رفتن به مطلب

مشکل با LED سامسونگ 2285

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقایون جان من درست راهنمایی کنید این مانیتور روگرفتم ولی وقتی رزولیشن رو میبرم روی 1920*1080 تصویر کوچیک میشه نه با درایور مشکلش حل شد نه با درایور گرافیک مشکلش حل شد

البته با کابل HDMI اینجوری هست و جای کابل DVI هم نداره بجاش 2 تا HDMI داره این مانیتور ببرم گارانتی یا کسی میدونه درست میشه یا نه ؟؟؟؟

منظور این هست که دور تصویر تو اون رزولیشن سیاه هست و وقتی رزولیشن رو میبرم روی 1680*1050 تصویر درست میشه

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک چی هست؟ ببین با تنظیمات دستی میتونی اندازه تصویر رو درست کنی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک چی هست؟ ببین با تنظیمات دستی میتونی اندازه تصویر رو درست کنی .

ممنون دوست گرامی که حداقل یه جوابی دادید

فکر نکنم از کارت باشه آخه 6870 هست دوست گرامی هنوز با تنظیمات دستی ور نرفتم ولی نباید با تنظیمات دستی درست بشه باید خودش بشناسه

آخه یه نفر دیگه هم تو فروم پی ورلد همین مشکل رو داشت ولی هرچی بهش پست زدم جواب نداده هنوز اگر دوستنتان از این مانیتور دارن لطفاً کمک بگیرید به احتمال زیاد شنبه ببرمش گارانتی

لینک به دیدگاه

سلام

من مدل مانیتورت رو میزنم تو سایت سامسونگ اصلا همچین مدلی نداره

led 2285 samsung

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا اسمش رو اینجا بومی سازی کردن D:

100% نمیخواستن متکی به غرب باشن و در راستای فرهنگ ملی ... مون اسمش رو هم عوض کردن تا این ( ما میتوانیم ) به حقیقت بپیونده (ری.......ن) فکر کنم باید بره گارانتی

لینک به دیدگاه

عزیز مانیتئرت هیچ اشکالی نداره چون با پورت hdmi میزنی اینطوری میشه اگر شما به تلوزیون فول اچ دی هم وصل کنی همینجوره من تست کردم.دورتا دورش حاشیه سیاه رنگی هست.فقط به خاطر اینه که باhdmi وصل می کنیه.که فکر کنم مال هم اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

عزیز مانیتئرت هیچ اشکالی نداره چون با پورت hdmi میزنی اینطوری میشه اگر شما به تلوزیون فول اچ دی هم وصل کنی همینجوره من تست کردم.دورتا دورش حاشیه سیاه رنگی هست.فقط به خاطر اینه که باhdmi وصل می کنیه.که فکر کنم مال هم اینطوری میشه

من که مانیتور LG دارم از نوع فول HD و با کابل Hdmi هم زدم و تمام پیکسل ها روشن بودن...

پس نتیجه میگیریم مانیتورش یا تنظیماتش مشکل داره

این دوستمون هم از صفحه مانیتورش با اون کادر مشکی خالی که میگه یه عکس بذاره بهتر میشه فهمید چی به چیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که مانیتور LG دارم از نوع فول HD و با کابل Hdmi هم زدم و تمام پیکسل ها روشن بودن...

پس نتیجه میگیریم مانیتورش یا تنظیماتش مشکل داره

این دوستمون هم از صفحه مانیتورش با اون کادر مشکی خالی که میگه یه عکس بذاره بهتر میشه فهمید چی به چیه

تمام سعی ام رو میکنم انشا الله تنت فردا یه عکس بزارم

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان عزیز منم همین مشکل را دارم من دیروز این مانیتور راگرفتم

وقتی رو رزولیشن 1920*1980 هست دو تا دور صفحه مشکیه ولی وقتی میاریش رو 1680*1050 درست میشه

البته led که من گرفتم دو تا جای hdmi داره و یک جای vga که من با کابلی که که یک سرش hdmi و سر دیگه vga هست وصلش کردم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان عزیز منم همین مشکل را دارم من دیروز این مانیتور راگرفتم

وقتی رو رزولیشن 1920*1980 هست دو تا دور صفحه مشکیه ولی وقتی میاریش رو 1680*1050 درست میشه

البته led که من گرفتم دو تا جای hdmi داره و یک جای vga که من با کابلی که که یک سرش hdmi و سر دیگه vga هست وصلش کردم

اگه گرافیکت ATI هست برو تو این قسمت و تنظیم کن

69748ed83956ecf511b40bcfbce8b82c.jpg

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

من مشکلم همین هست که مطرح شد عکس پاک شده میشه راهنماییم کنید :(

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شما بعد از اطمینان از درست نصب شدن درایور گرافیک، رزولوشن رو روی 1080 تنظیم کن

از داخل تنظیمات مانیتور گزینه ی Auto Adjust رو انتخاب کن، درست میشه

تست کن و خبرشو بده ....

