصب کنه؟

نه پشتیبانی و به روزرسانی منظورمه ... قاعدتا وقتی ما کلی (تو این گرونی دلار) هزینه لیسانس نرم افزار رو دادیم - نیاز به پشتیبانی داریم

خواهشاْ به جای این بحث ها همکاری کنید سیستم جدید (با قابلیت های جدید فراوانی که داره) به اون چیزی که شما مد نظر دارید نزدیک تر بشه

لینک به دیدگاه

والا طبق تجربه خودم که هم وبمستر هستم و سایت های با امار بازدید زیاد و رنک زیر 600 ایران داشتم و همینطور قالب های زیادی رو طراحی و حتی ترجمه رو راستچین کردم به جرات میتونم بگم کاربر ها همیشه برای عادت کردن به قالب های جدید به فرصت نیاز دارن تا بتونند با قالب کنار بیان و همیشه اوایل کار ناراضی هستن چون با قالب قبلی خو گرفتن اما به مرور زمان اوکی میشه این قالب هم به نظر من هنوز کاراش تموم نشده و کامل فارسی نشده و حتی راست چین شدنشم کامل نشده پس دوستان فعلا صبر کنید تا کامل بشه

البته به نظر من فروم بهتره وی بی یا شیرترانیکس باشه 

در کل اگر مدیریت سرور با خودتون باشه و بتونید سرور رو خودتون کانفیگ کنید بنا به نیازتون هیچی وی بی نمیشه البته وی بی لایسنس دار نه هکی

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

نه پشتیبانی و به روزرسانی منظورمه ... قاعدتا وقتی ما کلی (تو این گرونی دلار) هزینه لیسانس نرم افزار رو دادیم - نیاز به پشتیبانی داریم

خواهشاْ به جای این بحث ها همکاری کنید سیستم جدید (با قابلیت های جدید فراوانی که داره) به اون چیزی که شما مد نظر دارید نزدیک تر بشه

یکی از مشکلات سیستم ips همینه که قالبشو نمیشه برای نخسه ips4 استفاده کرده مثل این مورد

دوستان بی خیالش بشید اگه الان وی بی بود میشود روش قالب قبلی رو برگردونند ولی متاسفانه سیستم ips متصل به نخسه است یعنی نمیشه قالب ips3 رو برای ips4 استفاده کرد

همینطور که می بینید 14 نفر درخواست برگشت دارنند که نمیشه متاسفانه من هنوز باگ ها ویندوز 10 رو ترجیع میدم به این قالب d:

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

والا طبق تجربه خودم که هم وبمستر هستم و سایت های با امار بازدید زیاد و رنک زیر 600 ایران داشتم و همینطور قالب های زیادی رو طراحی و حتی ترجمه رو راستچین کردم به جرات میتونم بگم کاربر ها همیشه برای عادت کردن به قالب های جدید به فرصت نیاز دارن تا بتونند با قالب کنار بیان و همیشه اوایل کار ناراضی هستن چون با قالب قبلی خو گرفتن اما به مرور زمان اوکی میشه این قالب هم به نظر من هنوز کاراش تموم نشده و کامل فارسی نشده و حتی راست چین شدنشم کامل نشده پس دوستان فعلا صبر کنید تا کامل بشه

البته به نظر من فروم بهتره وی بی یا شیرترانیکس باشه 

در کل اگر مدیریت سرور با خودتون باشه و بتونید سرور رو خودتون کانفیگ کنید بنا به نیازتون هیچی وی بی نمیشه البته وی بی لایسنس دار نه هکی

سلام

ولی با این مورد نمیشه کنار امد مثلا تو وی بی راحت میشه یک قالبو مثل قبل دراورد و یک سری امکانات بهش اضافه کرد یا به کاربر اجازه انتخاب قالب داد که یکی از مزیت های وی بی است و کاربر می تونه هر قالبی که خواست استفاده کنه ولی خوب ips اینو نداره و تو وی بی دستم آدم برای اضافه کردن امکانات بازتره و هر چی که مد نظرتون باشه میشه به کاربران داد

