رفتن به مطلب

[پایان یافت] (مشکل با ماتریکس )قیمت گذاری روی R9 290x lightning

mt_Acm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به به شاهکار MSI !! 

تعویض با 980 %100 اشتباه بزرگی هستش !حتی TI

نه بفروش نه تعویض فقط چندتا از گزینه های بازی ها مثل - Anti-Aliasing -SHADOW - رو توی گیم ها پایین بیار (shadow medium -high-AA-FXAA SMAA) FHD

فکر نکنم توی هیچ گیمی (17-2016) مشکلی توی فریم کم داشته باشید . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کارت خیلی خوبیه منتها بستگی داره شما چی دادی که اینو بجاش بهت دادن.ا گر 380دادی اینو دادن بهت که خیلی حال دادن دستشون درد نکنه? اما 290x خودشو له کنه پرفرمنسش نمیرسه به ۹۸۰رفرنس حتی این مدلش، مگر روی رزولوشن های خیلی بالا و 4kکه از مزیت مموری باس بالاترش بهره میبره. حتی روی 4k هم برتریش در موارد خاصه وبیشتر تو عناوین amd optimized و بازیهایی که برای معماری GCN بهینه شدن خودشو نشون میده وگرنه روی رزولوشنهای پایینتر مخصوصا 1080pمدلهای اورکلاک شده ۹۷۰هم 290x رو تو بیشتر گیمها میگیرن. نگهش دار استفاده کن اگر با 380تعویضش کردن برات

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

تو بازیهای جدیدم  ۹۸۰ خیلی بهتره من خودم تو بازی کوانتوم بریک و تام رایدر تست زدم

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

کسی میدونه مدل lithining با رفرنس چقدر تفاوت پرفرمنس دارن؟ من گیمینگ و ترای ایکس 290 رو داشتم همچنین رفرنس. تفاوت گیمینگ با رفرنس درحد 3 فریم و تفاوت گیمینگ با ترای ایکس هم نهایت 2 فریم بود. ولی فک کنم lithining پرفرمنس خیلی بیشتری نسبت به رفرنس داشته باشه.وگرنه کارت 1.5 تومنی رو در زمان خودش کی میومد 2تومن بگیره. اگه بحث دما هم باشه باز ترای ایکس دماش از 65 بالاتر نمیرفت

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mt_Acm گفته است :

اره  والا  اصلا  جعبشو باز  میکنی   دلتو میبره

ولی خب گفتم تا ننداختمش رو سیستم  یه قیمت بگیریم ببینیم  چند میبرن

البته واقعا  فک نکنم کسی الان  1900 بده به این

ارزش مادیش نهایت 1/2 هست ، کاری به دیجی کالا نداشته باش چند زده ، کسی بخواد بخره بیشتر از این پولی نمیده، پس استفاده کن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

ارزش مادیش نهایت 1/2 هست ، کاری به دیجی کالا نداشته باش چند زده ، کسی بخواد بخره بیشتر از این پولی نمیده، پس استفاده کن

متاسفانه  کارت  مشکل داره   وگرنه مطمئن باش  گارانتی ازین لطفا به کسی نمیکنه . قشنگ معلومه باز شده

درایورو ک میریزی صفحه سیاه میشه دیگه هیچی ملوم نیس  ریستم که میکنی همینطور   اخر سر باید با انبورد بالا بیای

ساکن تهرانم نیستم برم اونجا  کارمو راه بندازم

لینک به دیدگاه

سلام داداش.

اگه کارت شما  r9 380 بوده نسبت به این کارتی که گرفتی

حداقل بین 20% تا 30% از لحاظ کارایی و اجرا قوی تره و فریم بیشتر میده 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

متاسفانه  کارت  مشکل داره   وگرنه مطمئن باش  گارانتی ازین لطفا به کسی نمیکنه . قشنگ معلومه باز شده

درایورو ک میریزی صفحه سیاه میشه دیگه هیچی ملوم نیس  ریستم که میکنی همینطور   اخر سر باید با انبورد بالا بیای

ساکن تهرانم نیستم برم اونجا  کارمو راه بندازم

ویندوزو عوض کن جدید ترین نسخه ویندوز 10 رو بگیر + اخرین ورژن درایور ، گاهی مشکل از ساده ترین چیز هایی هست که فکرشم نمیکنی 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahdi D گفته است :

ویندوزو عوض کن جدید ترین نسخه ویندوز 10 رو بگیر + اخرین ورژن درایور ، گاهی مشکل از ساده ترین چیز هایی هست که فکرشم نمیکنی 

