رفتن به مطلب

[پایان یافت] (مشکل با ماتریکس )قیمت گذاری روی R9 290x lightning

mt_Acm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

داداش من چون کارت شما مشکل داشته دلیل نمیشه کل amd رو ببری زیر سوال. -_- این مشکل ممکنه برای هرکارتی پیش بیاد. مثالش اینه که همه حاضرن رو مادربردای گیگابایت قسم بخورن ولی تو این هفته 4 تا برد گیگا ایراد دار برام واسه تعمیر اوردن. همون گیگابایتی که یکی از شعارهاش عمر طولانیه...

البته ایشون به نسبت  فرمودن ...

خب  خرابی ای ام دی  و ایراد دار بودنش  نسبت به انویدیا خیلی بالاتره

همینطور که تو  گوشیا  خرابی هواوی  به نسبت   بیشتر از سامسونگه

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، mt_Acm گفته است :

این قضیه تو یه سری قطعات مثل پردازنده بیشتره ، در کل AMD تو بحث پردازنده 20 سال از اینتل عقب تره  ولی تو حوضه کارت گرافیک رقابت Nvidia و Amd  نزدیک هست .

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

سلام داداش نتیجه هر چی شد اطلاع رسانی کنید.

فعلا که یک هیچ به نفع ماتریکسه.

لینک به دیدگاه

فعلا  که فرستادم رفته  گفت تماس  میگیریم

ولی خب تا خودت تماس نگیری  دست به کار نمیشن

لینک به دیدگاه

والا  تا دیروز مارو  کاشته بودن .. رفتم اونجا که کارتو خریده بودم یه اشنا داشت که قبلا ماتریکس  کار میکرده  از طرف اون  پیگیری کرد

تا دیروز زنگ زدن  گفت اقا یه 980  اکبند میدیم بهت   ......بعد 10 دقیقه زنگ زدن گفتن اصن هم رده  خودت موجود نیست 

خلاصه شماره کارتو  گرفت  گفت تا 2 روز دیگه  970 تومن  که قیمت اکبند الان   r9 380  هست برات  برگشت میزنیم

حالا اگه 2 روز دیگه پشیمون نشن

ویرایش شده توسط mt_Acm
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1395/08/03, 02:03:36، mt_Acm گفته است :

والا  تا دیروز مارو  کاشته بودن .. رفتم اونجا که کارتو خریده بودم یه اشنا داشت که قبلا ماتریکس  کار میکرده  از طرف اون  پیگیری کرد

تا دیروز زنگ زدن  گفت اقا یه 980  اکبند میدیم بهت   ......بعد 10 دقیقه زنگ زدن گفتن اصن هم رده  خودت موجود نیست 

خلاصه شماره کارتو  گرفت  گفت تا 2 روز دیگه  970 تومن  که قیمت اکبند الان   r9 380  هست برات  برگشت میزنیم

حالا اگه 2 روز دیگه پشیمون نشن

این اشتباه نکن و پول نگیر ........البته از یک سمت خوبه چون دیگه ماتریکس  در به در شده و میتونی کارت نو بخری !

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

این اشتباه نکن و پول نگیر ........البته از یک سمت خوبه چون دیگه ماتریکس  در به در شده و میتونی کارت نو بخری !

داداش داستان واسه 4 ماه پیشه

ته دیگشم خوردن تموم شده

لینک به دیدگاه

ارزش ریالیش 1 تومنه به نظر بنده

اگه با 480 بخوای مقایسه کنی که در مجموع میشه گفت 480 کارت بهتریه

اما نظر بنده هم اینه که اگه مشکل پاور نداری استفاده اش کن

من بارها و بارها با گارانتی ماتریس کار کردم و راضی بودم مخصوصا وقتی یه 8350 رو تو اورکلاک عروس کردم رفتم دادم بدون فن و یدونه باکس آکبند با فن بهم دادن . یه بار هم 890 رو به جزایر گ فرستادم که جاش بهم 990 دادن بالابود هم نگرفتن .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

ارزش ریالیش 1 تومنه به نظر بنده

اگه با 480 بخوای مقایسه کنی که در مجموع میشه گفت 480 کارت بهتریه

اما نظر بنده هم اینه که اگه مشکل پاور نداری استفاده اش کن

من بارها و بارها با گارانتی ماتریس کار کردم و راضی بودم مخصوصا وقتی یه 8350 رو تو اورکلاک عروس کردم رفتم دادم بدون فن و یدونه باکس آکبند با فن بهم دادن . یه بار هم 890 رو به جزایر گ فرستادم که جاش بهم 990 دادن بالابود هم نگرفتن .

