رفتن به مطلب

آشنایی با امکانات این ورژن انجمن (مخالفا بیان داخل)

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام، خوبین، خوشین، سلامتین

همونجور که خودتونم میدونین بلاخره انجمن لیون هم به جدیدترین نسخه به روز شد، و این گونه فیدبک ها و بازخوردا در مورد  این سیستم کاملا قابل پیشبینی بود.

* این ورژن از انجمن ساز به صورت کلی از 0 نوشته شده و کلا با اون ورژن های قبلی فرق داره و  این حجم تغییرات کاملا طبیعیه.

* شرکتی که این انجمن ساز رو تولید کرده تمام تیم برنامه نویسیش، از برنامه نویس های بسیار حرفه ای تشکیل شده.

*این انجمن از چند سال قبل تولیدش شروع شد و بیش از 1 سال نسخه آزمایشی اون بیرون داده شد تا تمام باگهای اون برطرف بشه و به نسخه پایدار فعلی برسه.

* این سیستم بر پایه سادگی، سرعت و امکانات گسترده پیاده سازی شده، اگر یکم دوستان دقت کنن میبینن که واقعا کارا خیلی ساده تر انجام میشه  نسبت به نسخه های پیشین.

* در این ورژن گروه ویژه زمانی که تو هر پستی امتیاز دریافت کردن بهشون از طریق اعلامیه ها اطلاع رسانی میشه، که این امکان عملا در نسخه قبلی امکان پذیر نبود،

* اعلامیه ها در این ورژن  بسیار پیشرفته تر شده به طوری که اگه صفحه انجمن باز باشه و شما تو یه سایت دیگه یا جای دیگه ای از سیستم باشین بهتون از طریق صدا  اطلاع رسانی میکنه.

* قالب انجمن ساز از آخرین تکنولوژی های طراحی قالب از جمله واکنش گرایی که امروزه یکی از امکانات ضروری و مهم یک قالب به شمار میاد رو پشتیبانی میکنه یعنی شما همون نسخه ای که تو دسکتاپ ملاحظه میکنین همون نسخه رو بر روی تبلت یا گوشی هوشمند خودتون یا هر وسیله دیگه ای میبینین.

سوالی بود در خدمتم...

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام.

مسلما نسخه جدید یک سیستم بهتر از قبل خواهد بود. (به جز افتضاحاتی مثل ویندوز ویستا)

چون یه سری چیزا عوض شده و کرابر بهش عادت ندارن در مقابلش موضع می گیرن.

اما قالب این انجمن اصلا مناسب نیست. زیادی سفیده و کنتراستش بالاست. می بایست یک سری تغییرات به خودش ببینه.

فونت یکان اصلا فونت مناسب متن نیست و حتما از فونت همیشگی Tahoma یا فونت Iransans یا Samsung Arabic Sans در قسمت متون استفاده کنید.

ویرایش شده توسط Magneto
لینک به دیدگاه

البت هم چین هم موافق با این که هر سیستم جدیدی بهتر از سیستم قبل هست موافق نیستم 

سینا جان لطف کردند در تایپیک دیگری این لینک قرار داده بودند اگر به قسمت نظرات مراجعه کنید خیلی از عزیزان ناراضی هستند از نسخه 4 و یا مشکلات و باگ هایی دارند

https://invisionpower.com/news/9745-ipboard-34-end-of-support/

البته نظر شخصی بنده این هست که این نسخه امکانات خوبی ارائه کرده که جای تشکر داره

تنها باید مسئولین و طراح های فروم اندکی سرعت عمل خودشون بیشتر کنند تا  تغییرات مورد نیاز کاربرانش  زود تر اعمال بشه تا مثل قبل هماهنگ با نیاز کاربرانش بشه و همچون قبل بهترین باشه

لینک به دیدگاه

NaeemSameti منم حرفهای شما رو قبول دارم

این  ورژن از انجمن قابلیت های خیلی بیشتری داره که کارهارو خیلی راحتر هم میکنه 

البته چون تازه اومده کمی کار کردن باهاش سخته اما بعد از مدتی بهش عادت میشه کرد

-------------------------

اگه میشه تو تنظیمات قابلیت انتخاب برای قالب سفید انجمن هم قرار بدین

تو بیشتر انجمن ها قالب رو میشه خودمون انتخاب کنیم .

