رفتن به مطلب

از مهمون متنفرم!!خسته شدم -_-

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خونه ما شماله هر وقت قرار تعطیله بشه  هوار میشن اینجا دیگه نه استراحتی برام مونده نه آرامشی بدتر از اینکه  گله ای 10نفری از شهر های دور  میان و میمونند

دیگه واقعا از این موضوع خسته شدم ایران کی می خواد فرهنگش درست بشه بخدا این فرهنگ مهمونی رفتن نیس که 10نفری برید اونجا یکی دو روز هم بمونید!

والا خونه  ما بزور جا میشن

کار و رشته ی من نرم افزار هست همینجوریش این ترم برای دانشگاه  کلی کار عقب مونده و 5تا پرژه وقت گیر دارم تا به تعطیلی میرسه قلب می خواد از جا کنده بشه نکنه مهمون بیاد!

کارم هم کار با کامپیوتر هست در رابطه با نرم افزار و بازی ولی دیگه چیکار کنم وقتی حریم خصوص باقی نمی مونه با این حجم مهمون! همینجوری این دو هفته پیش رو رو مهمون رزرو کرده الانم زنگ  زدن یه گله دارن میان

فقط دارم به خودم فحش میدم همین دلم  می  خواد سرمو  بزنم  دیوار مغزم بپاشه و تموم........-___-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه دفتر کار اجاره کنید سیستم و وسایل رو ببرید اونجا 

تو همون دفتر کارای کامپیوتری بکنید مثل طراحی وب یا نرم افزار و تعمیرات کامپیوتر 

هرکی هم بپرسه کجاست میگن سرکاره شبا همه که میای خونه 

اگر هم کمبود بودجه داری و فکرمیکنی با اینکارا نمیتونی سود کنی 

بزن تو فاز کارای استارتاپی مثلا اسنپ که واسه تهران هست رو یه چیزی شبیه اینو واسه کل مازندران پیاده کن 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

یه دفتر کار اجاره کنید سیستم و وسایل رو ببرید اونجا 

تو همون دفتر کارای کامپیوتری بکنید مثل طراحی وب یا نرم افزار و تعمیرات کامپیوتر 

هرکی هم بپرسه کجاست میگن سرکاره شبا همه که میای خونه 

اگر هم کمبود بودجه داری و فکرمیکنی با اینکارا نمیتونی سود کنی 

بزن تو فاز کارای استارتاپی مثلا اسنپ که واسه تهران هست رو یه چیزی شبیه اینو واسه کل مازندران پیاده کن 

رفیق ایدت عالی بود وسایل منم زیاد و به همشون احتیاج دارم اما گرفتن جایی برام بصرفه نیست فکر میکنید حقوق  من چقدر باشه؟کار پروزه ای هم هنوز پولشو ندادن بعدشم که معلوم نیست

گزینه ی اخر هم خوب بود مرسی کمک کردی واقعا....مثبت بهتون دادم

نمیدونم  فرهنگ کشور بزرگ ما کی می خواد درست بشه !نا سلامتی جز اولین  تمدن ها و اولین فرهنگ بودیم الان داریم میشیم...............

لینک به دیدگاه

آقا به قول شرکت ب ام و: "respect isn't commanded; it's earned"
وقتی احترام شما رو نگه نمیدارن، شمام نگه ندار، بریزشون بیرون!
کلا مسائل فرهنگی تو اینجا اولش با زور و فشار درست میشه، بعدش عادت میکنن بهش (اگه یادتون باشه قانون "بستن کمربند ایمنی" رو همینجوری تو کله ملت کردن)

لینک به دیدگاه

آخ آخ گفتی 

توی تهران جز من و مادر  یه خاله دیگه و یه دایی دیگه هم هستن ولی مادر برزگم و بقیه فامیل هر وقت میان فقط و فقط میان خونه ما و خونه اون دو تای دیگه فقط میر 3-4 ساعت برای شام و نهاره و دوباره برمیگردن خونه ما 

احساس میکنن خونه ما هتله 

برای مقابله با این افراد میشه از آیفون تصویری استفاده کرد وقتی سر زده میان در رو باز نکنید ، اگر هم قبل خبر میدن بگید خودمون جایی دعوتیم یا داریم میرم مسافرت  ، چند بار که این حرکت رو بزنید خودشون متوجه میشن دارید از سرتون بازشون میکنید دیگه کم تر میان.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، eddy گفته است :

شما هم بعد از تعطيلات هوار بشيد سرشون...?

نه بابا چه کاریه

در 9 دقیقه قبل، ATER گفته است :

آخ آخ گفتی 

توی تهران جز من و مادر  یه خاله دیگه و یه دایی دیگه هم هستن ولی مادر برزگم و بقیه فامیل هر وقت میان فقط و فقط میان خونه ما و خونه اون دو تای دیگه فقط میر 3-4 ساعت برای شام و نهاره و دوباره برمیگردن خونه ما ?

