رفتن به مطلب

MSI R9 290X LIGHTNING تستهای مقایسه ای قرار داده شد.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

همین طورکه از عنوان تاپیک مشخص قصد فروش کارت گرافیک غول(به تمام معنا) MSI R9 290X LIGHTNING  را دارم.

کارت گارانتیش 1395/2/15 تمام شده.

کارت بسیار کم کار کرده به معنای واقعی همین قدرتشم بدون نیاز به اورکلاک  تمام بازی های روز رو  روی رزولویشن 1080*2560 اولترا واید بالای 80 فریم میده به ویژه Battlefield 1

من دیگه از کارت تعریف نمی کنم خود دوستان به عظمت و کیفیت این کارت آگاه هستند پرچم دار قدرتمندترین و گرانترین  r9 290x 

ساخت شده برای سخت ترین شرایط اورکلاک

قابل توجه دوستان روم این کارت ساخت شرکت سامسونگ می باشد که به راحتی تا 6200 اورکلاک میشه.

زمانی که r9 290x  رفرنس به قیمت 550 دلار به فروش می رسید قیمت این کارت 750 دلار بود.

این کارت فقط برای کسانیست که عاشق اورکلاک هستند.

این کارت به دلیل واردات تعداد محدود بسیار نایاب می باشد.

لینک قیمت و توضیحات: https://www.digikala.com/Product/DKP-126339/

مقایسه فریم  r9 290x با 390x  و rx 480 قرار داده شد. 

دوستان توجه کنند کارت گرافیک های مورد استفاده در این تست ها کارت رفرنس هست. 

منبع تست ها: www.techspot.com

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

e1b698.jpg

f3736d.jpg

DX11vsDX12.png

1440p (1).png

1440p (2).png

1440p.png

ویرایش شده توسط alilll
لینک به دیدگاه

دوست گرامی درود بر شما

قیمت این کارت خیلی پرته  و RX 480 رو میشه یکو دویست خریدوآیا  شما باشی میری 290X یکو چهار صد بودن گارانتی بخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

850 اگر مایلید مال من 

نقل قول

ویرایش شده توسط مکس
لینک به دیدگاه

خواهشن پستای انحرافی ندید مثل قیمتشو با480 rx  یا gtx 1060 مقایسه کنید.

این کارتا هم برای خودشون محترمم ولی کارت من هم ویژگی های خودش رو داره همیجوریش بدون اورکلاک rx 480 و gtx 1060 حریفه وای بحال اورکلاکش کنی.

لینک به دیدگاه

r9 390  8gb  اینو میخوره با 1400 میشه نوش رو خرید قیمتتون کمی پرته برای کارت سال 2013   قصدم اسپم نیست ولی با این قیمت فکر نکنم کسی بخره

الان چند تا r9 390x توی همین فروم هست تازه با گارانتی  درضمن اورکلاک پذیری کارت حدی داره هایتا میخواد 10 فریم بیشتر بزنه که اونم بخاطر معماری بهینه تر نسل جدید r9 390x بیشتر میزه

ویرایش شده توسط Trafalgar D Water Law
لینک به دیدگاه

متاسفانه جدیدا فروشنده ها ی قیمتایی میدن که ادم میمونه با چه منطقی این قیمتا داده میشه!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

به نظر من 950قیمت مناسبی هست برای این کارت.استارتر از بنده دلگیر نشن ولی بالای 1تومن نمیره زمانتون هدر میره

لینک به دیدگاه

بنده یکی-دو ماه پیش Sapphire R9 290x 8gig رو فروختم 950 تومن.

صرفاً جهت اطلاع.

لینک به دیدگاه

عکسای خوبی نذاشتین. پیشنهاد میکنم کارت رو دربیارین و بیرون سیستم چندتا عکس با کیفیت بذارین تو فروشتون تاثیر زیادی داره. موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام داداش قیمتت خیلی بالاس پایین تر راه داشت تا 1 تومن من هستم و این ک کجا تشریف دارین

لینک به دیدگاه

he's coming

Ding, ding, ding, ding, ding,
ding, ding, ding, ding.

ویرایش شده توسط alilll
لینک به دیدگاه

با توجه به قدرتش - برندش - تعداد فن بالا - قدرتش با DX12 که همرو زده کنار 1100 ارزش داره 

لینک به دیدگاه

کارت ایشون سری معمولی نیس  که میزنید تو سر مال !

فرق لایتینگ با سری معمولی این کارت حدود 400 تومنه !

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1395/08/06, 22:23:21، Trafalgar D Water Law گفته است :

r9 390  8gb  اینو میخوره با 1400 میشه نوش رو خرید قیمتتون کمی پرته برای کارت سال 2013   قصدم اسپم نیست ولی با این قیمت فکر نکنم کسی بخره

الان چند تا r9 390x توی همین فروم هست تازه با گارانتی  درضمن اورکلاک پذیری کارت حدی داره هایتا میخواد 10 فریم بیشتر بزنه که اونم بخاطر معماری بهینه تر نسل جدید r9 390x بیشتر میزه

عزیزم 390 همون ربرند شده 290 هست

390X هم همون 290X هست!

پس این کارت قوی ترین کارت  از سری 290 و 390 هستش!

لینک به دیدگاه

سلام داداش

بنده پیغام شخصی دادم براتون

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/27, 03:38:46، OC Formula گفته است :

عزیزم 390 همون ربرند شده 290 هست

390X هم همون 290X هست!

پس این کارت قوی ترین کارت  از سری 290 و 390 هستش!

سلام. کارت ری برند نشده. فقط سیلیکون ری برند و آپدیت شده و فرکانس و ... تغییر کرده.  390X حد اقل 15 درصد از 290X قویتره و 390 هم 5 درصد از 290X قویتره. البته با دو برابر حافظه. سعی کنید اگه اطلاعتون دقیق نیست در معاملات اینطور نظر ندید که موجبات اشتباه یه کاربر خریدار رو فراهم کنید.

البته کارت خارق العاده Lighting استارتر گرامی واقعا 1 میلیون تومن می ارزه من نمی دونم چرا تا حالا براش خریدار پیدا نشده. 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Magneto گفته است :

سلام. کارت ری برند نشده. فقط سیلیکون ری برند و آپدیت شده و فرکانس و ... تغییر کرده.  390X حد اقل 15 درصد از 290X قویتره و 390 هم 5 درصد از 290X قویتره. البته با دو برابر حافظه. سعی کنید اگه اطلاعتون دقیق نیست در معاملات اینطور نظر ندید که موجبات اشتباه یه کاربر خریدار رو فراهم کنید.

البته کارت خارق العاده Lighting استارتر گرامی واقعا 1 میلیون تومن می ارزه من نمی دونم چرا تا حالا براش خریدار پیدا نشده. 

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...