رفتن به مطلب

ایا میشه کنسول بن شده رو از بن دراورد؟

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، aliweisi گفته است :

من این ps4  رو از یکی دیگه به عنوان دست دوم خریدم 

و روی خودش یه 8 تایی بازی بود وقتی که تا آخر انجامشون دادم همه رو حذف کردم و کلا ps4رو فرمت کردم 

بعد از اون موقع یه اکانت psn با خود ps4 ساختم و وارد شدم 

من هم تا یه مدتی از بازیای رایگان psn استفاده کردم و بعدش اکانت ترکیبی وارد کنسول کردم و اون اکانت خودمو حذف کردم

تا اینکه یه روز داداش کوچیکم از پول یکی از اکانت های ترکیبی استفاده کرد و بعد از اون بن شدم

حالا توی اون ایمیل اولی که باهاش اکانت ساختم رو چک میکنم هیچ پیامی مبنی بر دلیل بن شدن و... برام نیومده!!!!!

از شما هم ممنونم.

2764.png2764.png

بزرگترین خطر همین استفاده از موجودی مالی همین اکانتهای هکی هست.

بجز اون معمولا بن نمیشید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، aliweisi گفته است :

واقعا ممنونم 

slasher عزیز این راه عوض کردن مک حتما جواب میده؟

متشکرم بازم

بلی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، _Nima گفته است :

لطفا راهنمایی کنیم 

از کجا میتونم بفهمم ps4 تا کی بن هست؟ 

اگه کد بن همینی باشه که تو تاپیک هست این کد مادام العمر هست اگه کد دیگه باشه از بن درمیاد خودش البته این کد هم از بن درمیاد بعضی از دوستان انجام میدن خودمم به شخصه انجام دادم قبلا  ( وقتی Live Chat سونی هنوز بود تو سایت )

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. میخواستم یه راهنمایی به اون دوستانی که برای اولین بار با کد ws-37338-4 بن شدن کنم.من هم یک ماه پیش با هگین کد بن شدم و هرجا رو مطگشتم میگفتن دائمیه. ولی بعد از گذشت حدودا یک ماه(که دیشب بود) دیدم که انبن شدم. پس نگران نباشین عزیزان❤️❤️

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 9 اردیبهشت 1399 در 16:58، Amir mafia گفته است :

سلام. میخواستم یه راهنمایی به اون دوستانی که برای اولین بار با کد ws-37338-4 بن شدن کنم.من هم یک ماه پیش با هگین کد بن شدم و هرجا رو مطگشتم میگفتن دائمیه. ولی بعد از گذشت حدودا یک ماه(که دیشب بود) دیدم که انبن شدم. پس نگران نباشین عزیزان❤️❤️

جدی میگی داداش؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان سلام.شرمنده موضوع بحثم یکم به این تاپیک نمیخوره ولی چون مربوط به ps4 میشه دیگه تاپیک جدید ایجاد نکردم.حقیقت مطلب این که من برای برادر کوچیکم بعد کلی داستان و اینور اونور🤣

یه دونه ps4 slim کارکرده تمیز هدیه خریدم .میخواستم دوستان اگه توصیه مفید تجربه پندی اندرزی چیزی دارین برای استفاده از دستگاه یا نکاتی که باید رعایت بشه بفرمایین من به این جقله بچه یاد بدم چون خودم بالا سرش نیستم که حواسم باشه

سپاس از دوستان❤️❤️❤️

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 13 خرداد 1399 در 17:27، Nima Mahmodi گفته است :

جدی میگی داداش؟؟

اره داداش گلم.ن تنها خودمم با همین کد بن شدم و بعد انبن شدم حتی دوتا از دوستام هم انبن شدن بعد ۱ ماه

در در 29 خرداد 1399 در 01:44، Arminmo گفته است :

وای واقعا میشه درست شه 

اره عزیزم.ناامید نشو اگه مدت همینه مطمئن باش درست میشه🥰🥰

در در 29 خرداد 1399 در 01:44، Arminmo گفته است :

وای واقعا میشه درست شه 

منظورم اینه اگه کدت همینه اوکی میشه😃😃😘

در در 10 آبان 1395 در 16:28، ho3einsa گفته است :

کنسولو از پست تحویل گرفتم مستقیم بردم تیپاکس پس فرستادم برا طرف خخخ.

