رفتن به مطلب

سربازیتون چگونه بود ؟

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب رفقا 

راستش من شنبه اعزامم به پادگان شهید عبدالحمید انشایی مرکز 02 پرندک ! 

گفتم اگه چیزی لازم هست بدونم بگید که بدونم ! 

دمتون گرم - خلاصه که اگر بار گران بودیم رفتیم  O.o

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 33 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

عرض ادب رفقا 

راستش من شنبه اعزامم به پادگان شهید عبدالحمید انشایی مرکز 02 پرندک ! 

گفتم اگه چیزی لازم هست بدونم بگید که بدونم ! 

دمتون گرم - خلاصه که اگر بار گران بودیم رفتیم  O.o

سلام عزیز به سلامتی 

از خدمت با همه سختی هاش فقط یه خاطره میمونه :)

اشتباه نکنم پادگان داخل تهرانه؟ شما هم ساکن تهران . اموزشی ما که یک شهر دیگه بود بعد فرستادن شهر خودمون.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmadsa گفته است :

سلام عزیز به سلامتی 

از خدمت با همه سختی هاش فقط یه خاطره میمونه :)

اشتباه نکنم پادگان داخل تهرانه؟ شما هم ساکن تهران . اموزشی ما که یک شهر دیگه بود بعد فرستادن شهر خودمون.

سلام و عرض ادب 

پادگان نمیدونم داخل تهران حساب میشه یا نه 

اما ادرسش پرندک هستش - از میدون ازادی 45 دقیقه با تامسی فاصله داره

چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که شنیدم شبا 9 خاموشیه و احتمالا قبل از 5 بیدارباش ! 

خلاصه خدا اخر عاقبتمون رو بخیر کنه 

لینک به دیدگاه

سلام اقا فرشاد...اولش یه نمه سخت میگذره اما زود عادت میکنی.

خدمت چیز عجیب غریبی نداره ولی خب اولش بعضی چیزهاش جدیده مثلا تو خدمت جالبه که همه جور ادمی میبینی.بی اعتماد نباش اما اعتماد هم نکن.جدی باش و البته مدارا کن...و یه جالبی دیگش اینه که وقتی حرفه ای و اب دیده ی اون  محیط شدی میبینی تموم شد!

از درجه دارها نترس اما جوری رفتار کن که فکر کنن ازشون حساب میبری مخصوصا اولش میخوان گربه رو دم حجله...خلاصه اولش نشون بده کاملا سربه راه و گوش به فرمانی!

سخت نگیر و سعی کن تا میتونی یاد بگیر...هر چیزی که ارزش یادگیری رو داره حتی بیرون از محیط خدمت ازین زمان تا میتونی استفاده کن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

سربازی خوبه 3 ماهه تموم بشه! وگرنه تنها تاثیری که رو ادم میزاره مزخرف تر شدنه!

من که تو خدمت با دخانیات اشنا شدم بقیه رو نمیدونم

Sent from my HUAWEI MATE 8

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

سلام اقا فرشاد...اولش یه نمه سخت میگذره اما زود عادت میکنی.

خدمت چیز عجیب غریبی نداره ولی خب اولش بعضی چیزهاش جدیده مثلا تو خدمت جالبه که همه جور ادمی میبینی.بی اعتماد نباش اما اعتماد هم نکن.جدی باش و البته مدارا کن...و یه جالبی دیگش اینه که وقتی حرفه ای و اب دیده ی اون  محیط شدی میبینی تموم شد!

از درجه دارها نترس اما جوری رفتار کن که فکر کنن ازشون حساب میبری مخصوصا اولش میخوان گربه رو دم حجله...خلاصه اولش نشون بده کاملا سربه راه و گوش به فرمانی!

سخت نگیر و سعی کن تا میتونی یاد بگیر...هر چیزی که ارزش یادگیری رو داره حتی بیرون از محیط خدمت ازین زمان تا میتونی استفاده کن.

موفق باشی.

مرسی 

خیلی جالب و خوب نوشتید - واقعا لذت بردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

سلام و عرض ادب 

چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که شنیدم شبا 9 خاموشیه و احتمالا قبل از 5 بیدارباش ! 