میشه بپرسم که شما به کدوم دفتر خدمات ماتریکس مشهد بوردی ؟"

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، KR Modir گفته است :

میشه بپرسم که شما به کدوم دفتر خدمات ماتریکس مشهد بوردی ؟"

مجتمع تابان بلوار شهید صادقی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

مجتمع تابان بلوار شهید صادقی

طبقه بالا ؟

اونجا برا اینکه فقط یک نفر کار میکنه هرچی ببری میفرسته طهران !

یادمه یک اسپیکر Da5000 Pro  داشتم که Sound Card  و  AMP  داخلی مشکل داشت با کارکرد 1 ماه فقط مشکل پیدا کرده بود 

وقتی مراجعه کردم هزینه پست طهران رو هم از من گرفت نه تنها از من بلکه از 3 نفر دیگه اونجا هم گرفت کلا دفتر ارسال محسوب میشه یک جورایی و اعلا تیمی ندیدم در حال کار باشن اونجا !

یک نفر است بس 

که همیشه خدا هم تعطیله 

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، KR Modir گفته است :

طبقه بالا ؟

اونجا برا اینکه فقط یک نفر کار میکنه هرچی ببری میفرسته طهران !

بله طبقه بالا تو واحد ها

فکر نکنم تعداد افرادی که جایی کار می کنن تاثیر خاصی رو رضایت مشتری از خدمات گارانتی شرکت داشته باشه البته این مطلب رو هم قبول دارم که رفتار فرد نوعی روی دید افراد مختلف نسبت به شرکت تاثیر گذاره ولی در این صورت هم باید درنظر گرفت که همون شخص ممکنه با مراجعین مختلف به دلایلی که به خودش مربوطه متفاوت برخورد کنه ، در مجموع همه اش متغییره و نظر هر شخص به طور کامل فقط از دید خودش صحیحه .

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/28, 11:03:47، mt_Acm گفته است :

من به عنوان شخصی که 7 سال و 10 ماه فروشگاه و خدمات قطعات PC داشتم کاملا با نظر شما مخالفم

لینک به دیدگاه

دوستان این داستان برا   مهر ماه بود   970  تومن برا  من واریز کرد  ماتریکس  منم یه  gtx 970  گرفتم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

من به عنوان شخصی که 7 سال و 10 ماه فروشگاه و خدمات قطعات PC داشتم کاملا با نظر شما مخالفم

دقیقا من هم مخالف هستم.بنده هم تجربه 15 سال استفاده و آورکلاک و هم فروش رو داشتم. ای ام دی گرچه در تولید سی پی غافله رو باخت و الان دوباره با نسل جدید رایزن برگشته.در بحث گرافیک یه سرو گردن از انویدیا بالاتر هست اگر مقوله گرما رو فاکتور بگیریم. در بحث آورکلاک و سوپرایز هم که ای ام دی محشره.شما کدوم گرافیکای انویدیا رو سراغ داری که تبدیل بشه به گرافیک بالاتر با باز کردن قفل شیدر .همین طور سی پی یو. اینتل که ماشاالله همه رو قفل کرده دوست عزیز اگر r9 fury x یا ۲۹۰x فرکانس 1080 رو بدی  بهش هیچی جلودارش نیست.کما این که  اگر اسیک بالایی داشته باشه به فرکانس بالا هم دست یافته توسط آورکلاکرها

به شخصه هم ای ام دی داشتم هم انودیا .r7 360  بازی  rise of tomb rider رو تو dx12 خیلی روونتر از gtx 960 اجرا میکرد با حداکثر تنظیمات ولی تو یازده برعکس بود.فعلن که دور دوره      ای ام دی هست.باید منتظر اتفاقات شگفت انگیز توسط رایزن و وگا بود که چطور کمر اینتل و انودیا رو می شکنند.ممنون و موفق باشید.زنده باد رادئون  اچ دی

لینک به دیدگاه

درود

ویرایش شده توسط REZA001
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...