رفتن به مطلب

خرید 970 منطقیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. به نظرتون با توجه به از رده خارج شدن سری های قدیمی ارزش خرید داره یا برم سراغ 390؟

چون میترسم تو بازی های اینده جوری بازی ها رو بسازن که نابود بشه.

بعد اگه بخوام 390 بگیرم پاور 585b با یک سال کار کرد مشکلی پیش نمیاره و ssd رو خراب نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز

به نظر من اگه بخوای اینده نگرانه عمل کنی باید حتما  یه کارت نسل جدید بخری

اما اگه نمیتونی صبر کنی بهتره سراغ یه کارت بری که پشتیوانی بیشتری داره و در اینده فریم بهتری نسبت به رقیبش میگیره 

کارت گرافیک RX 470 مدل گیگا تو بعضی فروشگاها موجود شده که اگه کمی صبر کنی فکر کنم لیون هم بیاره اگه از جای دیگه خرید میکنی همین الان میتونی بخریش

با توجه عملکرد بهتر 390 تا دایرکت دوازده در اینده بهتر اینو تهیه کنی اگه نمیتونی صبر کنی تا قیمتها پایین بیاد

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

سلام. به نظرتون با توجه به از رده خارج شدن سری های قدیمی ارزش خرید داره یا برم سراغ 390؟

چون میترسم تو بازی های اینده جوری بازی ها رو بسازن که نابود بشه.

بعد اگه بخوام 390 بگیرم پاور 585b با یک سال کار کرد مشکلی پیش نمیاره و ssd رو خراب نمیکنه؟

پاورت که با 390 میترکه و احتمالاً بعضی قطعاتو با خودش میکشه پایین

وقتی که 970 اندازه 380x فریم گرفته خریدش اصلا توجیح نداره مخصوصاً باقیمت بیشتر از 380x

اگه میتونی صبر کنی بزار 470 ارزونتر بشه یا 480 موجود با قیمت بهتر ، اگه نمیتونی صبر کنی یا 470 آک بگیر یا 380x دست دو

لینک به دیدگاه

970 کارت بسیار خوبی هست حتی با وجود Vram 3.5 که در اختیار میگذاره اما متاسفانه چیزی که ارزش خرید این کارت بسیار پایین میاره قیمتش هست

حتی برای خرید دست دوم این کارت هم باز با مشکل قیمت رو برو هستید چراکه خیلی از عزیزان چون فکر می کنند 1.5 یا 1.2 پول گرافیک رو دادند نباید زیر 1ملیون تومن بفروشند حالا شما 100 بار براشون توضیح بدید با این قیمت میتونید 390 یا 380 تهیه کنید که مشکل Vram نداره و در عین حال در Dx 12 عملکرد بهتری دارده

شخص مگه گوش میکنه...

در مجموع 970 زمانی ارزش خرید داره که قیمت مناسبش پیدا بشه که خیلی سخت پیدا میشه

اما 380 و 390 در صورت پیدا کردن ارزش خرید بالاتری دارند و پیشنهاد میشه 480 که دیگه جای خودش ...

در خصوص پاور هم که توضیح دادند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

تو یوتیوب داشتم گشت میزدم چند روز یکی از ریویور ها گفت که نهایتا برای 970 باید 200 دلار خرج کرد که فک کنم حدودا میشه 800تومن ؛ برای 980 هم گفت 220 تا 230 دلار نهایتا ارزش خرید داره  که اونم حدودا میشه 900-950 تومن.

منم با دوستان موافقم اگه میتونی صبر کنی مثل خود من (که از خرداد دارم صبر میکنم  :D) صبر کن تا 480 غیررفرنس با قیمت خوب مثلا 1200 بیاد

اگه نمیتونی صبر کنی به نظرم 470 آکبند گزینه بهتریه.

