رفتن به مطلب

Mafia III بازیی که بزرگان رو هم به چالش میکشد

WINNER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

سایت Guru3D  این بازی رو مورد تست قرار داده و خوشبختانه با پچ جدید محدودیت 30 فریم برداشته شده

برای تست از سی پی یو i7 5960x با فرکانس 4.4 استفاده شده

همینطور در که در نمودارهای پایین میبینید کارت 1080 هم در روزلیشن 1080 نتونسته میانگین 60 فریم رو بگیره 

untitled-1.png

untitled-2.png

untitled-3.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر دیگر بازی ها با این گرافیک پیش بروند که کسی سمت این کارت ها نباید برود{چون ارزشی نخواهد داشت}

لینک به دیدگاه

احتمالا با یکی دوتا پچ و آپدیت مشکل تا حدی حل میشه .

یه سوال واقعا گرافیک بازی بالاس ؟؟؟ یا بهینه نیست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر میکنم بازی بهینه نیست

لینک به دیدگاه

دوستان تا اونجا من خبر دارم این بازی قرار بود روی 30 فریم قفل باشه که

اما خاک تو سر 970 که فقط 2 فریم با 380x تفاوت داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوستان تا اونجا من خبر دارم این بازی قرار بود روی 30 فریم قفل باشه که

اما خاک تو سر 970 که فقط 2 فریم با 380x تفاوت داره

amd رو نسل قبل بهینگی لازم انجام میده اما انویدیا فقط به اسم درایور بیرون میده و فقط واسه 3 الی 4 تا کارت  نسل حاضر بهینه میکنه

فیوری ایکس که زمانی همیشه پایین 980ti بود الان 1070 هم جا گذاشته ! حالا این بازی بر پایه دایرکس 11 ، اگه پچ 12 اضاف بشه اختلاف دیدنی تر میشه

اینم سوتی این سایت

1.jpg

لینک به دیدگاه

کلا این بازی از اول بخاطر بهینه نبودنش قرار بود رو 30 قفل بشه بعدا که دیدن اینجوری نمیشه برداشتن قفلشو اینجا داره کم کم بهینه نبودنش خودشو بروز میده.

وقتی 1080 نتونه 60 فریم بگیره دیگه تکلیف بازی مشخصه.اونم چه رزولیشنی 1080!!!!

کارتی که برا 4کی داده شده. چرا شرکتای بازی سازی دارن اینجور میکنن. یعنی دیگه از 2کی بعید بود این کار.کم کاری تا چه حد. همیشه تبعیض میشه برا ی پی سی تو گیمینگ.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اقا گرافیک بازی خیلی تقریبا در سطح شرلوک هلمز هستش ! البته شرلوک به نظرم بهتره. ولی باید ببینید چه مصیبتیه ! ضمنا. مصرف منابع مثل پردازنده رو هم بد جوری به چالش میکشه . بالای 80 درصد میبره !

گیم پلی ضعیف. ماموریت ها اکثرا توی شب میره که اونم افتضاح به خاطر نور پردازی.

هوش مصنوعی مصیبت !

ماشین سواریش بی مزه !

چی بگم اخه ؟ شخصیت پردازیش . آخه این طرف شبیه یارو زباله فروشام نیست. هیچ حسه مافیایی نمیده با اون لباس مسخرش. یک تاپیک جامع میزنیم . بین خودمون شعار لعنت میدیم علیهشون :))

لینک به دیدگاه

سلام
انگار بهینه سازی ها تو پیسیی داره مسیر فاحشی رو پیش میگیره !
انگار پی سی گیمینگ ها بدون صاحب تو صحرای گیم تنها هستن!

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا مطلبی که سایت گورو زده بود، در مورد این بازی میگفت که حتی خود شرکت سازنده بازی هم خبر نداشته ابتدا که بازی روی ۳۰ فریم قفل هستش، که همه میدونیم دروغ محض بوده و هنگامیکه تقریبا بالای ۹۰ درصد کسانیکه بازی رو روی PC پیش خرید کرده بودن، خواستار برگشت پولشون شدن، شرکت سازنده بعداز کاملا مچل شدن، اعلام کرد که پچ برای بازی ارائه میده که مشکلش رو حل کنه، ولی چه فایده که بازی ...
کلا هیچوقت مافیا بازی نکردم بیشتر از ۱ ساعت، پس چیزی از دست ندادم...