واسه ما 10 خاموشی بود 3.5 بیدار باش

2 ماه اموزش هر چی باشه رد کن بره تو اموزش با کسی درگیر نشو چون هر کی میره یه طرفی

اما تو یگان وضعیت یه کم فرق میکنه ، با هر کسی گرم نشو چون ممکنه همون دوستت بزار تو ویترین به فروش بری ، نه به کسی رو بده از نه کسی بترس ، به هیچ عنوان با افراد رسمی درگیر نشو ، از سرباز جماعت نترس مخصوصا اونایی که پایشون بیشتره فقط اول کار مراعات کن چون آش خور حساب میشی و یه کم باید حرف شنو باشی بعد که پایت رفت بالا ، روال کار میاد دستت

واسه آموزش هم هیچی با خودت نبر (من نمیدونستم ، یه ساک قونده با خودم وسایل بردم) همه چی بهت میدن ، اگه هم شهر خودتی آموزش دیگه چه بهتر ، پنچ شنبه ظهر میای خونه ،  شنبه صبح میری اونجا

در کل سعی کن فکر خونه و بقیه چیزها رو واسه یه مدت نسبتاً طولانی فراموش کنی و بچسبی به خدمتت ، هر چی بیشتر فکر این چیزا باشی خدمتت سختر میشه اما اگه بیخیال باشی راحت میاد و میره ، درسته کلاً عذابه (واسه من اینجوری بود واسه بعضیا راحت بود) اما بعدش خودش خاطره میشه و اگه تونستی چیز یاد بگیر ، بغدا به درد میخوره ، خلاصه تجربه خوبی نیست اما اجباره باید رفت

سوالی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mephist33 گفته است :

سربازی خوبه 3 ماهه تموم بشه! وگرنه تنها تاثیری که رو ادم میزاره مزخرف تر شدنه!

من که تو خدمت با دخانیات اشنا شدم بقیه رو نمیدونم

Sent from my HUAWEI MATE 8

نمیدونم والا ! منم از همینش میترسم اما حرف های بقیه دوستان هم برام جالب و مهمه ! اما ممنون حواسم رو راجع به دخانیاتش جمع میکنم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

واسه ما 10 خاموشی بود 3.5 بیدار باش

2 ماه اموزش هر چی باشه رد کن بره تو اموزش با کسی درگیر نشو چون هر کی میره یه طرفی

اما تو یگان وضعیت یه کم فرق میکنه ، با هر کسی گرم نشو چون ممکنه همون دوستت بزار تو ویترین به فروش بری ، نه به کسی رو بده از نه کسی بترس ، به هیچ عنوان با افراد رسمی درگیر نشو ، از سرباز جماعت نترس مخصوصا اونایی که پایشون بیشتره فقط اول کار مراعات کن چون آش خور حساب میشی و یه کم باید حرف شنو باشی بعد که پایت رفت بالا ، روال کار میاد دستت

واسه آموزش هم هیچی با خودت نبر (من نمیدونستم ، یه ساک قونده با خودم وسایل بردم) همه چی بهت میدن ، اگه هم شهر خودتی آموزش دیگه چه بهتر ، پنچ شنبه ظهر میای خونه ،  شنبه صبح میری اونجا

در کل سعی کن فکر خونه و بقیه چیزها رو واسه یه مدت نسبتاً طولانی فراموش کنی و بچسبی به خدمتت ، هر چی بیشتر فکر این چیزا خدمتت سختر میشه اما اگه بیخیال باشی راحت میاد و میره ، درسته کلاً عذابه (واسه من اینجوری بود واسه بعضیا راحت بود) اما بعدش خودش خاطره میشه و اگه تونستی چیز یاد بگیر ، بغدا به درد میخوره ، خلاصه تجربه خوبی نیست اما اجباره باید رفت

سوالی بود در خدمتم

سلام 

یا حضرت عباس ! 3.5 شب ؟؟؟ 

من واقعا اگر بخوام هم نمیتونم 3.5 بلند شم ! سرگیجه شدید میگیرم ! 

