رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Zotac GTX 980 Amp Edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هم فش ناموسی ، هم توهین ، هم دزد لقب دادن  دیگه از چیت بگذرم .

تو شهر ما هنوز حرمت خیلی چیزا سرجاشه نمیدونم تو شهرهای دیگه رو نمیدونم . 

کل ماجرا : دیروز یک شنیه ساعت 11/30 دقیق کارت ایشون به منزل تحویل داده شده ، من ساعت یازده شب رفتم خونه کارت با نصب درایور شناسایی شد و ظاهرا مشکلی نداشت ، اما بعد از اجرای بازی های : ویچر 3 و جی تی آی وی و دو بازی دیگه صدای کارت بشدت بلند میشد که قابل تحمل نبود (شبیه صدای سوت کشیدن بیخ گوش اما آذار دهنده همون موقع باهاش تماس گرفتم گفت چندتا برنامه نصب کن درست میشه . ساعت نزدیکای 12 شب 500 تومن و صبح ساعت نزدیک 1 ظهر 500 تومن به حسابش واریز کردم که شد 1 میلیون تومن ، باهاش تماس گرفتم گفتم این 100 تومن رو بهت میدم تا شب اما بذار این 100 تومن بینمون باشه که بعدا جواب تماسامو بدی !!!!!

و یه پاور دیگه بخرم ببینم شاید بخاطر پاور خودم هست اما با پاور 850 آکبند هم باز این صدای آذار دهنده از گرافیک بلند میشد که قابل تحمل نبود و مجبور به بستن بازی ها که بعد از ده دقیقه بستن بازی تازه سروصدا کمتر میشد . بازم تماس گرفت گفت چی شد چرا 100 تومن گفتم تا تکلیف این مشکل حل نشده بزار بمونه تا شب . که شروع کرد به فش های ناموسی و تهمت به دزدی که خودتون باخبرید . تا الانم که از سرکار برگشتم دارم خودم رو میخورم و دوستام زنگ میزنن میگن جریان چیه .

که دارم دیوننه میشم به امام زمان قسم . 

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sasan.m گفته است :

هم فش ناموسی ، هم توهین ، هم دزد لقب دادن  دیگه از چیت بگذرم .

تو شهر ما هنوز حرمت خیلی چیزا فعاله نمیدونم تو شهرهای دیگه . 

کل ماجرا : دیروز یک شنیه ساعت 11/30 دقیق کارت ایشون به منزل تحویل داده شده ، من ساعت یازده شب رفتم خونه کارت با نصب درایور شناسایی شد و ظاهرا مشکلی نداشت ، اما بعد از اجرای بازی های : ویچر 3 و جی تی آی وی و دو بازی دیگه صدای کارت بشدت بلند میشد که قابل تحمل نبود (شبیه صدای سوت کشیدن بیخ گوش اما آذار دهنده همون موقع باهاش تماس گرفتم گفت چندتا برنامه نصب کن درست میشه . ساعت نزدیکای 12 شب 500 تومن و صبح ساعت نزدیک 1 ظهر 500 تومن به حسابش واریز کردم که شد 1 میلیون تومن ، باهاش تماس گرفتم گفتم این 100 تومن رو بهت میدم تا شب اما بذار این 100 تومن بینمون باشه که بعدا جواب تماسامو بدی !!!!!

و یه پاور دیگه بخرم ببینم شاید بخاطر پاور خودم هست اما با پاور 850 آکبند هم باز این صدای آذار دهنده از گرافیک بلند میشد که قابل تحمل نبود و مجبور به بستن بازی هعا که بعد از ده دقیقه بست بازی تازه سروصدا کمتر میشد . بازم تماس گرفت گفت چی شد چرا 100 تومن گفتم تا تکلیف این مشکل حل نشده بزار بمون تا شب . که شروع کرد به فش های ناموسی و تهمت به دزدی که خودتون باخبرید . تا الانم که از سرکار برگشتم دارم خودم رو میخورم و دوستام زنگ میزنن میگن جریان چیه .

که دارم دیوننه میشم به امام زمان قسم . 

حالا نارحت نشو درست میکنمیش چیزی نیست 
من فوش ناموسی ندادم بار 100000000 

ویرایش شده توسط shayanHq
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanHq گفته است :

حالا نارحت نشو درست میکنمیش چیزی نیست 
من فوش ناموسی ندادم بار 100000000 

شما فقط دست از سر ما بردار بیخیال شو بزار بی دردسر تموم شه کارت هم برگشت داده شه پولتون هم پس داده شه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، امیر حسین 2000 گفته است :

تازه مگه نمیگی 1 نومن برات واریز کرده الان مشکل شما دوتا 100 تومن هست ؟؟؟ شماره حساب بده من 100 تومن از حساب خودم برات میریزم .

دوست عزیز لطفا مشخص بفرمایید که نفر دوم کی بوده و از کجا پیداش شده که با معامله بقیه مشکل داشته , متشکرم .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Aryanath گفته است :

دوست عزیز لطفا مشخص بفرمایید که نفر دوم کی بوده و از کجا پیداش شده که با معامله بقیه مشکل داشته , متشکرم .