احساس میکنن خونه ما هتله ?

برای مقابله با این افراد میشه از آیفون تصویری استفاده کرد وقتی سر زده میان در رو باز نکنید ، اگر هم قبل خبر میدن بگید خودمون جایی دعوتیم یا داریم میرم مسافرت  ، چند بار که این حرکت رو بزنید خودشون متوجه میشن دارید از سرتون بازشون میکنید دیگه کم تر میان.

مورد آخر که خیلی زشته خونه هم ما صاحبش پدرم که کلا ترجیح میدم راجع به پدرم صحبت  نکنم زودتر یه پولی چیزی بتونم جور کنم جدا کنم خودمو  یا بعدا بتونم ازدواج کنم بعدش خلاص ولی با یکی  مثل خودم که زیاد اهل مهمونی نباشه حداقل به این شیوه نه!

در 49 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

آقا به قول شرکت ب ام و: "respect isn't commanded; it's earned"
وقتی احترام شما رو نگه نمیدارن، شمام نگه ندار، بریزشون بیرون!
کلا مسائل فرهنگی تو اینجا اولش با زور و فشار درست میشه، بعدش عادت میکنن بهش (اگه یادتون باشه قانون "بستن کمربند ایمنی" رو همینجوری تو کله ملت کردن)

اینجوری اونوقت نهضت ادامه داره خخخخ نه  خوشم میاد هوار بشم نه بندازم بیرون مشکل هم  پدرمه نمی تونم با سنش بهش یاد بدم بگه نه!

باید خودمو رها کنم چون  وضعیت تغییر نمیکنه!

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

آخ گفتی! مهمون های ماهم همیشه هوار میشن رو سرمون از شهرستان

خوشبختانه اصلا تو این موقع اصلا برام آداب معاشرت و مهمان نوازی و احترام و اینچیزا حالیم نیست. میرم تو اتاق خودم بیرون نمیام اصلا

ولی اگه خونه کوچیک باشه و یا مثلا بچه کوچیک داشته باشن و... دیگه واقعا آدم منفجر میشه

کاملا درک میکنم

کی میخوان ملت آدم بشن من نمیدونم

لینک به دیدگاه

مهمونی رفتن اصلا بد نیست

آدم یک هفته قبل زنگ میزنه میگه از ساعت 7 شب تا 11 شب یه صرف شام

ولی یکی میاد دو سه روز میمونه دیگه ..........

لینک به دیدگاه

یاد بچه های مهمونا افتادم:S

بین اون همه چیز میرن سمت دکمه ی پاور کیس فشارش میدن وسط کار گند میزنن به همه چی بعد کرکر میخندن و چون بچه هستن نمیشه کاریشون کرد!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GForce گفته است :

بین اون همه چیز میرن سمت دکمه ی پاور کیس فشارش میدن وسط کار گند میزنن به همه چی بعد کرکر میخندن و چون بچه هستن نمیشه کاریشون کرد!

چرا نمیشه؟ اصلا زدن بچه مهمون اوجب واجباته...اونم تو این دوره که اکثر بچه ها لوس و بی ادبن...
بعدم بغلش میکنی میبریش بیرون میگی خورد زمین داره گریه میکنه :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

چرا نمیشه؟ اصلا زدن بچه مهمون اوجب واجباته...اونم تو این دوره که اکثر بچه ها لوس و بی ادبن... بعدم بغلش میکنی میبریش بیرون میگی خورد زمین داره گریه میکنه :))

لینک به دیدگاه

خونه ما که کلا کسی نمیاد سالی دو سه دفه به جز دیدو بازدید عید. اونم نمیمونن زود میرن.

شما وقتی بهتون زنگ میزنن که میخوان بیان بگید که ما هم میخوایم بریم مثلا صفر و خونه نیستیم. اینو که بگی نمیان دیگه. بشین با خانوادت صحبت کن که من خسته شدمو درس دارمو از این حرفا. میتونی بهشون رو ندی مثلا وقتی میان بری تو اتاق یا بیرون از خانه تو پارکی کتاب خونه ای خونه دوستی به کارات برسی که متوجه بشن مزاحمتونن زود برن یا دیگه نیان. اگه هم جواب نداد که دیگه محبوری یه جایی رو اجاره کنی.

متاسفانه این چیزا دیگه جا افتاده و اگه بخوای چیزی بگی ممکنه به اختلاف بین دو یا چند خانواده تبدیل بشه

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

نه بابا چه کاریه

مورد آخر که خیلی زشته خونه هم ما صاحبش پدرم که کلا ترجیح میدم راجع به پدرم صحبت  نکنم زودتر یه پولی چیزی بتونم جور کنم جدا کنم خودمو  یا بعدا بتونم ازدواج کنم بعدش خلاص ولی با یکی  مثل خودم که زیاد اهل مهمونی نباشه حداقل به این شیوه نه!