مثلا من دوست دارم قالب انجمن کمی  سیاه باشه تا شب به سایت سر میزنم این سفیدی چشمو نزنه

و شکلک  چجوری میشه گذاشت؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Magneto گفته است :

با سلام.

مسلما نسخه جدید یک سیستم بهتر از قبل خواهد بود. (به جز افتضاحاتی مثل ویندوز ویستا)

چون یه سری چیزا عوض شده و کرابر بهش عادت ندارن در مقابلش موضع می گیرن.

اما قالب این انجمن اصلا مناسب نیست. زیادی سفیده و کنتراستش بالاست. می بایست یک سری تغییرات به خودش ببینه.

فونت یکان اصلا فونت مناسب متن نیست و حتما از فونت همیشگی Tahoma یا فونت Iransans یا Samsung Arabic Sans در قسمت متون استفاده کنید.

درود

به قالب هم عادت خواهید کرد، ولی در کل تمام مواردی که فرمودین قابل تغییر، عوض کردن فونت، عوض کردن نوع رنگ بندی قالب و... دست پشتیبان لیون باز برای اینها ونگرانی وجود نداره.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

البت هم چین هم موافق با این که هر سیستم جدیدی بهتر از سیستم قبل هست موافق نیستم 

سینا جان لطف کردند در تایپیک دیگری این لینک قرار داده بودند اگر به قسمت نظرات مراجعه کنید خیلی از عزیزان ناراضی هستند از نسخه 4 و یا مشکلات و باگ هایی دارند

https://invisionpower.com/news/9745-ipboard-34-end-of-support/

البته نظر شخصی بنده این هست که این نسخه امکانات خوبی ارائه کرده که جای تشکر داره

تنها باید مسئولین و طراح های فروم اندکی سرعت عمل خودشون بیشتر کنند تا  تغییرات مورد نیاز کاربرانش  زود تر اعمال بشه تا مثل قبل هماهنگ با نیاز کاربرانش بشه و همچون قبل بهترین باشه

درود

شما ویندوز ایکس پی رو در نظر بگیر مال کی هستش، تا همین چند سال پیش واسش آپدیت میومد و باگاشو برطرف میکردن، ببینین یه سیستم باید همیشه آپدیت باشه

چون همونجور که روز به روز  قطعات کامپیوتر پیشرفت میکنن، پیش نیاز های صفحات و سیستم های طراحی وب هم پیشرفت میکنن از پی اچ پی بگیر تا ... امنیت سایت از همه چیز مهمتره هر روز ممکنه یه باگ پیدا بشه .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

NaeemSameti منم حرفهای شما رو قبول دارم

این  ورژن از انجمن قابلیت های خیلی بیشتری داره که کارهارو خیلی راحتر هم میکنه 

البته چون تازه اومده کمی کار کردن باهاش سخته اما بعد از مدتی بهش عادت میشه کرد

-------------------------

اگه میشه تو تنظیمات قابلیت انتخاب برای قالب سفید انجمن هم قرار بدین

تو بیشتر انجمن ها قالب رو میشه خودمون انتخاب کنیم .

مثلا من دوست دارم قالب انجمن کمی  سیاه باشه تا شب به سایت سر میزنم این سفیدی چشمو نزنه

و شکلک  چجوری میشه گذاشت؟

درود

شکلک ها رو اضافه میکنن چیز نشدی نیست، به راحتی میشه اضافه کرد، در مورد سفیدی قالب هم میتونن چند قالب مجزا نصب کنن که بشه عوض کرد یا اینکه رنگ پس زمینه ملایمتری برای همین قالب بزارن.

لینک به دیدگاه

یواش یواش داره بهتر میشه و چیدمانش به نسخه قبلی نزدیکتر میشه

آخرین تاپیک های آپ شده و آخرین موضوعات بازارچه هم در زیر یا کنار هر صفحه باشه بهتر خواهد شد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

شما ویندوز ایکس پی رو در نظر بگیر مال کی هستش، تا همین چند سال پیش واسش آپدیت میومد و باگاشو برطرف میکردن، ببینین یه سیستم باید همیشه آپدیت باشه

چون همونجور که روز به روز  قطعات کامپیوتر پیشرفت میکنن، پیش نیاز های صفحات و سیستم های طراحی وب هم پیشرفت میکنن از پی اچ پی بگیر تا ... امنیت سایت از همه چیز مهمتره هر روز ممکنه یه باگ پیدا بشه .

