رفتن به مطلب

مژده برای کاربران لیون مد بالا آوردن تاپیک به صورت ساعتی پیدا شده و در حال تسته

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

بلاخره این قابلیت کاربردی  افزونشو پیدا کردم، و بعد از تست و بررسی به دست پشتیبان لیون میرسونم.

دوستان از این به بعد میتونن بدون ارسال اسپم تاپیک فروش یا خریدشونو بیارن بالا و از به هم ریختگی اون تاپیک جلوگیری کنن.

کار این سیستم به این صورته که در ارسالهایی که کاربر در بازارچه داره یک گزینه سمت چپ موضوع اضافه میشه و فقط هر کاربر میتونه تاپیکی که خودش

ارسال کرده رو آپ کنه و و تاپیک بدون ارسال اسپم میاد بالا و مدت زمان تا آپ کردن بعدی رو هم میزنه.

دوستان صبور باشین لیون بهتر از اون چیزی میشه که تو ذهنتونه من هر چی تو توانم باشه میزارم چون بلاخره چندین ساله به نوعی تمام خریدهام از همینجاست و نمک گیر شدیم.

1.png2.png

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این مورد هم خوبه که انجام دادید 

ولی همچنان اتفاق نظر روی همون حالتی هست که در قالب قبلی بود و در انتهای هر صفحه اخرین موضوعات سایت قابل رویت بود

ممنون 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

بلاخره این قابلیت کاربردی  افزونشو پیدا کردم، و بعد از تست و بررسی به دست پشتیبان لیون میرسونم.

دوستان از این به بعد میتونن بدون ارسال اسپم تاپیک فروش یا خریدشونو بیارن بالا و از به هم ریختگی اون تاپیک جلوگیری کنن.

ممنون.
خیلی چیز بدرد بخوریه...اگه امکانش باشه که پست گذاشتن باعث بالا اومدن تاپیکای بازارچه نشه بهتر هم میشه (مبارزه با اسپم)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

کار این سیستم به این صورته که در ارسالهایی که کاربر در بازارچه داره یک گزینه سمت چپ موضوع اضافه میشه و فقط هر کاربر میتونه تاپیکی که خودش

ارسال کرده رو آپ کنه و و تاپیک بدون ارسال اسپم میاد بالا و مدت زمان تا آپ کردن بعدی رو هم میزنه.

دوستان صبور باشین لیون بهتر از اون چیزی میشه که تو ذهنتونه من هر چی تو توانم باشه میزارم چون بلاخره چندین ساله به نوعی تمام خریدهام از همینجاست و نمک گیر شدیم.

1.png2.png

یکی از درخواستای منم واسه بهتر شدن فروم این بود که مثل pt بتونیم اپ بزنیم.مرسی از شما

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

این مورد هم خوبه که انجام دادید 

ولی همچنان اتفاق نظر روی همون حالتی هست که در قالب قبلی بود و در انتهای هر صفحه اخرین موضوعات سایت قابل رویت بود

ممنون 

دقیقا مواقفم

اگه لیون می خواد کاربراشو حفظ کنه باید اول این موردو رسیدگی کنه بعد دنباله حله مشکلاته دیگش باشه.

شخص من اگه این مورد درست نشه دیگه تو انجمن فعالیت نمیکنم چون راحتی از کاربر گرفته میشه.مگر اینکه سوالی داشته باشم با مشکلی داشته بخوام از دوستان کمک بگیرم بخوام فعالیتی داشته باشم.

اینجوری برام  لیونم میشه شبیه پرشین تولز که تو چند سال ۴ تا پستم اونجا ندادم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مورد دیگه هست اگه درست بشه خوب میشه

بعضی وقتها به دلیل سرعت پایین نت یا سنگین شدن فروم ، وقتی میخوایم تاپیک جدیدی ایجاد کنیم با کلیک رو گزینه ارسال ، میبینی چندتا تاپیک ایجاد شده یا در پستها هم مشاهده شده

مثلاً هر کاربر برای ایجاد تاپیک جدید حداقل بین هر کدوم 1 دقیقه فاصله باشه تا هم اسپم نشه و هم نظم انجمن به هم نریزه و هم کار مدیران راحتتر بشه و هم حق کاربران بازارچه که آپ کردن ضایع نشه

و 10 تاپیک بازارچه و موضوعات جدا بشه مثل قبل

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

دوستان کلید آپ تاپیک اضافه شد . کاربران عادی 4 بار در روز با فاصله 2 ساعت و کاربران ویژه 8 بار در روز با فاصله 2 ساعت میتونن تاپیک های خرید یا فروش خودشون رو با استفاده از این کلید بالا بیارن .

