رفتن به مطلب

فروش یک عدد 5850 msi

+++
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان. یک عدد 5850 تمیز با گارانتی ماتریکس تا سال 2012 feb به فروش میرسد.

کارت کاملا سالم و با کارتن و متعلقات می باشد.

برای اعتماد سازی هم از سیستم لیون استفاده میکنیم.

قیمت پایه 230 تومان

http://www.msi.com/p...-PM2D1G-OC.html

five_pictures1_20091202153841.jpg

ویرایش شده توسط +++
لینک به دیدگاه

اقا سلام

چقدر من دنیال این کارت با قیمت درست و حسابی گشتم ایییییییییییی ول اقا اگر فروشنده ای به قیمت پایه خریدارم لطفا شماره حساب و اطلاعات رو پ.خ کنید البته اگر قیمت بهتری بنودش من به قیمت پایه خریدارم.

نبوووووووووووود ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه 5850 غیره ریفرنس دارم، اگه قصد تعویض دارید، لطفا مبلغی که سر میگیرید رو اعلام کنید

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

راستش 230 قیمت کفشه. منتظر پیشنهاد بهتری هستم@};- کارت های بی گارانتی 220 اینا میرن. ولی این کارت بابت اور مشکلی نداره و با خیال راحت میشه اورش کرد( از بابت سوختن کارت:دی) ضمن اینکه مدل رفرنس هستش و خیلی کارت خنکی هست.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه 5850 غیره ریفرنس دارم، اگه قصد تعویض دارید، لطفا مبلغی که سر میگیرید رو اعلام کنید

تشکر @};-

کارت شما گارانتی داره؟ چه کاریه عزیز؟ 5850 بدم 5850 بگیرم؟! این وسط 10 تومن هم هزینه پست میخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همین کارت رو داشتم. کارت قویی هستش. در کل ارزش داره. خودم که 2تا 4890 خریدم وگرنه حتما میخریدم.

لینک به دیدگاه

اقا 5 تومن میگذارم روی قیمت پایه اگر هستی و فروشنده بدی بیاد

این آقا خریدار هستن بفروشید به ایشون دیگه.

لینک به دیدگاه

این طور که میگید بقیه فکر میکنن کارت ما یه چیزیش هست!@};-

باید بگم که بازار ازم 250 میخوان. منتهی پول نقد نمیدن. و منم تا چند روز دیگه پول لازم دارم.

با کارت های ضعیف تر هم عوض میکنم. هر کسی داره همین جا بگه. واسه تعویض راه میام

لینک به دیدگاه

سلام @};-

من یه Gigabyte HD5770 دارم ، دارای کارتن + متعلقات و گارانتی ، کارت تمیزی هم هستش.

چقدر سر میگیرین بابت تعویض ؟

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

این طور که میگید بقیه فکر میکنن کارت ما یه چیزیش هست!@};-

باید بگم که بازار ازم 250 میخوان. منتهی پول نقد نمیدن. و منم تا چند روز دیگه پول لازم دارم.

با کارت های ضعیف تر هم عوض میکنم. هر کسی داره همین جا بگه. واسه تعویض راه میام

بد برداشت نکن دوست عزیز منظور من که چیز دیگه اب بود .

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

اقا چی کار میکنید بالاخره این کارتتون رو به من با قیمت پایه + 5 هزار تومن میفروشین یا نه ؟ متاسفانه این کارت به خاطر خوب بودنش کمیاب شده یکمی به قیمت مناسب گیرم نیومدش این بودش که حاضرم با قیمت پایه حتی +10 تومن و کلیه هزینه پست و .... هم بدم فقط خواهسا یکمی عجله کنید و تصمیم خودتون رو بگیرید من منتظرم و مشتاق اگر اوکی بودید اطلاعات و شماره حساب رو پ.خ کنید ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام، چی شد بالاخره دوست عزیز، فروخته شد یا موجوده هنوز ؟

لینک به دیدگاه

عرض ادب

دوست عزيز متاسفانه اون قدر دست دست کرديد که يک کارت خوب از دستم پريد متاسفانه به دليل بروز يک مشکل شخصي بودجه اي که براي خريد اين کارت در نظر گرفته بودم از دستم رفت اي کاش زودتر بهم فروخته بوديد و االن حسرت اين کارت رو نميخوردم در کل ممنونم.امیدورام دیگر دوستان بتونند این کارت خوب رو بخرند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

فکر کنم این دوستمون میخواست 250 به بالا کارت رو بفروشه و رفت که تو همون بازار بفروشتش . ولی بهتر بود اینجا اعلام میکردید که زیر 250 نیمدید . این همه ادم که نباید معطل یک نفر بشوند !! کار پسندیده ای نبود !

لینک به دیدگاه

نه کارت موجوده هنوز.

من میرم سرباز. دنبال کارای اون هستم. دیر به دیر میتونم پست بدم.

هرکسی نقدا بخواد 240 میتونم بدم. ولی این دوستمون که مشتاق بودن همه پول رو نمیتونستن یه جا بدن.@};-

لینک به دیدگاه

قیمت 5770 نوش خیلی بالاست. بیشتر از gtx 460!!!

با این حساب اخه نمیصرفه.

چون وضعیت سربازیم مشخص شد(کرج می افتم) دیگه قصد دارم کل سیستم رو بفروشم تا خاک نخوره خونه.sigh.gif

لینک به دیدگاه

نه کارت موجوده هنوز.

من میرم سرباز. دنبال کارای اون هستم. دیر به دیر میتونم پست بدم.

هرکسی نقدا بخواد 240 میتونم بدم. ولی این دوستمون که مشتاق بودن همه پول رو نمیتونستن یه جا بدن.@};-

پس در کل قسمت دوستمون نبود. 240 قیمت خوبی هست از اونجایی که گارانتی MSI گارنتی خوبی هست. انشالله این دفعه فروش بره ^^

لینک به دیدگاه

مثل اینکه ممکنه مشتری این خودم باشم... یک دفعه هوس کراس فایر به سرم زد . دوست عزیز تا کی وقت داری ؟ من اولش با جیبمون این رو یک چکی بکنم . همه اینجا دانشجو هستیم باید با درایت دست تو جیبمون بکنیم ^^.البته منم سرباز بودم ولی سال اخر کنکور قصر در رفتم @};-

در ضمن شما ساکن کجایی عزیز ؟؟ تهران ؟؟

-----------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...