رفتن به مطلب

*** رفع آخرین مسائل قالب جدید فروم با کمک شما دوستان ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در بخش آخرین موضوعات زیر عدد تعداد پستها(یا هر جا که صلاح می دونید) نام نویسنده ی آخرین پست نوشته شود. همچنین بین عنوان موضوع و تعداد پستها شماره های صفحه های پست قرار بگیرد. اینطور کسی که عنوان موضوع را ببیند اطلاع بهتری از محتوای تاپیک خواهد داشت و در صورت میل به مراجعه به تاپیک وقتش کمتر گرفته خواهد شد.

تایید میشه.مثلا من چند روزه قبل یه تاپیک زدم و مشکلی رو عنوان کردم برای اینکه بفهمم کسی بهم جواب داده ناچار میشدم که صفحه تاپیک رو رفرش کنم ولی اگر آخرین ارسال کننده از بیرون مشخص باشه وقت کاربر کمتر گرفته میشه.

یه مشکل عجیبی هم که من تو تالاره جدید دارم اینه که وقتی موقع نوشتن یه پست اشتباهی بکنم مثلا بجای لیون کامپیوتر بنویسم لیون کامئیوتر هم یه کلمه روبخوام ادیت کنم کله متن بهم میریزه مخصوصا اینکه یه فاصله و فضای خالی بی خودی تو متن بوجود میاد بعضی وقتا واقعا اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 300
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 34 دقیقه قبل، peto گفته است :

تایید میشه.مثلا من چند روزه قبل یه تاپیک زدم و مشکلی رو عنوان کردم برای اینکه بفهمم کسی بهم جواب داده ناچار میشدم که صفحه تاپیک رو رفرش کنم ولی اگر آخرین ارسال کننده از بیرون مشخص باشه وقت کاربر کمتر گرفته میشه.

یه مشکل عجیبی هم که من تو تالاره جدید دارم اینه که وقتی موقع نوشتن یه پست اشتباهی بکنم مثلا بجای لیون کامپیوتر بنویسم لیون کامئیوتر هم یه کلمه روبخوام ادیت کنم کله متن بهم میریزه مخصوصا اینکه یه فاصله و فضای خالی بی خودی تو متن بوجود میاد بعضی وقتا واقعا اذیت میکنه

من هم حین ویرایش دوباره‌ی متن مشکل جابجا عمل کردن مکان‌نما رو دارم، روی موبایل و رایانه هر دو.

به علاوه وقتی بخوام چیزی مثل لینک رو ازجای دیگر کپی پیست کنم فاصله‌ بین خطها و نوشته‌ها که کپی پیست می‌شن با نوشته‌‌های قبلی مشخص نیست و برای احتیاط باید چند تا انتر اضافی بزنم تا لینک و متن در هم نریزند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد هم اگر رسیدگی بشه خوبه ، بعضاً میبینیم یه تاپیک چند بار میاره تو صفحه اصلی که این موضوع قبلا اینجوری نبود و تاپیکهای گوناگون به صفحه اصلی هدایت میشد

الان از 5 تا جا ، 4 تاشو یه تاپیک گرفته

8.jpg

لینک به دیدگاه

درود

من هر کدوم از صفحات انجمن رو باز میکنم

ای دی ام میخاد یه چیزیرو دانلود کنه

خیلی رو موخه واقعا

مشکل از چیه

فقطم با لیون این مشکلو دارم

از وقتی تغیرات انجام دادین اینجوری شده

لینک به دیدگاه

یه مشکل

یه تاپیک ارسال کردم  :

یادم رفت منبع رو ذکر کنم الان میزنم ویرایش میگه 100 ثانیه صبر کن !!

من که نمیخوام چیزی ارسال کنم صرفا میخوام ویرایش کنم لطفا این مورد رو اصلاح کنید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

یه مشکل

یه تاپیک ارسال کردم  :

یادم رفت منبع رو ذکر کنم الان میزنم ویرایش میگه 100 ثانیه صبر کن !!

من که نمیخوام چیزی ارسال کنم صرفا میخوام ویرایش کنم لطفا این مورد رو اصلاح کنید

فکر نکنم 120 ثانیه صبر کردن خیلی مهم باشه .

این مورد قابل تنظیم نیست فعلا . یا باید کلا حذف بشه ، یا اینکه برای ویرایش و ارسال پست با هم فعاله . 120 ثانیه تا پست بعدی یا ویرایش باید صبر کنید . به این دلیل گذاشته شده این زمان که از ارسال پست های تکراری پشت سر هم جلوگیری بشه .

