رفتن به مطلب

بهترین شامپو برای موهای چرب

wachmen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان موهای من و خیلی های دیگه که پوستشون چربه خیلی زود چرب میشه و در بعضی مواقع هم باعث ریزش مو هم همین چربیه بیش از حد هستش تو این تاپیک می خوام نظر دوستان رو در مورد بهترین شامپو برای این نوع مو ها رو بپرسم تا هم خودم استفاده کنم هم دیگران.لطفا از تجربیاتتون بگین ممنون

moohaye_charb.jpg

ویرایش شده توسط wachmen
لینک به دیدگاه

عزیز شامپو برای موهای چرب تنوع سیار بالایی داره از گلرنگ بگیر تا شامپو های رند فرانسه و... با قیت های مختلف

سعی کن همشه بالانس تو موهاتون باشه و یک باره خشک نشه که آسیب های از اون طرف بعضا بیشتر هم خواهد بود و موخوره و...

من هم شامپو های لورآل فرانسوی و یوآ که در دسترس عموم هم هستند رو پیشنهاد میدم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mehdi.agsi گفته است :

عزیز شامپو برای موهای چرب تنوع سیار بالایی داره از گلرنگ بگیر تا شامپو های رند فرانسه و... با قیت های مختلف

سعی کن همشه بالانس تو موهاتون باشه و یک باره خشک نشه که آسیب های از اون طرف بعضا بیشتر هم خواهد بود و موخوره و...

من هم شامپو های لورآل فرانسوی و یوآ که در دسترس عموم هم هستند رو پیشنهاد میدم

موفق باشید

خیلی ممنون از نظرت

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

شامپو  head&shoulders آخرت شامپو هستش

زیاد جالب نیست استفاده کردم مخصوصا برای موهای چرب جواب نمیده و جدیدا هم تقلبیش زیاد شده

ویرایش شده توسط wachmen
لینک به دیدگاه

موی چرب بدبختی زیاد داره، با تاید هم بشوری به شب نرسیده روی پوست سر چرب می شه

پس خیلی فرقی نمی کنه که شامپو چی باشه، هیچ کدوم چربی سر رو رفع نمی کنه

درضمن هد اند شولدرز تقلبی نداره، یه مدت چون تو ایران خوب جا افتاده بود، رقبای وطنی شروع کردن به ساختن انواع شایعه که همه از دم کذبه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

موی چرب بدبختی زیاد داره، با تاید هم بشوری به شب نرسیده روی پوست سر چرب می شه

پس خیلی فرقی نمی کنه که شامپو چی باشه، هیچ کدوم چربی سر رو رفع نمی کنه

درضمن هد اند شولدرز تقلبی نداره، یه مدت چون تو ایران خوب جا افتاده بود، رقبای وطنی شروع کردن به ساختن انواع شایعه که همه از دم کذبه

نه فرق دارن به خدا بعضی هاشون شویندشون قویه و برای جبران چربی بیشتر از قبل چربی تولید میکنه سر آدم اما بعضی هاشون کنترل میکنه و حتی باعث کم شدن ریزش هم میشه. در مورد هد اند شولدرز هم بگم من یه دوست دارم وسایل بهداشتی میفروشه و اون اینجوری بهم گفت شاید شما درست میگین. ممنون

لینک به دیدگاه

شامپو مولتی ویتامینه گلرنگ مخصوص موهای چرب . با اینکه ارزونه ولی با موهام خیلی سازگاری داره9_9

لینک به دیدگاه

سلام و درود

به نظر من از سرکه سب خانگی واسه از بین بردن چربی استفاده کن چون هم مو رو براق مینه هم خاصیت چربی بر داره

اگه زیاد از حد پوستتون یا پوست سرتون چرب میشه به یه دکتر طب سنتی حاذق مراجعه کن با یه رژیم غذایی تو یه ماه میشه همه رو درست کرد.

