رفتن به مطلب

افزایش قیمت ناگهانی 6800k و ...

Recommended Posts

درود بر دوستان . 
پردازنده Core i7 6800k دو هفته پیش 1 و 600 بود ، اما الآن شده یک و نهصد ! 
5930k هم حدود یک و نهصد بود ، شده 2 و دویست !
رم و هارد هم خیلی گرون شده !

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

مملکت خر تو خر
انشاءالله دوستان از این حرف من ناراحت نشن من خودم به خاطر کم بودن پولم که سه پنج تومان بود نتونستم 6600 بگیرم الان هم نزدیک 800 تومان است خدا لعنت کند هر کسی باعث این مشکل ها می شود ه

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

درود بر دوستان . 
پردازنده Core i7 6800k دیروز 1 و 600 بود ، اما الآن شده یک و نهصد ! 
5930k هم حدود یک و نهصد بود ، شده 2 و دویست !
رم و هارد هم خیلی گرون شده !

والا تا اونجا که من خبر دارم دیروز 1600 نبوده و از 10 -15 روز پیش قیمت رفته بالا و حتی تا 2 تومن هم رفته بود .

کلا این گرونی ها بعد از داستان اون رئیس جمهوره پیش اومد :D

لینک به دیدگاه

والا تا اونجا که من خبر دارم دیروز 1600 نبوده و از 10 -15 روز پیش قیمت رفته بالا و حتی تا 2 تومن هم رفته بود .
کلا این گرونی ها بعد از داستان اون رئیس جمهوره پیش اومد biggrin.png

سلام به نظر داداش بهزاد قیمت بالاتر هم ميره یا دوباره تعدیل میشه?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، dotsis گفته است :

سلام به نظر داداش بهزاد قیمت بالاتر هم ميره یا دوباره تعدیل میشه?

بعید میدونم بالاتر بره چون همانطور که عرض کردم اون وسطها بالاتر هم رفت و یه مقدار پائین اومد .

ولی تو این مملکت هیچ چیزی بعید نیست و اصلا  نمیشه پیش بینی کرد .

لینک به دیدگاه

الآن ترامپ اومده چه ربطی به پردازنده های اینتل داره ؟

لینک به دیدگاه

درود،
دلار 38 سال پیش 7 تومن بود و در تمام مدت صدارت نخست وزیر فقید ایران مرحوم امیر عباس هویدا نوسانات بسیار جزئی داشت!

اما الان شده نمیدونم چون اگه قیمت رو بنویسم تا موقعی که شما بخونین رفته بالا...

خب چه میشه کرد؟!

این جمله که بعید میدونم بالاتر بره خیلی جالبه!

نمودار های ایست کامل و تغییر قطره ای رشد اقتصادی و افزایش رشد تورم در 37 سال گذشته روبرومونه و هنوزم امیدواریم!!!

این امیدواری ما ایرانیا خیلی خوبه و تا نابودی کاملمون ادامه خواهد داشت! فقط همیشه با خودم میگم وقتی کشوری شدیم مثل نیجریه باز هم امیدوار خواهیم بود؟!

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

این جمله که بعید میدونم بالاتر بره خیلی جالبه!

امید جان منظور من در یک زمان کوتاه تو رنج 1-2 ماه بود تازه اونم نه 100%

و الا من همه جور نرخ دلا رو همه جور قیمت سخت فزار را تجربه کردم ( من 2600K را 355 و 2500K را 255 خریدم که کسی به خواب هم این قیمت را برا ی این سی پی یو ندیده )

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

الآن ترامپ اومده چه ربطی به پردازنده های اینتل داره ؟

خیلی ربط داره داداش 

اونور دنیا یه نفر تلنگش در رفته اینور دنیا یه مملکتو داره باد میبره 

یعنی ما به همون تلنگ ها بندیم 

تازه هنوز نیومده فقط انتخاب شده و قراره بیاد . فقط میتونم بگم متاسفم برای خودم و مملکتی که یه زمانی اسمشو میخواستن بیارن با ترس به زبون میاوردن ولی الان شدیم یه چی تو مایه های هویچ 

لینک به دیدگاه

چی بگم والا، روزایی که دلار داشت از 1000 تومن طی یک برنامه حساب شده 3/4 برابر میشدمن ده ها میلیون تومن ضرر کردم...