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

خیلی رو موخه واقعا

مشکل از چیه

چی میخواد دانلود کنه ؟ مشکل فقط برای شما هست . کس دیگه ای گزارش نکرده ، ما هم چیزی ندیدیم . احتمال داره سیستم شما و یا مرورگر شما نیاز به برنامه ای برای باز کردن بهتر فروم داشته باشه . البته احتمال داره . ممکن هم هست ربطی نداشته باشه .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed گفته است :

فکر نکنم 120 ثانیه صبر کردن خیلی مهم باشه .

این مورد قابل تنظیم نیست فعلا . یا باید کلا حذف بشه ، یا اینکه برای ویرایش و ارسال پست با هم فعاله . 120 ثانیه تا پست بعدی یا ویرایش باید صبر کنید . به این دلیل گذاشته شده این زمان که از ارسال پست های تکراری پشت سر هم جلوگیری بشه .

خب اگر این شکلیه اشکالی نداره

به هر حال یه نقص هستش

من مدام یادم میره لینک منبع رو بدم یا متوجه اشتباه تایپی میشم و تاپیک رو ویرایش می کنم .

یه نکته مهم :

انگار هر بار که روی ویرایش کلیک می کنم و هنوز زمانش سپری نشده دوباره 120 ثانیه رو از اول حساب می کنه !!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

خب اگر این شکلیه اشکالی نداره

به هر حال یه نقص هستش

من مدام یادم میره لینک منبع رو بدم یا متوجه اشتباه تایپی میشم و تاپیک رو ویرایش می کنم .

یه نکته مهم :

انگار هر بار که روی ویرایش کلیک می کنم و هنوز زمانش سپری نشده دوباره 120 ثانیه رو از اول حساب می کنه !!!

نقص که نمیشه گفت ، برنامه نویسی از خود IPS اینطوریه .

در مورد اینکه تکرار میده از اول نمیدونم . شاید اینطوری باشه برای جریمه افراد عجول

بذار ببینم اگر تنظیمی داشته باشه انجام میدم . البته بعید میدونم  .

لینک به دیدگاه

آخرین کاربران آنلاین در 24 ساعت در صفحه اول سایت برداشته شد دوستان گلم

لینک به دیدگاه

با مشورت سایر دوستان زمان بین پستها از 120 به 60 ثانیه کاهش پیدا کرد

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

خیلی رو موخه واقعا

مشکل از چیه

چه چیزی رو میخواد دانلود کنه اگر میشه عکس بدید

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

قبلا عنوان کرده بودم اعلامیه دریافت نمیکنیم وقتی کسی مطلبی پای تاپیک ها مون میذاره دیگر دوستان هم تصدیق کرده بودن

فرقی نمیکنه موضوع آموزشی باشه یا مربوط به بازارچه

خیلی اتفاقی آدم متوجه میشه مطلب جدید،  پاسخ جدید داده شده

قبلا دریافت بازخورد هم اعلامیه میگرفتیم الان خیر

تمام تنظیمات مربوط به چگونگی دریافت اعلامیه هم در قسمت مربوطه بدرستی اعمال شده ولی باز این مشکل هست.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

سلام به همگی

قبلا عنوان کرده بودم اعلامیه دریافت نمیکنیم وقتی کسی مطلبی پای تاپیک ها مون میذاره دیگر دوستان هم تصدیق کرده بودن

فرقی نمیکنه موضوع آموزشی باشه یا مربوط به بازارچه

خیلی اتفاقی آدم متوجه میشه مطلب جدید،  پاسخ جدید داده شده

قبلا دریافت بازخورد هم اعلامیه میگرفتیم الان خیر

تمام تنظیمات مربوط به چگونگی دریافت اعلامیه هم در قسمت مربوطه بدرستی اعمال شده ولی باز این مشکل هست.

دوباره تنظیمات رو کنترل کنید . به جز قسمت اعلامیه بازخورد ، بقیه قابل فعال شدن هستن .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوباره تنظیمات رو کنترل کنید . به جز قسمت اعلامیه بازخورد ، بقیه قابل فعال شدن هستن .

جز ایمیل همگی فعال هستن

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

جز ایمیل همگی فعال هستن

ایمیل در چه مورد ؟ شما برای ارسال نظر در تاپیکهایی که دنبال میکنید مگه اعلامیه نخواستید بده ؟ الان تاپیکی رو که میخواهید اعلامیه بگیرید رو دنبال کنید ، تو تنظیمات اعلامیه هم ارسال اعلامیه برای اون قسمت رو فعال کنید . اگر مشکل دیگه ای دارید ، یک عکس از مشکلتون بذارید .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

ایمیل در چه مورد ؟ شما برای ارسال نظر در تاپیکهایی که دنبال میکنید مگه اعلامیه نخواستید بده ؟ الان تاپیکی رو که میخواهید اعلامیه بگیرید رو دنبال کنید ، تو تنظیمات اعلامیه هم ارسال اعلامیه برای اون قسمت رو فعال کنید . اگر مشکل دیگه ای دارید ، یک عکس از مشکلتون بذارید .