4 تا درایور گرفتم  هیچ کدوم نشد

روی دوتا سیستم  هم همین مشکلو داشت

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

4 تا درایور گرفتم  هیچ کدوم نشد

روی دوتا سیستم  هم همین مشکلو داشت

عجب ، فردا برو سر ماتریکس ، منم یک برد ماه پیش دادم بهشون که یکی از پین هاش از پایه لق بود ، زحمت کشیدن پینو از بیخ کندن و گفتن شامل گارانتی نیست :| خدا هیچ بشریو درگیر گارانتی نکنه 

راستی ببین بایوس روی ln2 سویچ نشده باشه ، 

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

سلام یکی از دوستان بنده هم مشکل دما داشت کارتش فرستاد گارانتی برگشت دید همونه که بود بی خیال گارانتی میشه و بازش میکنه میبینه یه مایع لزیج همون شل  خودمون به جای خمیر سیلکون زیره gpu هست بعد میگیره خمیر cf3 میرزه خودش دما 25 درجه میاد پایین تو فول لود

خلاصه بنده به شخصه با این اتفاقات دیگه سمت گارانتی ماتریس نمیرم

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، woooo639 گفته است :

سلام یکی از دوستان بنده هم مشکل دما داشت کارتش فرستاد گارانتی برگشت دید همونه که بود بی خیال گارانتی میشه و بازش میکنه میبینه یه مایع لزیج همون شل  خودمون به جای خمیر سیلکون زیزه gpu هست بعد میگیره خمیر cf3 میرزه خودش دما 25 درجه میاد پایین تو فول لود

حالا  دما به کنار  کلا درایور نصب نمیشه روش   درایور نصب میکنی قاطی میکنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mt_Acm گفته است :

پیگیر باش شدید من هم برات ارزو موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

2 سال دیگه گارانتی داره دیگه ، فردا ببر داستانو بگو ، نگرانشم نباش ، اگرم نتیجه نگرفتی کمی صداتو ببر بالا حل میشه :دی

لینک به دیدگاه

درایور رو از سایت سازنده گرفتین دیگه ؟

شما اول با ddu درایور های قبلی رو پاک کردین ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر باز شده باشه احتمالا  تست اورکلاک با نیتروژن هم  شده. چون  معمولا کسی این کارت رو برای استفاده معمولی نمیگیره و کلا سری لایتنینگ با تمرکز روی نیتروژن مایع ساخته شده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahdi D گفته است :

2 سال دیگه گارانتی داره دیگه ، فردا ببر داستانو بگو ، نگرانشم نباش ، اگرم نتیجه نگرفتی کمی صداتو ببر بالا حل میشه :دی

:)   شهر ما نمایندگی  نداره ..  تلفنی ام صداتو ببری بالا کلا  کارتتو پرت میکنن یه گوشه ای تا وقتی که ایمان بیاری بهشون

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

درایور رو از سایت سازنده گرفتین دیگه ؟

شما اول با ddu درایور های قبلی رو پاک کردین ؟

بله همرو پاک کردم  درایور هم دی وی دی خودش هم  catalyst هم crimson  رو تست زدم  نشد که نشد

در 1 دقیقه قبل، Bahman گفته است :

اگر باز شده باشه احتمالا  تست اورکلاک با نیتروژن هم  شده. چون  معمولا کسی این کارت رو برای استفاده معمولی نمیگیره و کلا سری لایتنینگ با تمرکز روی نیتروژن مایع ساخته شده

اره فک کنم قشنگ  رُسشو کشیدن 

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست من شما با توجه به رسید و برگه ای که برات ارسال کردن میتونی بری تعزیرات و شکایت کنی.

ماتریکس به دلیل اینکه نمایندگی msi رو ازش گرفتن داره بازی در میاره و مطمعن باش خودتو بکشیم به جای مثبتی نمیرسی.

پس تا این مدرک جرم رو ندادی بره برو شکایت کن اونا لنگ تو بشن نه تو لنگ اونا.

واقعا متاسفم برای این مملکت همه چی رو 4 برابر قیمت باید بخریم اخرشم اینجوری...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز اگه درایور نصب نمیشه احتمالا نیاز داره بایوس بزنی و اگه حل نشد ببر گارانتی آخرش جوابگو هستند

لینک به دیدگاه

آقا من یه موضوعی رو بگم...

کارت نو که بعید می دونم بدن کلا هیچ گارانتی ای اینجوری نیست ..وقتی جنسو rma می کنی قطعه ی شما  رو یاتعمیر می کنن یا با قطعه ی سالم تعویض می کنن مگر اینکه خیلی اوایل لانچ باشه کارت نداشته باشن بهت بدن کارت نو بدن..(گارانتی بین المللی) ...