ممنون از دوستان

داداش چرا ب حرف ی نفر گوش کردی؟؟این کنسول تا ۱ ماه دیگه انبن میشد.واقعا برا بعضیا متاسفم ک با جواب های الکی و چرت و پرت کار ملتو خراب میکنن😔😔

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir mafia گفته است :

اره داداش گلم.ن تنها خودمم با همین کد بن شدم و بعد انبن شدم حتی دوتا از دوستام هم انبن شدن بعد ۱ ماه

اره عزیزم.ناامید نشو اگه مدت همینه مطمئن باش درست میشه🥰🥰

منظورم اینه اگه کدت همینه اوکی میشه😃😃😘

داداش چرا ب حرف ی نفر گوش کردی؟؟این کنسول تا ۱ ماه دیگه انبن میشد.واقعا برا بعضیا متاسفم ک با جواب های الکی و چرت و پرت کار ملتو خراب میکنن😔😔

چرا زیر خاکی میکشین بیرون...

یادش بخیر ...

چه روزایی بود. پیر شدیم دیگه 

😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

چرا زیر خاکی میکشین بیرون...

یادش بخیر ...

چه روزایی بود. پیر شدیم دیگه 

😅

اون زمان چند خریده بودی؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اون زمان چند خریده بودی؟ 

650 داده بودم به بن شدش بعد رفتم اکبندشو 900 خریدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا یکی از دوستان ps4 داره که بازیهای هکی روش ریخته الان بخواد بازی اورجینال بخره و آنلاین بازی کنه مشکلی داره؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اقا یکی از دوستان ps4 داره که بازیهای هکی روش ریخته الان بخواد بازی اورجینال بخره و آنلاین بازی کنه مشکلی داره؟

قبل انلاین شدن اکانتا و بازیارو پاک کنه. البته اگه شکایت شده باشه از طرف صاحب اکانتا ممکنه به محض انلاین شدن بن بشه ولی کم پیش میاد.

لینک به دیدگاه

در در 9 اردیبهشت 1399 در 16:58، Amir mafia گفته است :

احتمالا ضرر سونی از اون اکانتی ک رو کنسول شما بوده جبران شده و کنسول شما آنبن شده

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قا یکی از دوستان ps4 داره که بازیهای هکی روش ریخته الان بخواد بازی اورجینال بخره و آنلاین بازی کنه مشکلی داره؟

باید درست حسابی اکانتایی ک توی کنسوله رو چک بکنه از همه لحاظ اگه نمیتونن پیام خصوصی بدین راهنمایی میکنم اگه واقعا اکانت هکی باشه و اکانت مورد دار نباشه هیچ مشکلی نیست برای انلاین بازی کردن...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

قبل انلاین شدن اکانتا و بازیارو پاک کنه. البته اگه شکایت شده باشه از طرف صاحب اکانتا ممکنه به محض انلاین شدن بن بشه ولی کم پیش میاد.

نه عزیزم اینطوری نیست شما هرکاری بکنی اگه کنسول اکانت مورد دار داشته باشه توسط سونی mark شده و بن خواهد شد ( حتی اگه Full Initialize بشه) جلوگیری از بن شدن هم فقط و فقط یه راه داره اونم قبل اینکه کنسولو انلاین کنی اکانتارو چک بکنی و اگه مورد دارن انلاین نکنی 🤣 ( البته راه های دیگه هم هست که تست نکردم ولی فک کنم جواب میدن) 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rahigamer گفته است :

سلام،الان ps4 های بن شده چند تو بازار؟میخام بخرم

اسلیم دور و بر 3 تومن - پرو دور و بر 5 تومن 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