مشکل با عکس حل نمیشه در عکس هم تیک ها زده شده ولی اعلا میه نمیاد

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

مشکل با عکس حل نمیشه در عکس هم تیک ها زده شده ولی اعلا میه نمیاد

عزیز وقتی میگم عکس بذار برای این میگم :

الان این تنظیمات اعلامیه شماست . اونجایی که فلش قرمز خورده ، غیر فعال هست . یعنی شما اعلامیه ای دریافت نمیکنید وقتی کسی در تاپیکهایی که شما دنبال میکنید پست میده . اون رو فعال کنید  ، تا اعلامیه بیاد براتون .

2016-09-29_16-13-27.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/06, 19:29:46، سعید حسینی گفته است :

مطالبتون رو خوندم و حتما بررسی میکنیم وهمین الان در حال اجرا هستن یه سریهاشون

در مورد مطلب آخرتون باید بگم که خیلی دلایل مختلف داره و یکیش میتونه تغییر قالب انجمن باشه ولی هر ساله به دلیل شروع سال تحصیلی فرومها در روزهای شروع مهر خلوتتر میشن و کم کم دوباره رونق میگیرن

در مورد حمایت از کاربران زحمت کش کاملا با شما موافقم و اولین حرکتی که زدیم برنامه " مباحثه " هستش و به زودی بر طبق امکانات انجمن یه سری برنامه های جدید هم داریم  که به زودی اعلا میکنیم

برطرف شد

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/06, 17:11:12، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان عزیزم

چند وقتی هستش که قالب فروم رو تغییر دادیم و مطمئننا به امکانات بیشتری دست پیدا کردیم . تا به اینجا با کمک شما عزیزان تونستیم کلی از مسائل رو رفع کنیم .

حالا رسیدیم به آخر ماجرا و حل آخرین مسائل فروم اون هم با کمک شما دوستان

پیشنهاد میشه به قسمت مشکلات و خطاهای سیستم  هم قابلیت رای دادن به پاسخ و راه حل های ارائه شده قرار داده بشه و همینطور قابلیت انتخاب گزینه حل شدن مشکل برای ختم تایپیک

تا در صورت این که مشکل شخص حل شد تایپیک مربوطه مشخص بشه که مشکلش حل شده و راه حل که باعث رفع مشکل شده هم مشخص باشه

همچون فروم های معروف که بصورت Solved هستند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

چه چیزی رو میخواد دانلود کنه اگر میشه عکس بدید

درود

مشکل دانلود IDM رو من هم داشتم که مربوط به تنظیمات پیشفرض "پیکربندی اعلامیه" بود با برداشتن تیک "پخش صدا در زمانی که من یک اعلامیه دریافت کردم" حل شد

در ضمن IDM فایل notification.mp3 رو میخواد دانلود کنه

n.PNG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

عزیز وقتی میگم عکس بذار برای این میگم :

الان این تنظیمات اعلامیه شماست . اونجایی که فلش قرمز خورده ، غیر فعال هست . یعنی شما اعلامیه ای دریافت نمیکنید وقتی کسی در تاپیکهایی که شما دنبال میکنید پست میده . اون رو فعال کنید  ، تا اعلامیه بیاد براتون .

2016-09-29_16-13-27.jpg

فعالش کردم اینم ولی باید دید درست شده یا نه چون یه همچین چیزی قبلا اعمال شده بوده ولی اثر نمیکرد:

121.jpg

563.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، REZA_SB گفته است :

درود

مشکل دانلود IDM رو من هم داشتم که مربوط به تنظیمات پیشفرض "پیکربندی اعلامیه" بود با برداشتن تیک "پخش صدا در زمانی که من یک اعلامیه دریافت کردم" حل شد

در ضمن IDM فایل notification.mp3 رو میخواد دانلود کنه

n.PNG

شما اون رو کنسل بزنید یه صفحه باز میشه که میگه میخواید دیگه تکرار نشه(درست خاطرم نیست جمله ش) تایید که کنید دیگه اعلام دانلود نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

شما اون رو کنسل بزنید یه صفحه باز میشه که میگه میخواید دیگه تکرار نشه(درست خاطرم نیست جمله ش) تایید که کنید دیگه اعلام دانلود نمیکنه

درود

دوست عزیز به جمله من اصلا توجه نکردید من گفتم که همین مشکل رو داشتم و به این شکل حلش کردم در اصل پست من راهنمایی برای دوستانی بود که مشکل داشتن مخصوصا به این دوستمون که من پست شون رو پایین نقل قول کردم  

در 23 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

خیلی رو موخه واقعا

مشکل از چیه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...