ظاهرا سری 900 انویدیا هم به خاطره پیوستن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، tabitha گفته است :

کلا مطلبی که سایت گورو زده بود، در مورد این بازی میگفت که حتی خود شرکت سازنده بازی هم خبر نداشته ابتدا که بازی روی ۳۰ فریم قفل هستش، که همه میدونیم دروغ محض بوده و هنگامیکه تقریبا بالای ۹۰ درصد کسانیکه بازی رو روی PC پیش خرید کرده بودن، خواستار برگشت پولشون شدن، شرکت سازنده بعداز کاملا مچل شدن، اعلام کرد که پچ برای بازی ارائه میده که مشکلش رو حل کنه، ولی چه فایده که بازی ...
کلا هیچوقت مافیا بازی نکردم بیشتر بیشتر از ۱ ساعت، پس چیزی از دست ندادم...

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

مافیا 2 که عالی بود

حالا چرا بعد از این همه سال امدن اینکار رو کردن برای مافیا 3 خدا داند

لینک به دیدگاه

عجبز 

پس چه شانسی اوردم دان نکردم بازیو 

باید منتظر باشم تا اپدیتی چیزی بیاد بلکه درست شه 

دقیقا این مشکلو gta v هم داشت اون اوایل که اومده بود چهار پنج تا کرک و اپدیت داد تا درست شد 

ویرایش شده توسط aligamer
لینک به دیدگاه

بازی مطلقا گرافیک بالایی نداره و بهینه سازیش در سطح افتضاحی قرار داره !!! این قفل 30 هم معلومه از همون اولش برنامه ریزی کردن ک بهینه نبودن بازی معلوم نشه... آخه آپدیتی که فقط 2روز بعد انتشار بازی قرار میگیره مگه چیه ک نمیتونستن از همون اول با بازی بیرون بدن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

حالا چرا بعد از این همه سال امدن اینکار رو کردن برای مافیا 3 خدا داند

کلا کفگیر ایده های شرکت های بازیسازها به ته دیگ خورده و شرکتهای بازیساز، دیگه نه نوآوری دارن و نه میتونن از نظر گرافیک بازی هاشون رو بهتر کنن(بجاش بازی های بهینه نشده ای ارایه میدن که فقط احتیاج به سخت افزار قویتری داشته باشه) واسه همین خیلی هاشون زدن تو خط Remake و Remaster ساختن بازی هاشون که بالای 99 درصدشون، آشغال از آب دراومدن، چون هیچ چیز جدیدی برای ارایه نداشتن و در بعضی عناوین حتی گرافیک بازی ها هم تغییر آنچنانی نداشته، فکر میکنم دنیای گیمینگ  به سر اومده، وقتی Metal Gear Survivor رو دیدم، به این قضیه پی بردم!!!!!  (این شکلکهای سایت چقدر ضایع هستن!!!!)

VR تنها گزینه ای هستش که واسشون مونده، بهمین دلیل خیلی دارن روش مانور میدن، ولی واسه VR هم هنوز خیلی ضعیف هستن...

واسه همین هستش که بازی های مستقل (Independent) خیلی طرفدار بیشتر و سود خیلی بیشتری داره، چون واقعا ایده های جالب و نوآوری توشون وجود داره...

در حال حاضر هم بازی های چند قسمتی در اوج فلاکت به سر میبرن، تنها بازیهایی که الان تو ذهنم هستش که همچین وضعیتی نداره، COD و BF(تا حدودی با BF1 برگشته) و آنچارتد و Batman هستن که نسخه های جدیدشون قابل بازی کردن هستن...

خود من به شخصه منتظر Mass Effect و Gears Of  War هستم، چند عنوان PS4 هم هست که ...

