رفتن به مطلب

ارور هارد دیسک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

vu00kzkezjllrtkyb55x_thumb.jpg

از نظرتون این مشکلی ک برنامه نشون داده از چیه ؟ چطوری میشه رفع ش کرد؟ ممکنه از کابل دیتا باشه؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Radeon.AMD گفته است :

سلام دوستان

vu00kzkezjllrtkyb55x_thumb.jpg

از نظرتون این مشکلی ک برنامه نشون داده از چیه ؟ چطوری میشه رفع ش کرد؟ ممکنه از کابل دیتا باشه؟

مشکل بد سکتور هست و نیاز به یک low Level format دارید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

یعنی چی؟ با چی انجامش بدم و آیا اطلاعات روی هارد هم پاک میشه؟ هارد گارانتی داره البته اما خب بخاطر اطلاعات مهمی که روش دارم تا الان ندادمش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Radeon.AMD گفته است :

یعنی چی؟ با چی انجامش بدم و آیا اطلاعات روی هارد هم پاک میشه؟ هارد گارانتی داره البته اما خب بخاطر اطلاعات مهمی که روش دارم تا الان ندادمش

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=96&Title=دانلود از بین بردن 100 درصد بد سکتور ها
http://soft98.ir/software/wipe-data/3018-hdd-low-level-formatter.html

از این نرم افزار ها می تونید استفاده کنید

بله اطلاعات هارد پاک میشن

پیشنهاد میشه یک بک اپ ازشون تهیه بشه  سپس برای فرمت یا تعمیر بدسکتور شروع به کار کنید

لینک به دیدگاه

سلام. برنامه hdd regenerator اخرین ورژن یعنی 1.71 رو دانلود کن 8 مگه.

بعد بریز تو فلش و با بوتش کن قبل این که بیاد تو ویندوز هارد رو اسکن و پشت سرش بد سکتور ها رو از بین میبره اطلاعات هم نمیپره. اموزشش تو بعضی سایت ها هست. بهترین راهش همینه. 

لینک به دیدگاه

ممنون و تشکر بابت راهنمایی هاتون عزیزان

پس با این اوصاف یک درصد هم امکان نداره از دیتا باشه؟ اخه تا اونجایی که یادمه سالم بود اومدم دیتا هارو عوض کردم و هارد بسیار قدیمی ام رو هم به سیستم وصل کردم! اینشکلی شد:(

در 11 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=96&Title=دانلود از بین بردن 100 درصد بد سکتور ها
http://soft98.ir/software/wipe-data/3018-hdd-low-level-formatter.html

از این نرم افزار ها می تونید استفاده کنید

بله اطلاعات هارد پاک میشن

پیشنهاد میشه یک بک اپ ازشون تهیه بشه  سپس برای فرمت یا تعمیر بدسکتور شروع به کار کنید

والا اطلاعات روش رو نیاز دارم هارد دیگه ای هم ندارم برای انتقال و بک اپ دیگه اگه نشد میرم هارد رو میدم دست گارانتی(آواژنگ هستش! فقط هارد رو تعمیر میکنن یا یکی دیگه بهم میدن؟؟؟؟کلا به چ صورته؟

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Radeon.AMD گفته است :

ممنون و تشکر بابت راهنمایی هاتون عزیزان

پس با این اوصاف یک درصد هم امکان نداره از دیتا باشه؟ اخه تا اونجایی که یادمه سالم بود اومدم دیتا هارو عوض کردم و هارد بسیار قدیمی ام رو هم به سیستم وصل کردم! اینشکلی شد:(

والا اطلاعات روش رو نیاز دارم هارد دیگه ای هم ندارم برای انتقال و بک اپ دیگه اگه نشد میرم هارد رو میدم دست گارانتی(آواژنگ هستش! فقط هارد رو تعمیر میکنن یا یکی دیگه بهم میدن؟؟؟؟کلا به چ صورته؟

در خصوص شرایط اواژنگ نمی دونم

پیشنهاد میکنم تماس بگیرید و سوال کنید  اما  گمان کنم اگر خدمتتشون بدید و بگید اطلاعات مهم هست و براتون بک اپ تهیه بشه این کار انجام بدن

اما در خصوص ارور این ارور مربوط به بدسکتور هست اما برای اطمینان پیشنهاد میشه به قسمت Error scan برید و یک اسکن انجام بدید

بصورت Quick و بصورت معمولی ببینید وضعیت به چه شکل هست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

در خصوص شرایط اواژنگ نمی دونم

پیشنهاد میکنم تماس بگیرید و سوال کنید  اما  گمان کنم اگر خدمتتشون بدید و بگید اطلاعات مهم هست و براتون بک اپ تهیه بشه این کار انجام بدن

اما در خصوص ارور این ارور مربوط به بدسکتور هست اما برای اطمینان پیشنهاد میشه به قسمت Error scan برید و یک اسکن انجام بدید

بصورت Quick و بصورت معمولی ببینید وضعیت به چه شکل هست

برای حالت Quick  مشکلی نمایش نمیده

zii2_screenshot_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

با low level format بدسکتور هارد پاک نمیشه -اگه نرم افزار hdd regenarator تونست پاک کنه که هیچی وگرنه باید با pc 3000 بدسکتور رو پاک کرد

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

با low level format بدسکتور هارد پاک نمیشه -اگه نرم افزار hdd regenarator تونست پاک کنه که هیچی وگرنه باید با pc 3000 بدسکتور رو پاک کرد

اموزش ها رو دیدم و برنامه رو گرفتم..تا حالا سابقه داشته فایلی پاک کنه؟( چون واقعا اطلاعات هارد برام مهمه)اگه نه ک انجانش بدم با فلش یواس بی!

لینک به دیدگاه

دست گارانتی ندید

اولا که عموما در مورد دیتا مسئولیت قبول نمی کنن

ضمن این که هزینه بک آپ گرفتنش زیاده

شما قبل از هر اقدامی از اطلاعاتتون بک آپ بگیرد .

بعد به سراغ برنامه ها برید

اگر بدسکتور به دلیل نرم افزار باشه low Level format  میتونه کمک کنه ( مورد شما احتمالا نرم افزار درش دخیله )

شما بهتره سراغ hdd regenarator  برید .

راستی اگر سیستم داره به خوبی کار می کنه خیلی به پر و پاش نپیچید !!!

این برنامه ها عموما هارد رو زیر فشار زیاد می برن  .

فقط خیلی سریع ازش بک آپ بگیرید .

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Radeon.AMD گفته است :

اموزش ها رو دیدم و برنامه رو گرفتم..تا حالا سابقه داشته فایلی پاک کنه؟( چون واقعا اطلاعات هارد برام مهمه)اگه نه ک انجانش بدم با فلش یواس بی!

خیلی کم پیش اومده که بدسکتور رو پاک کنه -ولی به نظر من بی خیال low level format بشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...