یا علی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مشکلم همین هست که مطرح شد عکس پاک شده میشه راهنماییم کنید :(

با سلام

دوست گرامی عذر میخوام عکس آپلود نشده چون تاپیک برای خیلی وقت پیش هست

در مورد کارتهای انویدیا که نمیدونم چطور هست

ولی در مورد کارتهای ATI همونطور که گفته بودم و دوستان هم راهنمایی کردن

باید وارد کاتالیست درایور بشید و این قسمتی که مشخص کردم رو تنظیم کنید

100% از گزینه HDMIتوصیه میکنم استفاده کنید ولی شاید در مورد صدا یخورده اذیت بشید (تنظیمات صدا)ولی تصویر بهتر میگیرید

آخرین قیمتی که از این مانیتور داشتم 380 تومن برای 2 هفته پیش بود که حدود 100 تومن بالارفته بودش :blink:

75056950014486890413.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تست کن و خبرشو بده ....

یا علی @};-

درایو گرافیک رو آپدیت هم کردم رزولیشن هم خودش اتوماتیک رو 1080 هست

Auto Adjust رو پیدا نمیکنم :(

چند تا سوال هم دارم:

1.الان از کجا بفهمم تصویرم رو vga هست یا hdmi?

vga2. همون dvi هست؟

3.تو بعضی سایت ها میخونم نوشتن hdmi to hdmi وصل میکنی یا dvi to hdmi یعنی چه ؟

4.فرق hdmi و vga چیه؟

پ.ن:من هنوز لذت full hd رو نچشیدم154fs232528.gif

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی عذر میخوام عکس آپلود نشده چون تاپیک برای خیلی وقت پیش هست

در مورد کارتهای انویدیا که نمیدونم چطور هست

ولی در مورد کارتهای ATI همونطور که گفته بودم و دوستان هم راهنمایی کردن

باید وارد کاتالیست درایور بشید و این قسمتی که مشخص کردم رو تنظیم کنید

100% از گزینه HDMIتوصیه میکنم استفاده کنید ولی شاید در مورد صدا یخورده اذیت بشید (تنظیمات صدا)ولی تصویر بهتر میگیرید

آخرین قیمتی که از این مانیتور داشتم 380 تومن برای 2 هفته پیش بود که حدود 100 تومن بالارفته بودش :blink:

75056950014486890413.jpg

خدا خیرت بده اوکی شد155fs44059.gif

من مانیتورم Asus ML229H هست ولی مشکلم مثل شما بود که اوکی شد فقط میشه جواب سوالامم بدین تو پست بالا و اینکه چی جوری میشه فهمید پیکسل سوخته وجود داره و یا نهugly_confused2.gif

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

من با HDMI و تنظیمات FULL HD کار نکردم و نمیتونم کمکی کنم . ولی در مورد پیکسل سوخته میتونم . اگر میخوای پیکسل سوخته پیدا کنی ، بهترین راه اینه که یک پس زمینه کاملا یک رنگ از یکی از رنگهای اصلی بذاری . آبی یا قرمز و یا سبز . دیگه چیزی روی صفحه نباشه که بتونی خوب صفحه رو ببینی. بعد با دقت به کل صفحه نگاه کن . اگر جایی دیدی که نقطه ای به رنگ دیگه ای هست ، احتمال وجود پیکسل سوخته رو داره . برای مطمئن شدن تصویر رو عوض کن و یک تصویر تک رنگ دیگه بذار . اگر همون جا ، همون نقطه رو دیدی یعنی پیکسل سوخته داری . بهترین رنگ ، رنگ آبیه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

سوالام اگه آماتور هست شرمنده اطلاعاتم صفر هست ^_^

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

اشکالی نداره عزیز . همیشه گفتن که پرسیدن عیب نیست ، ندونستن عیبه ;) ( درست گفتم ؟ :D )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایو گرافیک رو آپدیت هم کردم رزولیشن هم خودش اتوماتیک رو 1080 هست