اینجوری اونوقت نهضت ادامه داره خخخخ نه  خوشم میاد هوار بشم نه بندازم بیرون مشکل هم  پدرمه نمی تونم با سنش بهش یاد بدم بگه نه!

باید خودمو رها کنم چون  وضعیت تغییر نمیکنه!

یاد دادن نمیخواد بشین صحبت کن باهاش بگو من مشکل دارم. دعوا که ندارید با هم :)))))

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، GForce گفته است :

این که خوبه هر کی مبایل داره گیر میده رمز wifi چنده. من بد بختم باید حجم بی زبونمو بدم واسه بازی دانلود کردن اینا. 

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

این که خوبه هر کی مبایل داره گیر میده رمز wifi چنده. من بد بختم باید حجم بی زبونمو بدم واسه بازی دانلود کردن اینا. بعد به خاطر این هم کلی میمونن تا مثلا فلان فایلشون دانلود شه بعد هی میگن هنوز دانلود نشده ... :))

DHCP مودم رو خاموش کن، آیپی دستی بده به تجهیزاتت،
وصل میشن، نمیتونن آیپی بگیرن بیخیال میشن...
راه دیگه اینکه رمزو بزاری 24446666688888889 وقتی رمزو پرسیدن بگی 123456789 :D:D

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

DHCP مودم رو خاموش کن، آیپی دستی بده به تجهیزاتت،
وصل میشن، نمیتونن آیپی بگیرن بیخیال میشن...
راه دیگه اینکه رمزو بزاری 24446666688888889 وقتی رمزو پرسیدن بگی 123456789 :D:D

بلدم اونو ولی وقتی پسو میزنی کانکت نمیشه بعد میگن خودت یکاریش کردی که کانکت نشه. خدا رو شکر که خیلی کم میان.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

این که خوبه هر کی مبایل داره گیر میده رمز wifi چنده. من بد بختم باید حجم بی زبونمو بدم واسه بازی دانلود کردن اینا. 

از wifi kill یا netcut استفاده کن بدجور جواب میده .

لینک به دیدگاه

حالا یه مورد برای ما که هر سال چندین بار اتفاق میفته ( شاید ماهی یکی دوبار )!!!

ما خوزستانیم، اینجا هم که میدونین جهنمه!

عید میشه میخوایم بریم مسافرتی چیزی و سر بزنیم خونه آشناهایی که شمال یا تهرانن، اونا پیشدستی میکنن میان به بهانه های مختلف و از 25 اسفند تا 15 فروردین رو هوار میشن سرمون! خونه ی ما هم نقش پایگاه رو داره، طی روز باید ببریشون بیرون ( از 10 11 صبح تا 6 عصر ) بعد دوباره همینطور تا روز بعد ... ( البته نه که هر خانواده عیدو کامل بمونه! ولی قشنگ خودشون هماهنگ میکنن که با هم تو ترافیک خونه مون گیر نکنن یا حداقل 2 خانواده باهم بیان...

تابستون بخوای بری جایی و از جهنم فرار کنی باز هم همینطور به بهانه رفتن به شهرای جنوبی و ... میان گذری مثلا از اینجا رد میشن و باز قصه همین قصه، برای رفتشون فرضا به کیش یا شیراز یا آبادان و گناوه ده پونزده روز اتراق میکنن میرن خرید و کیف و حال و دوباره برای برگشت همینطور...

بعد خدا اون روز رو نیاره که بخوای شما با خانواده بری فقط و فقط 2 روز خونه اونا، چه تهرون چه شمال یعنی یه کارهایی میکنن که از انسان بودن خودت پیشمون میشی، میگی ای بشکنه این دست که شور شده!

شمال که نگو در حد یه سلام علیک میری میبینی دیگه ( چون بد برخورد میکنن ) تهران هم که اصلا انگار ارث پدرشون رو خوردی اگه یکی دو روز بمونی

ولی برای اومدن به هتل خونه ی ما قشنگ انگار وظیفه مونه، خیلی راحت میان ویزای بلند مدت میگیرن و زندگی شون رو میکنن

و کلا حق زندگی از ما گرفته میشه

اونم به بهانه اینکه تهران و شمال دود و دمه و گرونی بیداد میکنه!!! درصورتی که اینجا خیلی بدتره

( این مواردی که گفتم نسبت به جنوبی ها و شمالی ها و تهرانی های کل کشور نیست! مربوط به آشنایان عشقی بنده هست )

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم با همه دوستان احساس همدردی میکنم. واقعا بی فرهنگی در همه گوشه و کنار موج میزنه.

