رفتن به مطلب

فروش ssd crucial c300 در حد نو با 6ماه گارانتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

همانطوری که می دونید این مدل ssd با 140rw و 350rd تا 6ماه پیش سریعترین ssd دنیا بود دقیقا قبل از عید روی سیستم بستمش اما از روزی که به دست من رسید 8ماه بیشتر گارانتی نداشت من در شیراز زندگی می کنم.

speed

قیمت پایه 320 تومان

read speed: up to 350mb

write speed: up to 140 mb

capacity: 128 gb

دوستان علاقه مند در همینجا پیغام بگذارن

اینم لینک مربوطه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820148348

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

نو این 319 تومنه توی فافا

من 240 میخوام:-w

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

حتی اگر این قیمتی هم که شما می گید درست باشه قیمت پیشنهادی شما بیش از حد پائین هست

به هر حال قیمتی که درنظر گرفتم بی حساب نبوده نهایتا تا درصد محدود و مشخصی میتونم از قیمت پایه کم کنم اما نه در این حد.

لینک به دیدگاه

حتی اگر این قیمتی هم که شما می گید درست باشه قیمت پیشنهادی شما بیش از حد پائین هست

به هر حال قیمتی که درنظر گرفتم بی حساب نبوده نهایتا تا درصد محدود و مشخصی میتونم از قیمت پایه کم کنم اما نه در این حد.

سایت خود فافا رو قبول دارین؟@};-

128GB SATA2 2.5` C300 CRUCIAL SSD DRIVE

باز شک دارین زنگ بزنید سراغ بگیرید

چند درصد میخواید کم کنید؟

لینک به دیدگاه

سایت خود فافا رو قبول دارین؟@};-

128GB SATA2 2.5` C300 CRUCIAL SSD DRIVE

باز شک دارین زنگ بزنید سراغ بگیرید

چند درصد میخواید کم کنید؟

دوست عزیز من خاطرم نمی آید که کسی رو مجبور به خرید کرده باشم!!

حتی طبق همین قیمتی هم که اینجا گذاشتی هاردی که 2ماه کار کرده رو کسی 240 نمی ده بنده هم نهایتش حدود 9 درصد را کم کنم که هزینه پست هم با خریدار باشه در غیر اینصورت فکر نمی کنم این هارد آزاری به من برسونه بلکه دارم ازش استفاده می کنم و لذتش هم می برم، شما هم اگه فکر می کنی خیلی گرون هست خوب نخرید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خاطرم نمی آید که کسی رو مجبور به خرید کرده باشم!!

حتی طبق همین قیمتی هم که اینجا گذاشتی هاردی که 2ماه کار کرده رو کسی 240 نمی ده بنده هم نهایتش حدود 9 درصد را کم کنم که هزینه پست هم با خریدار باشه در غیر اینصورت فکر نمی کنم این هارد آزاری به من برسونه بلکه دارم ازش استفاده می کنم و لذتش هم می برم، شما هم اگه فکر می کنی خیلی گرون هست خوب نخرید

دوست عزیز شما اگه از روزه اول قیمت پایه رو درست داده بودی منم قیمت پرت نمیدادم@};-

من خودم چند روز قبل عید اودم شیراز میخواستم مدل 64 رو بگیرم از خود فافا گفتن تموم کردن قیمت مدل 128 رو هم گرفتم الان هم همون قیمته

به هر حال من با هزینه پست 280 خریدارم بیشتر از این نمیخوام برای هارد هزینه کنم صبر میکنم همون مدل 64 رو میگیرم

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد فعلا از فروش هارد منصرف شدم مدیریت محترم میتونن این تاپیک را ببندن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...