نه عزیزم اینطوری نیست شما هرکاری بکنی اگه کنسول اکانت مورد دار داشته باشه توسط سونی mark شده و بن خواهد شد ( حتی اگه Full Initialize بشه) جلوگیری از بن شدن هم فقط و فقط یه راه داره اونم قبل اینکه کنسولو انلاین کنی اکانتارو چک بکنی و اگه مورد دارن انلاین نکنی 🤣 ( البته راه های دیگه هم هست که تست نکردم ولی فک کنم جواب میدن) 

چجوری میخوای اکانت رو چک کنی!؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Slasher گفته است :

🤣🤣داداش چی میگی برا خودت. مگه میشه فهمید اکانته مورد داره یا نه! یه ریسکه مونده خرتو بگیره یا نه! اگه خیلی نگرانی نباید بازی هکی روش بریزی. فقط اکانت هکی بن نمیکنه وقتی از پول اون اکانته استفاده شده باشه اصولا بن میکنه سونی اونم بخاطر شکایت صاحب اکانتس. اره مارک میکنه بن میکنه چه انلاین شی چه نشی. فقط تفاوتش اینه انلاین نشی نمیفهمی بن شدی.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

🤣🤣داداش چی میگی برا خودت. مگه میشه فهمید اکانته مورد داره یا نه! یه ریسکه مونده خرتو بگیره یا نه! اگه خیلی نگرانی نباید بازی هکی روش بریزی. فقط اکانت هکی بن نمیکنه وقتی از پول اون اکانته استفاده شده باشه اصولا بن میکنه سونی اونم بخاطر شکایت صاحب اکانتس. اره مارک میکنه بن میکنه چه انلاین شی چه نشی. فقط تفاوتش اینه انلاین نشی نمیفهمی بن شدی.

بنده کارم کنسوله و هر روز سر و کار دارم با ps4 و xone متوجه میشم کنسول هم بن بشه میتونم از بن دربیارمش...
البته بیخیال شما راست میگی بنده چیزی نمیفهمم واسه خودم میگم 👍

لینک به دیدگاه

یادش بخیر 360 کبیر یه راهی داشت که kv  سی پی یو رو با یه کنسول بن نشده عوض میکردن حل میشد good old days

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

بنده کارم کنسوله و هر روز سر و کار دارم با ps4 و xone متوجه میشم کنسول هم بن بشه میتونم از بن دربیارمش...

داداش جان ببخشید یه سوال فنی.
ما برا داداش کوچیکمون یه ps4 slim 500 گرفتیم کارکرده .بعد اونی که فروشنده بود گفت حدود350 پول بازی داده تقریبا7-8 تا بازی داشت.بعد که ازش پرسیدم گفت ریست فکتوری کنی میتونی آنلاین بازی کنی بعدا با دیسک یا دیجیتال.
میخواستم بپرسم ازت با این بحثایی که بین شما و دوستان شد احتمال داره این دستگاه هم وقتی آنلاین بکنم بن بشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

داداش جان ببخشید یه سوال فنی.
ما برا داداش کوچیکمون یه ps4 slim 500 گرفتیم کارکرده .بعد اونی که فروشنده بود گفت حدود350 پول بازی داده تقریبا7-8 تا بازی داشت.بعد که ازش پرسیدم گفت ریست فکتوری کنی میتونی آنلاین بازی کنی بعدا با دیسک یا دیجیتال.
میخواستم بپرسم ازت با این بحثایی که بین شما و دوستان شد احتمال داره این دستگاه هم وقتی آنلاین بکنم بن بشه؟

به اکانتی که روشه بستگی داره اگه اکانت هکی بدون دستخوردگی باشه همین الانم میتونی انلاین کنی بازی کنی شایدم بازیاش قفل نشد 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

چه زود بهت برمیخوره. تاپیک زیرخاکی بزارین rest in peace شه یه تاپیک جامع براش باز کنین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...