رفتن به مطلب

مشاوره خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وستان خیته نباشید

نطرتون در مورد ماربرد های ارزاک چیه ؟ دوام و کاراییشون به چه صورته ؟

برند قابل اعتمادی هست ؟

من این مادربرد رو میخوام خریداری کنم نظرتون چیه ؟ http://lioncomputer.ir/product/8990/مادربرد+ازراک+H110M-HDV/

لینک به دیدگاه

سلام 

اول باید بگین از نسل شش1151 اینتل کدوم مدل رو میخواین.که من بعد براساس چیپست بهتر راهنمایی تون کنم.

ویرایش شده توسط Ali.Khodashenas
لینک به دیدگاه

من سی پی یو 64

در 1 ساعت قبل، Ali.Khodashenas گفته است :

سلام 

اول باید بگین از نسل شش1151 اینتل کدوم مدل رو میخواین.که من بعد براساس چیپست بهتر راهنمایی تون کنم.

سی پی یو 6400 مد نظر هست

هزینه هم نمیخوام بالا بره واسه مادربرد

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، kasbokar گفته است :

سلام وستان خیته نباشید

نطرتون در مورد ماربرد های ارزاک چیه ؟ دوام و کاراییشون به چه صورته ؟

برند قابل اعتمادی هست ؟

من این مادربرد رو میخوام خریداری کنم نظرتون چیه ؟ http://lioncomputer.ir/product/8990/مادربرد+ازراک+H110M-HDV/

سلام

اگر در همین رنج قیمت مد نظر دارید ، همین مادربورد خوبه . امکانات خوبی به نسبت قیمتش داره . فکر نمیکنم هم بیشتر از امکاناتی که روی این بورد هست نیازتون بشه . 4 تا پورت ساتا داره که اگر این براتون محدودیتی ایجاد نکنه ، مشکلی پیدا نمیکنید .

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

اگر در همین رنج قیمت مد نظر دارید ، همین مادربورد خوبه . امکانات خوبی به نسبت قیمتش داره . فکر نمیکنم هم بیشتر از امکاناتی که روی این بورد هست نیازتون بشه . 4 تا پورت ساتا داره که اگر این براتون محدودیتی ایجاد نکنه ، مشکلی پیدا نمیکنید .

از نظر کیفیت و ماندگاری در چه سطحی هستن مادر برد های ارزاک به پای ایسوس و گیگا میرسه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kasbokar گفته است :

از نظر کیفیت و ماندگاری در چه سطحی هستن مادر برد های ارزاک به پای ایسوس و گیگا میرسه ؟

ازراک مادربورد ها ی خوبی داره . مخصوصا در رده های پایین که کیفیت بوردهای شرکتهای بزرگتر به نسبت مادربورد های حرفه ای کمتره ، ازراک گاهی اوقات بهتر از اونها هم هست . چون تو این رده از بوردها از قطعات حرفه ای زیاد استفاده نمیشه ، در نتیجه برندهای کوچکتر هم میتونن بوردهای قابل رقابت تولید کنن .

لینک به دیدگاه

من قبلا مارک ازراک داشتم راستشو بخوای من بدی ازش ندیدم.فقط بعضی چیزها مثل اپدیت بایوس و ساپورت نکردن برخی از رمها و دیگر موارد مشکل داشت.

اما من به شما مادربوردهای  ایسوس رو پیشنهاد میکنم.

واقعا چشم نزنم، عالیه.

ویرایش شده توسط Ali.Khodashenas
لینک به دیدگاه

حالا شما تو رنج تا 270 یکم بیشتر یا کمتر چی پیشنهاد میدین ؟ میخوام پورت hdmi داشته باشه

راستی تفاوتی توی کیفیت تصویر بین hdmi و dvi وجود داره ؟ و اگه داره این تفاوت خیلی محسوسه ؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، kasbokar گفته است :

حالا شما تو رنج تا 270 یکم بیشتر یا کمتر چی پیشنهاد میدین ؟ میخوام پورت hdmi داشته باشه

راستی تفاوتی توی کیفیت تصویر بین hdmi و dvi وجود داره ؟ و اگه داره این تفاوت خیلی محسوسه ؟

اگر بورد بهتر میخواهید من به شما MSI B150M BAZOOKA  رو پیشنهاد میکنم . امکانات بالاتری داره . 4 اسلات رم داره ، 6 تا پورت ساتا داره و تعداد بیشتر پورت USB . قیمتش هم 295 تومانه که مناسبه برای این مدل.

تفاوت HDMI با DVI بیشتر تو اینه که HDMI میتونه صدا رو هم انتقال بده . یعنی اگر مانیتور شما اسپیکر داشته باشه ، میتونید صدا رو از مانیتور بگیرید .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، kasbokar گفته است :

حامد جان توضیحات رو دادند در خصوص ازراک تنها لازم بذکر این شرکت قبلا زیر مجموعه خود Asus بوده که بعدا جدا شده و بصورت مستقل فعالیت میکنه

در خصوص کیفیت ساخت هم که تنها کافی سری های fatality یا OC رو در اینترنت اندکی جستجو کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...