فروشنده که من shayanhq 
خریدار هم sasan.m

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

فروشنده که من shayanhq 
خریدار هم sasan.m

به هر حال توی معامله این مسائل پیش میاد ولی حرکت شما یه کم تند و سریع بود و اصلا حرفه ای نبود . دوست عزیز من توصیه میکنم شما اصلا هیچوقت دست به معامله نبر چونکه همه جا بحث یک تومن و اعتبار و اشنایی و این چیزا نیست و یه جا شما زندگی رو بر باد میدی . در کل موفق باشید امیدوارم به خوبی و خوشی تمام بشه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

یک جوری نوشتی دزد من فکر کردم 10 میلیارد کلاه برداری کردن ازت و دارن از مرز آبی خارج میشن

آخه این همه داستان به خاطر 100 هزارتومن؟ پول ی شب بیرون رفتن و پیتزا خوردن با دوتا دوست

عرض ادب 

یک ریال هم یک ریاله 

البته یک طرفه نمیشه به قاضی رفت 

به هر حال اگر چیزی شده هر دو طرفبگذرید 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

به هر حال توی معامله این مسائل پیش میاد ولی حرکت شما یه کم تند و سریع بود و اصلا حرفه ای نبود . دوست عزیز من توصیه میکنم شما اصلا هیچوقت دست به معامله نبر چونکه همه جا بحث یک تومن و اعتبار و اشنایی و این چیزا نیست و یه جا شما زندگی رو بر باد میدی . در کل موفق باشید امیدوارم به خوبی و خوشی تمام بشه .

حرف شما درست منم چیزی نمیگم که فقط همون از راه واسطه لیون این جریان رو تموم کنیم بره 

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد میکنم با واسطه لیون کارت و پول پس گرفته بشه . شما هم اگر دوباره تاپیک فروش زدید حتما ذکر کنید که coil wine  داره . امیدوارم در اینده از این مشکلات نداشته باشیم توی فروم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

من پیشنهاد میکنم با واسطه لیون کارت و پول پس گرفته بشه . شما هم اگر دوباره تاپیک فروش زدید حتما ذکر کنید که coil wine  داره . امیدوارم در اینده از این مشکلات نداشته باشیم توی فروم?

دقیقا منم همین رو میگم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفم برای موضوع پیش اومده هر دو دوست عزیز خریدار و فروشنده باید قبل از معامله تمام این فکرها رو میکردید فروشنده باید با واضح و روشن هر موردی که برای کالایش هست را در تایپک فروش ذکر کند که متاسغانه اینطور که از داستان مشخص هست شفاف توضیحات انجام نشده .

و البته در مورد فروش کارت گرافیک اگر فروشنده به خریدار به هر جهتی شک داشت و یا برعکس باید فکری اساسی تر از این میکردید که ابتدا کالا رو ارسال و بعد از اون مبلغ رو واریز میکردند اگر فروشنده به خریدار اعتماد ندارد و صبر ندارد نباید کارت گرافیک را ارسال میکردید و یا باید از سیستم واسطه لیون استفاده میکردید و یا هم یکی از کاربران معتمد فروم را واسطه میکردید ! (یه موضوعی را بنده توضیح بدم اگر خریدار عزیز به هر جهتی قصد ندادن پول و... را داشتند هیچوقت ۱ میلیون پول را برایتان واریز نمیکردند و این را هم شفاف کنم که کمتر کاربری آبروی خودش را برای ۱۰۰ هزار تومان از بین میبرد و خودش را نسبت به کاربران بی اعتماد میکند.)

در مورد مشکلی که پیش امده توصیه میکنم که در صورت نارضایتی کارت گرافیک را به لیون کامپیوتر برگشت بزنید و فروشنده عزیز هم مبلغ را به حساب لیون کامپیوتر واریز کنند بعد از رسید کارت بدست لیون کامپیوتر و... مبلغ را به حساب خریدار عزیز مرجوع کنند. ( با توجه به اینکه فروشنده تهران تشریف دارند راه حل خوبی بنظر میرسد و میتوانند حضوری کارت گرافیک را از لیون تحویل بگیرند البته تمام این توضیحات اخر بستگی به لیون کامپیوتر دارد که قبول کنند و هماهنگی هایی قبلش باید انجام دهید.)

خودتون رو دوستان بخاطر این مبالغ اذیت نکنید ارزش اینقدر فحش و... را ندارد و تمام این ها بی ارزش هست ;);):)

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

به جان مادرم که عزیزترین کسم هست من چند ساله سردرد نداشتم اما امروز و الان سردرد شدیدی گرفتم از دست این پسره فروشنده چه غلطی کردم میخواستم پنج شنبه برم از لیون 1060 gtx بگیرم که گفتم بدرک اینو بگیرم یه مدت باهاش سر کنم که اینی شد که میبینید حسابی حالمو گرفته آخه همه چیز که سر پول نیست هم بددهنه هم توهین کرده هم ما رو ... حساب کرده .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sasan.m گفته است :

به جان مادرم که عزیزترین کسم هست من چند ساله سردرد نداشتم اما امروز و الان سردرد شدیدی گرفتم از دست این پسره فروشنده چه غلطی کردم میخواستم پنج شنبه برم از لیون 1060 gtx بگیرم که گفتم بدرک اینو بگیرم یه مدت باهاش سر کنم که اینی شد که میبینید حسابی حالمو گرفته آخه همه چیز که سر پول نیست هم بددهنه هم توهین کرده هم ما رو ... حساب کرده .

