رفتن به مطلب

*** " مباحثه 1 " کنسول یا PC ؟ چرا ؟ ***

Recommended Posts

اگه مبلغ پرداختی مهمه که کنسول حرف اولو میزنه.ولی اگه بحث پولو بزنیم کنار just pc.

اصلا اون ظاهر دلبر کیس و قطعات.اسمبل.گرافیک.ارتقا.تنظیمات دستی گیم کجا و حلبی (کنسول)کجا...!

اصلا همه چیز پی سی سفارشی میشه ک ساده ترینش موسو کیبرده که خیلیم مهمه

عاشقتم پی سی?

ویرایش شده توسط 1369823
لینک به دیدگاه

• ارسال 380
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام به نظر من کلا وقتی یه همچین سوالی مطرح میشه باید به این توجه کنیم در هر صورت و حالتی بهترین و بزرگترین بازی های کنسول با PC ساخته میشه !
پس نظر شخصیه من اینه که کنسول فقط یه استفاده کننده از PC هستش مثلا یه رانندس که یه ماشین میخره !
قطعا اونی که خودش ماشین رو ساخته بهتر میتونه کنترلش کنه و تغییرات درش ایجاد کنه
پس هیچ وقت نمیشه این دورو باهم مقایسه کرد مگر تو بخش هزینه هایی که باید انجام بشه که البته خیلی از هزینه های زیاد PC برای رسیدن به بالاترین کیفیت ممکنه نه قانع شدن به کیفیت مشخص و همیشگی کنسول ها

لینک به دیدگاه

درود.

دوستانی که جایزه گرفتن مبارکشون باشه?

حالا هم  من حرفی دارم با بعضی از دوستان.

خوب قطعا وقتی گفته شده کنسول  یا پی سی؟! ملاک بازی بوده اون هم نه انحصاری هر دستگاه  نه کارهای شخصی و حرفه ای و غیره! فقط بازیهای مشترک که بشه این دو دستگاه رو مقایسه کرد و  اگر غیر این باشه داستان یه طرفه میشه و هرکدوم تو جایگاه خودشون تکو بی رغیب  میشن  و بحث بیحوده میشه!

پس بیس بحث فقط و فقط بازیه و نه هیچ کار دیگر!

اغلب گیمرها بخش سینگل بازی رو میپسندن که قیمت تعداد دی وی دی های  بازی  های کرکی جدید پی سی !!! با کرایه یک بازی کنسول خیلی تفاوتی نمیکنه تازه حسرت اومدن کرک بازی رو هم نمیخوری بازی اومد تو بازار گرمه کرایه میکنی.بازی تموم شد بازی رو پس میدی و میری بازی جدید کرایه میکنی و این  پرسه تکرار میشه

تازه به قول ارمین. خونوادگی تر و برای جمع چند نفری باحال تره

.پی سی برای برای افرادی خوبه که از بازی های گرافیکی قوی  لذت میبرن و میخان همیشه تو اوج لذت باشن (اغلب هم گیمر دو اتشه نیستن و فقط قطعه باز حرفه ای هستن!!!)

تا اینجای کار برایی افراد عمومی بود ولی!

گیمر بازهای حرفهای اغلب سینگل بازی براشون اهمیت نداره!و اغلب مولتی بازن

به جای هزینهای سر سام اور برای قطعات کاهی یک بار برای یه بازی  اورج هزینه میکن که خیلی ازش تو مولتی لذت میبرن(مبحث خرید کارت و اکانت هم هست البت)

کسانی هم که مولتی پلیر بازن وبرای بازی هزینه کردن حداقل میدونن که زحماتی که تو پرک اپ کردن بازی کشیدن .با توقف کار گروه کرک کننده دود نمیشه و همیشه جاش امنه

.براشون ا همیت داره تو بازی مولتی چیتر نباشه و همه از لحاظ ابزاری برابر باشن و بتونن فقط تواناییاشونو به رخ بکشن نه قدرت سیستمشون.