در خصوص اپدیت هم و امنیت در همون لینک اگر نگاه کنید گفته شده از نظر ساپورت و اپدیت ها دیگر برای نسخه قبلی ارائه نمیشه اما تا سال 2017 از نظر امنیتی پشتیبانی میشه

در هر صورت  تصمیم اپدیت به نسخه 4 گرفته شده و انجام شده بشخصه نظرم این هست نباید قبل رو کالبد شکافی کرد یا عنوان کرد اگر این کار میکردید بهتر بود

مناسب ترین کار حرکت رو بجلو هست و سعی برای برطرف کردن مشکلات و رفع نیاز های کاربران فروم در این نسخه جدید هست تا باز هم لیون در لیست بهترین انجمن ها قرار بگیره

لینک به دیدگاه

امیدورام قالب جدید مثل ویندوز 10 روز به روز بهتره بشه . اصلا دوس ندارم مثل ویندوز 8 بشه !!!

والا !!!!!

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

در خصوص اپدیت هم و امنیت در همون لینک اگر نگاه کنید گفته شده از نظر ساپورت و اپدیت ها دیگر برای نسخه قبلی ارائه نمیشه اما تا سال 2017 از نظر امنیتی پشتیبانی میشه

در هر صورت  تصمیم اپدیت به نسخه 4 گرفته شده و انجام شده بشخصه نظرم این هست نباید قبل رو کالبد شکافی کرد یا عنوان کرد اگر این کار میکردید بهتر بود

مناسب ترین کار حرکت رو بجلو هست و سعی برای برطرف کردن مشکلات و رفع نیاز های کاربران فروم در این نسخه جدید هست تا باز هم لیون در لیست بهترین انجمن ها قرار بگیره

باید لیون آپدیت میشد، و همیشه این انتقادا هست ، شما کاری به نظرات دیگر کاربران خارجی تو فروم   invisionpower نداشته باش، همیشه نظرات اونا دلیل نیست!

کم کم عادت خواهید کرد، این سیستم بهترین سیستم انجمن ساز حال حاظر شک نکنین این و میگم چون دارم باهاش کار میکنم خیلی قبلتر از شما...

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

بهتر و حرفه ی تر شده نسبت به قبل فقط آخرین مطالب بازارچه بیاد پایین مثل قبل ..قالب و تم و رنگ هم الان خوبه و عالی هست

لینک به دیدگاه

یک مورد دیگه هم اینه نسخه جدید با مرورگر پیشفرض ویندوز سازگاری بهتری داره تا نسخه قبلی ...کپی و پیس کردن لینکها داخل پست انجام میشه ولی تو نسخه قبلی کار نمیکرد و مجبور به استفاده از فایرفاکس بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فونت یکان غیر استاندارد هست و باعث خستگی چشم میشه بنظر من بهترین فونت همین ایران سنس هست قیمتش هم 30 هزارتومنه ولی انقدر ساده و روون هست ادم از خوندن لذت میبره لطفا این فونت عوض کنید

لینک به دیدگاه

یک سئوال زمانی که عکس پنل رو عوض میکنیم  یا یک مطلب قرار میدیم در قسمت فعالیت ها نمایش داده میشه از کدام قسمت این مورد غیر فعال میشه که در قسمت فعالیت ها نمایش داده نشه؟ به نظرم غیر فعال بشه بهتر هست .چون باعث میشه مطالب مهمتر به پایین صفحه منتقل بشه .در قسمت تنظیمات من گزینه ای ندیدم.ممنون.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید

برای بنده هم این طرح جدید سایت اصلا قابل قبول نیست و خیلی خسته کننده و بی روح شده برام سرجمع نیم ساعت هم نمیتونم تحمل بیارم

چند ایراد که به نظرم اومد بگم:

طولانی شدن هر صفحه بخاطر فاصله گرفتن خطوط از هم -فضا های خالی بیش از اندازه که در نتیجه اسکرول بیشتری نیازه برای رسیدن به انتهای صفحه

بزرگ شدن عکس های تبلیغاتی در امضا ها     (به همین پست بنده توجه کنید از شروع سلام  تا بعد از عکس چقدر این پست بزرگتر شده نسبت به طرح قبلی سایت)

همرنگ بودن کادر نقل قول تقریبا نزدیک به بخش های دیگه صفحه که تمایزش از سایر بخش ها کمی سخت شده 