داداش دست بردار بیخیال من فردا با لیون تماس میگیرم بشه واسطه ای تموم کنیم این داستان رو دیگه چی بگم آخه معذرت خواهی کردم میگم پول هم میدم شما فقط کارت رو بده باز هی شما بگو چرا آخه تموم نمیکنی داستان رو بره 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sasan.m گفته است :

انشالله که هیچ وقت به پست کلانتری نخورید - اما یکبار به کلانتری مراجعه کنین بعد ببینید که برای چه چیز ساده ای خودتون رو اذیت کردید ! انشالله این مشکل هم به زودی برطرف بشه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

داداش دست بردار بیخیال من فردا با لیون تماس میگیرم بشه واسطه ای تموم کنیم این داستان رو دیگه چی بگم آخه معذرت خواهی کردم میگم پول هم میدم شما فقط کارت رو بده باز هی شما بگو چرا آخه تموم نمیکنی داستان رو بره 

بنظرم اول به این لینک مراجعه کنید : 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

واسه تو تموم شدست الان امروز کل سایت توهین ها و انگ هایی که بهم چسپوندی دیدن فردا با هرکی معامله کنم ما رو اونطوری صدا میزنن که نوشتی .

لینک به دیدگاه

واسه تو تموم شدست الان امروز کل سایت توهین ها و انگ هایی که بهم چسپوندی دیدن فردا با هرکی معامله کنم ما رو اونطوری صدا میزنن که نوشتی .

نه آقا منو یه آماتور صدا میکنن نه شما من دیگه اینجا چیزی نمیتونم بفروشم شما راحت میتونید به خرید و فروش ادامه دهید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

نه آقا منو یه آماتور صدا میکنن نه شما من دیگه اینجا چیزی نمیتونم بفروشم شما راحت میتونید به خرید و فروش ادامه دهید 

الان هم مثبت دادم دیگه چی میخوای بیخیال دیگه بزار تموم شه این جریان 

لینک به دیدگاه

سلام 
حالا من نظرمو میگم ولی دوست عزیز اصلا اون دوستمون 1 میل پول داده به شما شما سر  100 تومن امتیاز منفی هم رفتید دادین اینقدر سریع که نمیرن علیه یه نفر بعدشم  الان شما مقصری  با لیون صحبت کنید که این پستای الکی علیه دوستمون گزاشتید پاک بشه و به جای اون امتیاز منفی + بزارن  یا اصلا هیچی نه که منفی  انشالله که به خوبی و خوشی تموم بشه 
صلوات بفرستید 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/26, 12:59:55، Sasan.m گفته است :

نه عزیز اینطور نیست .دوستانی که داریم این تاپیکو دنبال میکنیم همه چی واسمون مشخص شده. البته اشتباه از هر دو بوده .یکی اینکه شما جواب ندادی و یکی اینکه دوستمون زود قضاوت کرد

در کل این سو تفاهم روهم با حرکت عاقلانه و منطقی پایان بدیدن

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

چطور قبل خرید متوجه بشیم که کارت گرافیک مشکل  coil wine  دارد لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر و احترام.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Sasan.m گفته است :

دوست عزیزم به نظر من شما هم دیگه باید قدم پیش بزارید. ایشون اشتباهی انجام دادن و خودشون هم به این امر واقف هستن، از همه مهمتر در صدد جبران هم هستن به شخصه با حرفشون هم که میگن هیچکس در مورد شما نظر منفی پیدا نمیکنه و ایشون آماتور بودنموافقم.

شما هم کمی کوتاه بیایید و با واسطه لیون ماجرا رو تموم کنید.

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

راست میگن  دوستان دیگه کینه به دل گرفتن فایده نداره کاری که شده 
اون دوستمون هم با مسولین صحبت میکنن که منفی رو پاک کنن و همه چیز به روال عادی برگرده 
باز هم صلوات بفرستید 
بعدش هم تاپیک سرجاشه همه میبینن موضوع چی بوده 

photo_2016-10-17_13-18-14.jpg

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز ممنونم بابت نظرات دلگرم کنندشون .

من بخاطر مادر بزرگوار  و محترم ایشون  که چند بار باهام تماس گرفتن و بزرگواری شما عزیزان که در جریان این موضوع هستین از ایشون میگذرم و میبخشمش .

لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز ممنونم بابت نظرات دلگرم کنندشون .

من بخاطر مادر بزرگوار  و محترم ایشون  که چند بار باهام تماس گرفتن و بزرگواری شما عزیزان که در جریان این موضوع هستین از ایشون میگذرم و میبخشمش .

خوب شما لطف میکنید حالا چیکار کنیم؟ میخواهید کارت رو پس بدین پولتون رو پس بگیرین یا نه؟ شما چیکار میخواهید بکنید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...