رفتن به مطلب

*** رفع آخرین مسائل قالب جدید فروم با کمک شما دوستان ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جستجوی انجمن رو اگر میشه درست کنید دائما ارور میده به من

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 300
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یکی از مشکلات اذیت بکن تو انجمن اینه که وقتی از یکی نقل بگیریم بعدش منصرف بشیم  وبخوایم کنسلش کنین دیگه حذف نمیشه و حتی بعد ۶ ماه اگه بیایم تو اون تاپیک باز همون نقل و قول باقی میمونه و اگه بخوایم از بین بره باید حتما یه پست با اون نقل و قول بدیم تا شرش کم بشه.لطفا اگه میشه این مشکل رو رسیدگی کنین.

لینک به دیدگاه

یکی ازچیز ها( نمیدونم دوستان گفتن یا نه) مثلا به یکی امتیاز مثبت فروشگاه میدی بعد حواست نیس یه اشتباهی مثلا توش کردی نمیزاره ویرایش کنیش

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

تنظیم کادر برای عکس پروفایل مشکل داره  وبرای  بنر حذف شده

تنظیم عکس پروفایل کمپلت مشکل داره و درست  تنظیم  نمیشه به طوری که اصلا نمیشه وسط عکس رو انتخاب  کرد و  همیشه کادر در سمت راست تصویر تنظیم میشه

قبلا میشد بنر رو هم تنظیم  کرد که الان اصلا امکان نداره و اتوماتیک قسمت بالایی بنر انتخاب میشه

هیچ پستی رو نمیشه  پاک کرد !

این موضوع خیلی مهمه و قبلا هم گزارش شده ولی درستش نکردید

ویرایش پست مشکل داره

زمانی که روی ویرایش پست کلیک میکنیم خیلی طول میکشه تا بالا بیاد و  در برخی موارد اصلا بالا نمیاد حداقل برای منکه اینجوریه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

سلام

بنده میخوام برای این تاپیک فیدبک منفی بدم به ایشون
اسم تاپیک "فروخته شد " هست

الان باید چیکار کرد ؟
اسم تاپیکو میزنم که پیدا نمیکنه
بنظرم قبلا بهتر بود که لینک تاپیک رو وارد میکردیم

ویرایش شده توسط mohammadalikeley
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

تاپیک خرید بنده در قسمت مربوطه گذارده شده ولی در قسمت بازارچه ی کلی قرار نگرفته و جز آخرین موضوعات میاد بالا و نه در آخرین مطالب بازارچه:

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

-----------

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیران و کاربران عزیز

پیشنهاد مشکلات

1-لطفا به صورت واقعا فوری این مشکل رو رفع کنید .مشکل لطفا جدیدترین مطالب رو در صفحه1 قرار دهید مثال اخبار پردازنده رو که باز میکنید اولین مطلب برای سال فکر کنم 87 هست و باید برای جدید ترین خبر ها صفحات اخر رو جستوجو کنید ولی برای بهتر شدن حتما باید جدید ترین مطالب  در صفحه اصلی باشه این یک مثال برای تمامی قسمتها بود نه اخبار. بهتره صفحات یک هدر اصلی داشته باشه و اخرین مطالب زیر هدر باشه  خیلی از کاربرا به علت این که فکر میکنن مطالب قدیمی هست میبند صفحه رو

2-برای قسمت فروش لطفا گزینه ای قرار بدید که فورا بعد از فروش رفتن کال فروشنده یا خریدار تایپیک رو خودشون ببندن تا این همه الکی سردرگم نشن  و منتظر بستن ناظر نشن در ضمن ناظر های محترم هم خیلی وقته پیداشون نیست و فکر کنم در گیر مشکلات خودشونن نه اخبار درست حسابی نه نظارت کافی فقط قصدم بهتر شدنه فرم هست نه تخریب جناب حسینی ...باتشکر

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

وقتی ما انتقاد میکنیم نگید چرا 

بیا اینم نمونه یک هفتس پیام دادیم ولی..........

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

هر وقت می خوام بیام اینجا و چندبار میرم تاپیک های دیگه اولش با این پیغام روبرو میشه

Checking your browser before accessing lioncomputer.ir.

This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.

Please allow up to 5 seconds…

DDoS protection by Cloudflare 
Ray ID: 3bfe30fbfe2727aa
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

هر وقت می خوام بیام اینجا و چندبار میرم تاپیک های دیگه اولش با این پیغام روبرو میشه

Checking your browser before accessing lioncomputer.ir.

This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.

Please allow up to 5 seconds…

DDoS protection by Cloudflare 
Ray ID: 3bfe30fbfe2727aa

این مشکل چیه ؟من هم گرفتار همینم.

فک کردم که مشکل از سیستم منه.الان دیدم که دوستان هم این مشکلو دارند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

این مشکل چیه ؟من هم گرفتار همینم.

فک کردم که مشکل از سیستم منه.الان دیدم که دوستان هم این مشکلو دارند

آنتی دیداس هستش، هر موقع حمله باشه اتوماتیک فعال میشه.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید دوستان من نمیتونم  UPVOTE یا لایک بدم

انتخب میشه ولی تعداد لایک بالا نمیره

از چی میتونه باشه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ALI MK گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان من نمیتونم  UPVOTE یا لایک بدم

انتخب میشه ولی تعداد لایک بالا نمیره

از چی میتونه باشه

احتمالا سهمیه ی روزانه ت رو استفاده کرده ای. گمان کنم سقف روزانه ۵ تا باشه.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