دقت کنید که این محدودیت بر اساس 2 تاپیک گذاشته شده .هر تاپیک 2 بار آپ در رو ز برای کاربران عادی ، و 4 بار آپ در روز برای کاربران ویژه . 2 تاپیک با هم آپ نمیشن و بینشون 2 ساعت فاصله میشه . اگر برای یک تاپیک همه آپ ها رو استفاده کنید ، تاپیک بعدی آپ نمیشه .

لینک به دیدگاه

کار نمی‌کنه.

بقیه تاپیک بالا نمی‌آرن؟

الان ۱۳۹۵/۶/۱۶ ساعت ۱۸:۵۵ 

آخرین موضوعات بازارچه شامل دو مورد برای ۱۶ و ۲۰ ساعت پیش هست. در حالی‌که برای یک تاپیک ظهر پست تازه گذاشته‌ام.

lc-lt.JPG

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

یه چیزی !! چرا ترتیب پست ها به هم ریخته؟؟

ترتیب هر پست تو تاپیک ها بر چه اساسیه؟؟

الان آقای بهمنیان 29 دقیقه قبل ارسال کرده

dhyv_screenshot_(500).png

اما پستشون بالاتر از کاربر mka19 

auen_screenshot_(499).png

که 11 ساعته ارسال کرده

ویرایش شده توسط -MOBIN-
به خدا نیاز بود!
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، -MOBIN- گفته است :

یه چیزی !! چرا ترتیب پست ها به هم ریخته؟؟

ترتیب هر پست تو تاپیک ها بر چه اساسیه؟؟

الان آقای بهمنیان 29 دقیقه قبل ارسال کرده

dhyv_screenshot_(500).png

اما پستشون بالاتر از کاربر mka19 

auen_screenshot_(499).png

که 11 ساعته ارسال کرده

بالا سمت چپ ، مرتب سازی رو بر اساس تاریخ بذارید .

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

کار نمی‌کنه.

بقیه تاپیک بالا نمی‌آرن؟

الان ۱۳۹۵/۶/۱۶ ساعت ۱۸:۵۵ 

آخرین موضوعات بازارچه شامل دو مورد برای ۱۶ و ۲۰ ساعت پیش هست. در حالی‌که برای یک تاپیک ظهر پست تازه گذاشته‌ام.

lc-lt.JPG

متوجه نشدم . تاپیک زودتر از 2 ساعت بالا نمیاد . فقط تو قسمت بازارچه اینطوریه .

تاپیک ها رو با کلید UP بالا بیارید ، تایم رو نمیزنه انگار . تایم رو برای آخرین پست ارسال شده میزنه .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

خیلی ممنون D:

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

:$

xD خیلی ممنون .بیشتر بشه بهتره.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed گفته است :

متوجه نشدم . تاپیک زودتر از 2 ساعت بالا نمیاد . فقط تو قسمت بازارچه اینطوریه .

تاپیک ها رو با کلید UP بالا بیارید ، تایم رو نمیزنه انگار . تایم رو برای آخرین پست ارسال شده میزنه .

من دو بار گزینه‌ی بالا آوردن رو برای  این تاپیک اجرا کردم

ولی در بخش آخرین موضوع‌های بازارچه نمی‌بینمش.

