رفتن به مطلب

مد کولینگ دیواری چگونه کار میکند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.دوستان توو سایت یوتویوب هممون دیدیم که بعضی از سیستمها مایع کولینگ رو به سمت داخل دیواره های شفاف هدایت میکند.میخواستم بپرسم ایا این دیواره ها به صورت دست ساز هست یا به صورت کارخانه ای.مممونم

لینک به دیدگاه

سلام . به این نوع کولینگ ، سیکل باز گفته میشه . 
این شیلنگ ها که شما میگین دیواره شفاف ، به دو صورت سافت و هارد هستن ، سافتشون عین شیلنگ های معمولی به راحتی کج و ... میشن و به حالت اول خودشون برمیگردن ، اما نوع دوم که هارد باشن ، باید با سشوار به یه حدی از گرما برسن تا بتونین کجشون کنین . شیلنگ های هارد از جنس آکریلیک هستن ، مثل بدنه شیشه ای کیس ها.
همین طور که گفتم کارخانه ای هستن
اگر می خواین خریداری کنین ، بای  از آمازون یا ... بخرین چون تو ایران جایی رو ندیدم و اتفاقا خودم هم خیلی دنبال می گردم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام . به این نوع کولینگ ، سیکل باز گفته میشه . 
این شیلنگ ها که شما میگین دیواره شفاف ، به دو صورت سافت و هارد هستن ، سافتشون عین شیلنگ های معمولی به راحتی کج و ... میشن و به حالت اول خودشون برمیگردن ، اما نوع دوم که هارد باشن ، باید با سشوار به یه حدی از گرما برسن تا بتونین کجشون کنین . شیلنگ های هارد از جنس آکریلیک هستن ، مثل بدنه شیشه ای کیس ها.
همین طور که گفتم کارخانه ای هستن
اگر می خواین خریداری کنین ، بای  از آمازون یا ... بخرین چون تو ایران جایی رو ندیدم و اتفاقا خودم هم خیلی دنبال می گردم

آریا کامپیوتر و dfmrendering دوتا سایت ایرانیه که تقریبا تمام قطعات سیکل باز رو داره

آواژنگ هم وارد کرده و الان تو گمرکه که اگه 2 هفته صبر کنید با تنوع و شاید قیمت بهتر قابل تهیه باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

آریا کامپیوتر و dfmrendering دوتا سایت ایرانیه که تقریبا تمام قطعات سیکل باز رو داره

آواژنگ هم وارد کرده و الان تو گمرکه که اگه 2 هفته صبر کنید با تنوع و شاید قیمت بهتر قابل تهیه باشه

بازم هر چه قدر که ارزون باشه از داخل بهتره !
تو آریا کامپیوتر رادیات 240 میده 250 هزارتومن !
اون وقت تو آمازون میده 25 دلار
اگر از آمازون 480 بخری که 70 دلار همین حدود میشه !

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Daniel110 گفته است :

بازم هر چه قدر که ارزون باشه از داخل بهتره !
تو آریا کامپیوتر رادیات 240 میده 250 هزارتومن !
اون وقت تو آمازون میده 25 دلار
اگر از آمازون 480 بخری که 70 دلار همین حدود میشه !

البته در اینکه خیلی گرون می دن شکی نیست. مثلا پمپ 150 دلاری رو می دن 700 هزار

اما محصولات ای کی خودشم واقعا گرونه و فکر می کنم تکی از آمازون هم وارد بشه در مجموع تفاوت چندانی نکنه

رادیات های ای کی هم قیمت خودشون بالاست و من ترجیح می دم از سایت های دیگه رادیات معمولی با یک ششم قیمت بگیرم

لینک به دیدگاه

این سایت هم هست  اشتباه نکنم ازاقای رضا غفاریان از کاربرای همین انجمن بودند.قیمت ها رو نمیدونم باید بپرسید http://www.notec.ir/product/computer/coolers/liquid-cooler

لینک به دیدگاه

دوستان به وزن رادیاتور هم دقت کنید، خرید از خارج به صرفه نیست چونکه هزینه ارسال خیلی زیاد میشه
آواژنگ قرار هست چه محصولاتی وارد کنه؟ تا اونجا که من اطلاع دارم فقط عقیق رایانه وارد میکنه
راجب قطعات واترکولینگ موجود هم من با عقیق رایانه صحبت کردم و اگه بخواید سفارشی هرچیزی رو میاره اما زمان بر هست
اگه استارتر تاپیک یه عکس میذاشت بهتر میشد راهنمایی کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Captain-Zakhar گفته است :

دوستان به وزن رادیاتور هم دقت کنید، خرید از خارج به صرفه نیست چونکه هزینه ارسال خیلی زیاد میشه
آواژنگ قرار هست چه محصولاتی وارد کنه؟ تا اونجا که من اطلاع دارم فقط عقیق رایانه وارد میکنه
راجب قطعات واترکولینگ موجود هم من با عقیق رایانه صحبت کردم و اگه بخواید سفارشی هرچیزی رو میاره اما زمان بر هست
اگه استارتر تاپیک یه عکس میذاشت بهتر میشد راهنمایی کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

