رفتن به مطلب

ویروس cerber _هر کی بتونه این ویروس رو از رو هاردم پاک کنه 50 هزار بهش میدم

GORGOROTH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان متاسفانه هارد اکسترنالم دچار ویروسی به نام cerber شده که کل هارد اکسترنالم که 2 ترابایت هستش کدگذاری شده و هیچکدام از فایلهای صوتی و تصویری و عکس با هیچ پلیری پخش نمیشه فقط برنامه که فرمتشون exe هستن اسیب ندیدن-هر چی انتی ویروس تو دنیا بود نصب کردم نتونست این ویروس رو پاک کنه -ویدئوهای زیادی تو سایت یوتیوب هستش برای پاک کردن این ویروس مثلا یکی از ویدئوها توسط نرم افزار cerber decraption به راحتی فایلها رو از کدگذاری خارج کرد ولی مشکل اینجاست که این نرم افزار cerber decraption رو هیچ سایتی برای دانلود نزاشته !!!!!!!!!!!!!!
به رایانه کمک زنگ زدم به من گفت این ویروس رو هیچ انتی ویروس و انتی تروجان نمیتونه پاک کنه -فقط ما میتونیم پاکش کنیم . ساعتی 50 هزار میگیریم و میایم خونتون پاک میکنیم البته نگفت چند ساعت طول میکشه
خلاصه هر کی بتونه این ویروس سرطان رو ازهاردم پاک کنه حاضرم بهش 50 هزار تومن بدم

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

یه متخصص رو میشناسم که عکس هاردت رو بهش بده اطلاعات رو تحویل بگیر .[emoji4]

زیر ۲۰۰ قبول نمیکنه.
تخصصش ریکاوری است ولی قطعا میتونه هاردت رو درست کنه.
خواستی بهت بگم.
شاید با ۱۰۰ تومن هم ویروس کشیش کنه.
اگه تهرانی تا بهت آدرس رو بدم.ولی تا شنبه نیستش.

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

اگر مدتی بشکیبی decryptor ش می آد، مانند نسخه های قبلی ش. هارد رو جدا کن و کنار بگذارش.

اگر می خوای دست به جیب کنی قیمت بیش از اینهاست. البته شخصا راهی براش ندارم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر مدتی بشکیبی decryptor ش می آد، مانند نسخه های قبلی ش. هارد رو جدا کن و کنار بگذارش.

اگر می خوای دست به جیب کنی قیمت بیش از اینهاست. البته شخصا راهی براش ندارم.

مرسی اقا سعید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، alibahman47 گفته است :

یه متخصص رو میشناسم که عکس هاردت رو بهش بده اطلاعات رو تحویل بگیر .emoji4.png

زیر ۲۰۰ قبول نمیکنه.
تخصصش ریکاوری است ولی قطعا میتونه هاردت رو درست کنه.
خواستی بهت بگم.
شاید با ۱۰۰ تومن هم ویروس کشیش کنه.
اگه تهرانی تا بهت آدرس رو بدم.ولی تا شنبه نیستش.

فایلهام پاک نشده که بخاد ریکاوری بکنه -تعمیر کار هارد هم نمیتونه این فایلها رو از کدگذاری در بیاره

لینک به دیدگاه

فایلهام پاک نشده که بخاد ریکاوری بکنه -تعمیر کار هارد هم نمیتونه این فایلها رو از کدگذاری در بیاره

ایشالله که درست شه.

بهرحال اگه به هیچ نتیجه ای نرسیدی که نمیرسی برو این رو امتحان کن.برو باهاش حرف بزن البته اگه برات مهم بود.

اینی هم که میگم از بهترین های ایرانه.اگه این نتونه شاید دیگه هیچکی نمیتونه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

سلام اینم تست کردم جواب نداده

لینک به دیدگاه

من بودم اول تو بوت تست میکردم ، یه انتی ویروس بوتیبل بگیر بعد تو محیط بوت اسکن کن . یا اگه ویروسا به صورت فایلن اونارو با سیستم عامل های لایو دلیت کن .

