رفتن به مطلب

کیس 760t ماد شده و ست آپ گیمینگ Red &White

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

بالاخره سیستم و ست آپ بنده کامل شد

میخواستم نظراتتون رو بدونم

تغییرات خیلی زیادی نسبت به گذشته دادم

اضافه کردن یه ست کامل اسپیکر سونی

استند هدفون , موس پد سراتاسری, یه سری تغییرات تو ظاهر کیبورد

و از همه مهمتر خرید کیس کورسیر 760 ت سفید که چون آکش تو بازار نبود مجبور شدم دسته دو تهیه کنم.

از جمله تغییراتی که رو کیس دادم به تغویض پلکسی درب کیس میتونم اشاره کنم که نسبت به مدل دیفالت به مراتب کیفیت بهتری داره.میتونید در ادامه عکسهای اون رو ببینید.

همچنین اضافه کردن کابل های اسلیو , کیج پاور کاستوم , فن گریل راگِ پی سی ماد که همگی به شدت در خاص کردن این کیس و ست آپ کمک شایانی کردند.

در ادامه یه مقایسه ای هم بین اسلیو های پی سی ماد و بیت فینیکس انجام میدم شاید برای دوستان جالب باشه

1.jpg

2.jpg  

4.jpg

اینم درب کیس که میتونید تفاوتش رو مشاهده کنید :

درب اصلی :

5.jpg

اگر دقت کنید جدای از کیفیت پایین و خطو خش زیادی که داره انعکاس نور مانیتور در پلکسی کیس جوری هست که نورو تجزیه میکنه و شکل بدی ایجاد میشه

این هم درب جدید :

7.jpg

8.jpg

کار طراحی این درب رو خودم با کورل انجام دادم

هزینه برشش کلا 50 ت دراومد.و یک مقداری وقت برای برسی چگونگی انجام کار که شبیه درب اصلی بشه

9.1.jpg

این هم نمونه اسلیو 24 پین از شرکت معتبر بیتفینیکس که میتونید تفاوتش رو هم تو عکس ها هم تو عکس زیر مشاهده کنید,

ظرافت , نظم  و زیبایی  این دو از نظر من اصلا قابل مقایسه نیست:

IMG_7147.jpg

IMG_7148.jpg

IMG_7154.jpg  

اگر سوالی در رابطه با طراحی پلکسی درب کیس و یا کیفیت و مقایسه قطعات داشتید راهنماییتون میکنم

ممنونم

-----------------

ویرایش شده توسط mohammadalikeley
لینک به دیدگاه

سلام.

عالی بود محمد جان.خیلی زیبا شده خسته نباشی.

فقط ضخامت پلکسی چند میله؟؟

بعد کیفیتش چطوره؟؟

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ali_amani گفته است :

سلام.

عالی بود محمد جان.خیلی زیبا شده خسته نباشی.

فقط ضخامت پلکسی چند میله؟؟

بعد کیفیتش چطوره؟؟

ممنونم,خواهش میکنم

ضخامتشو 5 میل گرفتم.جنس تایوانی هست با بالاترین مقاومت در برابر خش.

واسه کیس ایکس 3 وایپر قبلیم هم که تو بازار لیون فروختم از همین جنس زده بودم ولی 4 میل.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، mohammadalikeley گفته است :

ممنونم,خواهش میکنم

ضخامتشو 5 میل گرفتم.جنس تایوانی هست با بالاترین مقاومت در برابر خش.

واسه کیس ایکس 3 وایپر قبلیم هم که تو بازار لیون فروختم از همین جنس زده بودم ولی 4 میل.

خیلی هم عالی چند در اومد؟

لینک به دیدگاه

میگم اون فن کوچیک بغل کارت گرافیک چیه ؟؟؟ خودتون اضافه کردید یا فابریک بوده ؟؟؟ 

و اینکه بسیار زیباسست 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

میگم اون فن کوچیک بغل کارت گرافیک چیه ؟؟؟ خودتون اضافه کردید یا فابریک بوده ؟؟؟ 

و اینکه بسیار زیباسست 

با اجازه استارتر

اون سری گرافیک های x4 ichill هست از inno3d

ممنون میشم در خصوص طراحی فن 120 پشت کیس که ارم ROG خورده توضیحی بدید چطوری شد که اینطوری شد؟ :D

لینک به دیدگاه

خیلی خوشکل شده. اون طرح فن هم الان خیلی خوشکل تر از طرح اولیه که بهم نشون داده بودی شده.