Auto Adjust رو پیدا نمیکنم :(

چند تا سوال هم دارم:

1.الان از کجا بفهمم تصویرم رو vga هست یا hdmi?

vga2. همون dvi هست؟

3.تو بعضی سایت ها میخونم نوشتن hdmi to hdmi وصل میکنی یا dvi to hdmi یعنی چه ؟

4.فرق hdmi و vga چیه؟

پ.ن:من هنوز لذت full hd رو نچشیدم154fs232528.gif

با سلام

Auto Adjust رو پیدا نمیکنم

من هم پیداش نکردم ولی مطمئنم یه جایی دیدم

1.الان از کجا بفهمم تصویرم رو vga هست یا hdmi? خوب الان اگه با کابل HDMI وصل کرده باشید یعنی دارید از HDMI استفاده میکنید

vga2. همون dvi هست؟ این گزینه فکر کنم مربوط به مانیتور های اسوس هست

چون 2285 وقتی کابل رو به خروجی هر کدوم از HDMI هاش بزنی کاملاً مینویسه که به HDMI1 یا HDMI2 وصل هست

3.تو بعضی سایت ها میخونم نوشتن hdmi to hdmi وصل میکنی یا dvi to hdmi یعنی چه ؟ خب در مورد HDMI to HDMI باید ببینی کاربردتون چی هست و اصلاً منظور کلی چی بود ولی در مورد DVI to HDMI باید بگم که خوب بعضی ها تشنه استفاده از پورت HDMI هستن یا مشکل نداشتن خروجی و چندین دلیل دیگه دارن و باید از DVI به HDMI استفاده کنن که در این صورت تصویر رو میگیرن ولی صدا منتقل نمیشه و تفاوت HDMI با DVI هم در همین هست فکر کنم

4.فرق hdmi و vga چیه؟ این رو دوستان توضیح بدن

من هنوز لذت full hd رو نچشیدم انشاالله قسمتتون بشه

لینک به دیدگاه

اشکالی نداره عزیز . همیشه گفتن که پرسیدن عیب نیست ، ندونستن عیبه ;) ( درست گفتم ؟ :D )

بر عکس فرمودین

ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است :D

لینک به دیدگاه

با سلام

Auto Adjust رو پیدا نمیکنم

من هم پیداش نکردم ولی مطمئنم یه جایی دیدم

1.الان از کجا بفهمم تصویرم رو vga هست یا hdmi? خوب الان اگه با کابل HDMI وصل کرده باشید یعنی دارید از HDMI استفاده میکنید

vga2. همون dvi هست؟ این گزینه فکر کنم مربوط به مانیتور های اسوس هست

چون 2285 وقتی کابل رو به خروجی هر کدوم از HDMI هاش بزنی کاملاً مینویسه که به HDMI1 یا HDMI2 وصل هست

3.تو بعضی سایت ها میخونم نوشتن hdmi to hdmi وصل میکنی یا dvi to hdmi یعنی چه ؟ خب در مورد HDMI to HDMI باید ببینی کاربردتون چی هست و اصلاً منظور کلی چی بود ولی در مورد DVI to HDMI باید بگم که خوب بعضی ها تشنه استفاده از پورت HDMI هستن یا مشکل نداشتن خروجی و چندین دلیل دیگه دارن و باید از DVI به HDMI استفاده کنن که در این صورت تصویر رو میگیرن ولی صدا منتقل نمیشه و تفاوت HDMI با DVI هم در همین هست فکر کنم

4.فرق hdmi و vga چیه؟ این رو دوستان توضیح بدن

من هنوز لذت full hd رو نچشیدم انشاالله قسمتتون بشه

از اونجایی که امتیاز مثبتم واسه امروز ته کشید و تمام شد و اجازه امتیاز دادن دیگه نمیده امروز :D

تشکر میکنم خدا خیرت بده :wub:

لینک به دیدگاه

بر عکس فرمودین

ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است :D

:p Oh%20Go%20On.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

سلام اگر کارت ت ati باید بری تو قسمت درایور کارت گرافیک و از انجا درست کنی از من هم همین مشکل داشت الان خاطرم نیست کدام قسمت بود

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تست کن و خبرشو بده ....

یا علی @};-

گزینه ی Auto Adjust رو باید از داخل تنظیمات مانیتور، بازم تاکید میکنم ((( داخل گزینه های setup خود مانیتور ))) پیدا کنید نه داخل ویندوز و تنظیمات گرافیک

ویرایش شده توسط Phoenix
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...