مار گزیده از ریسمون...

لینک به دیدگاه

امید نداریم والا کاری از دستمون بر نمیاد. البته کار اساسی

جوری چسبیده که با دست خالی جدا نمی شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازار حتی قبل از انتخاب ترامپ هم رو به بالا بود.

متاسفانه سیاست  اشتباه مبارزه با کالای قاچاق در بازار باعث کم شدن موجودی ها شد. کمی بالا رفتن قیمت دلار و در ادامه  پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا بازار ما رو به جایی رسونده که حدود 20-30 درصد افزایش قیمت رو نسبت به 2 ماه پیش داریم تجربه می کنیم.

فقط هم محدود به بازار سخت افزار کامپیوتر نمیشه.بازار  لپتاپ، جانبی کامپیوتر، صوتی و تصویری و لوازم خانگی و ... هم تقریبا همین پروسه رو داشته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من فکر کنم وضع حافظه هم خیلی خرابه

فلش 64 گیگ رفتم قیمت کردم طرف بهم گفت 180 تومن بسرعت از اون محل دور شدم

قیمت قبلش 90 بود فکر کنم

الان اینا اینجوری قیمت میدن و یا قیمت میزارن خوب فکر نمیکنم فروش هم داشته باشن اخه چرا اینکار رو میکنن O.o

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

یدونه 64 ی ماه پیش گرفتم 70 تومن رفتم یکی دیگه برای برادرم بخرم گفت 105!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

و الا من همه جور نرخ دلا رو همه جور قیمت سخت فزار را تجربه کردم ( من 2600K را 355 و 2500K را 255 خریدم که کسی به خواب هم این قیمت را برا ی این سی پی یو ندیده )

درود

چقدر پیر شدیم! اگر یادت باشه افزایش قیمتها همزمان شد با سیل تایلند و هارددیسک بیشترین افزایش قیمت رو داشت. دقیقا خاطرم هست که با حدود 1.5 کیس کامل با 2600k می بستیم و الان  رویا به نظر می آد، مثل قیمتهای دهه ی 50 برای پدر و مادرهامون.  منتظر شدیم حباب قیمتها بترکه و ... یکی داستان پر ازآب چشم. 

........................................

اون طفل معصوم که رییس جمهور شده، اهل معامله هم هست، نمی دونم بازار چرا اینجور بهش واکنش نشان داده. با توجه به این که تولید کنندگان داخلی هم قیمتها رو افزایش داده اند شک دارم قیمتها به وضعیت پیشین برگرده. 

لینک به دیدگاه

تنها چیزی که خوب کشیده میشه پایین جیب ملت گرامی هست؛ قیمت ها بیشتر هم خواهد شد گاهی سریع گاهی آهسته اما بالا خواهد رفت و  اینست رشد اقتصادی 5 درصدی!!!

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

"':;!?*

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

چیزی رو  می گم راسته راسته

اصلا سیاسی نیست واقعیته

یاد داعش میا فتم

یک پرچم داره با دو تا  اسم وسطش

نتیجش چی میشه

به خاطر اون دوتا اسم نمیشه آتیشش زد .هیچ جوره

دولت و نظام کنونی امروزی ایران هم ...

نمیشه آتیشش زد.

همین ریزه ریزه هاست که مثل زالو رضایت و اعتماد مردم رو نسبت به این نظام می مکه

پس آقایون صاحب ! قبل از این که کارد به استخان برسه کاری کنید چون اگه کارد به استخان برسه ، ....