لینک به دیدگاه

تبریک میگم. کیس و میزتون شدیدا زیباست  و نشون میده خیلی با سلیقه هستین.

دوتا سوال داشتم از خدمتتون.

1. استند هدفون رو از کجا و با چه قیمتی تهیه کردین؟ متاسفانه به چشم نخورده. (البته یکی دو مدل دیدم ولی قیمتشون منطقی نبود!)

2. در مورد کابل اسلیو، نمونه بیت فنیکس واقعا شل و وله یا نمونه پی سی ماد به خاطر داشتن شونه اینقدر شیک و مجلسی و عصا قورت داده! ایستاده؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

تبریک میگم. کیس و میزتون شدیدا زیباست  و نشون میده خیلی با سلیقه هستین.

دوتا سوال داشتم از خدمتتون.

1. استند هدفون رو از کجا و با چه قیمتی تهیه کردین؟ متاسفانه به چشم نخورده. (البته یکی دو مدل دیدم ولی قیمتشون منطقی نبود!)

2. در مورد کابل اسلیو، نمونه بیت فنیکس واقعا شل و وله یا نمونه پی سی ماد به خاطر داشتن شونه اینقدر شیک و مجلسی و عصا قورت داده! ایستاده؟

ممنونم

1_استند رو از دیجی کالا تهیه کردم.قیمتشم به نسبت بالا بود ولی چون تو بازار پیدا نمیشد تا دیدم خریدم چون واسه تکمیل ست آپ لازمم بود

2_درباره نظم کابل باید بگم که, اگر یه کابل 24 پین رو در نظر بگیری از 2 تا لاین 12 پین تشکیل شده.

تفاوتی که تو نسخه ساخت پی سی ماد هست اینه که 12 لاین بالایی یکم درازتر 12 سانت پایینی هست.بخاطر همین کابل بصورت طبیعی یک مقداری خم بر میداره (دماپا دیدی چجوریه ؟)  و با 1 شونه خیلی شیک و استوار وایمیسه

مدلا دیگه هم اگه شونه بزنی بهتر میشه.ولی بشخصه اسلیو کورسیر رو 4 تا شونه زدم ولی بازم نتیجه کار رضایت بخش نبود.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

بسیار زیبا و گران هست تبریک.
عزیز کیج پاور رو خودت زدی یا از پی سی ماد سفارش دادی؟ قیمتش چند در اومد؟

و اینکه نمیشد کیج رو بزرگتر بزنی و قفسه هارد رو بزاری زیرش که دیگه دیده نشه؟ شما الان حداقل 1سانت دیگه فاصله داری تا مین.

بسیار ممنون.

لینک به دیدگاه

قشنگ شده. اگه طرح ها رو خودت انجام میدادی ارزش کار بیشترم میشد

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/31, 13:21:28، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

بسیار زیبا و گران هست تبریک.
عزیز کیج پاور رو خودت زدی یا از پی سی ماد سفارش دادی؟ قیمتش چند در اومد؟

و اینکه نمیشد کیج رو بزرگتر بزنی و قفسه هارد رو بزاری زیرش که دیگه دیده نشه؟ شما الان حداقل 1سانت دیگه فاصله داری تا مین.

بسیار ممنون.

سلام و درود

ممنون,بیس طراحیش مال خود پی سی ماد بود.فقط درخواست کردم نوشته و لوگوی راگ هم روش زده بشه

اون 1 سانت بخاطر اینکه جلوی کیس فضا نداشت امکانش نبود بیشتر از این نزدیک بشه.وگرنه اندازه گیری ها دقیق بوده

مبلغش 250 در اومد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...