ممنون از شما

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

ولی با این مورد نمیشه کنار امد مثلا تو وی بی راحت میشه یک قالبو مثل قبل دراورد و یک سری امکانات بهش اضافه کرد یا به کاربر اجازه انتخاب قالب داد که یکی از مزیت های وی بی است و کاربر می تونه هر قالبی که خواست استفاده کنه ولی خوب ips اینو نداره و تو وی بی دستم آدم برای اضافه کردن امکانات بازتره و هر چی که مد نظرتون باشه میشه به کاربران داد

ممنون از شما

موفق باشید

به زودی قالب جدید برای تالار نصب میشه --

ولی قالب قبلی منتفی است

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سینا میاندشتی گفته است :

به زودی قالب جدید برای تالار نصب میشه --

ولی قالب قبلی منتفی است

یکی از بدی های سیستم ips همینه که اجازه انتخاب قالب نمیده به کاربر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید درسته بیشتر ماها با برگشت سیستم قبلی موافقیم ولی خوب می بینید که به قول گفتنی آبی پاکی رو ریختن رو دست ماها d: سیستم قبلی قابله برگشت نیست چون قبلی قالب نبود سیستم بود انجمن رو سیستم ips سواره نه وی بی و این امکان برای ips وجود نداره که قالب انتخاب کنید ولی اگه وی بی بود شما می تونستید انتخاب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با این وضعیت فکر نکنم بشه تحمل کرد یک خورده می مونم ولی فکر نکنم بشه باهاش کنار امد وقتش دیگه وسایلمو جمع کنم d:

همه دوستان اگه تونسید شماها باهاش کنار بیاید که بمونید نتونستید مثل من وسایلتون جمع کنید بزارید دم در آماده باشید d:

الان خود جناب حسینی بعد از تعویض قالب انجمن کجاست d:

لینک به دیدگاه

اگرچه حتی در خود لینکی که سینا جان لطف کردند اگر به قسمت نظرات  نگاه کنید خیلی از عزیزان از باگ های نسخه 4 و مشکلاتش مینالند و حتی عزیزی گفته اگر عزیزان با این مورد مشکل دارند نیاز به بحث و گفتگو با مسئولین IPB  نیست و  تنها راه ترک این سیستم هست چراکه وقتی میبینی اعلام نارضایتی ها چیزی عوض نمی کنه تنها باید ترک کنید

البته نظر شخصی بنده این هست که این نسخه انچنان هم بد نیست و امکانات مناسبی ارائه کرده (از لحاظ امنیتی یا فنی اطلاعی ندارم چون متخصص نیستم )

تنها باید مسئولین و طراح های فروم اندکی سرعت عمل خودشون بیشتر کنند تا مشکلات و تغییرات زود تر اعمال بشه تا مثل قبل هماهنگ با نیاز کاربرانش بشه

اگرچه بطور کلی تا جایی که یادم هست جناب حسینی مدت ها قبل اعلام کرده بودند که کلان دارند فروم و سایت رو  داخل ایران انتقال میدن و از زیر ساخت های بومی استفاده کنند

حالا این جریان ipb چی هست نمی دونم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا با چیز جدید موافق نباشیم!

شاید تو گام های بعدی بشه رنگ قالب رو خودمون هر زمان که بخوایم عوض کنیم ..البته به نظرم همینم بشه

دیگه اون قدیمی شده هر چیز قدیمی در دنیای تکنولوژی محکوم به فناست اینقدر سنتی نباشیم لطفا (حرف دوستان هست بعضی جاها دیده شده)

دوستان ترک سیستم دیگه چیه ؟ یعنی تمام معرفت دوستان به همین تغییر ساختار فروم ختم میشه نگین تو رو خدا

بجای حمایت و صبر این بی تحملی ها دیگر چیست اگر پیشرفت لیون رو دوست ندارید و معرفت به همین مقدار هست ....

خدایی یه فکری بکنید

معرفت در فضای گل و بلبل همیشه جاریه یه زمانهایی باید نشون بدیم که فروم ما با بقیه فرق فکولد

بوس بوس

یادم رفت بگم من خودم هر دفعه میام میرم باید پسورد ریست کنم فکر کنم اشکال ازمنه !

بس بی هوش و حواسم :) آقا اموجی تو رو خداااا

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...