از همه مهمتر رفتن فعالیت های اخیر سایت در سربرگ جدید که خودم شخصا اصلا خوشم نیومد.  قبلا در انتهای هر صفحه چند فعالیت اخیر فروم و بازارچه مشخص میشد و با نیم نگاهی حتی اگه قصد رفتن به اون موضوع رو نداشتی میشد فهمید چه موضوعاتی در جریانه ولی الان باید برای مشاهده موضوعات حتما به بخش فعالیت ها رفت. و عملا خیلی از کاربران از موضوعات در جریان   بی خبر میمونند  اگه این مورد به حالت قبل برگرده به نظرم بهتره

فونت نا مناسب و کنتراست زیادی که دوستان دیگه هم اشاره کردند

همین اصلاحات اگه در قالب قبلی انجام شده بود بسیار دلنشینتر بود

طرح سایت اول برای کاربران عضو و کسانی که زیاد فعالیت میکنند باید خوشایند باشه. مهمان شاید با یکی دو بار سر زدن برای همیشه سایت رو ترک کنه

پس قالب باید برای کاربر همیشگی خسته کننده نباشه  وگرنه مطمئن باشید کم کم  اعضا رو از دست میدید

درصورت مشاهده موارد دیگه پست رو ویرایش میکنم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام و خسته نباشید

برای بنده هم این طرح جدید سایت اصلا قابل قبول نیست و خیلی خسته کننده و بی روح شده برام سرجمع نیم ساعت هم نمیتونم تحمل بیارم

چند ایراد که به نظرم اومد بگم:

طولانی شدن هر صفحه بخاطر فاصله گرفتن خطوط از هم -فضا های خالی بیش از اندازه که در نتیجه اسکرول بیشتری نیازه برای رسیدن به انتهای صفحه

بزرگ شدن عکس های تبلیغاتی در امضا ها     (به همین پست بنده توجه کنید از شروع سلام  تا بعد از عکس چقدر این پست بزرگتر شده نسبت به طرح قبلی سایت)

همرنگ بودن کادر نقل قول تقریبا نزدیک به بخش های دیگه صفحه که تمایزش از سایر بخش ها کمی سخت شده 

از همه مهمتر رفتن فعالیت های اخیر سایت در سربرگ جدید که خودم شخصا اصلا خوشم نیومد.  قبلا در انتهای هر صفحه چند فعالیت اخیر فروم و بازارچه مشخص میشد و با نیم نگاهی حتی اگه قصد رفتن به اون موضوع رو نداشتی میشد فهمید چه موضوعاتی در جریانه ولی الان باید برای مشاهده موضوعات حتما به بخش فعالیت ها رفت. و عملا خیلی از کاربران از موضوعات در جریان   بی خبر میمونند  اگه این مورد به حالت قبل برگرده به نظرم بهتره

فونت نا مناسب و کنتراست زیادی که دوستان دیگه هم اشاره کردند

همین اصلاحات اگه در قالب قبلی انجام شده بود بسیار دلنشینتر بود

طرح سایت اول برای کاربران عضو و کسانی که زیاد فعالیت میکنند باید خوشایند باشه. مهمان شاید با یکی دو بار سر زدن برای همیشه سایت رو ترک کنه

پس قالب باید برای کاربر همیشگی خسته کننده نباشه  وگرنه مطمئن باشید کم کم  اعضا رو از دست میدید

درصورت مشاهده موارد دیگه پست رو ویرایش میکنم

ببینین حرفاتون اصلا منطقی نیست و به نظر من دید شخصیتونه،

در مورد طولانی شدن صفحه،  اسکروله تکون میدی میاد پایین و برای حل این مسئله هم میشه دکمه بازگشت به بالا گذاشت.

در مورد عکس تو امضا هم به خاطر اینکه عرض قالب مقداری کمتر شده نسبت به قبلی فکر میکنی خیلی بزرگه، لطف کنین عکس رو کوچیکتری بذارین

در مورد فعالیتها هم قبول دارم مقداری پیچیده شده اما امکانات خیل بیشتری بهتون میده

در مورد بی روح بودن رنگ قالب این هم کاملا قابل تغییر و هیچ مشکلی وجود نداره، صبر کنین سایر مشکلا حل بشه اینم حل میشه.

دوست من شما این همه بدی این سیستم رو گفتی ولی هیچکدوم از خوبیاشو نگفتی، یعنی هیچ چیز مثبتی تو این سیستم نیست؟

انصاف داشته باشین و از دید خودتون برخورد نکنین.