خود من چند وقتی بود با کم پشت شدن مو مواجه شده بودم تا اینکه یکی از دوستان یه طبیب سنتی بهم معرفی کرد اصلا واسه سرم دارو نداد با یه رژیم عذایی تموم سموم بدنم دفع شد چربی کف سر هم رفع شد حالا که چند وقت گذشته داره موهام کم کم در میاد و از خالی بودن و کم پشت بودن خارج میشه.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mka19 گفته است :

شامپو مولتی ویتامینه گلرنگ مخصوص موهای چرب . با اینکه ارزونه ولی با موهام خیلی سازگاری داره9_9

منم تا 2 روز قبل استفاده میکردم و راضی هستم ازش اما یه تبلیغی دیدم که محصولات گلرنگ رو نشون میداد و تاریخ انقضا واقعی محصول رو پاک میکردن و تاریخ جدید میزدن و روانه بازار میکردن :( واسه همون ترسیدم و می خوام خارجیشو کلا اینبار بگیرم

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

سلام و درود

به نظر من از سرکه سب خانگی واسه از بین بردن چربی استفاده کن چون هم مو رو براق مینه هم خاصیت چربی بر داره

اگه زیاد از حد پوستتون یا پوست سرتون چرب میشه به یه دکتر طب سنتی حاذق مراجعه کن با یه رژیم غذایی تو یه ماه میشه همه رو درست کرد.

خود من چند وقتی بود با کم پشت شدن مو مواجه شده بودم تا اینکه یکی از دوستان یه طبیب سنتی بهم معرفی کرد اصلا واسه سرم دارو نداد با یه رژیم عذایی تموم سموم بدنم دفع شد چربی کف سر هم رفع شد حالا که چند وقت گذشته داره موهام کم کم در میاد و از خالی بودن و کم پشت بودن خارج میشه.

اگه با طب سنتی چربی پوست سرم میره حتما امتحان میکنم چون واقعا کلافم کرده. در مورد رژیم غذا هم بگم آخه مشکل اینجاست که من نه حله حوله میخورم نه زیاد میخورم نه به چیزی بیشتر علاقه دارم و زیاد میخورمش نرماله نرمالم البته از نظر خودم ها

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، wachmen گفته است :

اگه با طب سنتی چربی پوست سرم میره حتما امتحان میکنم چون واقعا کلافم کرده. در مورد رژیم غذا هم بگم آخه مشکل اینجاست که من نه حله حوله میخورم نه زیاد میخورم نه به چیزی بیشتر علاقه دارم و زیاد میخورمش نرماله نرمالم البته از نظر خودم ها?

تو بدن چهار تا خلط هست که اگه یکی غالب بشه مشکلاتی رو به وجود میاره.دکترایی که کار درست هستن اول از همه با رژیم غذایی خوب این چهارتا خلط رو تنظیم میکنن با این کار خود ه خود خیلی از مشکلات بدن رفع میشه.

منم اهل حله حوله خوردن نبودم ولی خوردن زیاد گوشت برنج سیب زمینی استفاده زیاد از روغن نباتی و استفاده نکردن از غذاهای سوپی مث سوپ جو که قدیم زیاد استفاده میشد یا استفاده کمتر از غلات همه اینا مشکلاتی رو به وجود میاره که با به رژیم یه ماهه که طبیب تجویز میکنه دوباره بدن متعادل میشه 

کدوم شهری شما دوست عزیز؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/02, 13:55:15، amin-nvidia گفته است :

تو بدن چهار تا خلط هست که اگه یکی غالب بشه مشکلاتی رو به وجود میاره.دکترایی که کار درست هستن اول از همه با رژیم غذایی خوب این چهارتا خلط رو تنظیم میکنن با این کار خود ه خود خیلی از مشکلات بدن رفع میشه.