یاعلی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

پاورت که با 390 میترکه و احتمالاً بعضی قطعاتو با خودش میکشه پایین

وقتی که 970 اندازه 380x فریم گرفته خریدش اصلا توجیح نداره مخصوصاً باقیمت بیشتر از 380x

اگه میتونی صبر کنی بزار 470 ارزونتر بشه یا 480 موجود با قیمت بهتر ، اگه نمیتونی صبر کنی یا 470 آک بگیر یا 380x دست دو

پس 470 خوب به نظر میاد. با ترکیدن پاور کاملا مخالفم چون 250 وات مصرفه گرافه و هر جوری حساب میکنم بیشتر از 450 وات مصرف سیستم نمیشه

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

پس 470 خوب به نظر میاد. با ترکیدن پاور کاملا مخالفم چون 250 وات مصرفه گرافه و هر جوری حساب میکنم بیشتر از 450 وات مصرف سیستم نمیشه

پاور شما خروجی 516 وات داره که از عمرش میگذره یعنی از این خروجی کمتر شده ،مصرف سیستم شما با 390 حدود 500 وات میشه (یه کم اینور اونور)

اینجا خودت بزن ببینی چقدر درمیاد http://www.enermax.outervision.com/

لینک به دیدگاه

طدم

در ۱ ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

پاور شما خروجی 516 وات داره که از عمرش میگذره یعنی از این خروجی کمتر شده ،مصرف سیستم شما با 390 حدود 500 وات میشه (یه کم اینور اونور)

اینجا خودت بزن ببینی چقدر درمیاد http://www.enermax.outervision.com/

قبلا زدم 450. کجا نوشته شده 516؟

لینک به دیدگاه

970 آک ارزش خرید نداره

دست 2 این کارت هم زیر 800 تومن ارزش خرید داره .

یه 480 بگیر خلاص !!!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

اما اگه نمیتونی صبر کنی بهتره سراغ یه کارت بری که پشتیوانی بیشتری داره و در اینده فریم بهتری نسبت به رقیبش میگیره 

کارت گرافیک RX 470 مدل گیگا تو بعضی فروشگاها موجود شده که اگه کمی صبر کنی فکر کنم لیون هم بیاره اگه از جای دیگه خرید میکنی همین الان میتونی بخریش

با توجه عملکرد بهتر 390 تا دایرکت دوازده در اینده بهتر اینو تهیه کنی اگه نمیتونی صبر کنی تا قیمتها پایین بیاد

سلام

rx 470  گیگا موجود شده؟فروشگا آنلاین یا مغازه؟میشه قیمتشو بگید.

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 13:47:23، wakeapps گفته است :

سلام

ممنون

پ.خ شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 13:47:23، wakeapps گفته است :

سلام

ممنون

پ.خ شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

طدم

قبلا زدم 450. کجا نوشته شده 516؟

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP585B

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 03:44:23، StarKilleR گفته است :

اون شاخه 12 ولته. کل پاور که فقط 12 ولت نیس و کل سیستم هم فقط از 12 ولت استفاده نمیکنه. خود مین و گراف به جز 12 ولت از ولتاژ های کمترم استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

فقط دسته دو اونم حدود 700-800 که پیدا نمیشه!

احتمال داره 390با پاورتون مشکل ساز بشه پس بهتره بیخیال 390 بشید.

کار بهتر اینه که 1060 بگیرید یا منتظر 1050 بمونید.

لینک به دیدگاه

به طور کلی خرید 970 هنوز هم منطقیه به شرط اینکه دسته دوم و با قیمت مناسب تهیه بشه

1060 به طور کلی تفاوت فاحشی با 970 نداره اما قیمتش الان نامناسب و گرونه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، GForce گفته است :

فقط دسته دو اونم حدود 700-800 که پیدا نمیشه!

احتمال داره 390با پاورتون مشکل ساز بشه پس بهتره بیخیال 390 بشید.

کار بهتر اینه که 1060 بگیرید یا منتظر 1050 بمونید.

کاملا با نظر ایشون موافقم.فقط 1060 بگیرید.من الان 1060 از برند ino3d دارم که خیلی راضی هستم.

لینک به دیدگاه

برای چی منطقی نباشه.....

کارتای جدید چی دارند که سری 9 نداشته باشند......