Sent from my NokiaX2DS using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با نرم افزار های 7zip یا winrar تست کن ببین باز میشن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

من بودم اول تو بوت تست میکردم ، یه انتی ویروس بوتیبل بگیر بعد تو محیط بوت اسکن کن . یا اگه ویروسا به صورت فایلن اونارو با سیستم عامل های لایو دلیت کن .

انتی ویروس بوت هم تست کردم جواب نداد -در مورد ویندوز لایو هم  فایلهام فقط تغییر نام دادن و نمیتونم همینجوری پاکشون کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

انتی ویروس بوت هم تست کردم جواب نداد -در مورد ویندوز لایو هم  فایلهام فقط تغییر نام دادن و نمیتونم همینجوری پاکشون کنم

لینک به دیدگاه

ببین نمیخام نا امیدت کنم ولی فعلا فکر نکنم بشه کاری کرد. به جز اینکه پولو بهشون پرداخت کنی یا صبر کنی براش دیکریپتر بسازن.

اون فایل ها ویروسی نیستن که بخاید ویروس رو پاک کنید 100 تا آنتی ویروس هم نصب کنید فایده نداره  بلکه کد گذاری شدن این جور ویروس ها هم معمولا بعد اینکه کامل اطلاعاتت رو کد گذاری کردن خودشون رو پاک میکنند. واسه همین نه فقط رایانه کمک پدر  رایانه  کمک هم بیاد نمیتونن کاری کنن   و پول خودتونو صرف اینا نکنید چون هیچ کسی فعلا نمیتونه اینارو رمزگشایی کنه چون دیکریپتر نسخه 3 نیومده  فعلا فقط واسه نسخه 1 ساختن.

فایل هایی که میدونید فیلم هستند و پسوندشون رو یادتون هست مثلا  پسوند فایل رو mkv کنید ممکنه جواب بده.

آخرین خبرها هم در مورد این ویروس میتونید از این تاپیک پیگیری کنید.

http://www.bleepingcomputer.com/forums/t/606583/cerber-ransomware-support-and-help-topic-decrypt-my-files-htmltxtvbs/

لینک به دیدگاه

یه سر به فاروم سایت زیر بزنید افراد متخصص تری  توی این ضمینه اونجا هستن.

http://ashiyane.org/

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام عزیز

این سایت در مورد حذف نسخه cerber3 توضیحاتی داده میتونید مطالعه کنید.

http://pcthreatskiller.com/how-to-remove-cerber-3-ransomware-from-your-pc/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید چجوری هاردتون ویروسی شد ؟

لینک به دیدگاه

توضیحات کامل تر رو عزیزان دادند اگرچه این یک ویروس نیست بلکه تنها فایل هارو گروگان میگیره و تا پولی پرداخت نشه رمز دیپکریشن داده نمیشه براتون

مورد رایانه کمک هم نظر شخصی خود من این که کاری نمی تونند انجام بدند

اما اگر با ضمانت برگشت پول در صورت عدم انجام کار خدممتون میان که به نظرم ارزش امتحان رو داره

در مجموع بقول یکی  از عزیزان یا باید پول پرداخت کنید تا فایل ها ازاد بشن یا صبر کنید تا دیپکریشن برای سری 3 ارائه بشه ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

ببخشید چجوری هاردتون ویروسی شد ؟

سلام انتی ویروس روی سیستم نصب نبود

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

توضیحات کامل تر رو عزیزان دادند اگرچه این یک ویروس نیست بلکه تنها فایل هارو گروگان میگیره و تا پولی پرداخت نشه رمز دیپکریشن داده نمیشه براتون

مورد رایانه کمک هم نظر شخصی خود من این که کاری نمی تونند انجام بدند

اما اگر با ضمانت برگشت پول در صورت عدم انجام کار خدممتون میان که به نظرم ارزش امتحان رو داره

در مجموع بقول یکی  از عزیزان یا باید پول پرداخت کنید تا فایل ها ازاد بشن یا صبر کنید تا دیپکریشن برای سری 3 ارائه بشه ...