میشه بدونم شما کجا اموزشی رو گذروندی ؟؟؟ بعد بنظرتون اگه پنجشنبه بیام خونه میشه جمعه غروب برم پادگان جون با این وضعیت برای شنبه صبح حداقل ساعت 3 باید از خوننه بزنم بیرون !!! 

و اینکه ممنون - حواسم رو جمع میکنم 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

سلام و عرض ادب 

چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که شنیدم شبا 9 خاموشیه و احتمالا قبل از 5 بیدارباش

عادت میکنی :).

مطلب که زیاده همونطور که دوستان گفتن.

ویرایش کردم ته دلت یه هو خالی نشه....

در مورد دخانیات هم تا خودت نخواهی عمرا کسی بتونه مجبورت کنه.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

توی زندگی مصیبت به معنی دقیق کلمه زیاد داشتم، اما نیکبخت بودم که به هر شکلی بود تونستم معافی بگیرم.

لینک به دیدگاه

داداش من خودم اموزشیمو تو کرمانشاه بودم نصفشو نصفشم رفتیم نیشابور. خلاصه مونده به اموزشگاهت. اگه اموزشگاهت خوب باشه از لحاظ امکانات اذیت نمیشی. ببین یه کلام باید از لحاظ روحی خودتو برا هر حرفی اماده کنی هرچی گفتن به خودت نگیری. خلاصه باید باشی سنگ خودتو بزنی به اون راه. خوش باشی. تا میتونی خوش بگذرون. دنیا دوروزه واین روزا میگذره غمی نیس. من معلم وظیفه بودم خدمت خدارو شکر برام عین چشم به هم زدن گذاشت ولی اموزشی اولش یکم سخت بود. خلاصه بگم برات تا بیای عادت کنی یکم سخته. سعی کن با هم خدمتیات خوش باشی و از همه مهمتربه کسی اعتماد نکنی. خدمت جوریه زیراب زنی زیاد توش دیده  میشه اصلا برا همین میگن خدمت مردت میکنه چون با هرکس از هر مدلی میفتی میبینی چه ادمایی پیدا میشن. خلاصه سعی کن به دور از دردسر باشی و خودتو بزنی به کوچه علی چپ. یه هفته صبر کنی بعد میشه برات عادی.من اینجور خلاصه کنم برات من 30 روز بدون مرخصی موندم تو پادگان اشتباه کردم باعث شد روزای اخر خیلی حوصلم سر بره. هر هفته که مرخصی بدن سعی کن بری بیرون بگردی حال و هوات عوض شه. ببین گفتنی زیاده و وقت کم . خلاصه شو گفتم برات. موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

سلام و عرض ادب 

همونطور که گفتم عادی میشه غصه نخور. اونقد ازت کار بکشن 9 که سهله از 8 بخوابی.

راستی اگه تو شهر خودتونه که خوش به حالت. من 24 ساعت فاصله داشتم باشهر خودم.

لینک به دیدگاه

اینم بگم ما افتادیم ماه رمضون 3 بیدارمون میکردن یعنی ده میخوابیدیم تا 3 حسابی کمبود خواب گرفته بودیمو اینکه کلاس ملاس بخاطر ماه رمضون زیاد نبود باعث شد سخت بگذره. خدمت خوبیش اینه ازت حسابی کار بکشن تا نفهمی زمان کی اومد کی رفت. باور کن یه ماه پدرمون درومد از بیکاری. ولی بعدش اموزشای اصلی شروع شد دیگه چیزی نفهمیدیم.

لینک به دیدگاه

راس میگن دوستان من رفته رفته میخونم برا هرکدوم نظرمو میگم خخ. دخانیات دورشو خط بکش. برا خودت دردسر میشه. ببین هرکی هرچی گفتن بهت ازی گوش بگیر ازون یکی ول کن بره. نگران ساعت خوابتم نباش اتوماتیک سر دوروز خودت ست میشی باهاش. سعی کن با رسمیا همونطور که دوستان گفت درگیر نشی سعی کن باهاشون یجورایی نزدیک بشی تو اینده بدرد میخورن. کلا با کسی درگیر نشو که ضررشو میبینی. زیاد نوشتم خخ.