الانم به شما کارت تعمیری دادن برو ببین تو انبارشون چی دارن وردار بیار...(البته همونجا تست کن..) .... وگرنی بری خودتو بترکونی یه کارت با بسته بندی تر و تمیز بهت میدن که اونم تعمیری 90 درصد تعمیریه... ببین میتونی یه 980ti ای چیزی ازشون بکنی با نه ..(یا fury ای چیزی اگه داشتن)

گارانتی های بین مللی که من باهاشون کار کردم (گرافیک xfx ..دوبار کارت خراب برام فرستادن منتظرم سومیش بیاد) رفقا هم یکی با ایسوس بوده که مابه التفاوت داده یه مدل مین بالاتر بهش دادن...

یه مورد هم evga بعد از 3 تا کارت خراب جایگزین چهارمیش سالم بوده....

حرف من در یک کلام ببین تو انبارشون چی دارن یه چیز خوب ور دار... زیاد درگیر اینکه کارت نو بهت بدن نباش ندارن که بدن اگرم بخوان جنس خودتو بفرستن msi برای rma یه یه ماهی الافی...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

دوست من شما با توجه به رسید و برگه ای که برات ارسال کردن میتونی بری تعزیرات و شکایت کنی.

ماتریکس به دلیل اینکه نمایندگی msi رو ازش گرفتن داره بازی در میاره و مطمعن باش خودتو بکشیم به جای مثبتی نمیرسی.

پس تا این مدرک جرم رو ندادی بره برو شکایت کن اونا لنگ تو بشن نه تو لنگ اونا.

واقعا متاسفم برای این مملکت همه چی رو 4 برابر قیمت باید بخریم اخرشم اینجوری...

ممنون از راهنماییت ///    کاش باشکایت درست میشد 

در 5 دقیقه قبل، mjmjmj61 گفته است :

سلام

دوست عزیز اگه درایور نصب نمیشه احتمالا نیاز داره بایوس بزنی و اگه حل نشد ببر گارانتی آخرش جوابگو هستند

لینک به دیدگاه

یک کارت گرافیک قدیمی ارزش نگه داشتن نداره اگه پول خوبی تو دست بالت باشه الان بهترین انتخاب به نظرم اگه فن ای ام دی هستی اینه که اینو بفروشی یک تومن دویست بزاری روش 480 رو بخری تا دو سه سالی خیالت از گیم ها راحت باشه ولی اگه فن انویدیا هستی بهترین حالت بازم اینه این کارتو بفروشی و نسخه 1060 رو تهیه کنی چون هیچ وقت خرید یا استفاده از کارت های قدیمی با وجود کارتهای جدید عاقلانه نیست برای کسی که میتونه با فروش کارت و کمی هزینه بیشتر مدل جدید کارت های گرافیکی رو بخره یا کسی که قصد خرید کارت جدید رو داره بهتره از مدل های جدید استفاده کنه تا قدیمی . بعضی ها هستن که فکر میکنن 980ti الان خریدش عاقلانه است در صورتی که اینطور نیست و خرید 1070 عاقلانه تره حتی اگه دو سه فرم کمتر بده اما به روز تره و بهینه تر و فول امکانات تر.

لینک به دیدگاه

سلام یکی از دوستان بنده هم مشکل دما داشت کارتش فرستاد گارانتی برگشت دید همونه که بود بی خیال گارانتی میشه و بازش میکنه میبینه یه مایع لزیج همون شل  خودمون به جای خمیر سیلکون زیره gpu هست بعد میگیره خمیر cf3 میرزه خودش دما 25 درجه میاد پایین تو فول لود
خلاصه بنده به شخصه با این اتفاقات دیگه سمت گارانتی ماتریس نمیرم

جالب اینه که من میخواستم یه کارتو از یکی از دوستان بخرم که پشتش واسه تعویض خمیر باز شده بود بعد دختره دیوونه برگشته میگه از گارانتی خارج شده و اگه میخوای گارانتی ما پشتش باشه باید بفرستی تا ما خمیرشو عوض کنیم.
زرشک من دزد دست شما نمیدم بی وجدان ها

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

دوستان داشتن می گفتن 290x داخل بازیها کرش میده مخصوصا بازی جتی ای وی

منتهی یه چیزی که باید بدونی اینه که سری لایتنینگ همیشه قوی ترین کارت گرافیک محصوب میشه و مخصوص اورکلاک طراحی شده پس اگر شما باچنسن محصوصلی اور نکردید قطعا 30 درصد از کارایی اونو بلااستفاده گزاشتید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...