رفتن به مطلب

تهیه براکت 1156 برای کولرمستر v8

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان مدتی هست که دنبال براکت سوکت 1156 واسه فن v8 می گردم میدونم که کولرمستر این براکت را ساخته اما توی ایران ندیدمش دوستان و اساتید کسی راه کاری برای حل این مشکل سراغ نداره یا جایی را سراغ نداره که این براکت را داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم براكت زير رو موجود داريم اگر به كارتون مياد در خدمتيم :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1287

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم براكت زير رو موجود داريم اگر به كارتون مياد در خدمتيم :

http://lioncomputer....product_id=1287

ممنون از راهنماییتان جناب حسینی به هر حال امکان تست این براکت بر روی v8 فقط برای شما امکان پذیر هست فکر می کنم ایده خوبی باشه که خودتون امتحان کنید و در صورت جواب دادن به اطلاع عموم برسونید

که البته بعید می دونم جواب بده اما به هر حال فکر نمی کنم اگه تعدادی از این براکتهارو وارد کنید روی دستتون بمونه چون خیلی ها هستن که این خنک کننده را دارن و مشکل من رو هم دارن خنک کننده خیلی خوبی هست و من دوستش دارم تنها مشکلش همین هست

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتان جناب حسینی به هر حال امکان تست این براکت بر روی v8 فقط برای شما امکان پذیر هست فکر می کنم ایده خوبی باشه که خودتون امتحان کنید و در صورت جواب دادن به اطلاع عموم برسونید

که البته بعید می دونم جواب بده اما به هر حال فکر نمی کنم اگه تعدادی از این براکتهارو وارد کنید روی دستتون بمونه چون خیلی ها هستن که این خنک کننده را دارن و مشکل من رو هم دارن خنک کننده خیلی خوبی هست و من دوستش دارم تنها مشکلش همین هست

خواهش ميكنم عزيز .

اين براكتها تعداد موجوده ولي اينها به فنهايي ميخوره كه تهشون مثل فن زير باشن :

2aea8177cbac03ac72aca88d134f50acravc-5.jpg

لینک به دیدگاه

خواهش ميكنم عزيز .

اين براكتها تعداد موجوده ولي اينها به فنهايي ميخوره كه تهشون مثل فن زير باشن :

2aea8177cbac03ac72aca88d134f50acravc-5.jpg

ته فنهای v8 این شکلی نیستن درواقع براکتها کولرمستر دوتکه هستن که جدا جدا ته هیدسینک پیچ میشن واسه همین می گم که نمیخوره به هر حال تا عملا امتحان نشه نمی شه گفت اما می خواهم بدونم که احتمال ورود این براکتها توسط شما وجود داره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...