اما تاپیک زیر که مال ۲۲ ساعت پیشه :

در فهرست بازارچه هست.

lc-lt -b.JPG

غلط نوشتاری
لینک به دیدگاه

مثبت و منفی‌های سمت راست نام کاربری برای چی‌هستند؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

مثبت و منفی‌های سمت راست نام کاربری برای چی‌هستند؟

درود

این حالت رای داره به پاسخ و میشه بهترین پاسخ رو انتخاب کرد که اول از همه پستا قرار میگیره و بلعکس اگر امتیاز کمتر بگیره میاد آخر.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed گفته است :

باید به طور پیش‌فرض بر اساس زمان باشه، اما من باید هر بار برای هر تاپیک این گزینه رو دستکاری کنم: یک ایراد این هست که به طور پیشفرض بر اساس زمان نیست، ایراد دیگر این‌ه که انتخاب کاربر رو حالا بر اساس هر چه باشه ذخیره نمی‌کنه.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

این حالت رای داره به پاسخ و میشه بهترین پاسخ رو انتخاب کرد که اول از همه پستا قرار میگیره و بلعکس اگر امتیاز کمتر بگیره میاد آخر.

وقت خوش آقا نعیم

، فرقش با مثبت و منفی سمت راست زیر هر پست چی‌ه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

من دو بار گزینه‌ی بالا آوردن رو برای  این تاپیک اجرا کردم

ولی در بخش آخرین موضوع‌های بازارچه نمی‌بینمش.

اما تاپیک زیر که مال ۲۲ ساعت پیشه :

در فهرست بازارچه هست.

lc-lt -b.JPG

الان یعنی شما زیر 2 ساعت بزنید عمل میکنه ؟ چون من نمیتونم تست کنم . برای من خوب توضیح بدید که من انتقال بدم .

جوری که من متوجه شده جریان اینه که شما تاپیک رو بالا میارید ، بعد دوباره زیر دوساعت هم این کار رو انجام میدید . تاپیک UP میشه . ولی تو لیست آخرین موضوعات بازارچه اصلا نمیاد . چه یک بار UP کنید و چه دو بار . درسته ؟ من به همین شکل به مدیر فنی میگم .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed گفته است :

الان یعنی شما زیر 2 ساعت بزنید عمل میکنه ؟ چون من نمیتونم تست کنم . برای من خوب توضیح بدید که من انتقال بدم .

جوری که من متوجه شده جریان اینه که شما تاپیک رو بالا میارید ، بعد دوباره زیر دوساعت هم این کار رو انجام میدید . تاپیک UP میشه . ولی تو لیست آخرین موضوعات بازارچه اصلا نمیاد . چه یک بار UP کنید و چه دو بار . درسته ؟ من به همین شکل به مدیر فنی میگم .

وقت بخیر آقا حامد

محدودیت دو ساعت واسه م برقرار هست. اون دو باری که گفتم فاصله ی زمانی چند ساعت بین شون بود.  مشکل این ه که تاپیک رو ظاهرا می تونم بالا بیارم ولی واقعا بالا نمی آد، یعنی در آخرین موضوع های بازارچه نمی آد. همچنین گزینه ی بالا آوردن تاپیک روی تبلتم موجود نیست.

حالا که بناست با مسوول فنی صحبت کنی، بگو تالار گفتمان رو به تالار گفت و گو تغییر بده. گفتمان معادل discourse هست.

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/گفتمان

http://anthropology.ir/node/1420

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

وقت بخیر آقا حامد

محدودیت دو ساعت واسه م برقرار هست. اون دو باری که گفتم فاصله ی زمانی چند ساعت بین شون بود.  مشکل این ه که تاپیک رو ظاهرا می تونم بالا بیارم ولی واقعا بالا نمی آد، یعنی در آخرین موضوع های بازارچه نمی آد. همچنین گزینه ی بالا آوردن تاپیک روی تبلتم موجود نیست.

حالا که بناست با مسوول فنی صحبت کنی، بگو تالار گفتمان رو به تالار گفت و گو تغییر بده. گفتمان معادل discourse هست.

ّرای بنده هم همینطور هست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

وقت بخیر آقا حامد

سلام مجدد . ببینید حل شده موضوع یا نه .

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

یعنی اولویت نظری که رای بالاتر داشته از نظری که زودتر ارسال شده باشه میره بالاتر ؟؟ فقط بهترین نظر بالاترین قرار میگیره و بقیه به ترتیب زمانی یا همه نظرها هم به ترتیب امتیاز مرتب میشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...