رفتن به مطلب

کمک در مورد خرید rx 480 یا (1060 و 1070)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم بودجم تا 1700 یا 1800 میرسه ولی تو خرید 3 تا کارت شک دارم دوستان کمک کنن تا بتونم با  توجه به بودجم بهترین کارت رو بخرم البته تو روزلیشن 1080 بازی میکنم

کارت 480 سافایر قیمت 1200

کارت 480 ایسوس 1380

کارت 1060هم حدود 1275 http://lioncomputer.ir/product/9019/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1060+AMP!+Edition/

کارت 1070 هم 1790 برند زوتاک http://lioncomputer.ir/product/9018/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1070+AMP+Edition/

البته تا حدودی راجب مشکلات کارت 1070 اطلاعاتی دارم ولی اگه کسی اطلاع کامل داره ممنون میشم تو تایپک اعلام کنه البته نمیدونم چیپ کارت 1070 میکرون است یا سامسونگ؟

تا جایی خودم اطلاع دارم کارت 1070 حدود 20 فریم از کارت 480 قویتر است با حدود قیمت 600 تومان بیشتر که نمیدونم ارزش داره یانه باتوجه به اینکه سال بعد حتما کلی از قیمتش کم میشه با اومد نسل جدید البته بدون در نظر گرفتن مشکلات کارت 1070 که البته نمیدونم کارت زوتاک مموریش میکرون است یا سامسونگ

کارت 480هم تقریبا با 1060 قدرتش برابر است و هم قیمتش 

در کل کدوم یک از کارت ها رو دوستان پیشنهاد میدن  تو رزولیشن 1080 

یک سوالم از دوستان دارم اینکه چرا کارت های قدیمی amd همچنان فریم خوبی میدن نسبت به کارت های انویدیا تو بازی های جدید ؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من کارت 480 سافایر مدل نیترو یا نیرو پلاس

کارت 480 در dx12 از 1060 بهتره و در والکان کامل این کارت رو پشت سر میزاره

8 گیگ مموری داره و برای فول اچ دی بسیار مناسبه .

شما یه نگاه به بنچ مارک های 470 هم بنداز کارت بسیار خوبیه .

متاسفانه کارتهای انویدیا در dx12 نمایش خوبی نداشتن و با عرضه نسل بعدی به شدت ضعیف میشن .

سایر مشخصات سیستمتون چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

480 ولی یه مدل کم صدا و خنک

نیترو + صدا هیولا میده

ترجیحا Gaming X بگیر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است :

سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم بودجم تا 1700 یا 1800 میرسه ولی تو خرید 3 تا کارت شک دارم دوستان کمک کنن تا بتونم با  توجه به بودجم بهترین کارت رو بخرم البته تو روزلیشن 1080 بازی میکنم

کارت 480 سافایر قیمت 1200

کارت 480 ایسوس 1380

کارت 1060هم حدود 1275 http://lioncomputer.ir/product/9019/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1060+AMP!+Edition/

کارت 1070 هم 1790 برند زوتاک http://lioncomputer.ir/product/9018/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1070+AMP+Edition/

البته تا حدودی راجب مشکلات کارت 1070 اطلاعاتی دارم ولی اگه کسی اطلاع کامل داره ممنون میشم تو تایپک اعلام کنه البته نمیدونم چیپ کارت 1070 میکرون است یا سامسونگ؟

تا جایی خودم اطلاع دارم کارت 1070 حدود 20 فریم از کارت 480 قویتر است با حدود قیمت 600 تومان بیشتر که نمیدونم ارزش داره یانه باتوجه به اینکه سال بعد حتما کلی از قیمتش کم میشه با اومد نسل جدید البته بدون در نظر گرفتن مشکلات کارت 1070 که البته نمیدونم کارت زوتاک مموریش میکرون است یا سامسونگ

کارت 480هم تقریبا با 1060 قدرتش برابر است و هم قیمتش 

در کل کدوم یک از کارت ها رو دوستان پیشنهاد میدن  تو رزولیشن 1080 

یک سوالم از دوستان دارم اینکه چرا کارت های قدیمی amd همچنان فریم خوبی میدن نسبت به کارت های انویدیا تو بازی های جدید ؟

اگه انتخابت سلیقه ای هستش از دو مدل 1060 و 480 هر کدوم به دلت نشسته بگیر ، اما تو 1060 مدل ام اس آی گیمینگ پیشنهاد میدم

اما اگه میخوای آینده نگری بکنی ، 480 مدل خنک و کم صدا ، مدل ام اس آی خوبه اما انگاری موجود نیست پس ایسوس

راجب سوال آخر : کارت های انویدیا با ورود نسل جدید ازشون اصلاً پشتیبانی نرم افزاری نمیشه و فقط به اسم درایور میده بیرون اما ای ام دی واسه نسل قبل درایور بهینه عرضه میکنه (یه دلیلش این میتونه باشه چون مشتریهاش نسبت به انویدیا خیلی کمتره میخواد کاربران قبلیو از مهاجرت به سمت انویدیا جلوگیری کنه و یه دلیل دیگش مشتری مداری )