منم اهل حله حوله خوردن نبودم ولی خوردن زیاد گوشت برنج سیب زمینی استفاده زیاد از روغن نباتی و استفاده نکردن از غذاهای سوپی مث سوپ جو که قدیم زیاد استفاده میشد یا استفاده کمتر از غلات همه اینا مشکلاتی رو به وجود میاره که با به رژیم یه ماهه که طبیب تجویز میکنه دوباره بدن متعادل میشه 

کدوم شهری شما دوست عزیز؟؟؟

در مورد خلط و فلان خوب گفتی من هر وقت عرق کاسنی و شاهتره رو میخورم هم استرسم کمتره هم کلا شادم هم بدنم یه حالت نرمال و راحتی داره خیلی بهم اثر میکنه منتها یکم تنبلم و هر روز نمیخورم. من تبریز هستم عزیز

لینک به دیدگاه

بگید ما هم چه رژیمی بگیریم خوبه منم موهام چربه و شوره داره  داره کم پشت میشه 

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

شامپو برند اویدرم<  نام محصولش سیکلو زینک هست. بیشتر دارو هست تا شامپو قیمت 17500 PH5.5

تست کنید. البته اگر بیشتر از 3 روز دوش نگیرید مو هاتون چرب نیست عادیه!!!!!!!!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

بگید ما هم چه رژیمی بگیریم خوبه منم موهام چربه و شوره داره  داره کم پشت میشه 

راست میگه. دوستانی که اطلاعات دارن بگن استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

شامپو برند اویدرم<  نام محصولش سیکلو زینک هست. بیشتر دارو هست تا شامپو قیمت 17500 PH5.5

تست کنید. البته اگر بیشتر از 3 روز دوش نگیرید مو هاتون چرب نیست عادیه!!!!!!!!

این شامپو رو ندیده بودم سرچ زدم تعریفم زیاد دیدم 

لینک به دیدگاه

آقا چون حساسی این مارک رو بهت معرفی می کنم . BC Schwarzkopf ساخت آلمان

رنگ های مختلف داره با کاربردهای مختلف (البته همه یک رنگه فقط رنگ دربش متفاوته)

من رنگ توسی نقره ایش رو توصیه می کنم چون جنبه درمانی تقویتی هم داره

رنگ سبزش هم به مو حجم فوق العاده ای می ده با بوی مدهوش کننده

قیمتش حدود 40 تومنه ولی می شه یک سال ازش استفاده کرد

فقط بوی این شامپو به دماغت بخوره خودت می فهمی که با چه محصول عجیبی طرفی !

Schwarzkopf_Professional_BC_Bonacure_Repair_Rescue_Conditioner_200ml_1367401199.png

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

آقا چون حساسی این مارک رو بهت معرفی می کنم . BC Schwarzkopf ساخت آلمان

رنگ های مختلف داره با کاربردهای مختلف (البته همه یک رنگه فقط رنگ دربش متفاوته)

من رنگ توسی نقره ایش رو توصیه می کنم چون جنبه درمانی تقویتی هم داره

رنگ سبزش هم به مو حجم فوق العاده ای می ده با بوی مدهوش کننده

قیمتش حدود 40 تومنه ولی می شه یک سال ازش استفاده کرد

فقط بوی این شامپو به دماغت بخوره خودت می فهمی که با چه محصول عجیبی طرفی !

Schwarzkopf_Professional_BC_Bonacure_Repair_Rescue_Conditioner_200ml_1367401199.png

دقیقا چطوری میشه از یه شامپو یک سال استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

به اندازه یک حبه قند از این شامپو معجزه می کنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

دقیقا چطوری میشه از یه شامپو یک سال استفاده کرد؟

منم می خواستم همینو بپرسم که چطوری میشه آخه شامپوی 200 میلی رو یکسال استفاده کنی؟!! دربشو باز بزاری و استفاده نکنی بعد یه سال هیچی نمیمونه تجزیه میشه چه برسه به استفاده خخخ

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

به اندازه یک حبه قند از این شامپو معجزه می کنه

با یه حبه قند موها رو کامل میشوره؟ یعنی خیلی کف میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام به نظر من از شامپوی emeron استفاده کن مخصوصا  رنگ صورتی -منم موهام چربه و فقط این شامپو با موهای من سازگاره -یعنی تنها شامپوی هستش که به موهای من میخوره و به هیچ عنوان موهام شوره نمیزنه 

634650437960602500.jpg

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

شامپو clear  و jpek هم خوبه البته میگن شامپو چربی را از بین نمیبره فقط کنترل میکنه چربیه مو رو 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...