رفتن به مطلب

مشاوره

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدما دوستان لیونی.

بنده سیستمی با مشخصات زیر دارم :

Motherboard : GIGABYTE P61-AD3
 Cpu : Intel Core i3 2120 @ 3.30Ghz
Ram : KiNGMAX  2x4GB 1333Ghz
Hard : WD 1Tr Green
DVD Writer : ASUS 24X

Power : Green 430W EU

Video Graphic Adapter : None

و یک عدد کارت گرافیک XFX R9 280X Black Double Dissipation Edition  خریداری کردم.

آیا  به خاطر PCI Express 2 بودن مادربرد و کم بودن توان خروجی پاور به مشکل نمیخورم ؟ حد المکان میخوام پاور گرین 530 وات جایگزین کنم یا یک پاور دیگه 250 وات  خریداری کنم و باهاش بقیه قطعاتو روشن کنم و  پاور خودمو منبع تغذیه کارت گرافیک قرار بدم آیا این نظری خوبیه ؟  و اینکه پاور خودم فقط 6 پین داره . آیا میشه 6 پین رو به یک 6 پین و یک 8 پین تبدیل کرد ؟

در مورد PCI Express مادربرد مشکلی نیست ؟

لینک به دیدگاه

مادبورد مشکل نداره شما پاورو بفروش یا میری خرید پاوره بده یچیزی هم سر بده
650 uk گرین برا شما خوب و کافیه

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تا اونجا که میدونم پاور پیشنهادی این کارت 750 واته. البته این پاور برای یه سیستم قوی تر و پرمصرف تر میباشد

پیشنهادبنده تهیه حداقل یک پاور 650 وات هست

برای تایین توان مصرفی سیستمتون میتونید از طریق http://green-family.ir/حسابگر.aspx

حساب کنید

pci 2 مشکلی نیست جواب میده .البته از تمام قدرت این کارت نمتونید استفاده کنید

استفاده از دو پاور اصلا پیشنهاد نمیشه واقعیتش منم قبلا قصد این کارو داشتم که دیدم به خطرش نمیرزه  چون پاور مثل قلب کامپیوتره و اگه خراب بشه میتونه فاتح تمام قطعاتو بخونه

تبدیل کابل شیش پین به هشت امکان داره اما در کل پیشنهاد میشه یه پاور جدید تهیه کنید

البته حتما نیاز نیست مدل های گرون قیمت تهیه کنید مدلهای ارزون قیمت هم هستن در فروشگاه لیون که همون خروجی  را میدهن

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...