رفتن به مطلب

تغيير نام جعلي خلیج ... به خليج فارس در گوگل با يك ميليون رأي

AL! REZA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نقل از تابناک :

چند وقتي است كه «گوگل» نام خليج هميشه فارس را تغيير داده است. از شما مي‌خواهم اين پيام را در سايت خود درج كنيد و به همه اعلام كنيد كه به آدرس

رفته و اعتراض خود را نسبت به اين اقدام اعلام كنند. تنها يك ميليون رأي لازم است تا «گوگل» بار ديگر نام خليج فارس را قرار دهد.

کار خيلي سختي هم نيست، فقط لازم است نام و ايميل خود را وارد كنيد و اگر مي‌خواهيد در قسمت سوم، يك جمله هم در رابطه با اعتراض خود بنويسيد.

http://www.petitiononline.com/sos02082/petition-sign.html

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان وظیفه همه ماهاست . با اینکه خیلی از سیاستها باعث این جور مسائل میشه ولی یادتون باشه که فرهنگ 3000 ساله ما رو از یاد نبرید و فقط اگر یک بار و فقط یک بار به تخت جمشید برید متوجه میشید که ایران و ایرانی یعنی چی .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من که بر طبق وظیفه خودم رفتم این کار رو کردم ولی دوستان این رو بدونید که همه این ها یه نوع جنگ روانیه شرکت گوگل اگه بخواد چنین کاری کنه مطمئن باشید این کار رو انجام میده حتی اگه 100 میلیون رای هم جمع بشه اگه نیتش این باشه که تو برنامه خودش نام رو تغییر بده این کار رو میکنه ولی باز هم طبق وظیفه ملی من خودم به تمام دوستان و آشنایان گفتم که بروند و رای بدهند چون کشور ما گردن ما حق داره و برای ما خیلی عزیزه

با تشکر

لینک به دیدگاه

من هم انجام وظیفه کردم . اما فکر نمیکنم مشکل با همین کارهای کوچک حل بشه . اینجور مسائل و تغییرات گوگل ریشه اساسی و عمیقی داره .

لینک به دیدگاه

من هم این کار را کردم ضمنا شهادت جمعی از افراد در حسینیه سید الشهدا شیراز را به خانواده های آنان و مردم ایران تسلیت گفته و از خداوند خواستار صبر جمیل برای خانواده های آنان دارم و شفای عاجل را برای مصدومان آرزومندم . امیدوارم کسی که این کار انجام داده است به سزای این عمل کثیف و زشت برسد . اگر کسی با گروه یا فرد مشکل دارد چرا سر مردم بی گناه خالی می کند ؟

درود

بنده هم به نوبه خودم شهادت این عزیزان رو تسلیت عرض میکنم و برای خانواده این عزیزان طلب صبر از درگاه خداوند دارم.اما آقای آرمان پی سی خواهشا جملات معنادار و سیاسی رو فاکتور بگیرید چون این انجمن هدف دیگری را دنبال میکند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اقدام "گوگل" کاسب کارانه است

ساعت خبر: 9:16 - تاريخ خبر: 27/01/1387

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اقدام اخیر پایگاه اینترنتی گوگل در به رای گذاشتن موضوع تغییر نام خلیج فارس به نام مجعول خلیج عربی را حرکتی کاسب کارانه و غیرقانونی دانست.

سید محمدعلی حسینی سخنگوی وزارت خارجه در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به ماجرای اعتراض کاربران ایرانی به گوگل و آنچه تقسیم بندی خلیج فارس توسط این سایت اینترنتی خوانده می شود، اظهار داشت: طرح چنین مطالبی پیرامون یک موضوع مستند تاریخی و غیر قابل انکار وجاهت قانونی ندارد.

وی افزود: این قبیل تحرکات صرفا اقداماتی فرصت طلبانه و کاسب کارانه است که این سایت به مرحله اجرا در آورده و بدون شک به رای گذاشتن اسناد و حقایق تاریخی ملت ها که جزء میراث تمدنی و فرهنگی آنهاست رویه ای نادرست و غیر منطقی است.

حسینی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بارها نسبت به این قضیه اعتراض کرده است.