من هم مثل شماها خیلی علاقه زیادی به حریم خصوصی و فضای شخصی دارم. قبلا توی زیرزمین بودم. البته زیاد کسی نمیومد. ولی خوب چون خیلی بزرگ بود معمولا یه موقعایی چند روز یه بار میومدن یه چیزی بردارن و من خوشم نمیومد. برای همین پارسال رفتم با دومادمون بالای پشت بوم خونمون یه اتاق 14 15 متری برای خودم با طرح دلخواه خودم درست کردم و الان کلا اونجا هستم با تمام بند و بساطم. خدارو شکر خونواده و مخصوصا پدرم از این لحاظ من رو کاملا درک میکنند و توی این چند سال که یه مقدار عقلم رسیده یادم نمیاد پدر یا خونواده بدون در زدن یا اجازه گرفتن وارد اتاقم شده باشن. اونم ممکنه ماهی یه بار. 

فامیل هم اصلا توی ایران نداریم! تمام اقواممون هند هستند. به همین خاطر مهمونی در حد سالی یک بار دو بار اون هم اصلا موندن شب و یا چند روز توش نیست. خلاصه هرکس اتاق داره تقریبا برای خودش. ولی من هم با اینکه اتاق دارم ولی حسابی پیش خانواده هستم و هواشون رو دارم به همین خاطر کسی کاری به کارم نداره.

پیشنهادم اینه که دوستان اگر میتونند مثل من یه گوشه ای پشت بامی انباری جایی رو برای خودشون به حالت اتاق شخصی دربیارن. انباری یا اتاق ها و یا فضاهای پرت معمولا توی اکثر خونه ها وجود دارند. اگر یه مقدار بنایی بلد باشید یه روز اون اطراف رو خلوت کنید (البته قبلش با خانواده مشورت کنید) و اونجا رو یه دیواری چیزی بکشید یا اگر حوصله دیوار کشیدن و بنایی ندارید دیوار کاذب در انواع مختلفش وجود داره و موارد سبک و قابل تعویض هم هست. میشه با یکم فکر یه گوشه رو تبدیل به اتاق شخصی کرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

داشتم نظرات رو میخوندم دیدم کلا مشکل شما به حاشیه رفت وراه حلی واست پیدا نشد

ی توصیه بهت میکنم که جواب هم داده

لب تاپ بردار برو کتابخونه ، هم خودت نمیتونی بازیگوشی کنی هم واقعا به کارات میرسی و فامیل هم که اومد بگن رفته کلاس ..راحت

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرایطتتون امیدوارم بهتر بشه.

یه چیزی بهتون بگم در این مورد که یه روانشناس بهم گفت اینه که مشکلاتی اینچنینی توی بعضی خونه ها هست و چاره ای براش نیست جز اینکه جابجا بشی و مستقل زندگی کنی که برای کسی که بتونه بهترین راه حله.

میتونی خونه دانشجویی با یکی دو نفر یا خودت اجاره کنی. و تا وقتی که توی خونه فعلیت هستی هیچ انتظاری از خونوادت نداشته باش که بتونن این شرایط رو تغییر بدن. اونا هم به ناچار مجبور شدن مهمون ها رو تحمل کنن. یه راه دیگه که من پیشنهاد نمیکنم البته خودم انجام دادم اینه که یه مقدار خشک برخورد کنی با مهمونات یا بعضی وقتا بهشون مستقیم بگی که نیاز به سکوت داری. البته پشت سرت احتمالا حرف در بیاد که برای من همینطور شد ولی مهم نبود. بهر حال زندگی و حریمت مهمتر از مهمونی هست که شرایط تو رو درک نکنه.

لینک به دیدگاه

آقا بد بحثی رو انداختی وسط، دل همه مون رو خون کردی. دوستان راه حل کاربردی پیشنهاد بدید ببینیم چه کار باید کرد با این پدیده شوم و خانمان سوز!

یه ایده خوب می تونه نقل مکان به خونه روستایی کوچیک و با امکانات لازم (برای ما مثل اینترنت ADSL)، نزدیک به شهر باشه برای زندگی یک نفره.  افرادی که وسع مالی زیادی برای اجاره یا خرید خونه جدا تو شهر ندارن راه حل خوبی هست بنظرم. 

لینک به دیدگاه

بنده میخواستم هفته دیگه برای دو روز خونه پسر دایی برم با خوندن کامنتای دوستان کلا منصرف شدم برم 

لینک به دیدگاه

در شرایط شما بهترین راه حل کتابخانس

لبتابتو بردار برو کتابخونه

بقوله دوستمون اونجاحواستم پرت نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...