رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Zotac GTX 980 Amp Edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

خوب شما لطف میکنید حالا چیکار کنیم؟ میخواهید کارت رو پس بدین پولتون رو پس بگیرین یا نه؟ شما چیکار میخواهید بکنید؟

همین الان 100 تومن رو به حسابت ریختم اچون کلی هزینه پست هم دادم اما دفعه دیگه با کسی معامله کردی بدبختش نکن .

فقط تایید کن که کامل پول رو یک میلیون و صد هزار قیمتی رو که تعیین کرده بودی به حسابت ریختم .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sasan.m گفته است :

همین الان 100 تومن رو به حسابت ریختم اچون کلی هزینه پست هم دادم اما دفعه دیگه با کسی معامله کردی بدبختش نکن .

پس دیگه مشکلی ندارین ایشالله؟ حله؟ 

من باز معذرت میخوام اشتباه کردم 

لینک به دیدگاه

من فردا اولین کاری که میکنم اون منفی رو سعی میکنم حذف کنم  که دیگه مشکلی نباشه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

پس دیگه مشکلی ندارین ایشالله؟ حله؟ 

من باز معذرت میخوام اشتباه کردم 

نه فقط تایید کن و بگو من مال مردم خور نیستم .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sasan.m گفته است :

نه فقط تایید کن و بگو من مال مردم خور نیستم .

حله 

لینک به دیدگاه

اقا مبارکه دیگه دعوا رو لطفا بزارید کنار. لطفا در مورد coil wine تو ضیح بدید که چه مشکلی هست با تشکر

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mrtash گفته است :

اقا مبارکه دیگه دعوا رو لطفا بزارید کنار. لطفا در مورد coil wine تو ضیح بدید که چه مشکلی هست با تشکر

کویل واین صدای سیم پیچ های برد هست که توی پاور مادربرد و پرافیک رایج هست البته بیشتر گرافیک و البته بیشتر انویدیا چیز خاصی نیست فقط نویز هستش و توی عملکرد تاثیری نداره ولی گارانتی بابتش تعویض میکنه

لینک به دیدگاه

اکثر کارت های 970 980 انویدیا دارن کویل واین توی amd من کمتر دیدم ولی اونم داره اصلا چیز مهمی نیستش و فقط صدا هست بنده 3 تا کارت اخیرا دستم اومد r9 280 و 970 zotac exterem و asus 970 strix همه کویل واین داشتن

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از این به بعد از سیستم واسطه لیون استفاده کنید 1% پورسانت میدین کمی طول میکشه ولی دیگه این داستان هارو نداره و اعصابتونم داغون نمیشه 
وقتی لیون داره این امکان رو به شما میده در مقابل مبلغی ناچیز چرا استفاده نمیکنید با خیال راحت و اعصاب اسوده خرید و فروش کنید

ممنون  و خدا وکیلی بعضی از دوستان کمی کم لطف هستن بنده هم یه بار جنسی فروختم که یکی از دوستان ایراد از خودش در اورد روش گذاشت برای اینکه نظرش سر خرید عوض شده بود و جنس رو پس فرستاد سالم بود بنده با دوست دیگه ای معامله کردم منظورم از این حرف اینه که سریع سر یه چیز کوچیک فکر نکنید طرف کلاه بردار یا مال مردم خور یا دزد هستش شرافت و انسانیت برای همه بچه های گل لیون مهمه و یکی از ملاک هاشونه 

پاینده باشید

ویرایش شده توسط Trafalgar D Water Law
غلط املایی :| D:
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...