لینک به دیدگاه

از امروزم تمرین کن نه بخواب 5 پاشو تا کمی عادت کنی. یکمم برو بدو صبحا خودتو گرم کن تا اذیت نشی. خوبیش اینه تو اموزشی جوری میسازنت میشی توپ! بعد اموزشی تقریبا راحت میشی.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

توی زندگی مصیبت به معنی دقیق کلمه زیاد داشتم، اما نیکبخت بودم که به هر شکلی بود تونستم معافی بگیرم.

والا من خیلی وقته مشکل سرگیجه و بیخوابی دارم ! تقریبا ازمایش هم نمونده که نداده باشم ! میخواستم برای معافی اقدام کنم از دوست و اشنا شنیدم که کارت قرمز میدن و ادم دیوانه حساب میکنن و ... ترسیدم پا پیش نگذاشتم ! با این حال تبریگ به شما که تونستید از این مخمصه نجات پیدا کنید 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

راس میگن دوستان من رفته رفته میخونم برا هرکدوم نظرمو میگم خخ. دخانیات دورشو خط بکش. برا خودت دردسر میشه. ببین هرکی هرچی گفتن بهت ازی گوش بگیر ازون یکی ول کن بره. نگران ساعت خوابتم نباش اتوماتیک سر دوروز خودت ست میشی باهاش. سعی کن با رسمیا همونطور که دوستان گفت درگیر نشی سعی کن باهاشون یجورایی نزدیک بشی تو اینده بدرد میخورن. کلا با کسی درگیر نشو که ضررشو میبینی. زیاد نوشتم خخ.

اقا ممنون - سلامت و موفق باشید 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

اقا ممنون - سلامت و موفق باشید 

ببین اره نرو یه برچسب میزنن بهت از زندگی معاف میشی. نگران ساعت خواب نباش. اونجا چون اکثر کلاسا فیزیکیه خسته میشی خودت میخوابی. فرصتی برا فکرای اضافه نمیمونه.

یه چیزم بگم ادم جو میگیره شبا دیر میخوابه اونجا ازون کارا نکن از هرلحظت برا خوابیدن استفاده کن. بخواب تا توانی.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

ببین اره نرو یه برچسب میزنن بهت از زندگی معاف میشی. نگران ساعت خواب نباش. اونجا چون اکثر کلاسا فیزیکیه خسته میشی خودت میخوابی. فرصتی برا فکرای اضافه نمیمونه.

من هم همین رو شنیدم ! باز هم ممنون که وقت گذاشتید 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم سوالی بود بگو. یه کاریم کن برو تو نت سرچ کنی راجب پادگانت یه سری سایتارو میاره که سربازای اونجا خاطراتشونو مینویسن. برو بخون خیلی کمک میکنه بهت از لحاظ روحی اماده شی.

لینک به دیدگاه

سلام.

حدود 2 ماهه خدمتم تموم شده.
ناجا افتادم و اموزشی کرمان شما ارتشی و اموزشی تهران. واسه من اموزشی مصیبت بود و یگان بهشت شما فعلا اموزشیت بهشته ایشالا یگانتم بهشت بشه.

من باید الزاما همش میموندم اونجا چهارشنبه ساعت 4 ظهر با 19 ساعت راه ولم میکردن تا شنبه 4 صبح!!  شما با خوش شانسی هرچی تمامتر اگر پست نباشی هر روز میزارن عصر بری خونه!! برو حال کن.

بهترین کار اینه که خودتو بچه خوب و با جربزه نشون بدی و منشی شی. بهترین چیز تو اموزشی منشی شدنه بعدش انباردار. منشی بشی پست نمیدی.

معمولا هفته ای یه بار یا دوبار باید وایسی پست اما منشی ... بخوره ممکنه سه بار بزاره.

واسه اموزشی هیچی نبر جز یه مقدار خرما و موادی که بی ارزشه ولی با ارزشه. چون هرچیز ارزشی ببری ازت میزنن. اب حتما ببر شنیدم پرندک قحطی ابه.