لینک به دیدگاه

سلام

بنچمارک بالا کلا حرف مفت زده کدوم یک از شماها اینجا بازی رو انجام دادید؟با 980روی fullhdراحت 60فریم  میگیرم

با این حال کمتر بگید 900به خاطره پیوست و فلان!چه پدر کشتگی با سری900دارید؟دستتون بهش نمیرسه یا چیز دیگه ای هست؟این بازی گرافیکش افتضاحه  اصلا بهینه سازی نشده ربطی به قدرت گرافیک نداره

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

عزیزان این بنچمارک  کلا بیخوده زده 980در حالت 2Kفریمش 27هست در حالی که بخاطر bloomبازی من رزولوشین  میبرم بالا تا کمتر bloomبه چشم بیاد در بالاترین تنظیمات و 2Kدر بدترین شرایط  ممکن 40فریم میگیرم

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

دوستان بخاطر یک یا دو بازی کله پی سی گیمینگ رو بردن زیر سوال:D

چقد همه چیو سفیدو سیاه میبینن بعضیاo.O

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

عزیزان این بنچمارک  کلا بیخوده زده 980در حالت 2Kفریمش 27هست در حالی که بخاطر bloomبازی من رزولوشین  میبرم بالا تا کمتر bloomبه چشم بیاد در بالاترین تنظیمات و 2Kدر بدترین شرایط  ممکن 40فریم میگیرم

درود

منم جدیدا 970 گرفتم تو فول اچ دی اکثر بازیارو 60 فریم میده.نمیدونم این بنچمارکا بعضی وقتا از کجا میان.

البته هنوز مافیارو تست نکردم.فعلا دارم دووم بازی میکنم جالبه بازیش.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

در 15 دقیقه قبل، peto گفته است :

درود

منم جدیدا 970 گرفتم تو فول اچ دی اکثر بازیارو 60 فریم میده.نمیدونم این بنچمارکا بعضی وقتا از کجا میان.

البته هنوز مافیارو تست نکردم.فعلا دارم دووم بازی میکنم جالبه بازیش.

واقعا کارت خوبیه اخه منم یه 970 خریدم اما از بس دوستان گفتن به درد نمیخوره میخواستم ردش کنم

عجیبه منم تو بیشتر بازیها بیشتر از پنجمارکهایی که میزارن فریم می گیرم

لینک به دیدگاه

آقا ما که با GTx 1060 MSI  و Rx470 Gigabyte دهنمون سرویس شده واسه مافیا ! البته اکثر بازی های دیگه رو راحت 60 فریم میگیرم . این بازی کلا مشکل داره !

مافیا رو هم به زور دارم 40 فریم میگیرم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

عزیز یه لطف کنید و ویدیو بگیرید از اجرای بازی و تنظیماتتون و یه جایی مثل آپارات آپلود کنید...

بقیه دوستان هم اگه بتونن این کار رو بکنن، میشه از روی تستهای واقعی به نتایج واقعی دسترسی داشت...

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

سلام

بنچمارک بالا کلا حرف مفت زده کدوم یک از شماها اینجا بازی رو انجام دادید؟با 980روی fullhdراحت 60فریم  میگیرم

با این حال کمتر بگید 900به خاطره پیوست و فلان!چه پدر کشتگی با سری900دارید؟دستتون بهش نمیره یا چیز دیگه؟این بازی گرافیکش افتضاحه  اصلا بهینه سازی نشده ربطی به قدرت گرافیک نداره

این سوال رو باید از شرکت انویدیا پرسید .

همچنین باید ازش پرسید چه پدر کشتگی با سری 700 داشته و داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 54 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

سلام

با این حال کمتر بگید 900به خاطره پیوست و فلان!چه پدر کشتگی با سری900دارید؟دستتون بهش نمیره یا چیز دیگه؟این بازی گرافیکش افتضاحه  اصلا بهینه سازی نشده ربطی به قدرت گرافیک نداره

تنظیمات بازی رو رو چه گزینه ای میزارین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tabitha گفته است :

کلا هیچوقت مافیا بازی نکردم بیشتر بیشتر از ۱ ساعت، پس چیزی از دست ندادم...

ظاهرا سری 900 انویدیا هم به خاطره پیوستن...

متوجه هستید که در این بازی هم انودیا هم amd فریم ریت ضعیفی دارند؟

به نظر میرسه در این بازی amd فقط به چند فریم بالاتر نیاز داشت  تا  تبدیل نشه به خاطره!

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، tabitha گفته است :

عزیز یه لطف کنید و ویدیو بگیرید از اجرای بازی و تنظیماتتون و یه جایی مثل آپارات آپلود کنید...

بقیه دوستان هم اگه بتونن این کار رو بکنن، میشه از روی تستهای واقعی به نتایج واقعی دسترسی داشت...

آپارات پاک میکنه!تو بازیسنتر و اینجا گذاشته بودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...