اقا یه مشکل پیش اومده ک واسش تاپیک هم زدم ولی پاسخ گویی نبود ک حوابمو بده

وقتی با گوشی میام فروم اخرین زمان اپ شدن تاپیکارو  درست نشون نمیده 

با چند تا گوشی دیگه هم تست کردم بازم مشکل داشت

واس همین یه اسکرین شات گرفتم خودتونم ببینید

Screenshot_2017-11-29-01-07-50.png

لینک به دیدگاه

یکی دیگه هم اینه ک زود زود سایت قاطی میکنه این پیام رو میده

هر سایت دیگه ای میزنم میره جز فروم 

یا باس نیم ساعتی بصبرم یا هم با شبکه شخصی انتقال داده میام ک باز کنه

Screenshot_2017-11-29-01-18-20.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. من چند تا عکس داخل سایت اپلود کردم. بعد پست گذاشتم. و بعد همون پست رو جای دیگه کپی کردم با این تفاوت که از یکی از عکسها استفاده کردم. اما وقتی پست رو ارسال کردم تمام عکسهای اپلود شده ی پست قبلی هم ارسال میشه. در هر صورتی هم ویرایش نمیشه

لینک به دیدگاه

با سلام به مدیران عزیز سایت.

فعلا بنده به چندین مشکل اساسی خوردم که تونستم با ترفند ازش بگذرم ولی یه مشکلی هست که رو اعصابه

توی قسمت پیغام خصوصی در اکثر مواقع برای پاسخ دادن به یه پیغام هرچقدر هم کلیک میکنم روی قسمت تایپ کردن، هیچ اتفاقی نمیوفته که بتونم پاسخ تایپ کنم. با چندین بار رفرش و چندین بار کلیک بر روی پیغام گاهی اوقات باز میشه و پاسخ میدم.

مرورگرم فایرفاکس و کروم .هر دو بروزرسانی شده و در هر دو تست شده....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamid . SHahan گفته است :

با سلام به مدیران عزیز سایت.

فعلا بنده به چندین مشکل اساسی خوردم که تونستم با ترفند ازش بگذرم ولی یه مشکلی هست که رو اعصابه

توی قسمت پیغام خصوصی در اکثر مواقع برای پاسخ دادن به یه پیغام هرچقدر هم کلیک میکنم روی قسمت تایپ کردن، هیچ اتفاقی نمیوفته که بتونم پاسخ تایپ کنم. با چندین بار رفرش و چندین بار کلیک بر روی پیغام گاهی اوقات باز میشه و پاسخ میدم.

مرورگرم فایرفاکس و کروم .هر دو بروزرسانی شده و در هر دو تست شده....

در ضمن کاملا صبر میکنم تا صفحه به طور کامل بارگذاری بشه. منظور اینکه ازقبیل  این مشکلات نیست

لینک به دیدگاه

فلان شخص امتیاز مثبت میگیره برای من اعلامیه میاد خب به من چه؟ xD

هیچ سایتی اینجوری نیست،وقتی کسی رو دنبال میکنیم باید بتونم تو بخش فعالیت ها پستاشون رو ببینیم نه اینکه امتیاز بگیرن امتیاز بدن واسه من دم به دقیقه اعلامیه بیاد

سر همین قضیه چند نفر رو آنفالو کردم !

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام نسخه تحت موبایلی فروم خیلی امکانات رو نداره و اشکالاتی هم داره که همشو میگم.. زیر پست افراد امتیاز بازارچه شون رو نشون نمیده برعکس دسکتاپ.. تاریخ انلاین شدن افراد رو باید دور قمری زد تا پیدا کرد و یک مشکل اساسی دیگه تو ورژن قبلی کسانی که از تاپیک ما بازدید میکردن رو نشون میداد اسم یوزرها رو ولی الان دیگه نه.. همین الانم که دارم تایپ میکنم موقع نوشتن با گوشی لگ دارم خیلی بده این قضیه.. بعضی وقتها مثل الان میخوام سایت و فروم رو بیارم کپچا میخوان ادم اعصابش داغون میشه.. با نسخه tapatalk مشکل داره فروم سرچ میکنی چیزی پیدا نمیکنه. بیشتر وقتها خودبخود لاگ اوت میشی.. توی نسخه موبایلی هم تاریخ بعضی پستها رو درصد %%% اینطوری میزنه خواهشا این ایرادات رو درست کنید.. ضمنا قبلا بنده میخواستم تاپیک توی بازارچه بزنم نیاز به تایید نداشت ولی الان باید صبر کنیم اخه من که کاربر تازه وارد نیستم که نمیدونم خیلی وقته مشکلات هست خود سایت اصلی هم به خوش دستی سابق نیست حس کندی توش به ادم دست میده دسترسی به دسته بندی ها هم خیلی تو در تو هست برعکس ورژن قبلی راحت به صفحه ای که میخواستم برسم.. خلاصه صبر کردم گفتم لابد مدیران در جریان هستن و یوزرها گزارش میدن ولی صبرم تموم شد دیدم هنوز درست نشده دیگه خودم اومدم بگم اینجا. با تشکر.. 

لینک به دیدگاه

پروفایل بازارچه رو نشون نمیده تو نسخه مبایل.

به هر کسی که پیام میدم جواب نمیده. 

راهی برای درست کردنش هست؟

لینک به دیدگاه

سلام از امروز صبح هر بار که می خواهم وارد سایت شوم این رو نشان می دهد برای دوستان پیش آمده

Screenshot_۲۰۱۸-۰۳-۲۹-۱۶-۱۱-۳۵-۵۴۹_com.android.chrome.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

فروشگاه سایت به معنی حقیقی کلمه افتضاحهست ....

به شدت کند و تو مخی هست ...

فقط همینو بهتون بگم که مطلقا از سایت تون خرید نمی کنم اگر همین جوری بمونه . 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام،اپلود عکس از طریق سایت و. . 2018-04-30_205652.jpg.85fc69f394369714c4e2f8ea9e4fabcf.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...