رفتن به مطلب

تصویر نشون ندادن

BestBoy1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یکی از مشتری ها یه سیستم اورد

رو سیستمش ویندوز 32 بیتی اکس پی سرویس پک 2 نصب کردم

وقتی روشن میشه مانیتور نمیکنه

رم ها رو تمیز کردم نشد

عوض کردم نشد

پاور رو عوض کردم باز نشد

همه کابلای متصل به مادر بردو در اوردم نشد

فقط مونده سی ÷ی یو که بعید میدونم از اون باشه

اینو هم بگم که مادربرد الیت گروپه و ای ام دی ساپورت amd

'گرافیکش انبرد هست

ممکنه سوخته باشه که تصویر نشون نمیده؟

با تشکر از همه اساتید عزیز

لینک به دیدگاه

اینجوری معلوم نمیشه باید دیباگ کنی.

بوق هم میزنه؟؟

لینک به دیدگاه

وقتی سیستم رو روشن می کنید آیا می تونید وارد بایوس بشید؟

روشن نشدن مانیتور از کی اتفاق افتاد؟ بعد از نصب ویندوز و یا اینکه از اول این طوری بوده؟

لینک به دیدگاه

ي كارت گرافيك رو مين برد نصب كن, اگه تصوير نشون نده مين برد رفته سيزده بدر....!:-w

تجربشو دارم مخصوصا تو همين مارك مين برد.

لینک به دیدگاه

سلام

با این کارهایی که انجام دادین اول از سلامت مانیتور و کابل اتصالش مطمئن شوید و اگر تو استارت زدن بوق سلامت میشنوید از گرافیک میتونه باشه که منم با نظر دوستمون موافقم یعنی تولد عید شما سیزده به در :-w

البته شرمنده که شوخی کردم ولی مشکل از مین هست و باید بره واسه گارانتی . بنده به شخصه از این برند متنفرم ( الایت گروپ )

سالار همه asus

لینک به دیدگاه

مين EliteGroup مخصوصا اگه VGA آنبرد داشته باشه اگه خراب شه فايده نداره كه تعمير شه. خود مين 30-40 ميارزه هزينه تعميرشم 15-20 هستش. اين نوع مارك( كه گرافيك آنبرد هم داره) واسه پز دادن ي اسلات PCI-E ميذارن روش كه بگن مينبرد ما خيلي خوبه. اما مفت نميرزه. ممكنه اون مشتري بخواد تو آينده گرافيكشو ارتقا بده. به هر حال تصميم با خود شماست Bestboy1 عزيز

لینک به دیدگاه

من هفت هشت ساله که از ECS استفاده می کنم. سه بار سیستم را ارتقاء دادم. هرسه بار از ECS استفاده کردم وتا به حال به مشکلی که نشه برطرفش کرد برخورد نکردم.

بهر حال مشکل این دوستمون ممکنه بدلیل غیر فعال شدن گرافیک آنبورد در بایوس باشه.سی ماس را توسط جمپر روی مادربورد و یا درآوردن باتری,Clear کنید.شاید مشکل برطرف شود.یکبار خودم بعد از اورکلاک به چنین مشکلی برخورد کردم.با همین روش برطرف شد.

لینک به دیدگاه

منم تا حالا 2 بار از این برند برد تهیه کردم و واقعا نسبت به قیمتی که دارن خیلی عالی بودن و مشکلی نه با گرافیک آنبوردشون داشتم نه با افزودن گرافیک مجزا

به نظر منم بهتره یه گرافیک بندازی روش و تست کنی اگه جواب نداد بفرست واسه گارانتی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یکی از مشتری ها یه سیستم اورد

رو سیستمش ویندوز 32 بیتی اکس پی سرویس پک 2 نصب کردم

وقتی روشن میشه مانیتور نمیکنه

رم ها رو تمیز کردم نشد

عوض کردم نشد

پاور رو عوض کردم باز نشد

همه کابلای متصل به مادر بردو در اوردم نشد

فقط مونده سی ÷ی یو که بعید میدونم از اون باشه

اینو هم بگم که مادربرد الیت گروپه و ای ام دی ساپورت amd

'گرافیکش انبرد هست

ممکنه سوخته باشه که تصویر نشون نمیده؟

با تشکر از همه اساتید عزیز

سلام دوست من

سئوال اول..

وضعیت سیستم قبل از نصب ویندوز چه گونه بود تصویر داشت یا نداشت

سئوال دوم

مادربرد گرافیک آنبرد داره یا نه؟؟

اگه گرافیک آنبرد داره از اون استفاده میشه یا بغیر از گرافیک آنبرد گرافیک دیگه هم داره؟؟

یه گرافیک بذار روش احتمالا تصویر میده اگه تصویر داد برو تو بایوس و حالت گرافیک رو بذار تو auto

یا اینکه یه بار جامپیر کلیر رو بذار تو حالت کلیربایوس کن

مدل مین ر هم بگو

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

سئوال اول..

وضعیت سیستم قبل از نصب ویندوز چه گونه بود تصویر داشت یا نداشت

سئوال دوم

مادربرد گرافیک آنبرد داره یا نه؟؟

اگه گرافیک آنبرد داره از اون استفاده میشه یا بغیر از گرافیک آنبرد گرافیک دیگه هم داره؟؟

یه گرافیک بذار روش احتمالا تصویر میده اگه تصویر داد برو تو بایوس و حالت گرافیک رو بذار تو auto

یا اینکه یه بار جامپیر کلیر رو بذار تو حالت کلیربایوس کن

مدل مین ر هم بگو

سلام به همه عزیزان

باتری هم عوص کردم اصل جاپنی :-w

گرافیکش انبرد بود

کابلا رو هم عوض کردم نشد

همه کارهایی که گفته شد رو انجام داده بودم ولی نشد که نشد

امروز دادمش دست صاحبش گفتم احتمالا گرافیک انبردش سوخته

راستش وقت نکردم که گرافیک pciروش بندازم I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید

من یه مادر برد دارم روشن میشه ولی صفحه بالا نمیاد کامپیوتر کار میکنه ولی صفحه نمایش سیاهه . مشکل از مانیتور و کابلشم نیست واسه اینکه سالمه . پاورشم سالمه - اسلت گرافیکم تمیز کردم - اسلت رمو تمیز کردم - گرافیکشم عوض کردم ولی صفحه نشون نمیده - باتری مادر برد هم در آوردم - سی پی یو هم داغ میکنه چیپ شمالی هم داغ میکنه نه به اون اندازه که دستو بسوزونه - خواستم ببینم میتونه مشکل از اسلت گرافیک باشه البته وقتی گرافیکو رو اسلتش میذارم صفحه ی no signal میره - ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید ببینم مشکل از چی میتونه باشه

باتشکر

لینک به دیدگاه

اگر موقع روشن شدن بوق میزنه یعنی همه چیز درست عست و مشکل از تجهیزات داخل کیس نیست ولی اگر بوق سلامت را نمیشنوی یا پردازنده رفته مسافرت یا چیپست یا اینکه برق مورد نیاز سیستم تامین نمیشه که تا پاور عوض نکنی معلوم نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام احتمال خرابی سی پی یو بسیار کمه اگر از سلامت گرافیک مطمن هستید با دیباگر(احتمالا نداشته باشید) یا بوق اسپیکر مادربرد ببینید چه  بوقی  دارید اگر اصلا بوق نداشته باشید احتمال داره بایوس پریده باشه البته اگر از سلامت گرافیک مطمن هستید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...