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

اگه انتخابت سلیقه ای هستش از دو مدل 1060 و 480 هر کدوم به دلت نشسته بگیر ، اما تو 1060 مدل ام اس آی گیمینگ پیشنهاد میدم

اما اگه میخوای آینده نگری بکنی ، 480 مدل خنک و کم صدا ، مدل ام اس آی خوبه اما انگاری موجود نیست پس ایسوس

راجب سوال آخر : کارت های انویدیا با ورود نسل جدید ازشون اصلاً پشتیبانی نرم افزاری نمیشه و فقط به اسم درایور میده بیرون اما ای ام دی واسه نسل قبل درایور بهینه عرضه میکنه (یه دلیلش این میتونه باشه چون مشتریهاش نسبت به انویدیا خیلی کمتره میخواد کاربران قبلیو از مهاجرت به سمت انویدیا جلوگیری کنه و یه دلیل دیگش مشتری مداری )

با توجه به اینکه بنده بخوام 1800 پول کارتی مثل 1070 رو بدم و نهایتا تا چند ماه دیگه قیمت این کارت میشه حدود 1 تومان و اینکه به قول شما ساپورت خوبی هم از این کارت با ورود نسل جدیدتر نمیشه پس کلا خرید انویدیا برای امثال ما که میخواهیم کارتی بخریم که حداقل چند سالی بشه باهاش بازی کرد منتفی است 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

پیشنهاد من کارت 480 سافایر مدل نیترو یا نیرو پلاس

کارت 480 در dx12 از 1060 بهتره و در والکان کامل این کارت رو پشت سر میزاره

8 گیگ مموری داره و برای فول اچ دی بسیار مناسبه .

شما یه نگاه به بنچ مارک های 470 هم بنداز کارت بسیار خوبیه .

متاسفانه کارتهای انویدیا در dx12 نمایش خوبی نداشتن و با عرضه نسل بعدی به شدت ضعیف میشن .

سایر مشخصات سیستمتون چیه ؟؟؟

سلام ممنون از پاسختون سیستم بنده i 7 4770 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است :

سلام ممنون از پاسختون سیستم بنده i 7 4770 

پاورتون چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ATER گفته است :

480 ولی یه مدل کم صدا و خنک

نیترو + صدا هیولا میده

ترجیحا Gaming X بگیر.

فعلا تو بازار نیترو است و ایسوس که مدل ایسوس واقعا گرونه 1380 تومان که ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر محترم تاپیک ،
آیا الآن خرید نسخه رفرنس 480 عقلانی هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

پاورتون چیه ؟؟؟

فعلا فقط سی پی یو 4770 دارم با مادربرد b85 killer و دوتا رم 4 گیگ با باس 1600 

پاور و کولر سی پی یو هم قراره بخرم مدل گرین 650uk

لینک به دیدگاه

به نظر دوستان ارزش داره  دوتا رم 8 گیگ بخرم به جای دوتا 4 گیگ یانه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hossinkaspersky گفته است :

به نظر دوستان ارزش داره  دوتا رم 8 گیگ بخرم به جای دوتا 4 گیگ یانه؟

سلام . به نظرم کنار همین دوتا 4 ، یدونه 8 اضافه کنین . دوال چنل و.... همش الکیه و تاثیری نداره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

با اجازه استارتر محترم تاپیک ،
آیا الآن خرید نسخه رفرنس 480 عقلانی هست یا خیر؟

قیمت ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

قیمت ؟؟؟

نمی دونم والا! 1 و 200 ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

نمی دونم والا! 1 و 200 ؟

به نظرم من حتی با قیمت 1 تومن هم ازش نداره ، چون مشکلاتی از قبیل داغ کردن و سایر مسائل داره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

به نظرم من حتی با قیمت 1 تومن هم ازش نداره ، چون مشکلاتی از قبیل داغ کردن و سایر مسائل داره

خود لیون که بررسی کرده بود گفت اشکالی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

نمی دونم والا! 1 و 200 ؟

1.2 ;که غیر رفرنسش رو میدن .

رفرنس حدود 0.9 ارزش خرید آکشه ( چون 470 غیر رفرنس تقریبا با 480 رفرنس در فریم برابری می کنه و دما و مصرف کمتری داره و بهیته تره ) .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

خود لیون که بررسی کرده بود گفت اشکالی نداره؟

دماش 84 درجه با نویز وحشتناک ، من که به دما و نویز حساسم شاید بعضی ها اینجوری نباشن

لینک به دیدگاه

به نظر من گرافیک رفرنس اصلا ارزش خریدن نداره و هیچ و وقت قدرت واقعی اون گرافیک رو احساس نمیکنید

در کارت ها amd که دما راحت تا 90 درجه میره و از داخل کیس صدا هیلیکوپتر و تراکتور شنیده میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...