اغلب رزولیشن بالا و  اخر تنظیمات براشون اهعیت نداره   و اگر پی سی هم داشته باشن هیولا!!!! تنظیمات  پی سی رو تا جایی که بازی کیفیتشو داغون نشه  کم میکنن که فریم بالا بگیرن و به حریف برتری عملکردی و حرکتی داشته باشن

که   اگر با تنظمات بالا  و رزولیشنه  4k رفتی مولتی تا  بخای تکونی به خودت بدی   یه نوب مثل ماست ازشما اسکور میگیره و  دودت میکنه(چون اوج کیفیت بازی! اوج کندی ارسال دستورات حرکتی به سرور بازی  رو به  همراه داره) تازه مبحث چیتر حتی تو سرورهای اورجینالش هم بماند(هم استیم هم اورجین هم یو پلی  اغلب بازیهای معروفشون چیت پولی غیر قابل شناسایی داره)

اصلا هم فن کنسول یا نوب نیستم که این حرفا رو میزنم.خودم یه پی سی باز هستم

اینم بازی من زمانی که تازه بتل 3 رو تازه خریده بودم جلو تیم حریفی که همه پرک اپ و لول بالا بودن !واغلب پرک کلنل bf3 2013-08-13 22-17-54-38_result.jpg

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، mehrxad( مهرزاد قائم مقامی) گفته است :

درود.

دوستانی که جایزه گرفتن مبارکشون باشه?

حالا هم  من حرفی دارم با بعضی از دوستان.

خوب قطعا وقتی گفته شده کنسول  یا پی سی؟! ملاک بازی بوده اون هم نه انحصاری هر دستگاه  نه کارهای شخصی و حرفه ای و غیره! فقط بازیهای مشترک که بشه این دو دستگاه رو مقایسه کرد و  اگر غیر این باشه داستان یه طرفه میشه و هرکدوم تو جایگاه خودشون تکو بی رغیب  میشن  و بحث بیحوده میشه!

پس بیس بحث فقط و فقط بازیه و نه هیچ کار دیگر!

اغلب گیمرها بخش سینگل بازی رو میپسندن که قیمت تعداد دی وی دی های  بازی  های کرکی جدید پی سی !!! با کرایه یک بازی کنسول خیلی تفاوتی نمیکنه تازه حسرت اومدن کرک بازی رو هم نمیخوری بازی اومد تو بازار گرمه کرایه میکنی.بازی تموم شد بازی رو پس میدی و میری بازی جدید کرایه میکنی و این  پرسه تکرار میشه

تازه به قول ارمین. خونوادگی تر و برای جمع چند نفری باحال تره

.پی سی برای برای افرادی خوبه که از بازی های گرافیکی قوی  لذت میبرن و میخان همیشه تو اوج لذت باشن (اغلب هم گیمر دو اتشه نیستن و فقط قطعه باز حرفه ای هستن!!!)

تا اینجای کار برایی افراد عمومی بود ولی!

گیمر بازهای حرفهای اغلب سینگل بازی براشون اهمیت نداره!و اغلب مولتی بازن

به جای هزینهای سر سام اور برای قطعات کاهی یک بار برای یه بازی  اورج هزینه میکن که خیلی ازش تو مولتی لذت میبرن(مبحث خرید کارت و اکانت هم هست البت)

کسانی هم که مولتی پلیر بازن وبرای بازی هزینه کردن حداقل میدونن که زحماتی که تو پرک اپ کردن بازی کشیدن .با توقف کار گروه کرک کننده دود نمیشه و همیشه جاش امنه

.براشون ا همیت داره تو بازی مولتی چیتر نباشه و همه از لحاظ ابزاری برابر باشن و بتونن فقط تواناییاشونو به رخ بکشن نه قدرت سیستمشون.

اغلب رزولیشن بالا و  اخر تنظیمات براشون اهعیت نداره   و اگر پی سی هم داشته باشن هیولا!!!! تنظیمات  پی سی رو تا جایی که بازی کیفیتشو داغون نشه  کم میکنن که فریم بالا بگیرن و به حریف برتری عملکردی و حرکتی داشته باشن

که   اگر با تنظمات بالا  و رزولیشنه  4k رفتی مولتی تا  بخای تکونی به خودت بدی   یه نوب مثل ماست ازشما اسکور میگیره و  دودت میکنه(چون اوج کیفیت بازی! اوج کندی ارسال دستورات حرکتی به سرور بازی  رو به  همراه داره) تازه مبحث چیتر حتی تو سرورهای اورجینالش هم بماند(هم استیم هم اورجین هم یو پلی  اغلب بازیهای معروفشون چیت پولی غیر قابل شناسایی داره)

اصلا هم فن کنسول یا نوب نیستم که این حرفا رو میزنم.خودم یه پی سی باز هستم

اینم بازی من زمانی که تازه بتل 3 رو تازه خریده بودم جلو تیم حریفی که همه پرک اپ و لول بالا بودن !واغلب پرک کلنل

سلام

یه مدت نبودید دوست خوبم ( فعالیت نمی کردید )

تقریبا همه گفته های شما رو کم و بیش قبول دارم

اما من از گفته های شما برتری pc رو استنباط کردم . به طور مثال در پایین آوردن کیفیت بازی برای گرفتن فریم بیشتر کاملا حق با شماست خود من هم در بتل 4 همین کار رو می کردم و توی مولتی اهمیت زیادی به کیفیت بازی نمی دادم . اما همین نکته برتری pc رو نسبت به کنسول اثبات می کنه . توی pc میشه بسته به شرایط تنظیمات بازی رو کاملا جابه جا کرد . توی سینگل میتونید با کیفیتی بسیار بالاتر از کنسول بازی کنید و توی مولتی با فریم بسیار بیشتر نسبت به کنسول . یکی از مهمترین دلایل علاقه مندی من به pc سر همین مورد هستش . میتونم بسته به قدرت سیستم و شرایط همه چی رو عوض کنم .

