رفتن به مطلب

مشکل عجیب 20 موس و سیستم !!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

بنده یک گیم نت راه اندزای کردم و همه موس ها مدل گیمینگ m602 هست و مادربورد همه سیستم ها h81 plus گیگابایت هست و cpu inter g3250

مشکل عجیبی که دارم اینه که کلیک اصلی موس (کلیک چپ) از هر 10 تا کلیک یک بار یک بار کلیک نمیکنه یا چند بار کار میکنه ! جالبی اینجاست که همه سیستم ها و موس ها این مشکل دارند هر 20 تا !

سیستم سرورم هم مشخصات فرق میکنه و حتی نوع موس ولی باز هم این مشکل است ! تنها چیزی که مشترک هست نوع ویندوز هست که همه 21 سیستم  ویندوز 64 bit 7  هست ! ولی خوب نه ویروسی دارد نه چیزی چون ویندوز سالم بوده و هارد خالی و فقط من بازی نصب کردم !

جدید: بنده فهمیدم که باید درایور usb3 اینتل را نصب کنم تا مشکل حل شود . من این کارو کردم و مشکل حل شد ولی 3 تا از سیستم هام وقتی این کارو کردم حالا دیگر وقتی موس داخل سیستم میزنم موس را نمیخواند و چند بار اگر در بیارم  و بزنم سیستم ریست میشود و اخطار bluscreeen میدهد و ریست میشود! ویندوز را عوض کردم bios را هم اپدیت کردم مشکلی نداشت  ؟ مشکل از چیست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

ویرایش شده توسط dotek
لینک به دیدگاه

یه سیستم رو از شبکه جدا کن ببین بازم مشکل هست یا نه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

یه سیستم رو از شبکه جدا کن ببین بازم مشکل هست یا نه

سلام . این کارو کردم باز مشکل بود. یکم که بررسی کردم فهمیدم که موس لگ میشه . مثلا تو بازی کالاف یا کانتر وقتی که موس کار نمیکنه بعد یهو 3 تا تیر میزنه ! این مشکل میشه از گرافیک باشه ؟

گرافیک سیستم gtx 730 . اخرین درایور هم نصبه 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد. الان فهمیدم قضیه چیه. مشکل از ویندوزه. منم یه دفه تو کالا اینجوری شد موس یکی دو ثانیه کار میکنه بعد یهو سرعتش زیاد میشه بعد لگ میزنه کلا به هم میریزه. یادمه با عوض کر ن ویندوز درست شد. یه ویندوز دیگه غیر از این نصب کن ببین چطور میشه البته فقط رو یه سیستم برا تست

لینک به دیدگاه

جدید: بنده فهمیدم که باید درایور usb3 اینتل را نصب کنم تا مشکل حل شود . من این کارو کردم و مشکل حل شد ولی 3 تا از سیستم هام وقتی این کارو کردم حالا دیگر وقتی موس داخل سیستم میزنم موس را نمیخواند و چند بار اگر در بیارم  و بزنم سیستم ریست میشود و اخطار bluscreeen میدهد و ریست میشود! ویندوز را عوض کردم bios را هم اپدیت کردم مشکلی نداشت  ؟ مشکل از چیست ؟

لینک به دیدگاه

خوب تو پورت usb2 بزن اگه جواب نداد ویندوز 8 یا 10 نصب کن من تست کردم نیازی به درایور نداشتن

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

خوب تو پورت usb2 بزن اگه جواب نداد ویندوز 8 یا 10 نصب کن من تست کردم نیازی به درایور نداشتن

اخه باید ویندوز 7 باشن برا گیم بهتره :( داخل us2 هم همین مشکل دارن !

لینک به دیدگاه

از چه نظر میگید؟ ویندوز 10 64 بیت که مشکلی نداره تا الان هم هر بازی ریختم جواب داد

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، dotek گفته است :

اخه باید ویندوز 7 باشن برا گیم بهتره :( داخل us2 هم همین مشکل دارن !

از آخرین ورژن ویندوز 7 استفاده کنید و ویندوز رو آپدیت کنید .ببینید باز هم این مشکل پا برجاست.

به نظرم بیشتر می تونید با  ویندوز 10 کنار بیایید تا ویندوز 7.از سرعت گرفته و تا آپدیت ها، پشتیبانی و خیلی چیز های دیگر.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

منظورم برای گیم نت بود . حتی وقتی usb3 را از سیستم پاک میکنم مجدادا موس فعال میشود ولی وقتی نرم افزار usb3  را مجدادا نصب میکنم باز مشکل پیش می اید ً! واقعا گیج شدم چی کار کنم !

لینک به دیدگاه

مجبوری ویندوز 8 یا 10 بریزی اونم اول بدون درایور تست کنی نشد نصب کنی.

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/05, 19:40:42، Milad_Bm گفته است :

مجبوری ویندوز 8 یا 10 بریزی اونم اول بدون درایور تست کنی نشد نصب کنی.

سلام ویندوز 10 نصب کردم موس رو میخونه ولی وقتی سیستم کامل خاموش میشه و دوباره روشن میشه موس از کار افتاده دوباره باید چند بار در بیاری بزنی داخل تا بخونه گاهی هم حتی نمیخونه مجبوری از داخل dvice manager یو اس بی غیره فعال کنی تا بخونه ولی باز خاموش بشه این مشکل هست !

لینک به دیدگاه

با اون موس ها هم تست کن. برا اطمینان ویندوز 8 هم تست کن. تو پورت های مختلف تست کن. درایور مخصوص ویندوز ده تست کن. اگه نشد با یه مین دیگه تست کن اگه اوکی بود مین اون سه تا سیستمو بفروش عین همون مین که جواب داد بگیر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...