مدرکت چیه؟ اگر صفری حتما حتما شب قبل موهات رو با 0 موزر بزن با 0 دقیقا چون خیلی سر مو اذیتت میکنن. صورتتم همون روز اول با صفر بزن.

کلا سعی کن تو اموزشی نه حموم بری نه مو و صورت اصلاح کنی. من که تو کل اموزشی و یگان یه بار هم از حموم و اصلاح پادگان استفاده نکردم.

قبل اعزام حتما حتما برو گمرک سمت میدون قزوین این چیزایی که میگم بخر و به جونم دعا کن حتما برو ببین نری پشیمون میشی برو.

پوتین طبی بگیر برای شناساییش هم اول بگو بهمن معمولی بهت بدن بعدش بگو بهمن کادر بده کاملا تفاوشتون محسوسه بسیار سبکتر و خوش پاتر هست. دوتا جوراب اضافه بگیر با دوتا زیرپیرن سفید اضافه. گتر یا یه همچین چیزایی بود کش گتر بگو مدل نرم مشکی بهت بده حتما بگیر. اینا رو بگیر مخصوصا پوتین رو. شاید 80 تومن الان پول پوتین بدی ولی دوبار رژه برید متوجه تفاوت پای خودت و بقیه میشی بگذریم که بهمن کادر تا نصف خدمت کلا همراهته و بهمن معمولی زیر 6 ماه پکیده با جنس اشغالش.

اسپر خوشبو کننده ببر حتما.

اونجا یه شامپوی مزخرفی میدن باهاش حتما هرشب برو موهاتو بشور. البته خداروشکر تو تو اب و هوای تهرانی و مشکل نداری من بعد 2 سال هنوز پوست و موی سرم به حالت قبل برنگشته!!

در کل اینو بهت بگم که اموزشیت فعلا هتله یگانتو سعی کن اوکیش کنی که اون هم بیشتره و هم سخت تر.

تو خدمت جز فرمانده خودت و رئیس پادگان کسی ... ت نباشه. هیشکی نمیتونه کاریت کنه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

حدود 2 ماهه خدمتم تموم شده.
ناجا افتادم و اموزشی کرمان شما ارتشی و اموزشی تهران. واسه من اموزشی مصیبت بود و یگان بهشت شما فعلا اموزشیت بهشته ایشالا یگانتم بهشت بشه.

من باید الزاما همش میموندم اونجا چهارشنبه ساعت 4 ظهر با 19 ساعت راه ولم میکردن تا شنبه 4 صبح!!  شما با خوش شانسی هرچی تمامتر اگر پست نباشی هر روز میزارن عصر بری خونه!! برو حال کن.

بهترین کار اینه که خودتو بچه خوب و با جربزه نشون بدی و منشی شی. بهترین چیز تو اموزشی منشی شدنه بعدش انباردار. منشی بشی پست نمیدی.

معمولا هفته ای یه بار یا دوبار باید وایسی پست اما منشی ... بخوره ممکنه سه بار بزاره.

واسه اموزشی هیچی نبر جز یه مقدار خرما و موادی که بی ارزشه ولی با ارزشه. چون هرچیز ارزشی ببری ازت میزنن. اب حتما ببر شنیدم پرندک قحطی ابه.

مدرکت چیه؟ اگر صفری حتما حتما شب قبل موهات رو با 0 موزر بزن با 0 دقیقا چون خیلی سر مو اذیتت میکنن. صورتتم همون روز اول با صفر بزن.

کلا سعی کن تو اموزشی نه حموم بری نه مو و صورت اصلاح کنی. من که تو کل اموزشی و یگان یه بار هم از حموم و اصلاح پادگان استفاده نکردم.

قبل اعزام حتما حتما برو گمرک سمت میدون قزوین این چیزایی که میگم بخر و به جونم دعا کن حتما برو ببین نری پشیمون میشی برو.

