رفتن به مطلب

مشکل در مانیتور Benq GW2470

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه سیستم نو بستم با مشخصات زیر

Capture.PNG

پاور Corsair RM750i و CPU Cooler هم Corsair H100i V2 هست . مشکلی که دارم بیشتر هنگام کار و بازی مانیتور تصویرش دچار مشکل میشه و باید حتما مانیتور رو خاموش و روشن کنم یا مدتی صبر کنم خودش برگرده به حالت عادی یا بعضی وقتا یه دفعه برای یک ثانیه تصویر دچار مشکل میشه .

نمونه : IMAG016111.jpg

چند نمونه دیگه .از پورت HDMI استفاده میکنم گرافیک جدا هم ندارم مجتمع سی پی یو هست . مادربورد هم Giga Gaming 7 هست بایوس هم اپدیت کردم . مشکل میتونه از کجا باشه به نظرتون ؟ و چیکارش میشه کرد ؟ مانیتور دیگه و گرافیک دیگه ای دم دست ندارم تست کنم ببینم چجوریه ولی ممنون میشم از اساتید و دوستان یه راهنمایی بکنن . مرسی

لینک به دیدگاه

ممنون میشم اگر جای بهتری هم سراغ دارید که من بپرسم .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Aryanath گفته است :

ممنون میشم اگر جای بهتری هم سراغ دارید که من بپرسم .

فرکانس رم رو بذار رو 2400 درست میشه.....

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrg66 گفته است :

فرکانس رم رو بذار رو 2400 درست میشه.....

داداش همین که به  تاپیک یه نگاه انداختی خدا خیرت بده . من رم هام Gskill Ripjaws V 3000 . یعنی نمیتونم از حد اکثر فرکانسشون بهره ببرم یا فعلا گرافیک ندارم اینکارو کنم ؟ به هر حال خدا خیرت بده انجام میدم خبرشو همینجا میزارم . مرسی

پروفایل XMP رو غیر فعال کردم و رم به طور اتوماتیک روی 2133 تنظیم شد مشکل هم رفع شده  . فقط یه سوال ! اگر گرافیک جدا تهیه بشه و رم رو دوباره بزارم روی 3000 مشکلی دیگه پیش نمیاد ؟ تشکر

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

نه پیش نمیاد. چون از گرافیک پایه داری  استفاده میکی این مشکل بوجود آمده. گرافیک جدا بگیری رمت باید با سرعت 3000 کار کنه....

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام ... استاد یع سوال داشتم ..
من سیستم فعلا گراف نداره و cpu 6500 دارم ک گرافیک 530 میده ... من gta باش بازی میکنم وقتی میخام از قسمت افلاین برم آنلاین یه دفه بازی رو میبنده میگه stopworking بع نظرتون به cpu فشار میاد ؟ امکان داره ضعیف بشه ؟
شرمنده استارتر اینجا گفتم .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...