آواژنگ چون داره گرافیک آبی بدون کولر میاره، خودش لوازم کولر چرخه باز رو هم داره میاره

فقط گفته که از مارک ای کی وارد کرده اما در مورد جزئیاتش نمی دونم

دقیقا 14 روز پیش به من گفته که بار وارد شده و الان تو گمرکه. حالا کی از گمرک ترخیص بشه نمی دونم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

آواژنگ چون داره گرافیک آبی بدون کولر میاره، خودش لوازم کولر چرخه باز رو هم داره میاره

فقط گفته که از مارک ای کی وارد کرده اما در مورد جزئیاتش نمی دونم

دقیقا 14 روز پیش به من گفته که بار وارد شده و الان تو گمرکه. حالا کی از گمرک ترخیص بشه نمی دونم

عقیق رایانه که وارد کرد تو سایت EK به عنوان نماینده ثبت شده اما اسمی از آواژنگ نیست!

حتی فکر نکنم بلاک گرافیکی که گیگا استفاده کرده هم EK باشه!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

عقیق رایانه که وارد کرد تو سایت EK به عنوان نماینده ثبت شده اما اسمی از آواژنگ نیست!

حتی فکر نکنم بلاک گرافیکی که گیگا استفاده کرده هم EK باشه!

این چرا هیچ محصولی رو قیمت نزده؟

بلاکی که زوتک استفاده کرده هم ای کی نیست، آواژنگ هم بیشتر داره پمپ و رادیات وارد می کنه

لینک به دیدگاه

البته در این که بلاک های EK دارن وارد میشن شکی نیست ، چون خود آریاکامیپوتر هم باندل های مین و بلاکش رو زده به زودی!
در ضمن ، من نمیگم که از خارج پست شن ! میگم که یکی  بره بخره، توی چمدون بیاره
یک سوال هم داشتم ، البته خیلی بی ارتبطه (با اجازه استارتر تاپیک)
بین ایران و ترکیه بخوای جابه جا شی ویزا لازمه ؟
چون اگر چی باشه چی نباشه (نباشه خیلی بهتره) اگر تو همین لیون چند نفر پیدا بشن که قطعاتی رو بخوان ، و شخصی مورد اعتماد انجمن که رفت و برگشتش به ترکیه زیاد باشه ، می تونه سفارش بگیره از بچه های فروم ، بره و برای بچه ها بیاره !
می تونه دلار 100 تومن هم بگیره که هم خودش سود کنه و هم ما !
البته این فکرم خیلی مسخره س
ولی بازم قطعات کامپیوتری توی ترکیه باید بیشتر باشه و بتونن ارزون تر وارد کنن
یک سوال دیگه ، دقیقا ایرانیا چرا نمی تونن از آمازون خرید کنن؟
این طوری که دلال ها و وارد کننده ها دارن پول ملت رو بالا میکشن ، خدا خوشش نمیاد راستی
توی آمازون یه رادیات 480 دیدم نو رو زده بود 60 دلار!

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

فکر کنم ترکیه ویزا نخواد

آمازون حتی ادرس ایران هم تو لیست کشورها داره

ولی وقتی به صفحه پرداخت می رسی خطا می ده که به دلیل تحریم ارسال به این ادرس ممکن نیست

اگه ادرس ارسال رو تغییر بدیم از همین ایران هم می شه خرید کرد و به کشورهایی مثل عراق یا افغانستان فرستاد

یعنی عراق و افغانستان هم آره و ما به لطف معجزه هزاره سوم نه !

لینک به دیدگاه

من که میرم برای خرید نمیزاره حتی آدرس بدم ، بعد از یوزر و پس نمیزاره برم

لینک به دیدگاه

تو صفحه خود محصول سمت راست قسمت شیپ تو

جدا از قیمت و افت 150 دلاریش، انتخابی بودن گارانتی هم یکی از حسرت های ما ایرانی هاست !

Caphnjfcture.PNG

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mohsenzare1998 گفته است :

سلام.دوستان توو سایت یوتویوب هممون دیدیم که بعضی از سیستمها مایع کولینگ رو به سمت داخل دیواره های شفاف هدایت میکند.میخواستم بپرسم ایا این دیواره ها به صورت دست ساز هست یا به صورت کارخانه ای.مممونم

سلام،

اگر منظور شما نمونه هایی است که در زیر قرار داده ام، این قطعات به صورت دست ساز تولید می شوند حتی در کاخانه ها. و در صورت تمایل می توانم برای تان طراحی و تهیه کنم.

81bv-ahBXvL._SL1500_.jpg1011035_600x600.jpgLL.jpgmaxresdefault.jpg pict9076zb0.jpg

ویرایش شده توسط +Wise+
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...