پوتین طبی بگیر برای شناساییش هم اول بگو بهمن معمولی بهت بدن بعدش بگو بهمن کادر بده کاملا تفاوشتون محسوسه بسیار سبکتر و خوش پاتر هست. دوتا جوراب اضافه بگیر با دوتا زیرپیرن سفید اضافه. گتر یا یه همچین چیزایی بود کش گتر بگو مدل نرم مشکی بهت بده حتما بگیر. اینا رو بگیر مخصوصا پوتین رو. شاید 80 تومن الان پول پوتین بدی ولی دوبار رژه برید متوجه تفاوت پای خودت و بقیه میشی بگذریم که بهمن کادر تا نصف خدمت کلا همراهته و بهمن معمولی زیر 6 ماه پکیده با جنس اشغالش.

اسپر خوشبو کننده ببر حتما.

اونجا یه شامپوی مزخرفی میدن باهاش حتما هرشب برو موهاتو بشور. البته خداروشکر تو تو اب و هوای تهرانی و مشکل نداری من بعد 2 سال هنوز پوست و موی سرم به حالت قبل برنگشته!!

در کل اینو بهت بگم که اموزشیت فعلا هتله یگانتو سعی کن اوکیش کنی که اون هم بیشتره و هم سخت تر.

تو خدمت جز فرمانده خودت و رئیس پادگان کسی ... ت نباشه. هیشکی نمیتونه کاریت کنه.

اقا ممنونم - خداییش یکم روحیه گرفتم دم همتون گرم زحمت کشیدید 

راستش یک مطلبی شنیدم راجع به اینکه تک پسرها تو شهر خودشون خدمت میکنند که البته باید یکسری مدارک از ثبت احوال ببرند حالا دنبالش رو میگیرم ببینم چی میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

سلام 

یا حضرت عباس ! 3.5 شب ؟؟؟ 

من واقعا اگر بخوام هم نمیتونم 3.5 بلند شم ! سرگیجه شدید میگیرم ! 

میشه بدونم شما کجا اموزشی رو گذروندی ؟؟؟ بعد بنظرتون اگه پنجشنبه بیام خونه میشه جمعه غروب برم پادگان جون با این وضعیت برای شنبه صبح حداقل ساعت 3 باید از خوننه بزنم بیرون !!! 

و اینکه ممنون - حواسم رو جمع میکنم 

کرج ، کچویی ، سازمان مخوف زندانها

راستی وسایل شخصی یادت نره حتما ببر ، مسوکل خمیر دندان ، قاشق  لیوان ، از این جور چیزا ، حمام هم آخر هفته میای خونه راحت

بدبختی من اینجاست که خوابم در حد المپیک سبکه یعنی تو هفته 2 ساعت خواب راحت نداشتم از شانس من بغل دستیم تازه نامزد کرده بود صبح تا شب همینجوری فقط میخوند دیونم کرده از بیخوابی میمردم

تو یگان هم وضعیت همینجوری بود ، شب یکی ناله میکرد ، یکی گاز سمی پخش میکرد و ... با بدبختی و کلی رازو نیاز تموم کردم چون خواب نداشتم همیشه سر درد داشتم و با همه درگیر میشدم خلاصه خیلی بهم سخت گذشت تا دو سال بعد خدمت همش کابوس های خدمتو میدیدم و بعضی وقتها تو خواب بدترین کابوسم شده بودکه دوباره سرباز شدم با وضعیت دیسک کمرو آرتورز پام که اثرات خدمت واسم بود

با هر کسی دوست بشو اما به هیچ کس اعتماد نکن و حرف دلتو نگو چون 3 سوت فروش میری ، خودتو نه زرنگ نشون بده و نه تنبل ، چون تو خدمت اگه اسمت در بیاد تنبلی هر چی هم کار بکنی همونه فقط تو سری میخوری ، زرنگ هم باشی فقط کار میندازن رو سرت ،

مطابق پست قبل ، تو آموزشی بهترین منشی بودنه یا اگه کامپیوتر خوب  بلدی یه جایی تو یگان لازمشون میشی

لینک به دیدگاه

اقا راستی اینو بگم سعی کن بری تو اشپزخونه کار کنی تو اموزشی. اردو هم نمیری از همه کمتره مسئولیتش.

همون اول میپرسن خودت پاشو زود داوطلب شو. تو اموزشی هر روز ول نمیکنن فقط روزای اخر هفته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...