رفتن به مطلب

تهیه گرافیک 1070 برای سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان لیون کامپیوتر

من چند سال پیش از لیون خرید کردم و قطعات رو گرفتم که اون موقع سعی کردم یه سیستم قوی ببندم...و الان فقط میخوام گرافیگ رو ارتقا بدم اما نمیدونم که میتونم رو این سیستم که مال چند سال پیش هست کارت 1070 نصب کنم یا نه...مادربردم هم LGA1155 هست و رم DDR3  پشتیبانی میکنه...اینم از مشخصات سیستم :

Motherboard: Asrock Z77 Pro4

CPU: Inter Core i7 3770K

Ram: Kingstone Hyperx 8Gb

Power: Topower Fatality 650W Gaming PSU

Case: X9 Predator V2

میخواستم نظر شما دوستان محترم رو بدونم که آیا میتونم گرافیک 1070 روی این سیستم نصب کنم یا نه؟ و بازدهیش چطوره با این قطعات و آیا اصلا شدنی هست ؟ و سوال دیگه اینکه آیا این پاور کشش این گرافیک رو داره یا باید عوض بشه؟و اینکه آیا واقعا به خنک کنند مایع یا سایر خنک کنند ها نیاز هست برای گیم یا میشه بدون اونها هم گیم های گرافیک بالارو انجام داد به طوریکه به سی پی یو آسیبی نرسه؟

یه مورد دیگه اینکه رم من 8 گیگ single channel هست ..آیا میدونم یه 8 گیگ دیگه اضافه کنم ؟ دقیقا همین مدل و دوتا single channel با هم مچ میشن یا اینکه کلا باید یه 16 گیگ Dual CHannel بگیرم؟

ممنون .

ویرایش شده توسط SylloNiuS
لینک به دیدگاه

علی الظاهر با توجه به 650 وات پاور شما و همچنین i7 بودن پردازنده شما بعید هست که گلوگاهی ایجاد بشه. ولی خرید کولر مناسب و اورکلاک در صورت گلوگاه شدن و بالا بردن حجم رم میتونه راهکار باشه اگه مشکلی پیش بیاد.
خلاصه اینکه نیازی به تعویض قطعه ای ندارید ظاهرا. اگر هم مساله ای پیش بیاد با ارتقا (اورکلاک یا افزایش) و نه تعویض قابل رفع هست.

نظر بنده اینه. بقیه دوستان هم حتما کمکتون خواهند کرد.

هرچند رم 8 گیگ کفایت میکنه ولی بهتره به 16 ارتقا بدید چون یه سری بازیا رم بیشتری نیاز دارن از 8. لازم نیس دوال بخرید یه رم کپی پیست همین رمی که دارید تهیه کنید با همین مشخصات حجمی و تایمینگ و باس. مطمعن باشید کار میکنه. آپدیت بایوس مادربورد هم کلن بد نیس انجام بدید.

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز بابت جوابتون...الان به نظر شما من یه رم 8گیگ دیگه همین مدل بگیرم با اون قبلیه مچ میشن ( به خاطر این میگم که روش نوشتهSingle Channel) و با رم هم من قبلا خیلی مشکل داشتم...چون قبلا 2 تا رم 4 گیگ از همین کینگ استون داشتم که بعضی وقت ها سیستم بعد روشن شدن دیگه بالا نمیومد و بعد از زدن دکمه پاور هی رستارت میشد پشت سر هم تا اینکه مجبور میشدم سیستم رو خاموش کنم...و باید همه قطعات رو میکندم و یا در کیس و باز میکردم و یا سیمارو چک میکردم تا یه طوری خودش درست شه..هیچ وقتم معلوم نشد مشکل از چیه واسه همین اون رمارو کنار گذاشتم و این تک 8 گیگ رو گرفتم ...که امیدوارم اگه 8 گیگ دیگه  اضافه کنم مشکلی پیش نیاد...در مورد کارت شما چه برندی رو پیشنهاد میکنین؟

لینک به دیدگاه

ویرایش کردم جوابمو. رم به مشکل نخواهید خورد مگه واقعن بد شانس باشید. منطقا مشکلی نداره

به نظر من اگر اهل اورکلاک نیستید و حوصله دستکاری ندارید بذارید amp extreme زوتک بیاد که تا خرخره اور شده باشه و خودش کار خودشو بکنه.

هرچند 1070 های موجود فرکانس بیس و بوستشون و قیمتشون با هم فرق داره ولی اکثرا میتونن با اورکلاک بالای 2 گیگ رکورد بزنن. مساله ای که متفاوت هست بینشون خنگ کنندگی و بی صدایی اشون هست که باهم فرق داره.

من از 1080 زوتک به شخصه خیلی خوشم اومد عالی ساخته مدل امپ اکستریمشو. اگه 1070 اشم همینطور باشه بنظرم کارت خوبیه. ارزونتر از مدلای اور شده شرکتای دیگه هست معمولا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، SylloNiuS گفته است :

با سلام به همه دوستان لیون کامپیوتر

من چند سال پیش از لیون خرید کردم و قطعات رو گرفتم که اون موقع سعی کردم یه سیستم قوی ببندم...و الان فقط میخوام گرافیگ رو ارتقا بدم اما نمیدونم که میتونم رو این سیستم که مال چند سال پیش هست کارت 1070 نصب کنم یا نه...مادربردم هم LGA1155 هست و رم DDR3  پشتیبانی میکنه...اینم از مشخصات سیستم :

Motherboard: Asrock Z77 Pro4

CPU: Inter Core i7 3770K

Ram: Kingstone Hyperx 8Gb

Power: Topower Fatality 650W Gaming PSU

Case: X9 Predator V2

میخواستم نظر شما دوستان محترم رو بدونم که آیا میتونم گرافیک 1070 روی این سیستم نصب کنم یا نه؟ و بازدهیش چطوره با این قطعات و آیا اصلا شدنی هست ؟ و سوال دیگه اینکه آیا این پاور کشش این گرافیک رو داره یا باید عوض بشه؟و اینکه آیا واقعا به خنک کنند مایع یا سایر خنک کنند ها نیاز هست برای گیم یا میشه بدون اونها هم گیم های گرافیک بالارو انجام داد به طوریکه به سی پی یو آسیبی نرسه؟

یه مورد دیگه اینکه رم من 8 گیگ single channel هست ..آیا میدونم یه 8 گیگ دیگه اضافه کنم ؟ دقیقا همین مدل و دوتا single channel با هم مچ میشن یا اینکه کلا باید یه 16 گیگ Dual CHannel بگیرم؟

ممنون .

مشکلی از بابت قطعات ندارید و فکر نکنم گلوگاهی پیش بیاد

در مورد رم ، رم های کینگستون بد قلق هستن و  من هم این مشکلو با سیستم دوستم داشتم

اگر میخواین رم به 16 ارتقا بدین که در صورت بودجه توصیه میشه ، رم فعلی خودتون بفروشین و پک 16 گیگ (2*8) بگیرین ، ترجیحاً جی اسکیل

گرافیک سعی کنین evga بگیرین که از برندهای چینی و تایوانی خیلی بهتره ولی اگه نتونستین پیدا کنین GALAX گزینه خوبی هستش

این خوبه ، هم کلاک خوبی داره و هم قیمت خوب و هم خوب evga هستش شریک آمریکایی انویدیا

http://....ir/vga-evga-gtx-1070-gaming-acx-3-0-8gb#yt_tab_products3

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...