سلام والا رایانه کمک هم افرادی توشون هستش که هکر باشن و به احتمال خیلی زیاد یه راهکاری دارن که حتما میگن ما این کار رو انجام میدم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، nasabam گفته است :

سلام انتی ویروس روی سیستم نصب نبود

از چه طریقی ویروسی شدید؟ فلش بود یا اینترنت چیزی دانلود کردید؟

چون جدیدا این ویروس خیلی واگیردار شده.

لینک به دیدگاه

درود گرامی ... مطلقا پول رو پرداخت نکن  به 2 دلیل : 1) اولا هیچ بنی بشری نمیتونه بهت تضمین بده که اگه بهشون پول بدی میان و فایل هات رو آزاد میکنن!

2)حتی اگه هم خلاص بشی با اینکار خدمت بسیار بزرگی به این بیشرفا کردی و ترغیبشون کردی که بازم این کارشون رو ادامه بدن ... یه دفه دیدین چن سال بعد باز ورژن جدیدترش باز یقه خودتونو گرفت 

با سرچی ک من انجام دادم تقریبا راهی براش وجود نداره(البته فعلا) اما خالی از لطف نیست که این 2تا لینک رو هم نگاه کنین !!!!

https://howtoremove.guide/cerber-3-ransomware-encryption-virus-removal/

https://howtoremove.guide/how-to-decrypt-ransomware/

درضمن میشه بگین ک آنتی ویروس چی دارین استفاده میکنین و چجوری آلوده شدین ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

از چه طریقی ویروسی شدید؟ فلش بود یا اینترنت چیزی دانلود کردید؟

چون جدیدا این ویروس خیلی واگیردار شده.

از طریق اینترنت بود وفیلتر شکن  hot spot فعال بود که داشتم از سایت تورنت دانلود میکردم که اینجوری شد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

درود گرامی ... مطلقا پول رو پرداخت نکن  به 2 دلیل : 1) اولا هیچ بنی بشری نمیتونه بهت تضمین بده که اگه بهشون پول بدی میان و فایل هات رو آزاد میکنن!

2)حتی اگه هم خلاص بشی با اینکار خدمت بسیار بزرگی به این بیشرفا کردی و ترغیبشون کردی که بازم این کارشون رو ادامه بدن ... یه دفه دیدین چن سال بعد باز ورژن جدیدترش باز یقه خودتونو گرفت 

با سرچی ک من انجام دادم تقریبا راهی براش وجود نداره(البته فعلا) اما خالی از لطف نیست که این 2تا لینک رو هم نگاه کنین !!!!

https://howtoremove.guide/cerber-3-ransomware-encryption-virus-removal/

https://howtoremove.guide/how-to-decrypt-ransomware/

درضمن میشه بگین ک آنتی ویروس چی دارین استفاده میکنین و چجوری آلوده شدین ؟؟؟

سلام - شبکه شخصی انتقال داده  hot spot فعال بود که داشتم از سایت تورنت دانلود میکردم که اینجوری شد -انتی ویروس اشغال eset anti virus ورژن 9 نصب بود که هارد اکسترنالم اینجوری شد

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام والا رایانه کمک هم افرادی توشون هستش که هکر باشن و به احتمال خیلی زیاد یه راهکاری دارن که حتما میگن ما این کار رو انجام میدم

راه کار های زیادی نداره تنها با بررسی الگوریتم کدنویسی که شخص انجام داده میشه یک دیپکریشن براش تهیه کرد که خب میزان سختیش بستگی به پیچیده بودن و هوش اون کدنویسی هست که سربر3 رو طراحی کرده

البته اگر شما شرایط خودتون توضیح دادید و نوع ویروس ذکر کردید و شخص با اطمینان  کامل پاسخ مثبت داد ارزش امتحان رو داره با رایانه کمک

فارق از این امکان داره شخصی بیاد و تنها یک انتی ویرس نصب کنه تمام

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

از طریق اینترنت بود وفیلتر شکن  hot spot فعال بود که داشتم از سایت تورنت دانلود میکردم که اینجوری شد

تورنت!کسی که از تورنت استفاده میکنه باید خیلی حواسش باشه مخصوصا تو دیتا های گیم که از تورنت  میگیرند پر ویروس

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...