بسیاری از کاربران تلفن همراه در روزهای گذشته پیام کوتاهی به این مضمون دریافت کرده اند: "سایت گوگل اسم خلیج فارس را به خلیج عربی تغییر داده است، اگر یک میلیون نفر اعتراض خود را به این آدرس ارسال کنند گوگل مجبور به تغییر این عنوان می شود."

منبع : www.iribnews.ir

لینک به دیدگاه

با سلام

من نمیخوام توهینی کنم ولی بعضی وقتها مجبورم درسته که سایت گوگل سایت بزرگیه ولی در مقابل این حرفها و حدیثها هیچ ارزشی نداره و اصلا به نظر من مهم نیست که این سایت چی میگه در مورد کشورم . ما ایرانی هستیم و این حرفها فقط یه حرفه که شاید از دهن هر کسی در بیاد.

من این اعتقاد رو دارم هر کسی اگر بزرگه برای خودش بزرگه و در مقابل بعضی چیزها مثل اسم کشورمون خیلی کوچیکه . نمیخوام تعصبی برخورد کنم ولی اگر ما کشورمون و تمام فرهنگ جندین هزار ساله خودمون رو دوست نداشته باشیم هیچ نیستیم .

لینک به دیدگاه

سخنگوي وزارت خارجه گفت: اقدام سايت گوگل در جعل نام خليج فارس، بي اعتباري و مخدوش شدن وجهه اين موسسه را در جهان در پي خواهد داشت.

به گزارش اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، سيد محمدعلي حسيني در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه تلويزيوني پرس. تي. وي در خصوص اقدام سايت اينترنتي گوگل در گنجاندن کلمه مجعول خليج عربي در کنار نام خليج فارس، اظهار داشت: اينگونه اقدامات بي پايه و اساس و تحريف واقعيات و حقايق تاريخي از سوي سايت گوگل به بي اعتباري و مخدوش شدن وجهه آن موسسه نزد ايرانيان و ساير ملل جهان منجر خواهد شد.

وي جعل و تحريف حقايق تاريخي، اسناد حقوقي مجامع بين المللي از جمله سازمان ملل را نشانه جاه طلبي هاي فرصت طلبانه مديران اين سايت دانست و مراتب تاسف و تقبيح شديد خود را از تلاش بي نتيجه، مشکوک و تفرقه افکنانه آنان ابراز داشت.

سخنگوي وزارت امور خارجه با اعلام اينکه وزارت امور خارجه از طريق مجامع و موسسات رسمي و بين المللي بارها به طور مجدانه و فعال و با ارائه اسناد معتبر و متقن تاريخي اين قبيل رفتارهاي تحريف آميز را خنثي کرده و از ميراث تاريخي و مدارک معتبر کشورمان دفاع کرده است، افزود: طي چند روز گذشته ما شاهد تلاش گسترده هموطنان در داخل و خارج از کشور در زمينه ارسال تارنماهاي رايانه اي بوديم که نشانه همبستگي ملي و حمايت فراگير تمامي اقشار جامعه و ملت ايران در دفاع از تماميت ارضي و پيشينه تاريخي کشورمان مي باشد.

حسيني با تقدير و تشکر از همه شهروندان که در ايران و اقصي نقاط جهان با روحيه مثال زدني و احساس مسووليت در قبال اقدام نابخردانه و منفعت طلبانه سايت گوگل ايستادند، از تلاش وبلاگ نويسان و کليه علاقمندان اين موضوع به عنوان حاميان و پشتوانه واقعي ارزشهاي ملي و اسلامي قدرداني کرد.

وي اعتراض هاي سازمان هاي غيردولتي، دانشگاهيان، فرهيختگان، اساتيد و دانشجويان دانشگاهها و دانش آموزان کشورمان در مقابل اينگونه جريان هاي مشکوک و تاجر مسلک را حائز اهميت و بسيار موثر قلمداد کرد.

منبع: سايت روزنامه ي مردم سالاري( روزنامه اي كه خودم توش كار ميكنم)B)

www.mardomsalari.com

لینک به دیدگاه

خب دوستان مثل اینکه خلیج فارس که شده بود خلیج عرب دوباره اسمش برگشت و شد خلیج فارس

تبریک میگم

http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=26.980829,52.311401&spn=1.162601,2.570801&t=p&z=9

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...