مثلا توی رزیدنت اویل یا بازی های نسبتا سبک با فناوری سوپر رزولیشن ای ام دی بازی رو روی 2k اجرا می کنم و یا توی بازی هایی که فریم مهمه ( مخصوصا آنلاین ) میتونم خیلی راحت کیفیت رو فدای کمیت کنم ( کیفیت گرافیک  فدای کمیت فریم ) من گاها بازی رو با کیفیت در حد نصف ( یا حتی کمتر ) کنسول اجرا می کنم که دو دلیل اصلی داره یا به خاطر ضعف سخت افزار( چون سیستم برای خودم نگه نمی دارم و رد می کنم بره و گاها با یه سیستم ضعیف سر می کنم ) یا برای گرفتن فریم خیلی بالا و مواردی از این دست . من به هیچ قیمتی حاظر نیستم این آزاد بودن در pc رو از دست بدم، حالا کنسول 1 میلیارد عنوان اختصاصی هم که داشته باشه برای من باز بودن دستم در اعمال تغییر خیلی مهمتره همچنان که در pc بین موس و کیبرد و گیم پد حق انتخاب دارم و این برام ارزشمنده .

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/20, 20:53:22، neozix گفته است :

سلام به نظر من کلا وقتی یه همچین سوالی مطرح میشه باید به این توجه کنیم در هر صورت و حالتی بهترین و بزرگترین بازی های کنسول با PC ساخته میشه !
پس نظر شخصیه من اینه که کنسول فقط یه استفاده کننده از PC هستش مثلا یه رانندس که یه ماشین میخره !
قطعا اونی که خودش ماشین رو ساخته بهتر میتونه کنترلش کنه و تغییرات درش ایجاد کنه
پس هیچ وقت نمیشه این دورو باهم مقایسه کرد مگر تو بخش هزینه هایی که باید انجام بشه که البته خیلی از هزینه های زیاد PC برای رسیدن به بالاترین کیفیت ممکنه نه قانع شدن به کیفیت مشخص و همیشگی کنسول ها

دوست عزیز اینکه بازی کنسول توسط پی سی ساخته میشه اهمیتی نداره!
چون پلتفرم ساخت با پلت فرم اجرا هیچ ارتباطی نداره(عین همین مورد برای گوشی موبایل هم هست پس باید بگیم PC بهتر از یه موبایل میتونه از قابلیت های اندروید استفاده کنه؟؟(تا حالا اندروید رو روی PC تست کردی؟؟؟))

اعمال تغییرات توی بازی به چه درد میخوره؟ غیر از چیت کردن؟ مثلا من با کلی زحمت میام رنک ۴ سرور کرایسیس میشم بعد یه نوب یه چیت فعال میکنه میاد جای منو میگیره و به خودش میباله که تونسته با تقلب و حق خوری به این رنک برسه!

به نظر شخصه خودم اصلا این قضیه که پلتفرم ساخت برتری میده رو قبول ندارم!
یه دلیل ساده تا حالا وقتی بازی رو نصب کردی موتور گرافیکی(منظورم بیلدرش هست) رو هم باهاش نصب کردی؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به نظر من برای افرادی که توان تخصیص بودجه جهت مبحث گیمینگ رو دارن و نمخوان وقتتشون رو برای نصب و کرک بازی ها صرف کن و تا 5 - 6 سالی خیال خودشون رو راحت کنن کنسول بهترین انتخاب هستش!! چون کیفیت عالی و راحتی رو به ارمغان میاره و واقعا کارشو که بازی کردن هست به خوبی انجام میده.
اما بعضی ها هم هستن بصورت حرفه ای بازی میکنن و 10 ها بازی در لحظه روی سیستم نصب دارن و میتونن با اور کلاک کردن تا چندین سال بازی های مختلف رو اجرا کنن.
البته به نظر من ژانر بازی هم مهم هستش. بازی شوتری رو بدون موس و کیبورد تصور کردن خیلی سخته!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...