رفتن به مطلب

خرید ssd

amirpcp30
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک ssd دارم زیاد سرعتم فرق نکرده چون 250 مگ در ثانیه بود سرعت خواندنش البته روی خودش اینو نوشته خودمم تست کردم 170 مگ در ثانیه هست (چون خیلی از فضاش پر شده سرعتش اومده پایین تر)

مدل ssd من اینه ولی مدل دیگه ای گیرم نیومد مجبور شدم اینو بگیرم:

روی خودش زده s592 روی کارت گارانتیش sx81 از برند a-data هم هست

من چون 32 گیگ برای ویندوز 7 64 بیت کمه می خواهم یکی بگیرم بزارم کنارش در حالت رید0 قیمتش میشه در حد همون 64 گیگ ولی با سرعت فوق العاده بهتر از 64 گیگ ها

الان یک ریویو دیدم گفتم بزارم:

http://www.overclock.net/ssd/772435-data-32gb-s592-raid-0-mini.html

اینجا یک ssd مثل مال من رو تست کرده در حالت تکی و رید 0 البته نوشته s592s ولی از من نوشته s592 ولی شکلشون دقیقا یکی هست روی جعبه ای که اون گذاشته هم همونی رو نوشته که مال من نوشته و زده s592 از نظر سرعت هم مال من که خودم تست کردم بیشتر از تست بوده از من 170 سرعت خواندن بود این زده 112 ولی وقتی رید 0 شده از دوبرابر و 3 برابر هم هم سرعت رفته بالاتر و سرعت شده 364 در تست hdtune هم میانگین شده 442 که واقعا فوق العادس

به نظرتون باید یک ssd مثل همین بخرم یا یک مدل دیگه 32 گیگ بگیرم بزارم کنارش؟ چه مدلی؟ همون 32 گیگ می خواهم

اگه مدل بهتری بخرم سرعتش بیشتر م میشه یا چون رید 0 میشه سرعت رو s592 محدود میکنه؟

قیمتش مهم نیست ولی بالای 200 نمی خواهم هزینه کنم

ممنون سریع تر جواب بدید چون می خواهم همین الان سفارش بدم تا شنبه برسه دستم وگر نه معلوم نیست کی بیاد

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...