الان که راحت سری 9 با قیمت بهتر کارکرد وجود داره.....

همون طور که موقع سری 9 از سری 7 بهتر فریم میداد الان سری 10 نسبت به سری 9 بهتر فریم میده و فردا سری 11 بهتر از 10 میشه و .....

این داستان ادامه داره.....

مهم این از دایرکت 12.1 پشتیبانی میکنه. هر کی باید ببینه تو چه رزولیشنی بازی میکنه و چه مقدار فریم براش کافیه(یکی 30 فریم یکی 60 و ... ) و با توجه به این گرافیکش رو انتخاب کنه. حالا ممکنه سری 9 باشه یا سری 10.....

الان منطقی این نیست که بریم سری 7 بخریم چون اونا آخرش 11.1 هستند......

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Piji گفته است :

شما که میگی 700 ببینم خبر از قیمت 960 داری؟

http://lioncomputer.ir/product/5091/کارت+گرافیک+ایسوس+GTX+960+STRIX+DC2OC-2GD5/

طرف 970 خودشو بفروشه همون اندازه هم بذاره روش 1060 بگیره که همش چند درصد بهتره منطقیه؟ معلومه که نمیفروشه

الان ارزون ترین مدل های 1060 و 970 هر دو تقریبا 1200 قیمت دارن. با این که هنوز قیمت 1060 نخوابیده و با دلاری 5تومن حسابش کردن!

دو کارت یه قیمت رو دارن. 1060 هم جدیدتره و هم قویتر بنابرین 970 در برابر 1060  ارزش خرید نداره و کسی سمتش نمیره! اگه بخوایم نسبت به 1060 حساب کنیم در صورتی که قیمت نو 900-1تومن باشه ارزش داره! و چون کالا دست دوم هست درصدی از قیمت کم میشه یعنی حدود 700!!! 

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 08:47:32، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

سلام کدوم فروشگاه موجود شده 470 گیگا؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 08:47:32، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، invisible گفته است :

https://....ir/vga-gigabyte-rx-470-oc-g1-gaming-wf-2x-4gb

g1 یه تومنه اونم اریا. لیون وارد کنه قطعا کمتر میشه. مدل های معمولی تر بیان ارزون ترن.

لینک به دیدگاه

همه ی دوستا 480رو پیشنهاد دادن فقط یادتون باشه اگر این کارت رو بخرید باید به کلی قید آپشن گرافیکی Gameworksرو بزنید!

یعنی از موهای لخت توی witcher 3و بارون بیشتر و  دود بیشتر توarkham knightو چندین آپشن گرافیکی دیگه رو به کلی فراموش کنید!

محبوب ترین کارت گرافیک ها مال NVIDIAهست به نظر من خرید AMDاصلا جالب نیست مگر   اینکه gameworksبراتون مهم  نباشه

من وقتی این همه هزینه میکنم می خوام تفاوتش با کنسول زیاد باشه که با AMDمیسر نمیشه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Lord_Crusader گفته است :

همه ی دوستا 480رو پیشنهاد دادن فقط یادتون باشه اگر این کارت رو بخرید باید به کلی قید آپشن گرافیکی Gameworksرو بزنید!

یعنی از موهای لخت توی witcher 3و بارون بیشتر و  دود بیشتر توarkham knightو چندین آپشن گرافیکی دیگه رو به کلی فراموش کنید!

محبوب ترین کارت گرافیک ها مال NVIDIAهست به نظر من خرید AMDاصلا جالب نیست مگر   اینکه gameworksبراتون مهم  نباشه

من وقتی این همه هزینه میکنم می خوام تفاوتش با کنسول زیاد باشه که با AMDمیسر نمیشه

این تکنولوژی های انحصاری مشابهش واسه AMD هم هست. تعداد بازی هایی که این تکنولوژی ها رو دارن کم هستن و نمیتونن ملاک انتخاب یک کارت باشن.

برای مثال  TressFX  توی Tomb Raider برای AMD  هم بود که مربوط به موهای کرکتر میشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...