رفتن به مطلب

مشکل مانیتور با گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک گرافیک  zotac gtx 1080 amp extreme تهیه کردم تازگی مانیتور من هم کابل vga اما پشت گرافیک پورت dvi_d داره بهمراه پورت hdmi برای همین من یک مبدل (تبدیل dvi نری به vga مادگی)  تهیه کردم مثل عکس پایین بعد به پشت پورت گرافیک زدم اما صدای بوق سیسیتم اومد اما تصویر نداد برای تست همین مبدل به پشت گرافیک آنبرد سیستم زدم بازم تصویر نداد مادربورد هم Z97X-UD5H هست بعدپشت مانیتور هم پورت dvi-d داره برای همین باز یک کابل (کابل تبدیل dvi به hdmi) تهیه کردم یکسر کابل به پورت dvi-d پشت مانیتور زدم سردیگه کابل به پورت hdmi پشت گرافیک زدم امابازم تصویر نداد  همچنین برای تست به پورت hdmi پشت مادربورد زدم بازم تصویری ازمانیتور دریافت نکردم دردوحالت وقتی خواستم گرافیکم تست کنم گرافیکم آنبرد سیستم غیرفعال کرده بودم ممنون میشم راهمنمایی کنید

zt-p10800b-10p_image4.jpg

dvihane_vgahona_adapter-300x225.jpg

HDMI-to-DVI-irconsole-تبدیل-xbox-one-ps4-به-مانیتور-2.jpg

ویرایش شده توسط mehdi.d
لینک به دیدگاه

سلام ..
داداش تا اونجایی که من فهنیدم همه با مانیتورای جدید این مشکلو دارن ... ینی این گرافیکا کلا با vga کار نمیکنن و باید مانیتور hdmi و bvi داشته باشید ..

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ببخشید اشتباه نوشتم مانیتودمنظورم گرافیک بود

لینک به دیدگاه

آیا مانیتو ر شما  هم پورت dvi داره هم vga ?

اگه مانیتورتون  پورت dvi داره  چرا با کابل dvi تست نکردی  (دو سر dvi ).

به نظر من با HDMI تلویزیون سیستم را چک کنید ببینید تصویر میده یا نه.

لینک به دیدگاه

چرا جدیدا همه علاقه دارید از تبدیل استفاده کنین. خب یه کابل hdmi بزن به کارت و مانیتور یا کابل dvi. این تبدیلای hdmi به dvi یا برعکس برای چی استفاده میکنین وقتی گرافیکتون قابلیت استفاده از خود همون کابل اصلی رو داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

چرا جدیدا همه علاقه دارید از تبدیل استفاده کنین. خب یه کابل hdmi بزن به کارت و مانیتور یا کابل dvi. این تبدیلای hdmi به dvi یا برعکس برای چی استفاده میکنین وقتی گرافیکتون قابلیت استفاده از خود همون کابل اصلی رو داره.

+1

بعضی کارتها از ورودی vga پشتیبانی نمیکنن ، به احتمال بالا 1080 جزو این دسته کارتها هستش

اگه مانیتورتون ورودی dvi داره چرا از تبدیل استفاده میکنید یه کابل یه سره بگیرید و خلاص

لینک به دیدگاه

[emoji115] [emoji115] [emoji115]

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/26, 13:28:26، Zinc گفته است :

این راهی که ایشون  گفتن رو تست کنید(دوسر Dvi)

بعد اگر مشکلتون حل شد به منم بگید چکار کردید 

چون منم یک کارت گرافیک 970 خریدم با تبدیل Dvi -Vga  میزنم  تصویر فیت نمیده و رزولیشن مشکل داره

خلاصه امتحان کنید درست میشه 

لینک به دیدگاه

یه چی دیگه هم یادم اومد  به رزولیشن هم میتونه ربط داشته باشه که مانیتور شما ساپورت نکنه( مانیتور خاموش میشه) رزولیشن را با یه مانیتور دیگه بیارید پایین  1024*768 یا pc را از طریق hdmi  به تلویزیون وصل کنید و رزولیشن را تنظیم کنید(البته اینا تجربه شخصی هست ممکنه جواب سوال شما هیچکدام از اینا نباشه ).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...