یک تناسب ساده پیش میاد-> لیبی به توان n + مصر به توان z = (عراق+ افغانستان) به توان x = ایران سیل زده!

و خیلی از دشمنان ایران همین رو می خواهند.هرچیند دیگه آن موقع اسمی باقی نمی ماند و چو ایران نباشد تن من مباد

اکه دشمنی هم باشه تو داخله مملکته

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چقدر پیر شدیم! اگر یادت باشه افزایش قیمتها همزمان شد با سیل تایلند و هارددیسک بیشترین افزایش قیمت رو داشت. دقیقا خاطرم هست که با حدود 1.5 کیس کامل با 2600k می بستیم و الان  رویا به نظر می آد، مثل قیمتهای دهه ی 50 برای پدر و مادرهامون.  منتظر شدیم حباب قیمتها بترکه و ... یکی داستان پر ازآب چشم. 

........................................

اون طفل معصوم که رییس جمهور شده، اهل معامله هم هست، نمی دونم بازار چرا اینجور بهش واکنش نشان داده. با توجه به این که تولید کنندگان داخلی هم قیمتها رو افزایش داده اند شک دارم قیمتها به وضعیت پیشین برگرده. 

طفل معصوم ؟ اومدم میگه ما دیگه مسلمونا رو راه نمی دیم و هزار تا شر و ور دیگه ! اون وقت طفل معصومه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

طفل معصوم ؟ اومدم میگه ما دیگه مسلمونا رو راه نمی دیم و هزار تا شر و ور دیگه ! اون وقت طفل معصومه؟

اون که مزاح بود. امیدوارم بحث عوض نشه ولی پیشنهاد من این‌ه که مسلمان‌ها تجربه‌های خاصی در کشورداری و مدیریت و تربیت فرزند و کلا  زندگی اجتماعی و سیاسی دارند و بهتره از صدور این تجربه‌ها به کشورهای دیگه چشمپوشی کنند، چون خوب یا بد از دور که نگاه کنی چندان تجربه‌های موفقی نیستند. از نزدیک هم که خودمان غریبه نیستیم و می‌دونیم بنا به مثل چند مرده حلاج‌ ایم.

غربیان چند صد سال با مسیحیت رزمیده‌اند و موفق شده‌اند نهایتا آن دین را از دخالت در امور سیاسی باز بدارند. حالا یک جماعتی فله‌ای دارند می‌رن به کشورهاشون که معتقد‌اند مجهز به آخرین و بروزترین نسخه‌ی دین هستند و تجربه نشان داده اگر زورشان برسه نسخه‌های قلبی رو uninstall می‌کنند. هر شخص خردمندی می‌ترسه. 

بازار داخلی هم منتظر بهانه است برای افزایش قیمت.با این وضع تا چند وقت دیگر اگر پاپ به یکی از راهبه‌ها متلک بگه هم قیمتها می‌ره بالا.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

توی بازار جهانی هر اقدام و حادثه ای میتونه تاثیر خودش رو در قیمت ها نشون بده مشکل ایران اینه که این تاثیر همیشه افزایش قیمت بوده !!!

فرقی هم نمی کنه چی بشه !!!

لینک به دیدگاه

این کشور هیچیش درست نمیشه -قرار هم نیستش قیمت دلار پایین بیاد وقتی رئیس بانک مرکزی میا د میگه به هیچ عنوان دلار از 3500  پایین نمیاد دیگه وای به حال این مملکت

لینک به دیدگاه

لیون نوشته بود که به قیمت قبل می فروشه !ینی به این سرعت تموم شدن قبلیا ! 

لینک به دیدگاه

لیون نوشته بود که به قیمت قبل می فروشه !ینی به این سرعت تموم شدن قبلیا ! 

احتمالا همشو همونایی که گرون میفروشن خریدن تا گرون بفروشن .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...