لینک به دیدگاه

الان من دیگه نمی تونم از اپارات مستقیم لینک بزارم تا برای تماشا دوستان اسون باشه  عکس ها کل صفحه رو دربر می گیرن  در کل تغییرات ظاهری بسیار زیادی  تو نسخه جدید بوجود امده که نه برای من بلکه برای خیلی از دوستان راضی کننده نیست وحس حال قالب قبلی رو به هیچ وجه نداره و تو قالب قبلی ثبت ویدبک بسیار حرفه ای تر بود ومی تونستی لینک تاپیک تو فیدبک ثبت کنی که الان نمیشه وبعضی  باگ ها هم هست قابل رفع شدن هست ولی من با اون قسمت مشکل دارم که بدون لحظه مشورت با دوستان یا کمی تامل یا یک رای گیری ساده به قالب جدید اپدیت شد شاید اگر این بحث ها قبل از اپ شدن قالب جدید زده می شد کمی قابل هضم تر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امکانات تو سرم بخوره... با گوگل کروم و پرایوت بروزینگ (ای پی به جز ایران)که میام میزنه شما بن شدین :دی

..امیدوارم مقطعی بوده باشه... یه نرم افزاری هست که سایتهای local رو تحت تاثیر قرار نمیده اما سیستمم باش مشکل داره.....

متاسفیم، مشکلی پیش آمده است!

شما از این سایت بن شده اید.

کد خطا : 2S160/4

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Farjam گفته است :

امکانات تو سرم بخوره... با گوگل کروم و پرایوت بروزینگ (ای پی به جز ایران)که میام میزنه شما بن شدین :دی

..امیدوارم مقطعی بوده باشه... یه نرم افزاری هست که سایتهای local رو تحت تاثیر قرار نمیده اما سیستمم باش مشکل داره.....

متاسفیم، مشکلی پیش آمده است!

شما از این سایت بن شده اید.

کد خطا : 2S160/4

این موردم قابل حله جای هیچ نگرانی نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

ببینین حرفاتون اصلا منطقی نیست و به نظر من دید شخصیتونه،

در مورد طولانی شدن صفحه،  اسکروله تکون میدی میاد پایین و برای حل این مسئله هم میشه دکمه بازگشت به بالا گذاشت.

در مورد عکس تو امضا هم به خاطر اینکه عرض قالب مقداری کمتر شده نسبت به قبلی فکر میکنی خیلی بزرگه، لطف کنین عکس رو کوچیکتری بذارین

در مورد فعالیتها هم قبول دارم مقداری پیچیده شده اما امکانات خیل بیشتری بهتون میده

در مورد بی روح بودن رنگ قالب این هم کاملا قابل تغییر و هیچ مشکلی وجود نداره، صبر کنین سایر مشکلا حل بشه اینم حل میشه.

دوست من شما این همه بدی این سیستم رو گفتی ولی هیچکدوم از خوبیاشو نگفتی، یعنی هیچ چیز مثبتی تو این سیستم نیست؟

انصاف داشته باشین و از دید خودتون برخورد نکنین.

اول سلام

اگه از دید شما مواردی که گفتم مشکل نیست که هیچ

بحث عادت کردن به سایت نیست. چون اگه قرار به چیزی که از دیدم مشکل هست عادت بکنم یعنی پذیرفتن اجبار ! وقتی که گفته شده و تصحیح نشده

. ما هم خوبی سایت رو میخوایم . غُر هم نمیزنیم

ما نباید بیایم خوبی رو بگیم. کلا خوبی گفتن را تا سوال نشه پاچه خواری میدونم.باید از ضعف و کاستی گفت برای بهتر شدن

من اومدم از جذابیتی گفتم که اگه جذاب نباشه کاربر رغبت به فعالیت نمیکنه شما اومدی بنده رو به بی انصافی متهم میکنی.

از دید کی باید نظر بدم پس نظرم خودم رو گفتم دیگه (:

منتظر میشینیم خدا کنه مثل قالب قبلی جذاب باشه

لینک به دیدگاه

یعنی هیچ راهی نداره یه جوری لااقل هم این قالب خیلی خوب و مدرن و با امکانات جدید باشه هم اون قالب خیلی بد بد بد و قدیمی قبلی؟

خیلی سایت ها نسخه قدیم رو در کنار نسخه جدید نگه می دارن. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...